Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pierwsze fasolki po długich staraniach
Odpowiedz

Pierwsze fasolki po długich staraniach

Oceń ten wątek:
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 23 września 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodałabym jeszcze imbir tak jak pisała urocza, -ale w tej chwili nie mam kogo wysłać po niego, sama tez nie będę wychodzić wiec narazie obejdzie się bez :)
    A jak Sylwia u Ciebie ? Przeszły skurcze ? Dalej leżysz ?
    Ja jak łyknę nospe i scopolan to mi przechodzi, biorę co 8 godzin, ale już około 6/7 godziny odczuwam ze znów zaczyna ćmic i bolec jak na @ i już wiem ze niedługo znów muszę łyknąć. A Tobie coś kazali brać ?

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 23 września 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skurcze od czasu do czasu się pojawią ale nieregularnie więc się nie martwię. Biore 3x2 no spy i 3x100 luteiny. Leżę raczej przez większość dnia, choć są dni że wychodzę z domu i też nic się nie dzieje. Podobno leżenie przy zagrożeniu przedwczesnym porodem to trochę błędne koło bo osłabiają się mięśnie macicy i tym bardziej słabo trzyma wszystko. Dlatego staram się jakoś to zrównoważyć :) ale już mnie puściło na maxa chyba. W sensie stres przed przedwczesnym porodem. Wiem że jest już bezpiecznie, a za tydzień w ogóle będzie super. Nie zanosi się na poród póki co więc myślę że ten tydzień do odstawienia leków wytrzymam spokojnie!

    adrenalina lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 23 września 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super. Z tymi mięśniami to napewno racja.
    Jednak ja i tak będę mieć cc wiec leżę jak najwiecej żeby dotrzymać do terminu.

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 23 września 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro już masz donoszoną! :) ale super. Szkoda że cc, bo mogłabyś już tulić synka niedługo :) ale lepiej niech czeka bezpiecznie do zabiegu, bo to dla Waszego dobra <3

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 23 września 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, lepiej niech poczeka cierpliwie.
    We wtorek do kliniki. Ciekawe co wymyślił mój lekarz mądrego. I ciekawe czy termin cc nie zmieni się. Zobaczymy, mógłbybyc już wtorek :)

    Sylwia91, urocza lubią tę wiadomość

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 23 września 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa Sylwia mi gin prowadzący w poniedziałek mówił ze donoszona jest w skończonym 37tc wiec za tydzień będzie donoszona.

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 23 września 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adrenalina teraz masz 37tc bo masz 36 tygodni i 6 dni, więc kończysz jutro 37 :D

    Edit: tydzień temu nas witałas z początkiem 37tc :D nie martw się, ja też czasami się już gubię!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 13:06

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 23 września 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny coś jest na rzeczy z tym katarem.
    Ja dziś mam totalny dzień lenia, leżę w łóżku czytam książki, oglądam tv i wstaje tylko do kibelka i na jedzenie. Ta pogoda chyba tak na mnie działa.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 23 września 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci że ja przez to zimno też nawet ochoty nie mam z łóżka wyjść :) wychodzę jak muszę. Moi przyjaciele teraz to tv, telefon i ładowarka :D

    urocza lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 23 września 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie :) jutro zaczynam 38 a kończę 37 !! <3. O matko kiedy leci ten czas

    urocza, Sylwia91 lubią tę wiadomość

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 23 września 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adrenalina leci, oj leci!! Mi się wydaje jakbym wczoraj ze szpitala wyszła a tu już minęło 6 tygodni! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 19:40

    urocza lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 24 września 2016, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynamy 38tc :)

    Zrobiła mi się opryszczka na ustach, znaczy dopiero robi ehh.. mam plasterki oby pomogły.

    Sylwia91 lubi tę wiadomość

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 24 września 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina wrote:
    Zaczynamy 38tc :)

    Zrobiła mi się opryszczka na ustach, znaczy dopiero robi ehh.. mam plasterki oby pomogły.
    Adrenalina smaruj pastą do zębów, mi pomogło jakiś czas temu, nie wiem co to było,ale jakaś krosta na wargach się robiła i po 3dniach smarowania pastą wyleczyłam.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 24 września 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście szybko zareagowałam plasterkiem. Nie ma pęcherzyków. Jest tylko taka kuleczka mała pod skóra ust. Także powinno być dobrze. Mąż kupi dziś carmex on mi tez dużo pomaga. Wiec będę żyć :) oby całkowicie wyleczyła się przed porodem żebym mogła wycałować syna :)

    Wzięłam ciepły prysznic bo zimno mi było i leżę. Brzuch czasem promieniuje. Oby jeszcze trochę posiedział synek.

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 24 września 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urocza jak u Ciebie ? Nie wiem czy październikówki podczytujesz ale już kilka dzieciaczków przyszło na świat :)
    Niedługo i nas to czeka.

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 24 września 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adrenalina lubię za donoszoną! Nie martw się teraz nawet jak się zacznie to dzidzia jest bezpieczna w zupełności! :)

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 24 września 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wole żeby samo się nie zaczęło. Nie chce cc na szybkiego. Niech spokojnie doczeka swojego terminu.
    Tabletki biorę dalej, chyba nawet działają no dziś miałam tylko jeden skurcz.

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 24 września 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no widzisz ja ciągle zapominam że Ty masz umówioną cesarke. To faktycznie niech czeka na swój dzień! :) mnie dopadł syndrom wicia gniazda. Poprasowałam resztę rzeczy, poukladalam w półkach małej i posprzatalam trochę w domu.. Czyżby to już niedługo? ;)

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 24 września 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia być może :) nie znasz dnia ani godziny :D

    Sylwia91 lubi tę wiadomość

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 24 września 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro zaczynam magiczny 36 tydzień. Oby go szczęśliwie skończyć i mogę rodzić. Z resztą w czwartek idę na wizytę do gin i zobaczymy jak ona oceni stan małej na usg i kiedy każe odstawić leki :) kurcze to już niedługo, dziewczyny... Pamiętam jak pojawiłam się na wątku, a tu niedługo dzidziusie będą z nami! Nie mogę w to uwierzyć. Co chwilę bym chodziła przekładać ubranka bo mam nowy pomysł jak ułożyć hehehe

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ