X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2016
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2016

Oceń ten wątek:
  • Visenna Autorytet
    Postów: 383 437

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evee wrote:
    A co do lekarzy z Warszawy , to ja mogę polecić , chodzę rownież z polecenia :) do świetnego specjalisty i przede wszystkim świetnego człowieka , wiem ze on będzie rownież odbierał moj poród , jest rownież na znany lekarz można poczytać opinie , jak któraś chce to podam :)

    Podaj, podaj... :)

    Pielęgniarka - dobrze by było gdybyś też podała nazwisko tego konowała. Przed takimi ludźmi trzeba ostrzegać.

    Wróciłam z pracy i nadrobiłam wszystko. Gratuluję serduszek i dobrych wieści, mam nadzieję, że to nie ostanie na dziś :) Niestety na indywidualne wyróżnienia nie mam siły :|

    Kropek nie polubił pracy. Mdłości 3x mocniejsze, ból brzucha, zawroty i przywitałam się dziś dwukrotnie z kibelkiem. Ech.
    Idę umierać dalej!

    Miłego wieczoru! :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 18:23

    oar8vfxmctme5m5e.png
    PCOS + NT + IO + hiperinsulinemia + hiperprolaktynemia. I poronienie.
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blu wrote:
    Zetzet - to musi być ekstra zobaczyć dwa małe serduszka :) gratuluję!

    Pielęgniarka - tez czytam i nie wierzę w to co Ci się przytrafiło. Nie ma tego lekarza na "znanym lekarzu"? Jak nie jestem złośliwa, tak chyba napisała bym o nim kilka słów ku przestrodze innych...
    ja bym napisala skarge na tego lekarza,to twoje zycie i zdrowie nie mozna tak podchodzic do pacjenta.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evee wrote:
    Dziewczyny , mam znów dobre wieści .... u mnie 7 tydzień , drugi dzień , i całe 11 mm szczęścia z pięknym serduszkiem , usłyszeć bicie serca - nie do opisania !!! Mam juz kartę ciąży , badania wyszły prawidłowo , jestem przeszczęśliwa ; ) miałam tez pierwsze usg przez brzuch :) termin porodu 10.10.2016

    Super!!!!!!! Gratulacje. :) Wpisuję na listę i aktualizuję ją. :)

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Visenna wrote:
    Wróciłam z pracy i nadrobiłam wszystko. Gratuluję serduszek i dobrych wieści, mam nadzieję, że to nie ostanie na dziś :) Niestety na indywidualne wyróżnienia nie mam siły :|

    Kropek nie polubił pracy. Mdłości 3x mocniejsze, ból brzucha, zawroty i przywitałam się dziś dwukrotnie z kibelkiem. Ech.
    Idę umierać dalej!

    Miłego wieczoru! :*
    ja mialam jedno przytulanie z kibelkiem :( a mdli mnie tragicznie.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evee - gratulacje :) :)

    Kkkaaarrr - daj koniecznie znać po wizycie :) Jakoś późnym popołudniem miałaś mieć, tak? Trzymam kciuki :)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciężko za Wami nadążyć :)ale doczytałam.

    Pielegniarko super wieści, ale ten lekarz chyba się minął z powołaniem!

    EwelinaaKa ja dzisiaj byłam na kontrolnym zbadaniu TSH, wyniki jutro. Ogólnie ja zaczynałam ciążę z wynikiem 4,2, ale ft4 w normie więc teraz już tylko tsh mam badać co 4 tygodnie i ewentualnie korygować dawkę leku. U kobiet w ciąży powinno być poniżej 2,5 więc jeśli ft4 będziesz miała w normie to możliwe, że nie będziesz musiała przyjmować leków (mój endokrynolog twierdzi, że wg niego jeśli ft4 jest w normie i tsh (do 4,2) to niekoniecznie trzeba podawać leki, ale nie będzie się kłócił z profesorami ). I w ciąży tsh lubi sobie poszaleć podobno, więc to nie do końca jest wykładnik :)

    Dziewczyny gratuluje serduszek !

    dzisiaj naszedł mnie taki mały strach, po tych forumowych wydarzeniach, czy z moim maluszkiem jest wszystko ok, bo tak z dnia na dzień zostaje na samym końcu wizyt u lekarza :) kolejna dopiero 7 marca, ale w sumie jak ma być dobrze to będzie nawet wtedy :)

    Rutelka świetna robota z tą listą, widać dużo pracy w to wkładasz, dobrze,że jesteś :)

    Rutelka, EwelinaaKa lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evee wrote:
    A co do lekarzy z Warszawy , to ja mogę polecić , chodzę rownież z polecenia :) do świetnego specjalisty i przede wszystkim świetnego człowieka , wiem ze on będzie rownież odbierał moj poród , jest rownież na znany lekarz można poczytać opinie , jak któraś chce to podam :)
    gdzie przyjmuje??

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Visenna Autorytet
    Postów: 383 437

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    ja mialam jedno przytulanie z kibelkiem :( a mdli mnie tragicznie.

    Do tyłka te czułości, co :)? Ale biorę to za dobrą monetę i mam nadzieję, że to dobry znak :)

    oar8vfxmctme5m5e.png
    PCOS + NT + IO + hiperinsulinemia + hiperprolaktynemia. I poronienie.
  • Evee Przyjaciółka
    Postów: 102 80

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy można na tym forum podać nazwiska lekarzy i klinik ? Jeśli tak to napisze tylko mnie upewnijcie :)

    16.09.15 3 puste jaja plodowe [*] [*] [*]
    Jeszcze bedzie przepięknie ....!
    w57vs65g5x1yfrve.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evee wrote:
    A co do lekarzy z Warszawy , to ja mogę polecić , chodzę rownież z polecenia :) do świetnego specjalisty i przede wszystkim świetnego człowieka , wiem ze on będzie rownież odbierał moj poród , jest rownież na znany lekarz można poczytać opinie , jak któraś chce to podam :)

    ja chcę, może być na priv... a gdzie przyjmuje i ile kosztuje wizyta?

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy wy tez macie dziwny posmak w buzi??nawet po zjedzeniu nie mija.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Visenna Autorytet
    Postów: 383 437

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evee wrote:
    Czy można na tym forum podać nazwiska lekarzy i klinik ? Jeśli tak to napisze tylko mnie upewnijcie :)

    Ja nie widzę przeciwwskazań, ale jeśli jednak nie można to poproszę na priv także :) Dziękuje.

    oar8vfxmctme5m5e.png
    PCOS + NT + IO + hiperinsulinemia + hiperprolaktynemia. I poronienie.
  • Sylwusia100 Autorytet
    Postów: 3434 5189

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pielęgniarka współczuję przeżyć a teraz sobie odpocznij.
    Dziewczyny gratuluję serduszek ja idę w piątek na pierwsze usg i bardzo się denerwuje.

    Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła do mnie paczuszka z olejami. Kokos- jak zawsze oszałamiająco piękny, migdal bardzo subtelny, ale masełko shea pachnie trochę inaczej niż się spodziewałam, może dlatego, że w balsamie jaki miałam z masłem shea były też inne składniki i wkręciłam sobie, że tak pachnie XD

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • Ibiza Ekspertka
    Postów: 186 222

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szynszyl, nie jestes ostatnia, ja ide dopiero na wizyte za miesiac, dokladnie 24.03...i wtedy bedzie pierwsze USG ;)

    https://www.maluchy.pl/li-72797.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wizycie miałam ankietę do wypełnienia. Ulało mi się wszystko.

  • Ibiza Ekspertka
    Postów: 186 222

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adrenalina, evee gratulacje serduszek :):)!

    https://www.maluchy.pl/li-72797.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaa.. wrote:
    Jejku nie wiem co napisac ,czytam to juz 2 raz i mnie zatyka...nie oddycham :( Oczywiscie jestem szczesliwa zarówno tak jak i Ty :) ale o kurcze dochodzi do mnie ta swiadomosc jak taki konował może zniszczyc "życie" i psychike kobiety..Dbaj o siebie nie martw się :)

    P.s z jakiego miasta jestes ??kojarze,że z Warszawy jeżeli tak to na jakiej dzielnicy miałas to badanie u tego konowała? Nie chciałabym do niego trafić przez przypadek

    Medicover na Pradze. Dr. O.M. Tylko USG tam robi.

  • Evee Przyjaciółka
    Postów: 102 80

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisze , najwyżej będzie spam :)

    Od 2 lat chodzę do dr Leszka Lewandowskiego , przyjmuje prywatnie w pro life na saskiej, w unicare na wilanowie , i jest lekarzem w szpitalu medicover na wilanowie , oraz pracuje w instytucie matki i dziecka na kasprzaka, ja chodzę i na saską i do unicare i tam zawsze 150 zł , tylko w medicover w szpitalu wizyta chyba 190 zł bo on nie jest w abonamencie przychodni tylko szpitalu , jest uwielbiany i oblegany przez pacjentki :)

    Z polecenia bylam rownież na jednej wizycie u dr Krzysztofa panczesnika , wypadł równie kompetentnie , przyjmuje w unicare i w centrum damiana .

    Obaj są na znany lekarz .

    Rutelka lubi tę wiadomość

    16.09.15 3 puste jaja plodowe [*] [*] [*]
    Jeszcze bedzie przepięknie ....!
    w57vs65g5x1yfrve.png
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibiza musisz mieć anielską cierpliwość :D ja będę mieć drugie usg i już mnie trochę nosi :)

    3jgx3e3kscbj73hd.png
‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ