Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • linka220 Autorytet
    Postów: 600 687

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynusia wrote:
    Kurcze dziewczynki stres jest :/ a tu jak zwykle poślizg i trzeba czekać wrr...
    Poczekalnia to najgorsza rzecz jaką ktoś wymyślił :)

    daj znać Nynusia jak po wizycie :)

    polkosia lubi tę wiadomość

    hchy3e3km5dqv62g.png
    relganlipvgw9clp.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wyczują twardnienie brzucha to Cię na pewno zostawią.

    Leżąc w szpitalu dostawałam dawkę 3x1 nospa forte (ew. 3x2 nospa zwykła). Może zwiększ dawkę?

    Postaraj się nie nosić ciasnych ubrań. Najlepiej same majty i koszulka.

    polkosia lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glupi ma szczescie;) Facet mi wlasnie wyslal mejla, ze jutro wypadla mu konferencja i nie zdazy przyjechac. Moge ze spokojem jechac na ip i sie nie zastanawiac co zrobie jak mnie zatrzymaja.

    agu258, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • Kasia82 Autorytet
    Postów: 1307 1488

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka88, jeśli będą Cię chcieli zatrzymać, to się nie zastanawiaj. Szpital to nie tylko "oferowanie" leków, ale też obserwacja i błyskawiczna reakcja, gdy coś jest nie tak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 17:49

    agu258, BATTINKA lubią tę wiadomość

    w5wq8ribpvtivstd.png
  • Lexie Autorytet
    Postów: 832 1591

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka220 ale fajnie,że jest nas więcej,ciekawe czy urodzimy tego samego dnia :) :)

    linka220 lubi tę wiadomość

    3i493e5e1qmnt4m5.png
  • Lexie Autorytet
    Postów: 832 1591

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka88 wrote:
    Glupi ma szczescie;) Facet mi wlasnie wyslal mejla, ze jutro wypadla mu konferencja i nie zdazy przyjechac. Moge ze spokojem jechac na ip i sie nie zastanawiac co zrobie jak mnie zatrzymaja.

    Jedź,jedź Natka! No i daj znać co tam,trzymam kciuki!

    3i493e5e1qmnt4m5.png
  • Lexie Autorytet
    Postów: 832 1591

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynusia wrote:
    Kurcze dziewczynki stres jest :/ a tu jak zwykle poślizg i trzeba czekać wrr...
    Poczekalnia to najgorsza rzecz jaką ktoś wymyślił :)

    Nynusia,ja też zawsze mam stresa w poczekalni i jak jest poślizg to jeszcze większego!
    Teraz pewnie już weszłaś do gabinetu.. kciuki zaciśnięte! :)

    3i493e5e1qmnt4m5.png
  • linka220 Autorytet
    Postów: 600 687

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze trochę się bałam tym napiętym brzuchem co jakiś czas, ale patrzcie co napisali:

    "Skurcze Braxtona-Hicksa, zwane inaczej nieskoordynowaną czynnością skurczową macicy pojawiają się już po 20. tygodniu ciąży....... Mięsień macicy "trenuje" w ten sposób do porodu. Skurcze mają za zadanie przystosować macicę do porodu: rozpocząć proces jej skracania i rozwierania."

    hchy3e3km5dqv62g.png
    relganlipvgw9clp.png
  • aagatkaa1984 Autorytet
    Postów: 1812 1421

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka, ok po 20tc, na te skurcze jest troche za wcześnie. Ja je malam w pierwszej ciąży pojawily sie okolo 25-28 Tc i charakteryzowały sie lekkim twardnieniem brzucha.

    Arielka straszn ci zazdroszczę, mnie to bardzo stresje, mimo, ze mam frme od dwóch lat, ale ja nie specjalnie mam jakas masę faktr itd, bo jestem psychologem, a pacjenci faktur nie chcą

    km5st5odymuuq2ts.png
  • malgo86 Autorytet
    Postów: 431 334

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszedł sprzęcior i zaraz sprawdze czy działa. Działą tylko czasem ciężko znaleść to bjące serduszko. Ale się cieszę, bo nie muszę martwić

    Natalka <3 już jest na świecie
    36rv4zp.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj z tym sznurkiem to faktycznie niezla przygoda ! :)

    A ja sie polozylam na ''minutke'' i wlasnie wstalam , ciekawe co bede w nocy robić !

    Nynusia 3mam kciuki <3

    Kasia82 lubi tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle żeście naskrobały od rana, że siedzę od godziny i nadrabiam.

    Małgorzatka Kochana dobrze, że już jesteś :) Martwiliśmy się o Was, ale teraz będzie już tylko dobrze :) Trzymam kciuki :)

    Gratuluje udanych wizyt :)

    A ja dzisiaj miałam ochotę na frytki, ale takie domowe, nie mrożone i zrobiłam. Zjadłam troszku dużo i jeszcze bym zjadła, ale to by było już obżarstwo. Ale lepsze jest to, że otworzyłam lodówkę, żeby schować sos czosnkowy i moim oczom ukazała się ....BITA ŚMIETANA. Nie mogłam się oprzeć :P Takiego połączenia frytek z bitą śmietaną jeszcze nigdy nie miałam :) Mam tylko nadzieję, że nic mi po tym nie będzie.

    Pozdrawiam i miłego wieczorku :)
    Trzymam kciuki za kolejne wizytujące mamusie :)

    szczesliwa_mamusia21, Lexie, agu258 lubią tę wiadomość

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dlaczego ja teraz odkryłam ten kalendarz ! Nigdy nie wiedzialam o co chodzi myslalam , ze kazda ma zapisane gdzies u siebie i mozna to podgladnac.
    Teraz juz bede wiedziec kiedy ile kciukasow trzymac danego dnia :)

    http://www.kalendarzonline.com/Kalendarz <3

    Lexie, paula1, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Paula faktycznie niezle połączenie ! Alleeeee kto zabrni kobiecie w ciązy ! :D

    Lexie, paula1 lubią tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wyskoczyłam na gofry z bitą śmietaną, bo mnie naszło :D

    nat_alia, agania, paula1 lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Ja właśnie wyskoczyłam na gofry z bitą śmietaną, bo mnie naszło :D

    oooOOoo Nieee :( mam przechlapane ... :D ale mam ochote mniami <3

    nick nieaktualny, polkosia lubią tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • nat_alia Autorytet
    Postów: 557 1038

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mniam gofry :D:D

    ja zbieram sie do lekarza... trzymajcie kciuki...

    szczesliwa_mamusia21, aanaa, polkosia, Lexie lubią tę wiadomość

    faa5c06194854123428158bb63edca04.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    SYN :)
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nal_alia trzymam mocno ! :*

    Ale juz sobie poradzilam szybko do lodowki i patrze dzemik brzoskwiniowy , wiec robie nalesniory a co :D Tez chce cos prawie tak dobrego jak gofry :P

    Z drugiej strony dobrze ze piszemy co jemy ja zawsze mam inspiracje i moje malenstwo je same pysznosci dzieki dobrym ciocia :*

    polkosia, paula1 lubią tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)


    Nie jestem w stanie nadrobić wszystkich postów, ale mam nadzieję, że teraz już będę mogła podczytywać Was regularnie :) W końcu remont skończony, internet chyba już będzie :)



    U nas dziś na usg nie było widać siusiaka, więc wszystko wskazuje na dziewczynkę :) Lekarz nie daje 100% pewności, ale sama widziałam na bardzo wyraźnym usg, że "nic tam nie ma", wiec już nastawiam się raczej na Malwinkę :D W moim przypadku było mi obojętne, czy to chłopiec, czy dziewczynka, chociaż wszyscy mówili dotąd o chłopcu ;)

    Lexie, aanaa, paula1, szczesliwa_mamusia21, Muffinka1019, agu258, polkosia, nick nieaktualny, Lucy7, lili_madlen, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • Lexie Autorytet
    Postów: 832 1591

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nat_alia wrote:
    mniam gofry :D:D

    ja zbieram sie do lekarza... trzymajcie kciuki...

    Trzymamy mocno! :)

    3i493e5e1qmnt4m5.png
‹‹ 722 723 724 725 726 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ