X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2016
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szynszyl wrote:

    EwelinaaKa ja dzisiaj byłam na kontrolnym zbadaniu TSH, wyniki jutro. Ogólnie ja zaczynałam ciążę z wynikiem 4,2, ale ft4 w normie więc teraz już tylko tsh mam badać co 4 tygodnie i ewentualnie korygować dawkę leku. U kobiet w ciąży powinno być poniżej 2,5 więc jeśli ft4 będziesz miała w normie to możliwe, że nie będziesz musiała przyjmować leków (mój endokrynolog twierdzi, że wg niego jeśli ft4 jest w normie i tsh (do 4,2) to niekoniecznie trzeba podawać leki, ale nie będzie się kłócił z profesorami ). I w ciąży tsh lubi sobie poszaleć podobno, więc to nie do końca jest wykładnik :)
    O matko co za lekarz... Przez niedoczynność straciłam dwie ciążę i temat tarczycy bardzo dobrze znam. Jak by mi lekarz takie rzeczy opowiadał to bym go od razu zmieniła. Już pisalam kilka razy że ft4 jest najważniejsze w ciąży i musi być na poziomie minimum 50% a norma tsh 4,2 jest dla starych babc a nie młodych ciężarnych kobiet.

    monami lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kontynuacja tego wątku na wątku Październikowe Mamusie 2016

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/pazdziernikowe-mamusie-2016,9695.html

    Dziewczyny chodźcie do NAS :D

  • Behemottka Autorytet
    Postów: 1352 1742

    Wysłany: 25 lutego 2016, 03:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blu wrote:
    Aaa przypadkiem zobaczyłam, że już przegoniłyśmy wrześniówki 2016 w liczbie stron na naszym wątku! Brawo MY!
    No niestety nie. Nasz poprzedni watek mial ponad 500 stron ;) Ten obecny ma zaledwie tydzien, wiec chyba jednak my lepsze :P

    Zdrowych brzuchów życze :) :) :) ... a czemu Wy macie nowy watek???

    mhsvi09kgjfp1f6i.png
  • Auro Ekspertka
    Postów: 195 239

    Wysłany: 25 lutego 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KONTYNUACJA WĄTKU!!!!

    Edit
    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/pazdziernikowe-mamusie-2016,9695.html

    sorry, co ja wkleiłam, aż mi wstyd :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 11:32

    cb7w9jcgbhi8rlpi.png
    zpbnvcqggsk02ljs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kontynuacja tego wątku na wątku Październikowe Mamusie 2016

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/pazdziernikowe-mamusie-2016,9695.html

    :)

  • Maminka223 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 25 lutego 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    Mizzelka ja biorę prenatal uno,tam jest kwas, jod, wit b6 i b12 i wit D ale się zastanawiam czy skoro karmię to nie powinny być to witaminy dla bardziej zaawansowanej ciąży, jak myślisz?

    No właśnie ja też jestem na prenatalu uno. tam jest też imbir, pomaga na mdłości (na mnie przynajmniej podziałało) :)

    Maminka223
  • a.badziak Ekspertka
    Postów: 152 166

    Wysłany: 26 lutego 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane widzę że niektóre zawiodły się na mnie jako założycielce wątku. Niestety aktualizacja wiadomości kilka razy dziennie po prostu nie na moje możliwości. Dwójka dzieci, do tego dom na głowie i złe samopoczucie nie pozwalały na codzienne uaktywnianie się, Powodzenia na nowym wątku...Czytam Was codziennie... Trzymajcie się ciepło...

    km5scbxmnqd7jrtx.png
  • anulka1978 Autorytet
    Postów: 1298 1487

    Wysłany: 29 lutego 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a.badziak wrote:
    Kochane widzę że niektóre zawiodły się na mnie jako założycielce wątku. Niestety aktualizacja wiadomości kilka razy dziennie po prostu nie na moje możliwości. Dwójka dzieci, do tego dom na głowie i złe samopoczucie nie pozwalały na codzienne uaktywnianie się, Powodzenia na nowym wątku...Czytam Was codziennie... Trzymajcie się ciepło...
    Kochana Ty pisz co u Ciebie <3 wpadaj na nowy wątek <3

    f2w33e3k4fqom8sd.png
  • Shaili Koleżanka
    Postów: 61 8

    Wysłany: 2 marca 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie


    p19uugpj2n55j8nz.png

    Nasz Aniołek 10.11.2015 [*] 6 tc-ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kontynuacja tego wątku na wątku Październikowe Mamusie 2016

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/pazdziernikowe-mamusie-2016,9695.html

    a.badziak co ty gadasz, nikt się nie zawiódł... rozumiem, że nie masz czasu... ja nie mam dzieci, jestem na zwolnieniu, więc mogę ogarniać listę, choć nie powiem, roboty co nie miara, bo trzeba czytać każdy post. Czasem jak wejdę po całym dniu nieobecności, to mam do przeczytania kilka stron.
    a.badziak bądź z nami, cieszymy się, że jesteś, dawaj znać co u Ciebie.
    Chodź na nowy wątek. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kontynuacja tego wątku na wątku Październikowe Mamusie 2016

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/pazdziernikowe-mamusie-2016,9695.html

    ZapraszamY!!!

  • dkt.asia Znajoma
    Postów: 23 24

    Wysłany: 10 marca 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie wszystkie październikowe mamusie ;-) Chciałam się z Wami podzielić moja historią. A więc 2 kreski pojawiły się 16.02, a potwierdzone przez lekarza 08.03,czyli najlepszy dzień kobiet w moim życiu, obecnie jestem w 8tygodniu od OM.,czyli 6tygodni ma maleństwo, jestem bardzo szczęśliwa,gdyż we wrześniu zeszłego roku ponieslismy stratę.Mam nadzieję że w tym wypadku będzie wszystko dobrze. Pozdrawiam Was serdecznie

    [*] Nasze kochane Maleństwo [*]
‹‹ 160 161 162 163 164
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ