Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe szczęścia 2018
Odpowiedz

Październikowe szczęścia 2018

Oceń ten wątek:
  • OlinkowA Autorytet
    Postów: 596 302

    Wysłany: 14 marca 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marsylia wrote:
    Za chwilę jadę na usg genetyczne. Jeju, ogromny stres mnie dopadł
    powodzenia! trzymamy kciuki!

    EMka :) lubi tę wiadomość

    qdkkk6nllsldr26a.png
  • OlinkowA Autorytet
    Postów: 596 302

    Wysłany: 14 marca 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia wrote:
    Ja po dypchasonie właśnie zaczęłam plamic boli mnie brzuch jak na okres wiec czekam az się rozkreci
    nie czekaj aż się rozkręci tylko no-spę bierz i do lekarza :(

    qdkkk6nllsldr26a.png
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 405

    Wysłany: 14 marca 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marsylia trzymam kciuki! Daj znać nam co i jak było. Będzie dobrze <3

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam nospe nie biorę bo nie mam zresztą na mnie to nie dziala jeśli coś jest nie tak to i tak lepiej by wylecialo niż hmm by się utrzymało wiedz wóz albo przewóz

    Basia82 lubi tę wiadomość

  • MonisiaK Autorytet
    Postów: 885 555

    Wysłany: 14 marca 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia wrote:
    U mnie na usg jest 6+1 tak wczoraj było i powiedziała ze echa zarodka uwidocznione

    Masz taką różnice duża według OM, a wieku z USG?

    Bo podejrzewam u mnie podobną sprawę.

    Czekam do jutra na USG i denerwuje się bardzo...

    ex2b9vvj4jxe17l2.png
    km5siei3wv50qtno.png
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 405

    Wysłany: 14 marca 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia wrote:
    Dzwoniłam nospe nie biorę bo nie mam zresztą na mnie to nie dziala jeśli coś jest nie tak to i tak lepiej by wylecialo niż hmm by się utrzymało wiedz wóz albo przewóz

    Kurczę bądź dobrej myśli!

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • Miru Autorytet
    Postów: 2039 4149

    Wysłany: 14 marca 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka było miganie, bardzo mało widoczne. Jak to lekarz powiedzil, prawdopodobnie dopiero zaczyna tętnić zyciem :)

    EMka :) lubi tę wiadomość

    Nath <3 27.07.2015
    (*) mama 5 aniołków
    w4sqflw1dflkbldc.png
    6 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonisiaK wrote:
    Masz taką różnice duża według OM, a wieku z USG?

    Bo podejrzewam u mnie podobną sprawę.

    Czekam do jutra na USG i denerwuje się bardzo...
    Tak prawie 3 tyg teraz byłam w wc i narazie czysto dypchason mam brać mam leżeć zobaczymy co będzie dalej

  • Flavia Autorytet
    Postów: 805 324

    Wysłany: 14 marca 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju Amelia, trzymam kciuki za Ciebie i bejbika.

  • EMka :) Ekspertka
    Postów: 177 83

    Wysłany: 14 marca 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia wrote:
    Dzwoniłam nospe nie biorę bo nie mam zresztą na mnie to nie dziala jeśli coś jest nie tak to i tak lepiej by wylecialo niż hmm by się utrzymało wiedz wóz albo przewóz[/QUOTE
    Na mnie nospa nigdy nie działała ale teraz w ciąży jak mnie bolal brzuch miesiączkowo to o dziwo po nospie przeszło. W 1 i 2 ciazy jak zaczęły się bóle brzucha mocne i plamienie to wzięłam nopse forte, ale i tak się wydarzyło co miało się wydarzyć. Tak więc moim zdaniem nie zatrzyma jak ma się coś stać ale może pomóc przy skurczach i przede wszystkim złagodzić ból brzucha. A myślę też że nie zaszkodzi. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze !

    30 lat; starania od 2015r.
    [*] 05.2015 - 5tc; [*] 09.2016 - 5tc;[*] 6.2017 - 6tc; [*] 03.2018 ciąża obumarła w 6tc, [*]

    Hashimoto, niedoczynność; ANA+; anty-kardiolipinowe IgA - niejednoznaczne;
    Mutacje: V R2, MTHFR*, PAI-1**; HSG, laparoskopia, allo-mlr 11.2018 po szczepieniach 39%, testPCT-negatywny, u męża przeciwciała przecieplemnikowe.
  • Cukierniczka Autorytet
    Postów: 834 407

    Wysłany: 14 marca 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marsylia będzie dobrze, trzymam kciuki! Ktoś jeszcze ma genetyczne w tym tygodniu?

    atdc3e5euobdwxyo.png
    www.zcukremalbowcale.com
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 405

    Wysłany: 14 marca 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedziałek jest duuuzo genetycznych :)

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • Mamusia_Ksawusia Autorytet
    Postów: 803 489

    Wysłany: 14 marca 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EMka :) wrote:
    Na kaszel syrop z cebuli i czosnku jest dobry, miodu dużo do herbaty...ech no ale współczuję. Może faktycznie lekarz coś poradzi... Nie wiem jak to jest z inhalacjami w ciąży czy wolno...ale też pomagają... Ja kiedyś dostałam na rozszerzenie oskrzeli steryd wziewny i w 3dni pomogło ale wtedy już brałam Encorton i lekarka stwierdziła że taka dawka już mi nie zaszkodzi (byłam przed terminem miesiączki i trzeba było założyć że mogę być w ciąży) a może unikniemy antybiotyku. A miałam wtedy zapalenie oskrzeli...

    tak inhalacje robię - w ciąży można ;)

    74dip07wq093hfek.png

    860ip07wa0euhgkg.png


    20161001650123.png

  • Mamusia_Ksawusia Autorytet
    Postów: 803 489

    Wysłany: 14 marca 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia będzie dobrze!

    Ja po wizycie u konowała (pisałam niedawno że jednak będę chodziła do 2 lekarzy, ze względu że konował przyjmuje codziennie i zawsze jak co mnie niepokoi to przyjmie bez kolejki)i powiem Wam dziewczyny że jestem w ciężkim szoku! Normalnie gdybym była u niego po raz pierwszy to bardzo bym go chwaliła! normalnie inny lekarz! Miły, wesoły, uśmiechnięty, pomocny, normalnie SZOK! Wyniki mam ok, powiedziałam o tym męczącym kaszlu, zrobił USG, maluszek ma się dobrze, widziałam jak się rusza <3 założył mi kartę ciąży ;) także dziś nie mam żadnych zastrzeżeń, jestem wręcz zadowolona ;)

    Byłam też u rodzinnej z tym nieszczęsnym kaszlem, dostałam tylko lek przeciwkaszlowy i w zasadzie to wszystko, mam dużo pić i leżeć...

    Najwięcej genetycznych będzie w 1 dzień wiosny ;)

    Megsss lubi tę wiadomość

    74dip07wq093hfek.png

    860ip07wa0euhgkg.png


    20161001650123.png

  • Chichibi Autorytet
    Postów: 471 438

    Wysłany: 14 marca 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro ide na genetyczne :) mam na 8:20 :D juz sie nie moge doczekac az z9bacze malenstwo :)
    Mam detektor tetna plodu i od czasu do czasu sobie slucham heh :) oprocz serduszka slychac jak sie w srodu rusza :)

    Mamusia_Ksawusia lubi tę wiadomość

    1usamg7yobts6kpo.png

    7v8r3e3kbjif8sqj.png
  • PAPAVER Ekspertka
    Postów: 209 113

    Wysłany: 14 marca 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia Ksawusia - jaki lek przeciwkaszlowy? U mnie niestety od poniedziałku bóle stawów, mięśni, do tego doszedł katar i właśnie kaszel. Bez gorączki. Obawiam sie jednak, że to grypa, bo początek był typowo grypowy. Leżę od poniedziałku w łożku i staram sobie ucinać drzemki. Jutro jednak będę musiała wstać, bo jedziemy na pogrzeb do innego miasta... Czy któraś z Was przechodziła grypę w I trymestrze? Martwię się bardzo czy to wszystko nie zaszkodzi... Fatalnie sie czuję...

    2011_Synek <3
    hchygzu37ci25q8m.png
    24 stycznia_beta HCG 221, 29 stycznia_ betaHCG 2600____Bądż z nami <3
  • Mamusia_Ksawusia Autorytet
    Postów: 803 489

    Wysłany: 14 marca 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PAPAVER wrote:
    Mamusia Ksawusia - jaki lek przeciwkaszlowy? U mnie niestety od poniedziałku bóle stawów, mięśni, do tego doszedł katar i właśnie kaszel. Bez gorączki. Obawiam sie jednak, że to grypa, bo początek był typowo grypowy. Leżę od poniedziałku w łożku i staram sobie ucinać drzemki. Jutro jednak będę musiała wstać, bo jedziemy na pogrzeb do innego miasta... Czy któraś z Was przechodziła grypę w I trymestrze? Martwię się bardzo czy to wszystko nie zaszkodzi... Fatalnie sie czuję...

    drosetux postałam (bez recepty można kupić) do tego niezliczone ilości herbat (cytrynowe, malinowe, z miodem, z lipy etc) sok malinowy, seria leków prenalen, miód itd...

    PAPAVER lubi tę wiadomość

    74dip07wq093hfek.png

    860ip07wa0euhgkg.png


    20161001650123.png

  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 14 marca 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papaver, a musisz jechac? Lepiej by bylo zebys zostala w domu. Musisz duzo odpoczywac i zostac w lozku, zeby organizm nie marnowal energii na nic innego tylko żeby się skupił na zwalczaniu infekcji.
    Mamusiaksawusia na kaszel polecam inhalacje z rumianku i szałwii.
    Nie dajcie się chorobie!! Zdrowka zycze!!

    Mamusia_Ksawusia lubi tę wiadomość

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • Lunitari Autorytet
    Postów: 2498 1599

    Wysłany: 14 marca 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezus Amelia,co Ty piszesz,czasem bole jak na miesiaczke wystepuja, tez czasem mam, biore nospe, gleboki oddech I za jakis czas przechodzi, moze to nic zlego. Wez mimo wszystko no spe, odpocznij, trzymam kciuki zeby przeszlo.

    f2wl3e5eiyulrjqb.png

    PCOS, Hashimoto, insulinooporność, niedobór białka S
    10.2017 Aniołek 9 tc
    19.01.2018 II
    03.10.2018 Szymek :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunitari wrote:
    Jezus Amelia,co Ty piszesz,czasem bole jak na miesiaczke wystepuja, tez czasem mam, biore nospe, gleboki oddech I za jakis czas przechodzi, moze to nic zlego. Wez mimo wszystko no spe, odpocznij, trzymam kciuki zeby przeszlo.
    Leżę włożyłam gary do zmywarki i więcej nic dzisiaj nie robię

‹‹ 266 267 268 269 270 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ