Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pierwsze fasolki po długich staraniach
Odpowiedz

Pierwsze fasolki po długich staraniach

Oceń ten wątek:
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 23 lutego 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, imiona dla chłopca i dziewczynki wybrane były niemal od początku ciąży ;-)

    urocza lubi tę wiadomość

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • Rossanna2 Znajoma
    Postów: 16 14

    Wysłany: 24 lutego 2016, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey kochane , pytanko mam .
    Kreska jak by z dnia na dzień na testach jest bardziej " widoczna " . Czy tylko ja to widzę czy mam już zwidy i oste schizy ....
    afe4c06d85106816med.jpg

    Walczę i walczyć będę o Ciebie , bo największym darem dla kobiety jest bycie matką . <3
    yuudflw14eyyobrl.png
    b7210dd37f9d3f58a21f331b292c5709.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 24 lutego 2016, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Rossanna, wstaw normalne zdjecie bo tutaj to niemoge wyobrazic sobie co to jest. Domyślam sie ze test. Ale wstaw normalna fotkę.

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 24 lutego 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adrenalina to już dziś! Powodzenia!

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 24 lutego 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rossanna2 jakbys wstawiła normalne zdjęcie bo tak jak adrenalina napisała nie idzie wyobrazić sie co na nim jest widac same strzałeczki na pierwszym planie a gdzie test :)? pozdrawiam

    urocza, Ollaala lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adrenalina jak tam?? :)

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 24 lutego 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza fasolka na 6 mm, widziałam <3 nigdy niezapomne tego widoku :):)

    nick nieaktualny, urocza, Sylwia91 lubią tę wiadomość

  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 24 lutego 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina gratuluję, serduszko to niesamowity widok, a jak je usłyszysz to już pełnia szczęścia :) ja uroniłam łezkę

    adrenalina lubi tę wiadomość

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje adrenalina :D ja też beczałam jak usłyszałam i zobaczyłam serducho :) :D

    adrenalina lubi tę wiadomość

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie uronilam łzy byłam szczesliwa ale bez łez. A moj m jak na niego spojrzałam to on uronił łze chyba nawet nie jedna :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina wrote:
    Ja nie uronilam łzy byłam szczesliwa ale bez łez. A moj m jak na niego spojrzałam to on uronił łze chyba nawet nie jedna :)
    Mój m za to nie płakał ale podejrzewam, że gdybym coś do niego w tym momencie powiedziała to napewno by mu łza poleciała, widziałam jego błyszczące oczy :) Ale to bardzo dobrze przynajmniej się twój m nie wstydzi a widać, że bardzo się cieszy!! :) :)
    Jak Ty się czujesz teraz? :)

    adrenalina lubi tę wiadomość

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dobrze sie czuje. Troche zmęczona jestem bo nie spałam popołudniu. Wiec dzis pewnie szybko zasnę. Ale poza tym jest dobrze.

    Mam na jajnikach torbiele ale dostałam acard i lekarz powiedział ze do 12 tc juz nie powinno byc ani jednego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam torbiele na jajnikach :)ale to z PCOs :p a wsumie to ciekawe czy jwszcze są :p
    Muszę za tydzien z ciekawości zapytać :p

    Dziewczyny a wy jak się czujecie ? :) Kiedy w ogole idziecie na nastepne wizyty? :) jakieś badania już musicie porobić? :p

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kolejna wizyta prywatna za 4 tygodnie. A badania zlecił mi : glukoza. mocz. Morfologia. Toksoplazmoza igm. Toxoplasmosis igg.

    I zastanawiam sie czy umawiac sie na NFZ i prosić zeby zlecił mi to samo. Czy zrobic to prywatnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina wrote:
    Ja kolejna wizyta prywatna za 4 tygodnie. A badania zlecił mi : glukoza. mocz. Morfologia. Toksoplazmoza igm. Toxoplasmosis igg.

    I zastanawiam sie czy umawiac sie na NFZ i prosić zeby zlecił mi to samo. Czy zrobic to prywatnie.
    Ja wszystko robiłam prywatnie ;) ale też u siebie w pracy mam zniżkę 40% ale możesz sprobować iść na NFZ niech ci da skoerowanie ;)

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie sie zastanawiam. Maż mówi zeby nie stać pd rana z tymi babkami w szpitalu ze lepiej zrobic prywatnie. Z tym ze jutro sobie zobacze ile to moze kosztować. I w tedy zastanowię sie. Ewentualnie umówię na NFZ. Mam 4 tyg kawał czasu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na spokojnie wszystko :) ja badania zawsze na styk przed wizytą robie, żeby jak najświeższe były :)

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 24 lutego 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adrenalina gratuluję
    Mówiłam, że będzie dobrze! :)

    adrenalina lubi tę wiadomość

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje, adrenalina.

    Co do badań, robiłam prywatnie i komplet (mocz, morfologia, glukoza, WR, HIV, różyczka, cytomegalia, toxoplazmoza, tarczyca) kosztował mnie ok 200 zł.

    adrenalina lubi tę wiadomość

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 25 lutego 2016, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziękuje dziewczyny za kciuki :) bardzo sie bałam, teraz jestem duzo spokojniejsza :)

    urocza, Sylwia91 lubią tę wiadomość

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ