X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2016
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2016

Oceń ten wątek:
  • marti_88 Autorytet
    Postów: 289 206

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiaa trzymam kciuki - ja też mam jutro wizytę :) to nasz wielki dzień :)

    zetzet - to musi być wspaniałe uczucie, wyślij nam jakąś fotkę jak masz :)

    Evee - gratuluję udanej wizyty, też marzy mi się usłyszeć serducho!

    Visenna - powroty do pracy są straszne...doskonale wiem co czujesz. Ja wróciłam w zeszły czwartek i czuje się jak nie ten człowiek. Mam na wszystko wyrąbane myślę tylko o maluchu i jestem ciekawa co tam naskrobałyście...


    Dziewczyny ja poukładałam sobie w głowie to co pisałyście na temat mojego pójścia na L4. Szkoda mi nerwów, ciągłego wkurw... się w pracy. To nie jest wskazane w obecnym stanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 19:17

    l22n6iyetayj1i0f.png
    24 cykle starań i sukces :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pielegniarka_w_mundurze wrote:
    Medicover na Pradze. Dr. O.M. Tylko USG tam robi.

    Sprawdziłam go od razu jak napisałaś na stronie Medicover. Jest. Tylko jeden od usg ma inicjały M.O. Popatrzyłam na opinie na znany lekarz - dużo opinii jest negatywnych podobnych do twoich doświadczeń. Mam nadzieję, że nigdy nawet przypadkiem do niego nie trafię. Masakra, jak tak można potraktować pacjentkę. Nawet jeśli nic nie widział (bo się g*wno zna), to są delikatniejsze sposoby na przekaznie złych wieści. Dobrze, że w Medicover się na nim poznali, bo skoro lekarka zobaczyła, kto Ci robił usg, natychmiast zleciła kolejne.

  • anulka1978 Autorytet
    Postów: 1298 1487

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szynszyl wrote:
    Przyszła do mnie paczuszka z olejami. Kokos- jak zawsze oszałamiająco piękny, migdal bardzo subtelny, ale masełko shea pachnie trochę inaczej niż się spodziewałam, może dlatego, że w balsamie jaki miałam z masłem shea były też inne składniki i wkręciłam sobie, że tak pachnie XD
    Shea jest bardzo neutralne w zasadzie, moze lekko orzechowy zapach ale wg mnie neutral :) kokos wymiata w tej kwestii i maslo kakaowe tez :)

    ADRENALINA, ZETZET, PIELĘGNIARKA - GRATULACJE!!

    Na te cholerne mdłości jest preparat imbirowy MAMARIN MAMMA :P
    Już nie łapie kogo mdli :P MIZZELKA? OLA_85 ? ;)

    Mam problemy z koncentracją :P zakręcona jestem odkąd noszę w sobie maleństwo :)

    Tarczyce oczywiście zbadam we własnym zakresie

    Ale jazda z tym lekarzem z Medicover'a, jestem w szoku że tacy w ogole przyjmują :/

    adrenalina lubi tę wiadomość

    f2w33e3k4fqom8sd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szynszyl zapodaj linka skąd zakupiłaś oleje.... skusiłyście mnie dziewczyny i chyba też zamówię...
    a to są do nawilżania ciała, czy do czego będziecie je używać? Hę?

  • anulka1978 Autorytet
    Postów: 1298 1487

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rutelka wrote:
    Sprawdziłam go od razu jak napisałaś na stronie Medicover. Jest. Tylko jeden od usg ma inicjały M.O. Popatrzyłam na opinie na znany lekarz - dużo opinii jest negatywnych podobnych do twoich doświadczeń. Mam nadzieję, że nigdy nawet przypadkiem do niego nie trafię. Masakra, jak tak można potraktować pacjentkę. Nawet jeśli nic nie widział (bo się g*wno zna), to są delikatniejsze sposoby na przekaznie złych wieści. Dobrze, że w Medicover się na nim poznali, bo skoro lekarka zobaczyła, kto Ci robił usg, natychmiast zleciła kolejne.
    Pytanie dlaczego on w ogole gdziekolwiek przyjmuje :/

    f2w33e3k4fqom8sd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszmy się z Naszych serduszek. O złych rzeczach zapominamy.

    Siedzę z mężem i oglądamy zdjęcia z USG :)
    A z tyłu głowy trącają mnie mdłości.

  • marti_88 Autorytet
    Postów: 289 206

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pielegniarka_w_mundurze wrote:
    Cieszmy się z Naszych serduszek. O złych rzeczach zapominamy.

    Siedzę z mężem i oglądamy zdjęcia z USG :)
    A z tyłu głowy trącają mnie mdłości.


    zasługujecie na te chwile szczęścia!

    l22n6iyetayj1i0f.png
    24 cykle starań i sukces :)
  • marti_88 Autorytet
    Postów: 289 206

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny od zawsze jestem maniaczką oglądania na TLC programu "porodówka" a teraz co oglądam to wyje z nimi jak te dzieci na świat przychodzą <3

    l22n6iyetayj1i0f.png
    24 cykle starań i sukces :)
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rutelka ja kupiłam m.in. takie oleje:

    http://allegro.pl/luksusowy-olej-kokosowy-nierafinowany-300-ml-i5004404795.html

    http://allegro.pl/maslo-shea-nierafinowane-100-organiczne-300-ml-i5008165153.html

    http://allegro.pl/show_item.php?item=5377466101

    zamierzam stosować jako balsam do ciała, co by zapobiec ewentualnym rozstępom :) i na włosy, bo mam manie na punkcie dbania o nie i lubię sobie je olejować :)

    Rutelka lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbel ma 4,1mm, jego mieszkanko, tj. pecherzyk 2,6cm. Wymiary są zgodne z 6t1d (a dziś jest 6t0d), więc idealnie. Serduszko pika. Doktorek nie znalazł żadnego niepokojącego źródła plamienia. Mam się przestać denerwować bo to nam teraz najbardziej szkodzi i żyć spokojnie i oszczędnie. Byłam tak zdenerwowana, że zapomniałam wziąć zdjęcia. Dalej mam tętno 200, ale cieszę się ogromnie.

    LillaMy, Basia1771, Jacqueline, Blu, Zetzet, kehlana_miyu, MMM2016, Limerikowo, vella, Visenna, Sunflower, Sylwia_i_Niki, Dea28, Anoolka lubią tę wiadomość

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mam TLC :(
    Kiedyś jak miałam to też ciągle oglądałam "Porodówkę".
    Zazdroszczę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkkaaarrr wrote:
    Bąbel ma 4,1mm, jego mieszkanko, tj. pecherzyk 2,6cm. Wymiary są zgodne z 6t1d (a dziś jest 6t0d), więc idealnie. Serduszko pika. Doktorek nie znalazł żadnego niepokojącego źródła plamienia. Mam się przestać denerwować bo to nam teraz najbardziej szkodzi i żyć spokojnie i oszczędnie. Byłam tak zdenerwowana, że zapomniałam wziąć zdjęcia. Dalej mam tętno 200, ale cieszę się ogromnie.

    No to super kkkaaarrr :D Boże jakie dobre wieści. :D :D Radocha.

  • Basia1771 Przyjaciółka
    Postów: 65 56

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak z innej beczki...jak Wasi Panowie żyją z tą myślą? U mnie mam wrażenie ze wow było podczas kiedy się dowiedział że są dwie kreski a teraz już jak gdyby nic zero przeżywania tego wszystkiego ze mną. Ja tu wychodzę z siebie przed jutrzejsza wizyta a on martwi się jakie formalności ma do załatwienia w związku z założeniem biznesu. Jestem zła i mi przykro.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 19:56

    zi139jcghuedn61r.png
    Kolejna wizyta 24.03
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkkaaarrr - GRATULACJE :) :) :) Doktorek ma rację, nie denerwuj się :) Jej tak si cieszę strasznie, że wszystko dobrze :)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam trochę takie pytanie wybiegające w czasie trochę, dziewczyny jak to w późniejszej ciąży jest z butami na obcasie? ciężko się chodzi?


    Basia mój mąż cały czas jest aktywny, pyta się o mnóstwo rzeczy i ogólnie strasznie o mnie dba, ale to może dlatego, że się długo staraliśmy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 19:59

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • Basia1771 Przyjaciółka
    Postów: 65 56

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szynszyl wrote:
    Mam trochę takie pytanie wybiegające w czasie trochę, dziewczyny jak to w późniejszej ciąży jest z butami na obcasie? ciężko się chodzi?


    Basia mój mąż cały czas jest aktywny, pyta się o mnóstwo rzeczy i ogólnie strasznie o mnie dba, ale to może dlatego, że się długo staraliśmy :)

    My się staraliśmy ponad 3 lata. Nie wiem co myśleć. Mam wrażenie że teraz to zły moment bo on ma co innego na głowie.Tak mi smutno bo się tak bardzo cieszę wiem że jeszcze nie ma tej pewności ale i tak po 3 latach zobaczyć dwie kreski...tak bardzo to przeżywam i czuję że nie mam wsparcia.

    zi139jcghuedn61r.png
    Kolejna wizyta 24.03
  • Zetzet Ekspertka
    Postów: 180 261

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2a44174054120635med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 20:06

    Basia1771, szynszyl, adrenalina, Jacqueline, Rutelka, Blu, kkkaaarrr, kehlana_miyu, LillaMy, marti_88, Limerikowo, Sunflower, lu.iza, Sylwia_i_Niki, Asia_08, Dea28, Anoolka lubią tę wiadomość

    34bwdqk3lobtgyq7.png
  • Zetzet Ekspertka
    Postów: 180 261

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkkaaarrr - super, gratuluje :)

    34bwdqk3lobtgyq7.png
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetzet wrote:
    Dziewczyny, wrocilam :) SA DWA SERDUSZKA <3 <3 !!!! Co za radosc i ulga :)



    Super wiadomość:)
    Gratuluję!!!

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetzet śliczniutkie :)

    Basia, przykro mi, Panowie jakoś inaczej to wszystko czują i są wzrokowcami, może jak będzie widać tą ciążę to bardziej się zaangażuje :) a na pewno Twój ukochany teraz kombinuje jak zapewnić Wam i dziecku jak najlepsza przyszłość!

    3jgx3e3kscbj73hd.png
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ