X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe szczęścia 2018
Odpowiedz

Październikowe szczęścia 2018

Oceń ten wątek:
  • orchidea33 Autorytet
    Postów: 967 298

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondas na katar polecam wode utleniona ,zakrapla sie uszy.

    Chicco moze za duzo nazbieralo jej sie sliny ,moj tez tak pokasluje a syropku dla takich malych dzieci chyba nie ma.

    Megss super ze wyjazd sie udal

    201506021662.png
    zem3qtkfuhpcq4xn.png
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za to ja kaszle ze hej!
    Przez to zrezygnowałam z zabierania małej do naszego lozka rano po wyjsciu męża do pracy. A tak lubilam patrzec jak spi i sie budzi :)

    Gdzie mam jechac na majowke?? Poradzcie cos bo chca mi wcisnąć Bieszczady z tesciami. Lubie ich ale zeby od razu urlop... :)

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha też bym się nie zdecydowała na urlop z treściami, a nawet z moimi rodzicami.
    Kiedyś byliśmy ze znajomymi i to też nie było to. Najlepiej nam się odpoczywa jak jesteśmy sami. Zobaczymy jak to będzie teraz z dzieckiem ;)

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • Zuuziaaaa Autorytet
    Postów: 1115 665

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chicchic trochę Polski zjechałam to mogę coś polecić w zależności co lubisz. W tych miejscach byłam osobiście to mogę coś powiedzieć w razie czego:

    Rewa (nie mylić z Rewalem) - mała mieścina nad możem 15 km od Gdyni. Znajdziesz dużo kwater na Booking.com a jak lubicue wyższy standard to polecam hotel Skipper.
    Kretowiny - mała mieścina na Mazurach, tu przede wszystko kwatery prywatne.
    Hotel Aubrecht na Kaszubach - na totalnym zadupiu, nad samym jeziorem, cudo.
    Osrodek Dorota - jeśli lubicie Domki nad jeziorem, 30 km od Trojmiasta.

    Na południu lubuje się właśnie w Bieszczadach wiec nie będę Ci polecać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2019, 08:51

    ex2b73sb82yeq2e0.png

    zpbnvut1l2ii4he1.png

  • Justynuszek Autorytet
    Postów: 325 108

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od czwartku dostawał nutramingen i był smarowany maścią cholesterolowa z witaminą A.
    Do poniedziałku było super, jadł po 180-200ml
    A skóra trochę przyjemniejsza w dotyku. W poniedziałek dostał kropek, taka dziwna grubsza wysypka, może coś jak ospa? Ale było ok, wieczorem był bardziej senny. Z poniedziałku na wtorek o 3 na karmienie go wzięłam i miał 39 gorączki. A skóra... Twarda, czerwona pękająca skorupa :(
    Jesteśmy w szpitalu, Kuba tylko śpi, nie je, nie wiedzą co jest. Robią posiew krwi, konsultacje :(

    43kth371haww2z0j.png
  • Flavia Autorytet
    Postów: 805 324

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynuszek, trzymajcie się. Na pewno wszystko się wyjaśni. Dużo zdrowia.

    Chic, ja zastanawiałam się nad wyjazdem do Mikołajek na 2 dni. Tylko poczekam, aż Kinga skończy pół roku. Połączę ten wyjazd z wizytą w aquaparku, bo inaczej dzieci się zanudzą ;)

  • Zuuziaaaa Autorytet
    Postów: 1115 665

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynuszek dużo zdrówka dla synka, na pewno lada dzień sytuacja się poprawi, jesteście pod dobra opieka.

    ex2b73sb82yeq2e0.png

    zpbnvut1l2ii4he1.png

  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Zuzia. W czerwcu jade z mama i z ewa do mrzezyna, w sierpniu chcemy z mężem ja zabrać w okolice wladyslawowa, chlapowa, karwii itp. Obejrze wiec ta Rewe.
    A. W maju gdzies na południe.. Mieszkamy na Slasku wiec gdzies niedaleko.. Bieszczady sa wg mnie za daleko.

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5365 6242

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynuszek, bądź dobrej myśli. Tu może wchodzić w grę alergia, ale wbrew pozorom wcale nie pokarmowa. Nie pomogło odstawienie od piersi, zmiana diety, maści. Musi zatem być coś innego niż pokarm.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My byliśmy tydzień z przyjaciółmi ostatnie 4 dni sami z małym i powiem szczerze , ze super nam było samym tez :)

    Dziewczyny mieszkające w Niemczech - zazdroszcze wam ilości i wyboru rzeczy dla dzieci .. wczoraj zajechaliśmy do Realna wracając z lotniska w Berlinie .. wybór kaszek , słoiczków i kosmetyków dziecięcych jest świetny !! Zwłaszcza produktów hipp i holle . No i milupa której u nas nie ma ..

    Akilegna a może Twój mały ma ten tzw regres snu który pojawia się koło 4 miesiąca ?

    A tak w ogóle ... czy wasze dzieci jeszcze ulewaja ? Bo mój mały niestety tak :/ nie zawsze ale potrafi soczyście się ubrudzić ;)

    Justynuszek - 3mam kciuki za szybki powrot do zdrowia Kuby !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2019, 11:14

  • Cukierniczka Autorytet
    Postów: 834 407

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynuszek trzymajcie się w tym szpitalu!

    Ja czuję, że chyba mnie coś bierze, na szczęście moje dziecko daje mi właśnie wypić herbatę z miodem i malinami i jakoś się rozgrzać, może to coś da. Oby przeszło szybko, bo za tydzień mamy szczepienie i nie chcę zarazić Szymka...

    atdc3e5euobdwxyo.png
    www.zcukremalbowcale.com
  • orchidea33 Autorytet
    Postów: 967 298

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia bylam w Rewa pieknie tam ,wogole uwielbiam polskie morze.
    Sama mieszkam niedaleko morza ale nie robi takiego wrazenia na mnie jak morze w Polsce :-)

    201506021662.png
    zem3qtkfuhpcq4xn.png
  • orchidea33 Autorytet
    Postów: 967 298

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierniczka a jak oko?
    My tez za tydzuen szczepimy ...

    201506021662.png
    zem3qtkfuhpcq4xn.png
  • orchidea33 Autorytet
    Postów: 967 298

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynuszek duzo zdrowia i sily dla was napewno niedlugo wyjasni sie co to moze byc.trzymam kciuki i daj znac jak juz cos sie wyjasni.

    201506021662.png
    zem3qtkfuhpcq4xn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megss moa Agatka ulewa bardzo i to po każdym karmieniu jest zalana "po pachy". Podobno może ulewach do roku, ale poprawa powinna nastąpić jak zacznie jeść inne rzeczy niż tylko mleko.

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutramigen zawiera w składzie mleko tylko bardziej rozdrobnione, więc też może uczulać (u nas tak jest).
    Może to trzydniówka?
    Justynuszek, życzę szybkiej poprawy i powrotu do domu! Trzymajcie się!

    Ja też bardzo polecam Hotel Skipper w Rewie :-)

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakies noclegi w okolicach Czorsztyna? Nidzicy??

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • 1Malinka1 Autorytet
    Postów: 1392 809

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynuszek zdrówka dla maleństwa, jak najszybszego wyjścia Wam życzę !

    Megsss Julka tez ulewa, mimo, że jej się odbije, to potrafi ulać nawet po godzinie. Wcześniej tak nie miała.

    Wasze dzieci tez tak strasznie się slinią ? Mała cała w słonie, piąstki w buzi i do tego wciąga dolna wargę do środka.

    Z tym spaniem to tez jej się pozmieniało, kładzie się 22-23 i wstaje o 9!(+ 2 pobudki na przebranie i jedzenie ). No i spi z Nami nadal mocno się rzuca przed snem.

    f2wlpx9ishio9eby.png
    tb738ribmbqosoos.png
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka, Ewa bardzo sie slini. Wiecznie piastki w buzi, smieje sie ze niedlugo wsadzi obie jednocześnie.
    Sliniaczki zmieniam co chwile i susze. Na zeby chyba zs wczesnie, czytalam ze to dojrzewanie slinianek.

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • monika30 Autorytet
    Postów: 1048 440

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynuszek trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :)
    Mój mały też się mega pcha łapki do buzi :). Od wczoraj dostaje nutramigen LGG i dziś taka kupa że zasral siebie,mnie,przewijak i wszystko dookoła ;) co go wytarlam to znów dolewal haha ;) teraz śpi sobiejuz druga godzinę.

    Megsss mówisz że dużo z mężem podróżujecie. Ja też uwielbiam z mężem. Może polecisz nam jakiś kraj który zrobił na Tobie największe wrażenie? :P teraz to wiadomo trzeba się dostosować do dziecka :p

‹‹ 933 934 935 936 937 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ