Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe szczęścia 2018
Odpowiedz

Październikowe szczęścia 2018

Oceń ten wątek:
  • Choklito Ekspertka
    Postów: 149 96

    Wysłany: 12 lutego 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia edka85, trzymamy kciuki. O której masz wizytę?

    34bw3e3kvde0eohd.png
  • Miru Autorytet
    Postów: 2039 4149

    Wysłany: 12 lutego 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuuziaaaa wrote:
    Moj endo kazał mi zrobić, teściowa (pielęgniarka) zobaczyła moje wyniki i napisała ze to chore ze mam takie wyniki i nic mi nie przepisano i ze wysoka prolaktyna prowadzi do poronienia. A nie mogę nigdzie znaleźć norm dla kobiet w ciazy
    W moim labo norma dla prolaktyny w ciąży: 9'7 do 208,9 dla kobiet ciężarnych

    Nath <3 27.07.2015
    (*) mama 5 aniołków
    w4sqflw1dflkbldc.png
    6 cykl starań
  • Zuuziaaaa Autorytet
    Postów: 1115 665

    Wysłany: 12 lutego 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zerknij proszę jakie jednostki bo ja mam w mU/l

    ex2b73sb82yeq2e0.png

    zpbnvut1l2ii4he1.png

  • Zuuziaaaa Autorytet
    Postów: 1115 665

    Wysłany: 12 lutego 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Ty weź mnie nie stresuj :) Trzęsą mi się portki.
    Edka Powodzenia!! daj znać po, w podobnym wieku ciazy będę Szla do gina :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2018, 15:32

    ex2b73sb82yeq2e0.png

    zpbnvut1l2ii4he1.png

  • *SmoczycA* Autorytet
    Postów: 629 401

    Wysłany: 12 lutego 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znalazlam cos takiego:
    Kobiety ciężarne
    12 tygodni
    Jednostki tradycyjne 12-73 ng/ml
    Jednostki układu SI 290-1750 mU/l
    12-28 tygodni
    Jednostki tradycyjne 14-200 ng/ml
    Jednostki układu SI 330-4800 mU/l
    12-28 tygodni
    Jednostki tradycyjne 32-240 ng/ml
    Jednostki układu SI 770-5700 mU/l
    Wiec przed 12 chyba nie będą duzo mniejsze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2018, 15:34

    NatkaZ, Zuuziaaaa lubią tę wiadomość

    km5szbmh5pl1vtix.png
    2nn3gywlmnvu4555.png
  • Zuuziaaaa Autorytet
    Postów: 1115 665

    Wysłany: 12 lutego 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smoczyca bardzo Ci dziękuje, mam nadzieje ze nie są to treści wyssane z palca, znienawidziłem moja teściowa..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2018, 15:40

    ex2b73sb82yeq2e0.png

    zpbnvut1l2ii4he1.png

  • Milano Autorytet
    Postów: 969 405

    Wysłany: 12 lutego 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Ty weź mnie nie stresuj :) Trzęsą mi się portki.

    Będę czekać z niecierpliwością na wieści od Ciebie! Jutro będę tylko jeden dzień dalej niż Ty dzisiaj wiec jestem ciekawa co Ci powiedzą :)

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • OlinkowA Autorytet
    Postów: 596 302

    Wysłany: 12 lutego 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wizyty! :)

    qdkkk6nllsldr26a.png
  • *SmoczycA* Autorytet
    Postów: 629 401

    Wysłany: 12 lutego 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No sama ich nie wymyśliłam;P mysle ze nie ma sie tym co przejmowac,a tesciowa zamiast Cię wspierać to straszy;) trzeba ją ustawić do pionu;)

    km5szbmh5pl1vtix.png
    2nn3gywlmnvu4555.png
  • Zuuziaaaa Autorytet
    Postów: 1115 665

    Wysłany: 12 lutego 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *SmoczycA* wrote:
    No sama ich nie wymyśliłam;P mysle ze nie ma sie tym co przejmowac,a tesciowa zamiast Cię wspierać to straszy;) trzeba ją ustawić do pionu;)
    Moja teściowa jest mistrzem. Wywróżyła mi kiedyś jak miałam 16 lat ze będę chorować na tarczyce i teraz sobie przypisuje te „zasługę” ze przecież mi mówiła! :p
    Ale to ze to choroba cywilizacyjna naszych czasów to już nie słucha :p

    NatkaZ lubi tę wiadomość

    ex2b73sb82yeq2e0.png

    zpbnvut1l2ii4he1.png

  • NatkaZ Autorytet
    Postów: 1758 1004

    Wysłany: 12 lutego 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuuziaaaa wrote:
    Moja teściowa jest mistrzem. Wywróżyła mi kiedyś jak miałam 16 lat ze będę chorować na tarczyce i teraz sobie przypisuje te „zasługę” ze przecież mi mówiła! :p
    Ale to ze to choroba cywilizacyjna naszych czasów to już nie słucha :p

    O mamo! A ja myślałam, że moja teściowa to zUo. Jednak przy Twojej, moja to pikuś :/

    Zuuziaaaa lubi tę wiadomość

    Nadia 24.01.2010 ❤ 36+4; 2700g i 51 cm ❤
    Antonina 17.09.2018 ❤ 38+0; 3260g i 53 cm ❤
    Mikołaj 14.06.2021 ❤️38+1; 3510g i 53 cm ❤️
    Aniołek [*] 9tc - 18.11.2016
  • Zuuziaaaa Autorytet
    Postów: 1115 665

    Wysłany: 12 lutego 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NatkaZ wrote:
    O mamo! A ja myślałam, że moja teściowa to zUo. Jednak przy Twojej, moja to pikuś :/
    Ogólnie to wspomniała kobieta ale ma swoje zdanie na temat zdrowia, wyników i innych takich, jednym uchem mi to wpada a drugim wypada, a z drugiej strony czasami biorę sobie na kilka sekund do serca :)

    Zazdroszczę Wam tych wizyt, ja już bym chciała zobaczyć <3

    NatkaZ lubi tę wiadomość

    ex2b73sb82yeq2e0.png

    zpbnvut1l2ii4he1.png

  • Karo_Wi Autorytet
    Postów: 1312 537

    Wysłany: 12 lutego 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Sprawdź sobie doppel herz aktiv mama

    Sprawdziłam i są "takie se". Mam niedobór witaminy B12- w tym suplemencie występuję jako cyjanokobalamina, która jest słabiej przyswajalna od metylokobalaminy. No i jest go tylko 3,5 ug (tj. 140% dziennego zapotrzebowania), a przed ciążą przyjmowałam 1000 ug (tj. 40000% dziennego zapotrzebowania).
    Witaminy D też jest tylko 5 ug (100% dziennego zapotrzebowania), a ja jestem przy dolnej granicy normy i przed ciążą suplementowałam 1000 ug (2000% dziennego zapotrzebowania). Nie widzę tam witaminy K, a branie witaminy D bez K jest bezskuteczne.
    Witamina C tylko 110 mg, a ja brałam do tej pory 1000 ;) Cynku też mało- "tylko" 10mg, brałam 15 do tej pory.

    Normy żelaza mam niemal dwukrotnie przekroczone i wolałabym jeszcze dodatkowo go nie suplementować.

    Więc chyba zostanę przy moich oddzielnych suplach :)

    gg64e6ydj2x1myxr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pikapik wrote:
    Pisze na szybko. Plamienie nie wyglada na niebezpieczne. Mamy serduszko, wielkością odpowiada 7t
    super ;) a na którego masz termin porodu?

  • Zuuziaaaa Autorytet
    Postów: 1115 665

    Wysłany: 12 lutego 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo Wi jak się czujesz? Kiedy idziesz na USG bo zapomniałam? :)

    ex2b73sb82yeq2e0.png

    zpbnvut1l2ii4he1.png

  • *SmoczycA* Autorytet
    Postów: 629 401

    Wysłany: 12 lutego 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuuziaaaa wrote:
    Moja teściowa jest mistrzem. Wywróżyła mi kiedyś jak miałam 16 lat ze będę chorować na tarczyce i teraz sobie przypisuje te „zasługę” ze przecież mi mówiła! :p
    Ale to ze to choroba cywilizacyjna naszych czasów to już nie słucha :p
    Taka teściowa to "skarb" ;) powiedz ze Ci wykrakała i to jej wina;P

    km5szbmh5pl1vtix.png
    2nn3gywlmnvu4555.png
  • Zuuziaaaa Autorytet
    Postów: 1115 665

    Wysłany: 12 lutego 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *SmoczycA* wrote:
    Taka teściowa to "skarb" ;) powiedz ze Ci wykrakała i to jej wina;P
    Wówczas powiedziałaby mojemu mężowi ze ma beznadzieja żonę bo ja krytykuje :D oj temat rzeka :D

    ex2b73sb82yeq2e0.png

    zpbnvut1l2ii4he1.png

  • toyotarav4 Ekspertka
    Postów: 244 73

    Wysłany: 12 lutego 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobilam kolejna beta hcg no i wedlug mnie to wyraznie jest po wszystkim bo rosnie ale zupelnie nie miesci sie w normach

    5 luty 1165
    7 luty 1560
    10 luty 2380

    pewnie bedzie rosla pomalu poki pecherzyk bedzie i cialko zółte a zarodek i tak nie bedzie sie rozwijał. ;(:(

    Melduje ze dzis usg odpowiada 5 tydzien 5 dni od czwartku po usg zmiana pojawil sie zarodek z serduszkiem mimo dziwnie przyrastajacej becie;(;(. jest akcja serca zarodek CRL2,1mm nie mam pojecia czy miesci sie w normach i czy wszytsko dobrze. lekarz nie kazal juz badac bety bo wyladuje w wariatkowie kazał spokojnie czekac na tym etapie nic zlego sie nie dzieje;) jak długo zobaczymy. dzis urodziny 37 wiec to bedzie najpiekniejszy prezent w życiu szczescie niech trwa.....

    Ewelka Elka lubi tę wiadomość

    thgfcsqvu04h8c8a.png
  • Chichibi Autorytet
    Postów: 471 438

    Wysłany: 12 lutego 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umówiłam się już na USG 1 trymestru z badaniami biochemicznymi :) na 22 marca, będzie to 13tydz i 1 dzien. :) chyba nie za późno co?

    1usamg7yobts6kpo.png

    7v8r3e3kbjif8sqj.png
  • Mamusia_Ksawusia Autorytet
    Postów: 803 489

    Wysłany: 12 lutego 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toyotarav4 wrote:
    zrobilam kolejna beta hcg no i wedlug mnie to wyraznie jest po wszystkim bo rosnie ale zupelnie nie miesci sie w normach

    5 luty 1165
    7 luty 1560
    10 luty 2380

    pewnie bedzie rosla pomalu poki pecherzyk bedzie i cialko zółte a zarodek i tak nie bedzie sie rozwijał. ;(:(

    Melduje ze dzis usg odpowiada 5 tydzien 5 dni od czwartku po usg zmiana pojawil sie zarodek z serduszkiem mimo dziwnie przyrastajacej becie;(;(. jest akcja serca zarodek CRL2,1mm nie mam pojecia czy miesci sie w normach i czy wszytsko dobrze. lekarz nie kazal juz badac bety bo wyladuje w wariatkowie kazał spokojnie czekac na tym etapie nic zlego sie nie dzieje;) jak długo zobaczymy. dzis urodziny 37 wiec to bedzie najpiekniejszy prezent w życiu szczescie niech trwa.....

    no to skoro jest serduszko to tylko się cieszyć!!!

    74dip07wq093hfek.png

    860ip07wa0euhgkg.png


    20161001650123.png

‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ