Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • aanaa Autorytet
    Postów: 1274 2231

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też tak wychodziło z wyliczeń, ale mając mózg w ciąży człowiek przestaje swoim wyliczeniom wierzyć :D
    Ja właśnie pochłonęłam pół pizzy, którą zamówiliśmy sobie do pracy :) mniam :) nie mam wyrzutów sumienia :D

    Marta28, ola.321, IviQ lubią tę wiadomość

    iv09hdge6yql001e.png
  • Kasia82 Autorytet
    Postów: 1307 1488

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IviQ, ja też idę za trzy tygodnie. ;)
    IviQ wrote:
    Arielka daj znać po połówkowym, ja dopiero za jakeis 3 tyg:/

    ola.321 a ja odwrotnie, cały czas czułam po prawej, a od 3 dni od czasu do czasu po lewej:)

    IviQ lubi tę wiadomość

    w5wq8ribpvtivstd.png
  • Kasia82 Autorytet
    Postów: 1307 1488

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IviQ, to ja może Cię trochę pocieszę. Jestem na L4 od 5 marca, ale nie spędzam za dużo czasu na świeżym powietrzu. Kończę staż i w związku z tym sporo siedzę w papierach lub jak już się nimi zmęczę, idę spać. ;) Na szczęście niedługo kończy się rok szkolny, więc z córą więcej czasu będę spędzać na dworze.
    IviQ wrote:
    Asiańka - gratulacje

    lojkalojka staram się bo po 40 nie jest łatwo utrzymać wagę i formę, a mieszkam na 4 i musze miec siłe na dzwiganie coraz cięższego maluszka D
    Ale niestety nie mam czasu na spacery, bo w pracy się nie da a po pracy kompetnuie już się nie chce zwłaszcza że obiad trzeba upichnić :/
    zazdroszćże tym co są na chorobowym i maja czas dla siebie...oj jakbym pospacerowała i posiedziała w słoneczku na ławce, aż szkoda że rodzę w pażdzierniku anie w czerwcu , ale z drugiej strony nie poznałabym Was:)

    IviQ lubi tę wiadomość

    w5wq8ribpvtivstd.png
  • lili_madlen Autorytet
    Postów: 439 642

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lojkalojka Narobiłaś mi ochoty ta swoja wczorajsza kolacja tak że dziś serwuje sobie takie same 2 śniadanko :)

    nenka : fajowy brzuszek :)

    FreshMum : Śliczne i bardzo wyraźnie zdjecia :) :)

    Gratuluje i ciesze się bardzo z Waszych udanych wizyt :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nikodem <3
    85993e3kc32j88tg.png
  • Kasia82 Autorytet
    Postów: 1307 1488

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fresh, gratuluję synusia. Słodkie zdjęcia! Ja na połówkowe idę dopiero za trzy tygodnie, a na pamiątkowe 3d planuję wybrać się jakoś w lipcu, ok. 25-26 tygodnia.

    w5wq8ribpvtivstd.png
  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aanaa wrote:
    Ola, a na Belly nie pokazuje Ci który to miesiąc? W tej tabelce po lewej w kalendarzu ciąży?Ja byłam pewna że właśnie kończę 5 miesiąc, a tu mi teraz niepewność zasiałaś :D


    W kalendarzu mam jeden dzień do tyłu bo wg terminy @ a suwaczek mam wg terminu porodu :). Z tego względu jeszcze mi wyświetla że miesiąc 5 :).

    Ale Ursa jest dalej i może nam coś podpowie jak jest u niej? :)

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aanaa wrote:
    Mi też tak wychodziło z wyliczeń, ale mając mózg w ciąży człowiek przestaje swoim wyliczeniom wierzyć :D
    Ja właśnie pochłonęłam pół pizzy, którą zamówiliśmy sobie do pracy :) mniam :) nie mam wyrzutów sumienia :D

    aanaa, ja też tak liczyłam, ale jak zaczęłam liczyć do końca ciąży, to zobacz:
    jeśli liczymy, że 5 mc zaczyna się w 17 tyg 0 dni, a kazdy miesiac się zaczyna po 4 tygodniach, to koniec ciąży wychodziłby 37 tyg 0 dni... Więc chyba jednak to nie tak ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2015, 12:45

  • lili_madlen Autorytet
    Postów: 439 642

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli chodzi o ruch i ćwiczenia w ciąży ja postawiłam teraz na basen dwa razy w tygodniu czytałam że baaardzo ułatwia to poród siłami natury i skraca bardzo czas :) Wcześniej przed ciążą od prawie 15 lat jeżdze konno ale na razie mam abstynencje oczywiście do 27 pażdziernika :D :P

    Nikodem <3
    85993e3kc32j88tg.png
  • linka220 Autorytet
    Postów: 600 687

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola.321 wrote:
    onka - no właśnie nie wiem :), teraz zaczęłam czytać jak to jest i okazuje się że 6 miesiąc liczy się chyba od 23 tygodnia?? czasem jest że od 22,5 tygodnia, a czasem że od 24-go :). Nie mam pojęcia już teraz jak to jest :).
    Chyba mi jeszcze brakuje tydzień lub 2 :).

    ola a jak Ci pokazuje na bestbelly? że jesteś w 6 miesiącu??

    hchy3e3km5dqv62g.png
    relganlipvgw9clp.png
  • aanaa Autorytet
    Postów: 1274 2231

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onka, rozpisałam to sobie na kartce i masz rację ;) no i teraz zgłupiałam :D
    Ursa!!! pomocy :D

    iv09hdge6yql001e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez kocham plywac i chcialabym na basen.. ale jak to polaczyc z poltorarocznym dzieckiem? :( i pracujacym mezem eh..

  • linka220 Autorytet
    Postów: 600 687

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takie coś znalazłam

    1 miesiąc - 0-4,5 tyg.
    2 miesiąc - 4,5-9 tyg.
    3 miesiąc - 9-13,5 tyg.
    4 miesiąc - 13,5-18 tyg.
    5 miesiąc - 18-22,5 tyg.
    6 miesiąc - 22,5-27 tyg.
    7 miesiąc - 27-31,5 tyg.
    8 miesiąc - 31,5-36 tyg.
    9 miesiąc - 36-40 tyg.

    IviQ lubi tę wiadomość

    hchy3e3km5dqv62g.png
    relganlipvgw9clp.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam w internecie coś takiego:

    · 1 miesiąc trwa od 1 do 4 tygodnia,

    · 2 miesiąc trwa od 5 do 8 tygodnia,

    · 3 miesiąc trwa od 9 do 13 tygodnia,

    · 4 miesiąc trwa od 14 do 17 tygodnia,

    · 5 miesiąc trwa od 18 do 22 tygodnia,

    · 6 miesiąc trwa od 23 do 27 tygodnia,

    · 7 miesiąc trwa od 28 do 31 tygodnia,

    · 8 miesiąc trwa od 32 do 35 tygodnia,

    · 9 miesiąc trwa od 36 do 40 tygodnia.

    IviQ lubi tę wiadomość

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak widać są jakieś tam różnice niewielkie w tych miesiącach ;)

    A co do tego, że jak ktoś ma ukończone np. 17 tygodni to zaczyna 5 miesiąc to według mnie nie do końca, bo zaczyna go w momencie 18+0.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenka2 wrote:
    Ja tez kocham plywac i chcialabym na basen.. ale jak to polaczyc z poltorarocznym dzieckiem? :( i pracujacym mezem eh..


    A ja nie umiem pływać :O wyobrażacie sobie to? Chodziłam kiedyś do szkółki pływackiej, wszyscy się nauczyli pływać, a ja nie, bo tak panicznie boję się wody. Wszystko jest spoko dopóki nie pójdę do wyższej wody niż pas. A jakbym miała zanurkować... to by w ogóle masakra była! Wiem... kalectwo.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • linka220 Autorytet
    Postów: 600 687

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a na innej stronie inaczej

    1 miesiąc - 1-4 tydzień
    2 miesiąc - 5-8 tydzień
    3 miesiąc - 9-13 tydzień
    4 miesiąc - 14-17 tydzień
    5 miesiąc - 18-22 tydzień
    6 miesiąc - 23-27 tydzień
    7 miesiąc - 28-31 tydzień
    8 miesiąc - 32-35 tydzień
    9 miesiąc - 36-40 tydzień

    hchy3e3km5dqv62g.png
    relganlipvgw9clp.png
  • aanaa Autorytet
    Postów: 1274 2231

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano właśnie, dlatego tym bardziej jestem ciekawa jak to liczy belly :)

    iv09hdge6yql001e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niektorzy po prostu nie sa do tego stworzeni ;)

  • linka220 Autorytet
    Postów: 600 687

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi bestbelly pokazał że jestem w 5 miesiącu jak byłam w 18 tyg tzn 17+0 Sama nie wiem

    hchy3e3km5dqv62g.png
    relganlipvgw9clp.png
  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    linka220 wrote:
    ola.321 wrote:
    onka -
    ola a jak Ci pokazuje na bestbelly? że jesteś w 6 miesiącu??

    kalendarz mam jeden dzień do tyłu bo wg ostatniej @ więc pokazuje 5 miesiąc :).
    Chyba jest tak że 6 miesiąc będzie w momencie gdy będziemy mieć skończony 22 tydzień :)

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
‹‹ 845 846 847 848 849 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ