X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2016
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2016

Oceń ten wątek:
  • Zetzet Ekspertka
    Postów: 180 261

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rutelka wrote:
    Piękny okrągły pęcherzyk :D
    U mnie jest podłużny, bo się odkleja przez krwiaka, ale mam nadzieję, że jak pójdę w sobotę na wizytę, to okaże się, że jest lepiej.
    Zazdroszczę takiego pięknego pęcherzyka. I dzidziulka już widać dobrze. :D
    Fajnie. :D :D

    Dzieki :) Tu widac dwojke, to drugie dzieciatko takie splaszczone z lewej :) Jakos tak sie ulozylo, ale dobrze, ze choc to jedno wyraznie wyszlo.

    Ja tez jestem na tak z nowym watkiem.

    monami lubi tę wiadomość

    34bwdqk3lobtgyq7.png
  • vella Ekspertka
    Postów: 185 549

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem za nowym watkiem.

    3Ecdp1.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwny metaliczny posmak w ustach jest jak najbardziej ciazowy

    ja gnalam w ciazy na plaskim 2cm obcasie i tez rodzilam w czerwcu, owszem pojawily sie zylaki ciut na nogach ale mysle ze to rodzinna sklonnosc

    moja siostra ganiala na szpilkach i niestety brzuszek raz ja, przewazy, upadla i bolal, od razu jechali do szpitala, moja mama krzyczala na nia ze sprawy sobie nie zdaje i powinna sie zastanowic co jest dla niej wazniejsze: moda czy zdrowy dzidzius, potem juz siostra ganiala w balerinach
    taka historia ku malej przestrodze..


    Zetzet zajefajne masz te blizniaki!

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Blu Autorytet
    Postów: 1523 1693

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przydałaby się męska decyzja ws nowego wątku ;)

    CBx2p2.pnglEw8p2.pngV23dp2.png
  • Blu Autorytet
    Postów: 1523 1693

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa przypadkiem zobaczyłam, że już przegoniłyśmy wrześniówki 2016 w liczbie stron na naszym wątku! Brawo MY!

    Zetzet, Rutelka, Limerikowo, Anoolka lubią tę wiadomość

    CBx2p2.pnglEw8p2.pngV23dp2.png
  • Zetzet Ekspertka
    Postów: 180 261

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limerikowo wrote:

    Zetzet zajefajne masz te blizniaki!

    Dzieki :)

    34bwdqk3lobtgyq7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetzet wrote:
    Dzieki :) Tu widac dwojke, to drugie dzieciatko takie splaszczone z lewej :) Jakos tak sie ulozylo, ale dobrze, ze choc to jedno wyraznie wyszlo.

    Ja tez jestem na tak z nowym watkiem.

    Zetzet gapa ja. Nie skojarzyłam, że to twoje bliźniaki. I rzeczywiście drugi mniej widoczny. :D Sorry. :D Ale na pewno jest tak samo wspaniały w innym ujęciu. :)

  • Basia1771 Przyjaciółka
    Postów: 65 56

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tajemniczazolza wrote:
    Mój przeżywał jak nie było drugiej kreski na teście, a jak się dowiedzieliśmy, że jestem w ciąży ucieszył się, ale sądziłam, że jednak ta jego radość będzie większa. Teraz też ja przeżywam wszystko. No ale cóż... to mężczyzna.

    To może niektórzy faceci tak porostu mają. Zobaczymy co będzie dalej.

    zi139jcghuedn61r.png
    Kolejna wizyta 24.03
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny, to zakładam nowy wątek. Za chwilę dam linka.

    Visenna lubi tę wiadomość

  • Basia1771 Przyjaciółka
    Postów: 65 56

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marti_88 wrote:
    Powiem Ci lepszy hit :) mój umówił się jutro ze swoją siostrą na 19:00, że zawiezie ją do domu po pracy, ponieważ dawno u niej nie był i chciałby posiedzieć i pogadać... (pochowaliśmy w listopadzie moją teściową, więc to dla mnie zrozumiałe).
    Ale taki mały szczegół mu wypadł z głowy, że idziemy o 19:30 na wizytę serduszkową :)

    Ojj to widzę ze tez nie masz łatwo.

    zi139jcghuedn61r.png
    Kolejna wizyta 24.03
  • Visenna Autorytet
    Postów: 383 437

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evee wrote:
    Napisze , najwyżej będzie spam :)

    Od 2 lat chodzę do dr Leszka Lewandowskiego , przyjmuje prywatnie w pro life na saskiej, w unicare na wilanowie , i jest lekarzem w szpitalu medicover na wilanowie , oraz pracuje w instytucie matki i dziecka na kasprzaka, ja chodzę i na saską i do unicare i tam zawsze 150 zł , tylko w medicover w szpitalu wizyta chyba 190 zł bo on nie jest w abonamencie przychodni tylko szpitalu , jest uwielbiany i oblegany przez pacjentki :)

    Z polecenia bylam rownież na jednej wizycie u dr Krzysztofa panczesnika , wypadł równie kompetentnie , przyjmuje w unicare i w centrum damiana .

    Obaj są na znany lekarz .

    Dziękuję :) Unicare znam, chodzę tam czasem bo i mój lekarz z LuxMedu tam przyjmuje :) Widać, że dbają o poziom bo to już kolejny lekarz o którym słyszę dobre opinie. Mają tam też świetny sprzęt i ze względu na niego rozważam wykonanie USG genetycznego właśnie tam. Będę robić jeszcze test PAPPA, ale cena za cały pakiet (interpretacja wyniku jeszcze wchodzi w skład) powala. Z cennika wynika, że to dobre 600zł. Nawet jak na Warszawę dużo :) Temat do przemyślenia.

    oar8vfxmctme5m5e.png
    PCOS + NT + IO + hiperinsulinemia + hiperprolaktynemia. I poronienie.
  • Sylwusia100 Autorytet
    Postów: 3434 5189

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż to się cieszy jak oszalaly. Glaszcze brzuszek nic mi nie pozwala robić. Wieczorem jak idziemy spać to mówi dobranoc dzieciątko. Jest cudowny. Tyle się staraliśmy, po poronienia trochę się załamał i to wszystko przeżywał. Mamy nadzieję ze teraz będzie wszystko dobrze.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, dziewczyny, przenosimy się na nowy wątek Październikowe Mamusie 2016

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/pazdziernikowe-mamusie-2016,9695.html

    a.badziak nie obraź się na mnie, wpadaj do nas często, czekamy na wieści od Ciebie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kontynuacja tego wątku na wątku Październikowe Mamusie 2016

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/pazdziernikowe-mamusie-2016,9695.html

    zapraszamy :D

  • kasiaa.. Autorytet
    Postów: 347 195

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pielegniarka_w_mundurze wrote:
    Medicover na Pradze. Dr. O.M. Tylko USG tam robi.
    Dziękuje akurat w tamte strony nie jeżdżę :)

    Gratuluje kochane dzisiejszych wizyt ach jak miło się czyta ,że widziałyście pikające serduszka..

    Jutro ja wybieram się na wizyte i usg .:)

    201610141756.png
    201802217352.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaa... kontynuacja tego wątku na wątku Październikowe Mamusie 2016

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/pazdziernikowe-mamusie-2016,9695.html

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 24 lutego 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marti_88 wrote:
    Dziewczyny odebrałam betę. Wyniki bardzo szybko, byłam o 9 rano a przed 12:00 mogłam juz podglądnac na necie. Wynik 24736,85 wiec bardzo dobry :) :) jak myślicie jest szansa jutro na serduszko?
    może bliźniaki?

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 24 lutego 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia1771 wrote:
    A tak z innej beczki...jak Wasi Panowie żyją z tą myślą? U mnie mam wrażenie ze wow było podczas kiedy się dowiedział że są dwie kreski a teraz już jak gdyby nic zero przeżywania tego wszystkiego ze mną. Ja tu wychodzę z siebie przed jutrzejsza wizyta a on martwi się jakie formalności ma do załatwienia w związku z założeniem biznesu. Jestem zła i mi przykro.
    facet jest inaczej skonstruowany niż my kobiety będzie się jeszcze cieszył a Twój ma dodatkowo biznes na głowie. mój dopiero dziś zaczął coś do mnie mówić na temat dzieci.

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 24 lutego 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea zapraszamy na nowy wątek ;)

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kontynuacja tego wątku na wątku Październikowe Mamusie 2016

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/pazdziernikowe-mamusie-2016,9695.html

‹‹ 160 161 162 163 164
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ