Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    onka to niestety nie kulinaria ale tatus sie postaral o przekaske :)
    A w tle buleczki z rzodkiewka i ogoreczkiem , tez jego robota :D

    Dzis ksiezniczkuje :)

    Małgorzatka, Lucy7 lubią tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • aanaa Autorytet
    Postów: 1274 2231

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze że jestem najedzona :) ale kilka razy ślinkę przełknęłam patrząc na to zdjęcie :) ja na kolacje jadłam warzywka z patelni mniaaam :)

    Małgorzatka, Lucy7 lubią tę wiadomość

    iv09hdge6yql001e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczesliwa_mamusia21 wrote:
    onka to niestety nie kulinaria ale tatus sie postaral o przekaske :)
    A w tle buleczki z rzodkiewka i ogoreczkiem , tez jego robota :D

    Dzis ksiezniczkuje :)

    zazdroszcze, na szczescie kanapka z szynka i ogorkiem kiszonym szczelnie wypelnia moj zoladek, wiec nie cierpie ;) chociaz maslaneczke z truskawkami bym przyjela chetnie...
    mojego M jeszcze nie ma w domu, nie poksiezniczkuje ;)

    szczesliwa_mamusia21, Małgorzatka lubią tę wiadomość

  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Ja mam USG co dwa tygodnie z powodu wcześniejszych poronień. Lepiej teraz trzymać rękę na pulsie :)

    Oczywiscie ze tak ! Kazdy ma tyle ile potrzebuje , najwazniejsze jest malenswto wiec trzeba sprawdzac czy wszystko dobrze :)

    aanaa ciesze sie ze jestes najedzona ! :D ooo warzywka sobie zrobie w sobote ja zawsze dodaje zupke chinska ( makaron) i ryz a do tego warzywka , dla mnie suuuper , a Ty jak robisz ? :)

    Onka- tez super ze jestes najedzona , bede miala czyste sumienie i mozna spac spokojnie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2015, 20:48

    nick nieaktualny, Małgorzatka, polkosia lubią tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • Muffinka1019 Autorytet
    Postów: 614 1041

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście zjadłam przed chwilą tonę truskaweczek ;)

    szczesliwa_mamusia21, Małgorzatka, agu258 lubią tę wiadomość

    wnid9vvjodizjocx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczesliwa_mamusia21 wrote:
    Onka- tez super ze jestes najedzona , bede miala czyste sumienie i mozna spac spokojnie :D

    jestes niesamowita, zawsze znajdziesz cos pozytywnego, az sie sama zaczelam cieszyc, ze jestem najedzona :D

    Małgorzatka, aanaa, miska2503, Kasia82, agu258 lubią tę wiadomość

  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muffinka1019 wrote:
    Na szczęście zjadłam przed chwilą tonę truskaweczek ;)


    Ufff :D to tez mozna spac spokojnie :) Zaraz uciekam do wyrka , dzis mamy noc thrillerow (tylko takie ogladam) wiec trzeba wczesniej zaczac zeby pare obejrzec :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2015, 20:53

    Małgorzatka, Muffinka1019, Kasia82, Mona90 lubią tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    onka wrote:
    jestes niesamowita, zawsze znajdziesz cos pozytywnego, az sie sama zaczelam cieszyc, ze jestem najedzona :D

    Ja teraz tez sie usmiecham ! :D Dobrze ze nas ciesza takie małe rzeczy , przynajmniej szybciutko sie rozweselimy ! :)
    A moj patrzy na mnie i mowi " Co ty tam piszesz ze sie tak cieszysz " no czyli na prawde sie smieje sama do ekranu :D

    nick nieaktualny, aanaa, agu258 lubią tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczesliwa_mamusia21 wrote:
    Ja teraz tez sie usmiecham ! :D Dobrze ze nas ciesza takie małe rzeczy , przynajmniej szybciutko sie rozweselimy ! :)
    A moj patrzy na mnie i mowi " Co ty tam piszesz ze sie tak cieszysz " no czyli na prawde sie smieje sama do ekranu :D

    dobrze, ze mojego nie ma, bo zaraz by zaproponowal wycieczke do domu bez klamek za to smianie sie do ekranu :P

    aanaa, szczesliwa_mamusia21 lubią tę wiadomość

  • Lucy7 Ekspertka
    Postów: 226 184

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia Pyszotka:-) a ja jadlam ogorki kiszone, a pozniej chalwę...ale Twojndeserek tez bym wcisnela:-)

    nick nieaktualny, szczesliwa_mamusia21 lubią tę wiadomość

    16uddqk3x9bbni2d.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy zapraszam serdecznie :) u mnie zapas truskawek wiec możemy szalec :D

    Onka Jak to przeczytałam odwróciłam się do mojego i mowie "jejku te dziewczyny są niesamowite " i usmiecha się razem ze mną , może to i lepiej bo tez by mnie zabrał do domku bez klamek ufff :D

    Super tu z wami ale muszę wylaczyc tableta i oglądać trochę filmu :D
    Buziaki dziewczyny zajrze później ale pewnie będziecie juz spać , wiec od razu życzę miłej nocki dla was i malkuchow , wyspijcie się jutro jak najdluuuuuzej :* <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2015, 21:03

    nick nieaktualny, Lucy7 lubią tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • nat_alia Autorytet
    Postów: 557 1038

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo dziewczyny jakie dobre wiadomosci... beda kolejni chlopcy ... super :)
    gratuluje wszystkim pociech :D i udanych wizyt...

    szczesliwa_mamusia.... no no pyszności :D wypiłaby taki koktajl :D

    ja się chyba dziś przemęczyłam tym sprztaaniem... tak mnie strasznie kregosłup boli że nie wiem co zrobic... nie umie sie schylic, nic podniesc, obrocic... chyba przesadziłam... ciekawe czy jutro wstane z łózka...

    szczesliwa_mamusia21 lubi tę wiadomość

    faa5c06194854123428158bb63edca04.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    SYN :)
  • aanaa Autorytet
    Postów: 1274 2231

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wzbogacam moje warzywka parówką, bo ostatnio po zjedzeniu całego talerza samych warzyw byłam bardziej glodna niż przed jedzeniem :) i czasem wciskam kilka ząbków czosnku :) teraz próbuje opanować chęć na lody...kto to widział jeść lody przed snem ;)

    szczesliwa_mamusia21 lubi tę wiadomość

    iv09hdge6yql001e.png
  • aanaa Autorytet
    Postów: 1274 2231

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia, mnie tak bolały dzis plecy po chodzeniu po galerii. Ale nie kręgosłup tylko po bokach nad tyłkiem. Nawet kucnąć nie mogłam. Pomogło leżenie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2015, 21:07

    iv09hdge6yql001e.png
  • Kasia82 Autorytet
    Postów: 1307 1488

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jem lody przed snem, np. podczas wieczornego filmu czy serialu. :) Tylko muszę uważać, bo sporadycznie kończy się to zapaleniem gardła.

    w5wq8ribpvtivstd.png
  • ewa13 Ekspertka
    Postów: 157 134

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny mam takie pytanie jestem w 15 tygodniu ciąży i zawsze rano mam dużo sluzu on jest taki wodnisty ale biały czy nam się martwić?

    Będzie synek f2w3rjjg1dn3otbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nat_alia, AAnaa, ja mam tak, że jak usiądę po dłuższym czasie chodzenia, to mam wrażenie że mi kręgosłup wypadnie. Jak poleżę pół godzinki na płasko to przechodzi :)

  • PauLLa Autorytet
    Postów: 1152 1423

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Hey, u mnie wizyta z 15na 17:30 przeciągneła się, niestety przyjeła gin tylko ciężarne bo na szybko i włączyła mi serduszko <3 jejku niestety płeć 14.05 poznam dopiero :)

    Na swoje bóle podbrzusza dostałam tableteczki i to tyle. Przepraszam że tylko o sobie ale jestem zmęczona bardzo i brzuszek boli więc uciekam lulu

    Gratulacje za udane wizyty o! A co chociaż tyle :*:*:* całuski

    Małgorzatka, paula1, nick nieaktualny, szczesliwa_mamusia21, nat_alia, agu258, Nynusia, Lexie lubią tę wiadomość

    bi7y7ddlfmn3ut49.png

    74dii09kdzbtm8xb.png
  • Małgorzatka Autorytet
    Postów: 1245 1705

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Mamusie ja też się już kładę , pograłam z Dziewczynami i dzień szybko zleciał ;)
    Szczęsliwa Mamusia wygląda znakomicie :) :) :) aż sama sobie chyba na kolację zrobię koktajl , truskawek nie mam ale jabłka banany powinny wystarczyć :D

    Ewa jest to raczej normalne u większości kobiet w ciąży :) Jeśli nie zmienia koloru lub nie odczuwasz przykrych dolegliwości możesz spać spokojnie ;) zaniepokoić Cię powinien świąd , pieczenie czy ból lub gdyby wydzieliny było coraz więcej płynnej przeźroczystej to wtedy do lekarza ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2015, 21:32

    nick nieaktualny, szczesliwa_mamusia21 lubią tę wiadomość

    "Ręce , które kołyszą kołyskę rządzą światem"
    oar83e3krqgkccev.png
    "Każdy ma chwile że się po cichu modli..."
  • Małgorzatka Autorytet
    Postów: 1245 1705

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nat_alia wrote:
    ooo dziewczyny jakie dobre wiadomosci... beda kolejni chlopcy ... super :)
    gratuluje wszystkim pociech :D i udanych wizyt...

    szczesliwa_mamusia.... no no pyszności :D wypiłaby taki koktajl :D

    ja się chyba dziś przemęczyłam tym sprztaaniem... tak mnie strasznie kregosłup boli że nie wiem co zrobic... nie umie sie schylic, nic podniesc, obrocic... chyba przesadziłam... ciekawe czy jutro wstane z łózka...

    To odpoczywaj teraz i nie szalej :* :*

    nat_alia, szczesliwa_mamusia21 lubią tę wiadomość

    "Ręce , które kołyszą kołyskę rządzą światem"
    oar83e3krqgkccev.png
    "Każdy ma chwile że się po cichu modli..."
‹‹ 742 743 744 745 746 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ