Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe szczęścia 2018
Odpowiedz

Październikowe szczęścia 2018

Oceń ten wątek:
  • Karo_Wi Autorytet
    Postów: 1312 537

    Wysłany: 12 września 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziecko nie dostaje później i tak jeszcze czegoś, pomimo tego, że matce podczas porodu został podany antybiotyk?

    Cukierniczka- mnie puchną nogi od palców tak mniej więcej do połowy piszczela (stopy najbardziej) i dłonie, a ciśnienia wyższego niż 130/90 chyba nie miałam w całej ciąży. Zazwyczaj jest ono książkowe- 120/80, puls mam trochę wyższy (około 85), ale to podobno normalne.

    gg64e6ydj2x1myxr.png
  • eVelina83 Ekspertka
    Postów: 199 63

    Wysłany: 12 września 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam obrzęknięte nogi i ręce, mierze cisnienie każdego dnia wg zalecenia gina. Nie powinno być wyższe niż max 140/90 ale u mnie zwykle około 120/70.

    Czekamy na Hanie <3
  • NatkaZ Autorytet
    Postów: 1758 1004

    Wysłany: 12 września 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tu nie zwarjuje przez tyle czasu to będzie cud. A jeszcze za starszą córą i mężem już mi się strasznis tęskni :( Tosia wychodź wcześniej sama.

    Mi właśnie w ogóle od wczoraj opuchlizna nie chciała zejść z nóg i rano jak mierzyłam ciśnienie to było już 153/103, a na izbie to już w ogóle w kosmosie :/ 160/122 :( Nogi opuchnięte do tej pory :( Co dziwne i co zaskoczyło lekarzy, to nic mi przy talich ciśnieniach nie dolegało.

    Nadia 24.01.2010 ❤ 36+4; 2700g i 51 cm ❤
    Antonina 17.09.2018 ❤ 38+0; 3260g i 53 cm ❤
    Mikołaj 14.06.2021 ❤️38+1; 3510g i 53 cm ❤️
    Aniołek [*] 9tc - 18.11.2016
  • Miru Autorytet
    Postów: 2039 4149

    Wysłany: 12 września 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała przyszła na świat o 11:20. Waga 3150 i 54 cm . 9/10 puntow.
    Miała zaburzenia oddechu, po 2 h stan się poforszyl i wywieźli ją do neonatologicznej kliniki.
    Niedawno mąż mnie poinformował że walczą o życie dziecka. Jest tragedia. Mala nie oddycha sama. Mamy nastawic się na najgorsze. :( , czuje że umieram od srodka z nią :( trzymajcie kciuki blagam.

    plemniczka lubi tę wiadomość

    Nath <3 27.07.2015
    (*) mama 5 aniołków
    w4sqflw1dflkbldc.png
    6 cykl starań
  • NatkaZ Autorytet
    Postów: 1758 1004

    Wysłany: 12 września 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miru trzymaj się. Maleńka da radę. Musisz w to wierzyć. Razem z Tosią trzymamy kciuki bardzo mocno zaciśnięte :*

    Nadia 24.01.2010 ❤ 36+4; 2700g i 51 cm ❤
    Antonina 17.09.2018 ❤ 38+0; 3260g i 53 cm ❤
    Mikołaj 14.06.2021 ❤️38+1; 3510g i 53 cm ❤️
    Aniołek [*] 9tc - 18.11.2016
  • Katiuszaaaa Autorytet
    Postów: 852 362

    Wysłany: 12 września 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miru bardzo mi przykro;( niesamowicie wierze w twoja kruszynkę , mam nadziej ze ma ogromna sile walki o życie i jutro usłyszymy już dobre wieści !
    Trzymaj się również ty! Przesyłam wam swoje pozytywne myśli ! I ściskam !

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2116

    Wysłany: 12 września 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika30 wrote:
    Hejka. Ja odebrałam wyniki na gbs i mam dodatni :( cholera,ciągle coś. Ktg wyszło dobrze. Na razie na poród się nie zanosi ;)
    Też dziś odebrałam wynik i też dodatni :-/ o dziwo w poprzedniej ciąży był ujemny. Więc nie wiem gdzie i jak to złapałam :-/ dostałam od razu antybiotyk.

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2116

    Wysłany: 12 września 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miru, jesteśmy z Tobą! Musi być dobrze!!! Mała jeszcze pokaże, że jest silna i niedługo będziecie tylko te problemy wspominać!

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Flavia Autorytet
    Postów: 805 324

    Wysłany: 12 września 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miru musi być dobrze, jest w klinice, tam zrobią wszystko, co najlepsze dla Małej. Po prostu musi być dobrze.
    Będę się dzisiaj modlić w Jej intencji. Dziewczyny, Was również proszę o modlitwę.

    edka85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miru trzymaj się i musisz wierzyć w mała, że da radę. A my trzymamy kciuki za Was obie.

  • Marsylia Autorytet
    Postów: 718 1623

    Wysłany: 12 września 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miru... kciuki mocno zaciśnięte.

    Eliza Barbara <3 wcześniak 35/36tc
    d69cj48ax1acv9cd.png

    Wiktoria Klara <3 wcześniak 27tc, ZD
    bhyw9vvjj54cn9n5.png
  • eVelina83 Ekspertka
    Postów: 199 63

    Wysłany: 12 września 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miru ściskam mocno kciuki za Maleńswo! Musi być dobrze! Trzymaj się dzielnie!

    Czekamy na Hanie <3
  • PAPAVER Ekspertka
    Postów: 209 113

    Wysłany: 12 września 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miru, ja też się pomodlę. Musi być dobrze.

    2011_Synek <3
    hchygzu37ci25q8m.png
    24 stycznia_beta HCG 221, 29 stycznia_ betaHCG 2600____Bądż z nami <3
  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 12 września 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miru !!! Mocno zaciśnięte kciuki !!! Musi być dobrze !!!

  • Domcia88 Ekspertka
    Postów: 192 233

    Wysłany: 12 września 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wierze w to co czytam, przewidziało mi się chyba :/ nawet nie dopuszczam do głowy myśli żeby mogło się coś złego stać, więc na pewno będzie dobrze!!

    Domcia88
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 405

    Wysłany: 12 września 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miru, Malutka na pewno jest silna i walczy! Trzymamy tu wszystkie kciuki z całych sił. Musi być dobrze

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 12 września 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam sie. Trzymam kciuki i wierze ze bedzie dobrze. Musi! Mala dostala 9pkt, ma super wage itp. Nie moze byc zle.

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • Karo_Wi Autorytet
    Postów: 1312 537

    Wysłany: 12 września 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miru, to jak zły sen. Koszmar! Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić, co przeżywasz :( Trzymam bardzo mocno kciuki za małą, mam nadzieję, że jej się uda. A Ciebie tulę mocno!

    gg64e6ydj2x1myxr.png
  • 1Malinka1 Autorytet
    Postów: 1392 809

    Wysłany: 12 września 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miru, tak bardzo mi przykro. Zaciskam kciuki. Musi być dobrze, no musi...maleństwo bądź silna!

    f2wlpx9ishio9eby.png
    tb738ribmbqosoos.png
  • Kathrine Autorytet
    Postów: 299 159

    Wysłany: 12 września 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh Miru trzymaj się tam.. Wierzę że wszystko będzie dobrze.
    Będę się modlić za Ciebie i Małą.

    oar89jcgyxqv0eft.png
    syy28ribb69g96nw.png
‹‹ 694 695 696 697 698 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ