Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe szczęścia 2018
Odpowiedz

Październikowe szczęścia 2018

Oceń ten wątek:
  • Mamusia_Ksawusia Autorytet
    Postów: 803 489

    Wysłany: 12 marca 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    orchidea33 wrote:
    Dziewczyny wczoraj nie mogac zasnac ogladalam na YouTube Co nasse dzieciaki w tym tyg ciazy robia i to nie samowite ze Takie malenstwa rosna w nas :-)

    ja też! hahaha :D

    74dip07wq093hfek.png

    860ip07wa0euhgkg.png


    20161001650123.png

  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 12 marca 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonisiaK wrote:
    Cześć dziewczyny. Byłam w piątek na IP... Podczas badania USG lekarz nie widział zarodka jeszcze więc niepokoje się.
    Uspokajał mnie, że według niego ciaża wygląda na młodszą.
    Zrobili mi jeszcze Betę i przyrasta prawidłowo...


    Ktoś miał taką sytuacje?
    Martwie się. Usg w Lux medzie mam w czwartek.
    Już była taka sytuacja, na IP nie było nic widać, a prywatnie już tak...Było też tak u jednej z dziewczyn, że lekarz nie widział akcji serca, a nazajutrz inny (oczywiście prywatny) zaobserwował tętno. Dlatego nie panikuj.

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • MonisiaK Autorytet
    Postów: 885 555

    Wysłany: 12 marca 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam jeszcze, że według mnie też ciąża jest młodsza o conajmniej tydzień, ale myślałam, ze już coś będzie na USG widać.

    Miała któraś taką obsuwę a potem pojawiło się dzieciątko?


    Pierwszą ciąże też miałam młodszą niż to wynika z OM... ale nie miałam takich problemów.

    Dostałam też 2x100 gram Luteiny na to krwawienie.

    ex2b9vvj4jxe17l2.png
    km5siei3wv50qtno.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 12 marca 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    orchidea33 wrote:
    Dziewczyny wczoraj nie mogac zasnac ogladalam na YouTube Co nasse dzieciaki w tym tyg ciazy robia i to nie samowite ze Takie malenstwa rosna w nas :-)
    Dawaj link :D

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • orchidea33 Autorytet
    Postów: 967 298

    Wysłany: 12 marca 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i kolega z pracy mnie rozszyfrowal ze w ciazy jestem.. No przeciez nic nie mowilam Ani nie widzielismy sie tylko skapnal sie Po zwolnieniu lekarskim ze 2 tyg to za dlugo a poza tym ja nnigdy na zwolnieniu nie bylam.
    Man nadzieje ze bedzie trzymal jezyk za zebami bo wolalabym Zeby szefostwo sie öde mnie dowiedzieli...wrrr

    201506021662.png
    zem3qtkfuhpcq4xn.png
  • orchidea33 Autorytet
    Postów: 967 298

    Wysłany: 12 marca 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka Wpisz sobie w YouTube twoj tydzien ciazy i pokaza ci sie filmiki a jest ich Troche :-)

    201506021662.png
    zem3qtkfuhpcq4xn.png
  • Ewelka Elka Ekspertka
    Postów: 175 95

    Wysłany: 12 marca 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam wizytę na 16.30 :) USG na 17 ;) powodzenia !!!! ;)

    2iq53e5e3yojhi4f.png
    4c3thqvknxkcy7op.png
  • Dere Autorytet
    Postów: 407 207

    Wysłany: 12 marca 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy u Was mdlosci tez nie odpuszczaja caly czas? :( ja sie wykoncze, a jeszcze w piatek wylatujemy na weekend z dzieciarnia wiec nie wiem jak przezyje jak to sie nie skonczy :(

    512ee1ecf0.png
  • Dere Autorytet
    Postów: 407 207

    Wysłany: 12 marca 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie juz date na prenatalne?

    512ee1ecf0.png
  • Lunitari Autorytet
    Postów: 2498 1599

    Wysłany: 12 marca 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie dopiero mdlosci zaczely, albo nie wiem co to ma byc...

    f2wl3e5eiyulrjqb.png

    PCOS, Hashimoto, insulinooporność, niedobór białka S
    10.2017 Aniołek 9 tc
    19.01.2018 II
    03.10.2018 Szymek :*
  • Mamusia_Ksawusia Autorytet
    Postów: 803 489

    Wysłany: 12 marca 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dere wrote:
    Dziewczyny macie juz date na prenatalne?

    99% z forumowiczek tak (ja też, choć wahałam się czy iść)

    74dip07wq093hfek.png

    860ip07wa0euhgkg.png


    20161001650123.png

  • Marsylia Autorytet
    Postów: 718 1623

    Wysłany: 12 marca 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie od 3 dni ominęły wymioty i mdłości. Dzisiaj na nowo mnie czasami mdli.

    Usg genetyczne w środę. Wg usg będzie to 12t5d.

    Któraś pytała; na mojej rozpisce usg genetyczne=usg I trymestru

    Cukierniczka lubi tę wiadomość

    Eliza Barbara <3 wcześniak 35/36tc
    d69cj48ax1acv9cd.png

    Wiktoria Klara <3 wcześniak 27tc, ZD
    bhyw9vvjj54cn9n5.png
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 405

    Wysłany: 12 marca 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam na 26 marca, za dwa tygodnie.
    Ja już nie mogę skupić się w pracy.. cały czas myślami jestem już na wizycie.

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • Dere Autorytet
    Postów: 407 207

    Wysłany: 12 marca 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia_Ksawusia wrote:
    99% z forumowiczek tak (ja też, choć wahałam się czy iść)
    A robisz samo usg czy test pappa tez?

    512ee1ecf0.png
  • Dere Autorytet
    Postów: 407 207

    Wysłany: 12 marca 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 22go prenatalne w szpitalu lacznie z testem pappa, podobno na wyniki czeka sie 3 tygodnie :/ nie wiem czy wytrzymam

    512ee1ecf0.png
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 405

    Wysłany: 12 marca 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż tyle się czeka? Ja w sumie nie pytałam nawet przy rejestracji ile czasu aż będą wyniki

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • OlinkowA Autorytet
    Postów: 596 302

    Wysłany: 12 marca 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi przy rejestracji mówiła Pani że wyniki Pappa po 2 tygodniach

    qdkkk6nllsldr26a.png
  • Pikapik Autorytet
    Postów: 462 359

    Wysłany: 12 marca 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    A ja miałam dzisiaj podejście do genetycznego bo ciaza starsza niż wynika z suwaczka.
    Dziecko nie miało za bardzo ochoty współpracować. A to zasłanialo rączka twarz, albo spało... próbowaliśmy 3 razy i klops wiec w czwartek powtarzamy :)

    Któraś z was już miała genetyczne ??



    Aaa i pierwszy raz słyszeliśmy serduszko <3

    NatkaZ, Ewelka Elka lubią tę wiadomość

    201809291774.png



    OM: 17.05


    Insulinoopornosc
  • Dere Autorytet
    Postów: 407 207

    Wysłany: 12 marca 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlinkowA wrote:
    Mi przy rejestracji mówiła Pani że wyniki Pappa po 2 tygodniach

    mam nadzieje ze mi powiedziala na wyrost a wyniki beda szybciej, chociaz bedzie co ma byc, to jedynie zmieni moja swiadomosc :) a dziec i tak bedzie :)

    Milano lubi tę wiadomość

    512ee1ecf0.png
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 405

    Wysłany: 12 marca 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pikapik a to uparciuch mały :D z tego co kojarzę to jeszcze nikt. A usg miałaś już przez brzuch? Zastanawiam się czy genetyczne będą jeszcze dowcipnie czy już przez brzuch?

    Flavia lubi tę wiadomość

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
‹‹ 256 257 258 259 260 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ