X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe szczęścia 2018
Odpowiedz

Październikowe szczęścia 2018

Oceń ten wątek:
  • Cukierniczka Autorytet
    Postów: 834 407

    Wysłany: 19 września 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, i jeszcze taki jeździk, który można przerobić na hulajnogę później. Na razie leży schowany, bo Szymek sobie z niego robił pchacz, a to za mało stabilne jak na naukę chodzenia :P a propos - pchacz to też niezły pomysł na prezent.
    I dostanie też fotelik od moich rodziców. Więcej nie pamiętam ;-)

    atdc3e5euobdwxyo.png
    www.zcukremalbowcale.com
  • monika30 Autorytet
    Postów: 1048 440

    Wysłany: 19 września 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacpi dostanie tablice manipulacyjna,juupi,kostke edukacyjna i sesje na roczek :) więcej nie wiem kto co zamierza jeszcze dać ;)

  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 20 września 2019, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem w drodze na wyjezdzie integracyjnym do Wilna. Odetchne sobie, ale juz tesknie za małą :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2019, 06:56

    Megsss, Zuuziaaaa, Hedgehog, Flavia lubią tę wiadomość

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • Cukierniczka Autorytet
    Postów: 834 407

    Wysłany: 20 września 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChicChic udanego wyjazdu! Na pewno będzie super :-)

    atdc3e5euobdwxyo.png
    www.zcukremalbowcale.com
  • Zuuziaaaa Autorytet
    Postów: 1115 665

    Wysłany: 20 września 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chic ależ Ci zazdroszczę. Baw się dobrze!

    No dobra. Chyba coś ze mną nie tak, a może to gadanie ludzi tak na mnie wpłynęło. Jak inni słyszą ze syn chodzi do żłobka bo wracam do pracy reagują „ojej biedny, nie miałaś go z kim zostawic?”
    Czuje się szczerze mówiąc okropnie od kilku dni. Jakbym robiła dziecku coś co nie jest akceptowalne przez spoleczenstwo. Czy oddanie dziecka w cudze ręce na cztery godziny to taka zbrodnia? Serio nasze dzieci są na to za małe?

    ex2b73sb82yeq2e0.png

    zpbnvut1l2ii4he1.png

  • monika30 Autorytet
    Postów: 1048 440

    Wysłany: 20 września 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane muszę się pochwalić. Kacper od wczoraj zaczął sam siadać 😃. Dla nas to ogromny sukces i krok do przodu 😍.

    87c4c6cf6d63.jpg

    Cukierniczka, Zuuziaaaa, 1Malinka1, edka85, AnnaManna, Flavia, Megsss, Blondas_29, akilegna♥ lubią tę wiadomość

  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 20 września 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przejmuj sie, ja tez slysze:oj, bidulka do zlobka. Niektorzy, w tym Moi tesciowie nie wiedza, ze obecne żłobki to nie to samo, co 30 lat temu. Jedynie kilka osob powiedziało, ze to super sprawa, ze dzieci sie ladnie rozwijaja i szybko uczą.

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • Cukierniczka Autorytet
    Postów: 834 407

    Wysłany: 20 września 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia błagam, 4 godziny w żłobku to właściwie jak urozmaicenie dnia dla dziecka. Szymek będzie może czasem zostawał nawet 8h i co? Mam nie pracować i żyć energią kosmiczną? Tak jak pisze Chic, ludzie mylą obecne żłobki z tym co było kiedyś i dlatego tak reagują.

    atdc3e5euobdwxyo.png
    www.zcukremalbowcale.com
  • Katiuszaaaa Autorytet
    Postów: 852 362

    Wysłany: 20 września 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zapewne jak by nie moje godziny pracy i to ze żłobek kompletnie nic nie zmienił by a wręcz tylko przeszkadzał w opiece nad małą to zdecydowała bym się napewno, jest masa świetnych placówek Zuzia nie przejmuj się co tam gadają.

    U mnie najpierw był laktoterroryz a teraz już zaczynaja być pytania to ile jeszcze zamierzam karmić ? Tyle ile będzie potrzeba.

    Mamy obecnie kryzys. Mała budzi się pierdyliard razy i śpi cały czas z cyckiem w buziaku, mamy tak od poniedziałku już ledwo żyję wszytko mnie boli. Mam nadziej ze to wina ostatniej czwórki której jeszcze nie widać całej korony wiec dziąsło może bolec.

  • Agatelek Ekspertka
    Postów: 156 62

    Wysłany: 20 września 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia, ile ja już razy usłyszałam "ja bym nie oddała do żłobka" na co ja zawsze odpowiadam nie oddalabys jakbyś nie musiała. W pracy to samo, z jednej strony mówią wracaj, a z drugiej ojej taki maluch do żłobka. Agatka będzie w żłobku cały dzień, nie mam innego wyjścia. Jakby tego było mało szukam nowej pracy, więc nie wiem jak wszystko pogodze jeśli się uda znaleźć coś nowego, a dokladanie mi tego typu tekstów jest dla mnie jak cios poniżej pasa. Moja teściowa pracuje wiec nie ma możliwości żeby została z Agatka, a mama jest na emeryturze, ale mówi, że nie podjelaby się siedzieć z Agatka na cały etat, bo zwyczajnie nie ma tyle siły, pomoże mi jedynie w nagłych sytuacjach, poza tym mieszka 140 km ode mnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2019, 13:38

    Buko
  • 1Malinka1 Autorytet
    Postów: 1392 809

    Wysłany: 20 września 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech jakie to irytujące. Większość osób, które tak pewnie wyrażają „swoje zdanie” nie ma po prostu zielonego pojęcia na ten temat.
    Ja jestem w komfortowej sytuacji bo mam mamę, która bardzo chętnie podejmie się opieki nad Julką, w innym wypadku tez oddałabym Julkę do żłobka. Czy byłoby mi ciężko?NO PEWNIE. Wam tez jest to pewne. Ale nie ma innego wyjscia, dziecku nic się nie dzieje, jest pod super opieka, fakt nasze matczyne serce trochę pochlipie, ale z czasem będzie coraz lepiej. Niemniej jednak olać te całe negatywne gadanie. Ja mocno trzymam kciuki za wasze dzieciaczki i za Was.

    Julka wczoraj skończyła 11 miesięcy. Zaczynam rozmyślać o roczku. Czekam na ofertę z jednego lokalu. Dzięki za podpowiedzi w sprawie prezentu.
    Ma może któraś z was babycook?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2019, 14:44

    f2wlpx9ishio9eby.png
    tb738ribmbqosoos.png
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 20 września 2019, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwaga, moj mąż po 10h z dzieckiem: "padam na ryj". Moj maz wczoraj:"co za problwm zajmowac sie dzieckiem, przewinac i nakarmic, cala filozofia".

    1Malinka1, Agatelek, Cukierniczka, Blondas_29 lubią tę wiadomość

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • Agatelek Ekspertka
    Postów: 156 62

    Wysłany: 20 września 2019, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mąż mojej koleżanki bardzo się upieral żeby ona wróciła wcześniej (po 9 miesiącach) do pracy, a on chce 3 miesiące POSIEDZIEC z dzieckiem w domu. Zaznaczam, że nie spędził sam z dzieckiem więcej niż 4-5 godzin :D ale od października jego plan wchodzi w zycie, w końcu jaki to problem, ciekawa jestem co powie za miesiac albo dwa.

    Buko
  • Hedgehog Autorytet
    Postów: 876 257

    Wysłany: 20 września 2019, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia, 09:39

    [link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
  • Agatelek Ekspertka
    Postów: 156 62

    Wysłany: 20 września 2019, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hedgehog, tu akurat chodzi o to żeby nie musiał chodzić do pracy tylko sobie 3 miesięce posiedziala w domu :D najlepiej to grając na konsoli ;)

    Buko
  • Katiuszaaaa Autorytet
    Postów: 852 362

    Wysłany: 20 września 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jak jeszcze może w pierwszych 2 3 m dziecka może i by sobie pograł tak po pół roku nie ma szans także życzę powodzenia. Swoją droga myśle ze można by każdemu tatusiowi kazać zostać z dzieckiem tak na miesiąc jak już mama wraca do pracy :) pewnie bardziej by nas doceniali,

  • Agatelek Ekspertka
    Postów: 156 62

    Wysłany: 20 września 2019, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiusza, z tym to trzeba uważać :)
    Ja swojemu mężowi mówiłam, że jak znajdę pracę, ale będę musiała zacząć ja np. od września to on mógłby wtedy zostać przez miesiąc z Agatka w domu. To tak się przestraszył, że aż się wyprowadził z domu... :)

    Buko
  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 21 września 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę mój mąż uwielbia zajmować się małym 🤷‍♀️
    Poza tym już nie razy zostawialam go z małym np na weekend bo miałam babskie wyjazd albo szkolenie .
    Nigdy nie usłyszałam narzekań . Wiadomo , czasem jest ciężko mały ma słabszy dzień i mąż jest zmęczony - ale to normalne i zrozumiałe natomiast nigdy nie było użalania , narzekania czy coś takiego . Po prostu widać ,ze on chce z nim być .
    Jak idę do pracy na popołudnie i on zostaje z małym to tez zawsze chętnie , wracam mały jest wykapany je kolacje albo już śpi . Chyba już kiedyś o tym pisalysmy . Mój m jest rewelacyjnym ojcem bez dwóch zdań .
    Gdybym była taka potrzeba np finansowa i to ja zarabiałabym więcej niż on , bez problemu zaopiekowałyby się małym nawet pół roku .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2019, 11:34

  • Zuuziaaaa Autorytet
    Postów: 1115 665

    Wysłany: 21 września 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megss doradzisz gdzie w Gdyni mogę kupić buty dla małego? Mamy 5 pierwszych kroków ciągiem. I chce coraz więcej.

    ex2b73sb82yeq2e0.png

    zpbnvut1l2ii4he1.png

  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 21 września 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuuziaaaa wrote:
    Megss doradzisz gdzie w Gdyni mogę kupić buty dla małego? Mamy 5 pierwszych kroków ciągiem. I chce coraz więcej.

    Mi się nie udało w Trojmiescie znaleść butów dla małego ale on ma wysokie podbicie a ja spore wymagania ;)
    Spróbuj w akpolu tam maja emel i kilka innych firm .
    W deichmanie dość dobra firma to elefanten .
    No i geox tez ma naprawdę fajna ofertę.

    A jak nic nie znajdziesz to zerknij na te na które ja postawiłam . Cena jest wysoka , ale te buty są rewelacyjne i żadne które
    ogladalalam nie dały tyle swobody małemu jak te.

    https://walkkings.pl/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2019, 12:01

‹‹ 1162 1163 1164 1165 1166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ