Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pierwsze fasolki po długich staraniach
Odpowiedz

Pierwsze fasolki po długich staraniach

Oceń ten wątek:
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 20 marca 2016, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie juz kiedyś tak miałam ale jeszcze nie byłam w ciazy.

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 20 marca 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czasem mam takie napady gorąca z potami, nawet parę dni temu w sklepie. Wyszłam,posiedziałam na ławce i zaraz przeszło. Mokra byłam jak mysz. To chyba termoregulacja. Ogólnie w ciąży więcej się poce.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 20 marca 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w dzień sie wogole nie pocę i nigdy nie pociłam.
    Ale w nocy to juz z 5 raz w zyciu. Ale to naprawdę wszystko mokre. Jak bym sie zsikala to chyba mniej bym była mokra.

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 20 marca 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adrenalina wiele kobiet w ciąży na to nocne pocenie, podobno lekarze zalecają ograniczenie pikantnych i słonych potraw.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 20 marca 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki. Moze to przez wczorajsza pizzę :/
    Jutro wizyta i w czwartek. Tej w czwartek bardziej nie mogę sie doczekać (w klinice )

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 20 marca 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo to w czwartek widzisz się z dzidzią :)

    adrenalina lubi tę wiadomość

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 20 marca 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym i jutro sie zobaczyć z niunia moja :)
    Mogła bym zobaczyć tez rozbiezność miedzy usg i tym co powiedzą i jak zmierza. Zobaczymy jak wyjdzie.
    Troche sie boje i zaczynam miec stresa.
    Szczególnie zeby wszystko było ok z niunia i zeby nic poważnego sie nie okazało z moimi leukocytami, wolałabym aby obeszło sie bez antybiotyku.

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 20 marca 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana nie martw się na zapas, po takich przejściach z zajściem w ciąże teraz już będzie tylko dobrze :)
    Takie słowa usłyszałam ostatnio od swojej lekarki, która również dużo przeszła, żeby móc teraz cieszyć się swoimi dziećmi. :)

    adrenalina lubi tę wiadomość

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 21 marca 2016, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w 12 tygodniu. Jak ten czas szybko leci, dopiero co 2 kreski były na teście, a tu za chwilę drugi trymestr :)

    adrenalina, Sylwia91 lubią tę wiadomość

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 21 marca 2016, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę tez chce juz 12 a nawet 13 tydz a najlepiej zeby był październik.
    U mnie dzis wizyta po 15.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2016, 07:25

    Sylwia91, urocza lubią tę wiadomość

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 21 marca 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adrenalina to czekamy na info jak tam dzidzia :) ja wczoraj przywitałam 9 tydzień i już się nie mogę doczekać 13 żeby odetchnąć trochę. Wizytę mam dopiero 19 kwietnia także całe wieki :(

    adrenalina, urocza lubią tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 21 marca 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama jestem ciekawa czego sie dowiem. Boje sie ze bede musiała antybiotyk wziąć na leukocyty :(
    Oby z dzidzia było wszystko dobrze. Ciekawe czy bedzie usg bo słyszałam ze na NFZ przez cała ciaze tylko trzy razy robią.
    Ale jak nie to juz blisko czwartek a w czwartek napewno zobacze :)

    Sylwia91 lubi tę wiadomość

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 21 marca 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wizytę będę mieć już w 12 tygodniu także dzidzia będzie już dość duża :D czytałam że na bardzo dobrym usg można zobaczyć płeć,ale ja sądzę że pewnie się dowiemy dopiero na kolejnej wizycie czyli pewnie w maju

    urocza lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 21 marca 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aby było zdrowe ;)
    Zawsze marzyłam o chłopczyku. A od kąd jestem w ciazy po głowie chodzi mi cały czas dziewczynka. Co dziennie jak myśle o tym jak to bedzie w tym październiku to tez w moich wyobrażeniach widze dziewczynkę. Boje sie ze jak lekarz powie ze to chłopczyk to sie nie uciesze. Moze to wyda wam sie dziwne ale tak poprostu myśle.
    Napewno wiem to w głębi duszy Żr bede szczesliwa jak tylko bedzie zdrowe.

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 21 marca 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis ogórkowa gotuje :):)

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 21 marca 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina wrote:
    Dzis ogórkowa gotuje :):)
    Hehe ja mam jeszcze z soboty, duży gar nagotowałam.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 21 marca 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antybiotykiem się nie martw,w razie czego są antybiotyki bezpieczne dla ciężarnych.

    adrenalina lubi tę wiadomość

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 21 marca 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    urocza wrote:
    Hehe ja mam jeszcze z soboty, duży gar nagotowałam.
    W tamtym tygodniu jakaś lepsza mi wyszła. Teraz tez dobra ale całego garnka w dzień nie zjem. Chyba za duzo śmietany dałam albo za duzo wody bo tak bardzo nie czuć kwasoty z ogórków.

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 21 marca 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia moja ma 3,7cm :) i machała do nas raczkami. Lekarz mówił ze widzi nosek :)
    Za dwa tyg mam u niego prenatalne na NFZ :)
    Ciekawe czy w takim razie w klinice tez beda chcieli zrobic prenatalne.

    urocza, Sylwia91 lubią tę wiadomość

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 21 marca 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adrenalina super wiadomość!

    adrenalina lubi tę wiadomość

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ