Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak sobie popatrzycie na te różne propozycje podziałów miesięcy, to się okazuje, że niektóre miesiące mają 4 tygodnie, a niektóre 5 ;)

    aanaa lubi tę wiadomość

  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belly ma swój świat jak widać ;) ;) ;)

    linka220 lubi tę wiadomość

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Aguś26 Autorytet
    Postów: 650 446

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pokazuje 6 miesiąc

    aanaa lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dteqxq3vc.png
  • Aguś26 Autorytet
    Postów: 650 446

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli belly liczy od zakończonego 21

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2015, 13:57

    w4sqyx8dteqxq3vc.png
  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 19 maja 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo czyli jutro mi pokaże 6 miesiąc bo w kalkulatorze mam jeden dzień wcześniej niż w suwaczku. Zobaczymy :) dam jutro znać :).

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • Magnosia Autorytet
    Postów: 864 1206

    Wysłany: 19 maja 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    dzisiaj popatrzyłam na siebie i zobaczyłam MISIA, pucowata buzia, okrągły duży brzuch, pulchne też inne części ciała. Mam 167 wzrostu i ważę już 62 kg. Przytyłam już przed ciążą, bo planowałam ją i nie chciałam się głodzić, więc jadłam tyle, na ile miałam ochotę. Mam nadzieję, że nie przytyję więcej niż do 72 a potem uda mi się wszystko zrzucić.

    Wiem, że to drugorzędna sprawa. Dziecko najważniejsze, po prostu dziś tak mnie naszło...

    ;)

    Szymon ❤ ur. 30.09.2015r. ❤
    Hania ❤ ur. 18.01. 2019r.❤

    Św. Dominiku czuwaj nad moimi dziećmi.
  • Magnosia Autorytet
    Postów: 864 1206

    Wysłany: 19 maja 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do miesięcy, ja kieruję się belly. Cieszę się z każdego nowego miesiąca, to co sobie będę żałować i opóźniać radość ;)

    Bąbelek lubi tę wiadomość

    Szymon ❤ ur. 30.09.2015r. ❤
    Hania ❤ ur. 18.01. 2019r.❤

    Św. Dominiku czuwaj nad moimi dziećmi.
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 19 maja 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnosiu na avatarze nie wygląda żebyś gruba była ;) ja też tyle ważę przy wzroście 166 cm. W zasadzie to tyle ważyłam, bo teraz to się jutro dowiem ile ważę ;) trudno, zrzucimy ;)

    Magnosia lubi tę wiadomość

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Magnosia Autorytet
    Postów: 864 1206

    Wysłany: 19 maja 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agania wrote:
    Magnosiu na avatarze nie wygląda żebyś gruba była ;) ja też tyle ważę przy wzroście 166 cm. W zasadzie to tyle ważyłam, bo teraz to się jutro dowiem ile ważę ;) trudno, zrzucimy ;)

    Dziękuję za pocieszenie, zrzucimy ;)

    Szymon ❤ ur. 30.09.2015r. ❤
    Hania ❤ ur. 18.01. 2019r.❤

    Św. Dominiku czuwaj nad moimi dziećmi.
  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 19 maja 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agania - ja też nie umiem pływać :D na takim średnim basenie gdzie woda do szyi sięga spoko, próbuje przepłynąć ale mąż obok musi być :D a do głębokiego nie wejdę :P

    atdc6iyehd9qphks.png
  • IviQ Autorytet
    Postów: 1640 1341

    Wysłany: 19 maja 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnosia wrote:
    Cześć dziewczyny,
    dzisiaj popatrzyłam na siebie i zobaczyłam MISIA, pucowata buzia, okrągły duży brzuch, pulchne też inne części ciała. Mam 167 wzrostu i ważę już 62 kg. Przytyłam już przed ciążą, bo planowałam ją i nie chciałam się głodzić, więc jadłam tyle, na ile miałam ochotę. Mam nadzieję, że nie przytyję więcej niż do 72 a potem uda mi się wszystko zrzucić.

    Wiem, że to drugorzędna sprawa. Dziecko najważniejsze, po prostu dziś tak mnie naszło...

    ;)
    no ja tez się przejmuję niestety:( w sb chciałam ubrać spodenki moje letnie. To że w brzuchu się nie zmieszczę to przeczuwałam, ale że na 4 litery wogóle nie naciągnę to juz się załamałam:( Iniby wiadomo dziecko najważniejsze, ale nie przestajemy być kobuietami i gdzieś tam marzymy o zachowaniu figuy mimo ciąży zwłaszcza że przyjdzie nam z największym rozmiarem przez lato przejść....
    co do tygodni czy miesięcy ciąży ja używam 3 róznych aplikaji ciązowych na smartfona i każda mi inaczej liczy hehehe choć parametry wprowadzone są wszedzie takie same :D i bądz tu mądra

    1usawn154wlkwiec.png[/link]
    NT=1,0, 2,995 MoM B-HCG 0,620 Pappa T21 1 :98 Wynik po Nifty 1:238000000 Kornelek <3 :))))
  • IviQ Autorytet
    Postów: 1640 1341

    Wysłany: 19 maja 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agania a ja jestem spod ryb wiec kocham wode, ale nie lubie sama chodzic a wyciagnac mojego graniczy z cudem, na szczescie idzie lato a ze on zapalony wedkarz to nad jeziora bedziemy jezdzic to się na pewno rzuce do wody nie raz:D

    1usawn154wlkwiec.png[/link]
    NT=1,0, 2,995 MoM B-HCG 0,620 Pappa T21 1 :98 Wynik po Nifty 1:238000000 Kornelek <3 :))))
  • Marta28 Ekspertka
    Postów: 223 127

    Wysłany: 19 maja 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    linka220 wrote:
    mi bestbelly pokazał że jestem w 5 miesiącu jak byłam w 18 tyg tzn 17+0 Sama nie wiem


    To tak jak dzisiaj u mnie pokazuje :-)

    2nn33e3kygfl7iaf.png

    7b13822a6ea8651351a8fcaa026c5d99.png
    Kalendarz

  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 19 maja 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się boję tego lata, jak my damy radę w te upały z dużymi brzuchami :(

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 19 maja 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IviQ wrote:
    agania a ja jestem spod ryb wiec kocham wode, ale nie lubie sama chodzic a wyciagnac mojego graniczy z cudem, na szczescie idzie lato a ze on zapalony wedkarz to nad jeziora bedziemy jezdzic to się na pewno rzuce do wody nie raz:D

    Ja ogólnie lubię wodę, ale boję się bardzo głębokości... boję się płynąć statkiem i takie tam... długo by opowiadać ;)

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 19 maja 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wolę mieć duży brzuch latem, bo można założyć zwiewną sukienkę ciążową i pięknie wyglądać :) a zimą skąd byśmy wzięły takie szerokie płaszcze, chyba jakieś wielkie wory? :D

    nick nieaktualny, Blondik, Magnosia, Bąbelek, IviQ lubią tę wiadomość

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FreshMm wrote:
    Wolę mieć duży brzuch latem, bo można założyć zwiewną sukienkę ciążową i pięknie wyglądać :) a zimą skąd byśmy wzięły takie szerokie płaszcze, chyba jakieś wielkie wory? :D

    no wlasnie, pomyslcie, ile wiecej ciuchow musialybysmy kupowac dla siebie, zeby sie zimą ubrac porzadnie ;) a latem sukienka i juz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2015, 14:31

  • Magnosia Autorytet
    Postów: 864 1206

    Wysłany: 19 maja 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam bardzo mało ubrań, które na mnie pasują. Te sprzed ciąży powędrowały do kartonów i czekają ;)

    Szymon ❤ ur. 30.09.2015r. ❤
    Hania ❤ ur. 18.01. 2019r.❤

    Św. Dominiku czuwaj nad moimi dziećmi.
  • nat_alia Autorytet
    Postów: 557 1038

    Wysłany: 19 maja 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny w końcu was nadrobiłam po weekendzie :)

    piękne zdjęcia pokazałyście... gratuluje maluszków :)

    ja chyba wczoraj poczułam konkretne kopniaki :D i bardzo się ciesze z tego powodu :) NARESZCIE!!!!!!!!!!!!

    Dzisiaj skosiłam cały ogródek i wyplewiłam wyrastający młody żywopłot przed bramą... trochę się napracowałam... a wieczorem na 19:45 wizyta :) ciekawe co słychac u Maleństwa i co powie mi na moją infekcje bo niestety cały czas jest... :(

    ola.321, Magnosia, nick nieaktualny, Blondik, FreshMm, lili_madlen, IviQ lubią tę wiadomość

    faa5c06194854123428158bb63edca04.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    SYN :)
  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 19 maja 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie mam ubrań ciążowych :), będę chodzić na zakupy jak będę rosnąć :). Teraz jeszcze brzuch jest taki że daję radę w tych ciuchach co mam :).

    A ja właśnie dzwoniłam do szkoły rodzenia bo chcę się zapisać.
    Chyba zapiszę się na lipiec bo nie mam pojęcia o porodach i o opiece nad noworodkami :). Czy jeszcze któraś z Was myśli żeby iść? pewnie szkoła będzie bardziej przydatna dla osób które jeszcze nie mają dzieci i nie rodziły... bo mamusie pewnie już są obcykane ;).

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
‹‹ 846 847 848 849 850 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ