X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2016
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2016

Oceń ten wątek:
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina wrote:
    Nasza fasolka na 6 mm, widziałam <3 nigdy niezapomne tego widoku :):)


    Bardzo się cieszę :)

    adrenalina, Zetzet lubią tę wiadomość

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • Blu Autorytet
    Postów: 1523 1693

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szynszyl - z tymi butami to pewnie zależy, czy chodzisz w takich na codzień i jesteś przyzwyczajona. Ja tylko od czasu do czasu i później niewygodnie mi się chodziło i czułam się trochę jak kaczuszka na szczudlach :P . Także później max 4-5 cm u mnie. Ale widziałam tez sexi przyszłe mamuśki w bardzo zaawansowanej ciąży na baaaardzo wysokich obcasach. ;) także jak komu wygodnie.

    A co do męża przeżywającego ciążę to u nas hmm tez szału nie ma. Nie ma jakiegoś gadania do brzucha, przejmowania się wizytami. Chyba jeszcze czas na to ;) jak brzuszek będzie większy to facet bardziej sobie uświadomi co go czeka :)

    Kkkaaarrr, adrenalina- gratuluje widoku serduszek!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 20:14

    CBx2p2.pnglEw8p2.pngV23dp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetzet wrote:
    2a44174054120635med.jpg

    Piękny okrągły pęcherzyk :D
    U mnie jest podłużny, bo się odkleja przez krwiaka, ale mam nadzieję, że jak pójdę w sobotę na wizytę, to okaże się, że jest lepiej.
    Zazdroszczę takiego pięknego pęcherzyka. I dzidziulka już widać dobrze. :D
    Fajnie. :D :D

  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evee wrote:
    Dziewczyny , mam znów dobre wieści .... u mnie 7 tydzień , drugi dzień , i całe 11 mm szczęścia z pięknym serduszkiem , usłyszeć bicie serca - nie do opisania !!! Mam juz kartę ciąży , badania wyszły prawidłowo , jestem przeszczęśliwa ; ) miałam tez pierwsze usg przez brzuch :) termin porodu 10.10.2016

    :) Gratuluję :)

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blu no właśnie uwielbiam buty na obcasie, na co dzień w takich chodzę, i właśnie się zastanawiałam, czy będzie trzeba z nich zrezygnować, bo może w jakiś sposób jest to niedobre dla dziecka.

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • Basia1771 Przyjaciółka
    Postów: 65 56

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby tak było dziewczyny.

    zi139jcghuedn61r.png
    Kolejna wizyta 24.03
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a może robimy kontynuację tego wątku na nowym???
    Bo ja ciągle tę listę przeklejam, a ona mogłaby być na pierwszej stronie regularnie aktualizowana.
    Nie wiem sama, nie chcę a.badziak zabierać wątku, ale dość rzadko do nas zagląda.
    Co wy na to?
    Mogę założyć nowy wątek pt. "Październikowe mamusie 2016", a pode mną jeszcze może kilka dziewczyn umieści posta np. z serduszkiem. W razie gdyby mnie wcięło w międzyczasie, to ktoś z pierwszej strony edytuje swojego posta i przeklei listę.

    Taki mam pomysł.

    To wy się wypowiedzcie, a ja znikam do 21:00, bo mam ważną sprawę do załatwienia poza netem. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 20:24

    kkkaaarrr, adrenalina, LillaMy, Anoolka lubią tę wiadomość

  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szynszyl wrote:
    Blu no właśnie uwielbiam buty na obcasie, na co dzień w takich chodzę, i właśnie się zastanawiałam, czy będzie trzeba z nich zrezygnować, bo może w jakiś sposób jest to niedobre dla dziecka.
    Myślę ze to co najwyzej nie dobre dla twojego kregoslupa :)

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rutelka, ja na tak

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey dziewczyny nie było mnie długo. dzisiaj byłam na usg crl 0,32cm czyli jakieś 3 mm ja na zdjęciu nic nie widze. i tabletki duphaston musze brać do 9 tygodnia a może nawet i dłużej. i jeszcze muszę brać lactovaginal bo mam za mało pałeczek kwasu mlekowego a jakte tabl dopochwowo nie podziałają to lekarz powiedział że antybiotyk czy któraś z wAs tak miała ???

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia1771 wrote:
    A tak z innej beczki...jak Wasi Panowie żyją z tą myślą? U mnie mam wrażenie ze wow było podczas kiedy się dowiedział że są dwie kreski a teraz już jak gdyby nic zero przeżywania tego wszystkiego ze mną. Ja tu wychodzę z siebie przed jutrzejsza wizyta a on martwi się jakie formalności ma do załatwienia w związku z założeniem biznesu. Jestem zła i mi przykro.
    U Nas to pierwszy dzidziuś, bardzo wyczekany. Mój maz bardzo przezywa. Odkąd miałam krwawienie, to mam zakaz sprzątania, prania,gotowania i łażenia po sklepach. Wiec leże i pachne. Mój Misio trochę przesadza, ale co tam. Nadrabiam zakupami w necie :D

    Blu lubi tę wiadomość

  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkkaaarrr wrote:
    Bąbel ma 4,1mm, jego mieszkanko, tj. pecherzyk 2,6cm. Wymiary są zgodne z 6t1d (a dziś jest 6t0d), więc idealnie. Serduszko pika. Doktorek nie znalazł żadnego niepokojącego źródła plamienia. Mam się przestać denerwować bo to nam teraz najbardziej szkodzi i żyć spokojnie i oszczędnie. Byłam tak zdenerwowana, że zapomniałam wziąć zdjęcia. Dalej mam tętno 200, ale cieszę się ogromnie.


    Cieszę się z dobrych wieści :)

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • Blu Autorytet
    Postów: 1523 1693

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szynszyl wrote:
    Blu no właśnie uwielbiam buty na obcasie, na co dzień w takich chodzę, i właśnie się zastanawiałam, czy będzie trzeba z nich zrezygnować, bo może w jakiś sposób jest to niedobre dla dziecka.

    Dla maluszka myślę że bez różnicy, pewnie bardziej byś go bujała na obcasach. :) Niestety mi wyszły żylaki pod koniec (możliwe, że przez upały, bo rodziłam w czerwcu) i nie chciałam dodatkowo męczyć nóg.

    szynszyl lubi tę wiadomość

    CBx2p2.pnglEw8p2.pngV23dp2.png
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem za nowym wątkiem, codziennie przybywa po kilkanaście nowych stron i nasza lista gdzieś ginie, mimo, że Rutelka co rusz ją przekleja, a myślę, że spokojnie jeszcze ktoś może dołączyć.

    LillaMy lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • monami Nowa
    Postów: 1 6

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Klikam do was w szczęśliwym 7 tc! :) Gratulacje wszystkim przyszłym mamusiom! Mój termin wyznaczony przez Belly - 27.10.2016. I can't wait! ;) Czekam na wizytę u gin...

    Blu, Limerikowo, Rutelka, LillaMy, Dea28, Anoolka lubią tę wiadomość

  • Kasiowa Ekspertka
    Postów: 131 109

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka ma 2 cm i serduszko pięknie było słychać. Jest super ;)

    Blu, Zetzet, marti_88, Limerikowo, monami, Jacqueline, Visenna, Sylwia_i_Niki, LillaMy, Dea28 lubią tę wiadomość

    mhsvx1hpwrujc2kg.png

    mhsvi09kr9rlxlbj.png
  • Blu Autorytet
    Postów: 1523 1693

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiowa wrote:
    Fasolka ma 2 cm i serduszko pięknie było słychać. Jest super ;)

    Woow 2 centymetry to chyba na razie największe forumowe dzieciątko! Gratulacje!

    CBx2p2.pnglEw8p2.pngV23dp2.png
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiowa przynosisz kolejne dobre wieści :)

    monami witaj :)

    blu zostaje mi wypróbować na własnej skórze, idzie wiosna i trzeba zrobić przegląd butów :)

    Blu, monami lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • tajemniczazolza Przyjaciółka
    Postów: 84 59

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia1771 wrote:
    My się staraliśmy ponad 3 lata. Nie wiem co myśleć. Mam wrażenie że teraz to zły moment bo on ma co innego na głowie.Tak mi smutno bo się tak bardzo cieszę wiem że jeszcze nie ma tej pewności ale i tak po 3 latach zobaczyć dwie kreski...tak bardzo to przeżywam i czuję że nie mam wsparcia.
    Mój przeżywał jak nie było drugiej kreski na teście, a jak się dowiedzieliśmy, że jestem w ciąży ucieszył się, ale sądziłam, że jednak ta jego radość będzie większa. Teraz też ja przeżywam wszystko. No ale cóż... to mężczyzna.

    Blu, monami lubią tę wiadomość

    s0c51i3.png
    24.02. - beta hCG 1062 <3
    29.02. - beta hCG 4911 <3
  • marti_88 Autorytet
    Postów: 289 206

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia1771 wrote:
    A tak z innej beczki...jak Wasi Panowie żyją z tą myślą? U mnie mam wrażenie ze wow było podczas kiedy się dowiedział że są dwie kreski a teraz już jak gdyby nic zero przeżywania tego wszystkiego ze mną. Ja tu wychodzę z siebie przed jutrzejsza wizyta a on martwi się jakie formalności ma do załatwienia w związku z założeniem biznesu. Jestem zła i mi przykro.

    Powiem Ci lepszy hit :) mój umówił się jutro ze swoją siostrą na 19:00, że zawiezie ją do domu po pracy, ponieważ dawno u niej nie był i chciałby posiedzieć i pogadać... (pochowaliśmy w listopadzie moją teściową, więc to dla mnie zrozumiałe).
    Ale taki mały szczegół mu wypadł z głowy, że idziemy o 19:30 na wizytę serduszkową :)

    monami lubi tę wiadomość

    l22n6iyetayj1i0f.png
    24 cykle starań i sukces :)
‹‹ 160 161 162 163 164
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ