Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pierwsze fasolki po długich staraniach
Odpowiedz

Pierwsze fasolki po długich staraniach

Oceń ten wątek:
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 23 lutego 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, imiona dla chłopca i dziewczynki wybrane były niemal od początku ciąży ;-)

    urocza lubi tę wiadomość

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • Rossanna2 Znajoma
    Postów: 16 14

    Wysłany: 24 lutego 2016, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey kochane , pytanko mam .
    Kreska jak by z dnia na dzień na testach jest bardziej " widoczna " . Czy tylko ja to widzę czy mam już zwidy i oste schizy ....
    afe4c06d85106816med.jpg

    Walczę i walczyć będę o Ciebie , bo największym darem dla kobiety jest bycie matką . <3
    yuudflw14eyyobrl.png
    b7210dd37f9d3f58a21f331b292c5709.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 24 lutego 2016, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Rossanna, wstaw normalne zdjecie bo tutaj to niemoge wyobrazic sobie co to jest. Domyślam sie ze test. Ale wstaw normalna fotkę.

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 24 lutego 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adrenalina to już dziś! Powodzenia!

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 24 lutego 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rossanna2 jakbys wstawiła normalne zdjęcie bo tak jak adrenalina napisała nie idzie wyobrazić sie co na nim jest widac same strzałeczki na pierwszym planie a gdzie test :)? pozdrawiam

    urocza, Ollaala lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adrenalina jak tam?? :)

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 24 lutego 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza fasolka na 6 mm, widziałam <3 nigdy niezapomne tego widoku :):)

    Aleksandrakili, urocza, Sylwia91 lubią tę wiadomość

  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 24 lutego 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina gratuluję, serduszko to niesamowity widok, a jak je usłyszysz to już pełnia szczęścia :) ja uroniłam łezkę

    adrenalina lubi tę wiadomość

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje adrenalina :D ja też beczałam jak usłyszałam i zobaczyłam serducho :) :D

    adrenalina lubi tę wiadomość

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie uronilam łzy byłam szczesliwa ale bez łez. A moj m jak na niego spojrzałam to on uronił łze chyba nawet nie jedna :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina wrote:
    Ja nie uronilam łzy byłam szczesliwa ale bez łez. A moj m jak na niego spojrzałam to on uronił łze chyba nawet nie jedna :)
    Mój m za to nie płakał ale podejrzewam, że gdybym coś do niego w tym momencie powiedziała to napewno by mu łza poleciała, widziałam jego błyszczące oczy :) Ale to bardzo dobrze przynajmniej się twój m nie wstydzi a widać, że bardzo się cieszy!! :) :)
    Jak Ty się czujesz teraz? :)

    adrenalina lubi tę wiadomość

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dobrze sie czuje. Troche zmęczona jestem bo nie spałam popołudniu. Wiec dzis pewnie szybko zasnę. Ale poza tym jest dobrze.

    Mam na jajnikach torbiele ale dostałam acard i lekarz powiedział ze do 12 tc juz nie powinno byc ani jednego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam torbiele na jajnikach :)ale to z PCOs :p a wsumie to ciekawe czy jwszcze są :p
    Muszę za tydzien z ciekawości zapytać :p

    Dziewczyny a wy jak się czujecie ? :) Kiedy w ogole idziecie na nastepne wizyty? :) jakieś badania już musicie porobić? :p

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kolejna wizyta prywatna za 4 tygodnie. A badania zlecił mi : glukoza. mocz. Morfologia. Toksoplazmoza igm. Toxoplasmosis igg.

    I zastanawiam sie czy umawiac sie na NFZ i prosić zeby zlecił mi to samo. Czy zrobic to prywatnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina wrote:
    Ja kolejna wizyta prywatna za 4 tygodnie. A badania zlecił mi : glukoza. mocz. Morfologia. Toksoplazmoza igm. Toxoplasmosis igg.

    I zastanawiam sie czy umawiac sie na NFZ i prosić zeby zlecił mi to samo. Czy zrobic to prywatnie.
    Ja wszystko robiłam prywatnie ;) ale też u siebie w pracy mam zniżkę 40% ale możesz sprobować iść na NFZ niech ci da skoerowanie ;)

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie sie zastanawiam. Maż mówi zeby nie stać pd rana z tymi babkami w szpitalu ze lepiej zrobic prywatnie. Z tym ze jutro sobie zobacze ile to moze kosztować. I w tedy zastanowię sie. Ewentualnie umówię na NFZ. Mam 4 tyg kawał czasu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na spokojnie wszystko :) ja badania zawsze na styk przed wizytą robie, żeby jak najświeższe były :)

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 24 lutego 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adrenalina gratuluję
    Mówiłam, że będzie dobrze! :)

    adrenalina lubi tę wiadomość

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje, adrenalina.

    Co do badań, robiłam prywatnie i komplet (mocz, morfologia, glukoza, WR, HIV, różyczka, cytomegalia, toxoplazmoza, tarczyca) kosztował mnie ok 200 zł.

    adrenalina lubi tę wiadomość

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 25 lutego 2016, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziękuje dziewczyny za kciuki :) bardzo sie bałam, teraz jestem duzo spokojniejsza :)

    urocza, Sylwia91 lubią tę wiadomość

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ