X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Podwójne i potrójne szczęścia 2017
Odpowiedz

Podwójne i potrójne szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    Skąd Wy dziewczyny miałyście siłę,żeby się toczyć jeszcze w 38 tc. Ja już wymiękam :D


    Ja gdyby nie cc i to, że ciąże bliźniacze rozwiązuje się troszkę wcześniej pewnie dotoczylabym się do 40 hahahaa :D

  • didi31 Autorytet
    Postów: 368 209

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela* wrote:
    Ja gdyby nie cc i to, że ciąże bliźniacze rozwiązuje się troszkę wcześniej pewnie dotoczylabym się do 40 hahahaa :D

    U mnie podobnie. Dzieciakom dobrze było w brzuchu,gdyby nie to, że ich wyganiali to byśmy dotrzymali pewnie do 40 Tc hahah.
    Angela my jemy śniadanko kanapki tzn chlebek w kostkę hehe, szyneczka, parówki, jajeczko. Później kaszke na mleku. Moje dzieci to glodomory!! Obiadek czasem słoik czasem gotuję. Bardzo różnie. Jakieś flipsy. Owocek. Kolacja mleczko. Aha nad ranem jak mamy pobudka ok 5 jest mleko jeszcze. Ja z kolei na syna i podejrzenia alergii na bmk to nie jedzą serów, masła i jogurtów. Muszę spróbować dać mu coś albo właśnie zwykly bebilon dać, ale mam strach:)

    szczęście x2 : ) 2k2o
    21.12.2017 ! Zośka i Jaś
    (ur. 37+6)
  • didi31 Autorytet
    Postów: 368 209

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boszzzz jakoś nie po polsku pisze :) sorki.

    szczęście x2 : ) 2k2o
    21.12.2017 ! Zośka i Jaś
    (ur. 37+6)
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie u mnie chyba jeśli ich nikt nie wygoni, to same się nigdy z brzuszka nie wyniosą :) 10.01 jedziemy zobaczyc co się pisze na KTG i jak tam szyjka, a 15.01 mam sie zameldoewać na oddziale, to będzie 38 tc

    didi31 lubi tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi31 wrote:
    U mnie podobnie. Dzieciakom dobrze było w brzuchu,gdyby nie to, że ich wyganiali to byśmy dotrzymali pewnie do 40 Tc hahah.
    Angela my jemy śniadanko kanapki tzn chlebek w kostkę hehe, szyneczka, parówki, jajeczko. Później kaszke na mleku. Moje dzieci to glodomory!! Obiadek czasem słoik czasem gotuję. Bardzo różnie. Jakieś flipsy. Owocek. Kolacja mleczko. Aha nad ranem jak mamy pobudka ok 5 jest mleko jeszcze. Ja z kolei na syna i podejrzenia alergii na bmk to nie jedzą serów, masła i jogurtów. Muszę spróbować dać mu coś albo właśnie zwykly bebilon dać, ale mam strach:)


    To my też to samo praktycznie :)
    Nie bój się, spróbuj mu mieszać np jak. Robisz porcje 210ml wody i 7 miarek. Pepti to próbuj np 5miarek papti i 2 zwykłego i tak stopniowo mieszaj :)
    A co na zmianę Wasz pediatra? :)

    Nieciepriwa dasz radę, to już bliżej jak dalej :)

  • didi31 Autorytet
    Postów: 368 209

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela* wrote:
    To my też to samo praktycznie :)
    Nie bój się, spróbuj mu mieszać np jak. Robisz porcje 210ml wody i 7 miarek. Pepti to próbuj np 5miarek papti i 2 zwykłego i tak stopniowo mieszaj :)
    A co na zmianę Wasz pediatra? :)

    Nieciepriwa dasz radę, to już bliżej jak dalej :)
    Jesteśmy jeszcze przed wizytą pediatry. Więc nie wiem. Specjalnie nie umawiam się teraz, bo same chorobska w przychodni. Pewnie pod koniec stycznia pójdziemy się ważyć itd. I pogadamy jaki plan, co z naszym Jasiem :)

    szczęście x2 : ) 2k2o
    21.12.2017 ! Zośka i Jaś
    (ur. 37+6)
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:-)

    Angela moje gwiazdy jeszcze siedzą z mamą w domciu;-)do kawałka marca odbieram sobie mój zaległy urlop A potem będę na zwolnieniu ja A potem mój mąż.pewnie na całego pójdą w okolicach maja ale jak tylko zaczną już dobrze chodzić to chce je chociaż raz w tyg.zaprowadzac,zeby się oswoily z miejscem i ciociami;-)

    3i498u69fq9q84na.png
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi31 wrote:
    Jesteśmy jeszcze przed wizytą pediatry. Więc nie wiem. Specjalnie nie umawiam się teraz, bo same chorobska w przychodni. Pewnie pod koniec stycznia pójdziemy się ważyć itd. I pogadamy jaki plan, co z naszym Jasiem :)


    No to pewnie :)

    Gabi, sorki coś mi się musiało pomylić :) skąd Wy bierzecie tyle wolnego to ja nie wiem hehe :) zazdroszczę :)

  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela nic nie szkodzi:-) macierzyński skończył mi się z końcem grudnia A terazfoklsdmie do 8 marca odbieram sobie swój nauczycielski urlop wypoczynkowy A potem te zwolnienia i jakoś się tyle tego uzbierało.ale gdyby coś to od stycznia mają już miejsce zaklepane w żłobku.

    A u Ciebie jak wygląda sprawa z powrotem do pracy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2019, 07:43

    3i498u69fq9q84na.png
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi 7 wrote:
    Angela nic nie szkodzi:-) macierzyński skończył mi się z końcem grudnia A terazfoklsdmie do 8 marca odbieram sobie swój nauczycielski urlop wypoczynkowy A potem te zwolnienia i jakoś się tyle tego uzbierało.ale gdyby coś to od stycznia mają już miejsce zaklepane w żłobku.

    A u Ciebie jak wygląda sprawa z powrotem do pracy?


    Zazdro... Ja w marcu kończę macierzyński i wychowawczy i wracam do pracy.. Babcie z dziećmi, ale u siebie to zawsze mogę wyjść kiedy będzie potrzeba... :)

  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela to ja Tobie mogę pozazdrościć.po pierwsze dzieci z babciami-super sprawa,po drugie nie musisz płacić za żłobek A ja za prywatny x2 "trochę" muszę zaplacic,po trzecie sama jesteś sobie szefem i nie musisz się nikomu tłumaczyć.

    3i498u69fq9q84na.png
  • didi31 Autorytet
    Postów: 368 209

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi 7 wrote:
    Angela to ja Tobie mogę pozazdrościć.po pierwsze dzieci z babciami-super sprawa,po drugie nie musisz płacić za żłobek A ja za prywatny x2 "trochę" muszę zaplacic,po trzecie sama jesteś sobie szefem i nie musisz się nikomu tłumaczyć.
    Noo babcie to skarb. Nasze niestety pracują. Ja myślałam o żłobku prywatnym ale przerażają mnie choroby. Ehh i szukam niani. Trochę wezmę wychowawczego, a pod koniec roku jak się uda sensowna nianie to wrócę. Za żłobek sporo kasy więc wolę niani zapłacić i mieć dzieci w domu. No chyba, że będę w kropce i bez niani to będę kombinować :) Dzieci w wieku 16mc będą już konkretniejsze? Pytam, bo do tej pory wpada dziewczyna nam pomóc, a od kwietnia koniec tego dobrego. Teraz gdyby nie ona to bym nic nie zrobiła. Dzieci wiecznie za mną chodzą, nawet jak jest plotek w kuchni to uwiesza się na nim, i rycza za mną. Krzyk i szarpanie. Mam nadzieję, że powoli im to przejdzie :) Jak u Was to wygląda? Sami się sobą zajmują, czy jednak waszej uwagi dużo potrzebują? Ja pół albo nawet cały dzień na macie z nimi. Generalnie masakra. Kojec nie zdaje egzaminu, zamknięcie równa się dziki szał :)

    szczęście x2 : ) 2k2o
    21.12.2017 ! Zośka i Jaś
    (ur. 37+6)
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeśli ktoras z was niedawno urodzila i karmi lub dokarmia mlekiem modyfikowanym to mam do sprzedania sprcjaln mleko dla wcześniaków pre nan zostaly mi 4 puszki po moich szkarabacha a data waznosci tylko do czerwca 2019 więc mi sie juz nie przydadza nawet w tej ciazy jakbym chciala zuzyc bo ja mam termin na 24-czerwca jakby byla ktoras zainteresowana to wiecej info dam na priv

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2019, 09:59

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi, dokaldnie...

    Didi moje maluchy siedzą ze mną całe dnie i też wszędzie za mną chodzą... Ale. Nie. Powiem bo codiznnie maja taka godz - 1.5h że sami na dywanie w. Salonie się zabawia (ja korzystam wtedy w kuchni z tym że mam. Ich cały czas na oku , bo kuchnia otwarta na salon) u nas.kojec też się nie sprawdzil... Najlepsza zabawa na podłodze bez żadnych zabezpieczeń :) i też siedzę pół dnia z nimi w salonie i się bawimy :D

    Czarnulka jak się czujesz? :) płeć znasz? :) buziaki dla Chłopaków :)

    Ciekawe co u Karen?

    Evaa jak chłopaki? :)

    Niecieprliwa teraz Twoja kolej?
    A kto po Tobie? :)

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela, Czarnulka, jak się nazywaja Wasze Twixy?

    My od 3 mies nastawilismy sie na Alicję i ALeksandrę, a teraz tuz przed rozpakowaniem uznaliśmy, ze to może nie najlepszy pomysł i już sami nie wiemy. Dwie identyczne dziewczynki, ubrane w identyczne sukienki i o imionach Ala i Ola to może słodki widok, ale nie jesteśmy pewni czy dobry dla ich psychiki i codziennego funkcjonowania i może zdecydowac się na zupelnie rózne imiona, dla dwóch córek, a nie Twixów?

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na KTG nic się nie pisze. Szyjka długa,zamknięta. Dziewczyny ni cholerki nie chcą wyjść. CC mam umówione na 15.01. 14.01 przyjmują mnie na oddział i 15.01 rano cięcie

    Szczęśliwa Mamusia, Angela* lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • Vaina Autorytet
    Postów: 2029 1760

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, piszę do was, bo może któraś miała podobną sytuacje i skonczyło sie dobrze.
    Dzisiaj jestem po usg (7tc+0). Lekarz stwierdził 2 pęcherzyki, jeden prawidłowy z maluchem 0,9cm i serduszkiem 140. Drugi duuużo mniejszy maluch ma 0,44cm ale bije mu serduszko 88 niestety tylko. Lekarz chyba sam był zdziwiony że jest serduszko. Daje bardzo małe szanse drugiemu, a ja tak bardzo bym chciała żeby oba dały radę. czy któraś miała taka różnicę i takie słabe serduszko a jednak maluch dał radę?

    06.2016 I IMSI -> 03.2017 nasz urwis jest już z nami <3 :)
    12.2018 -pICSI -> 08.2019 nasz drugi urwis jest z nami <3
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna super :) dla. Dziewczynek dałabym podobnie Ala i Ola ładnie :) Ola i Gosia :) zależy :)

    Veina ja niestety nie pomogę, u nas. Odrazu 2 pęcherzyki i 2 serduszka:)

  • didi31 Autorytet
    Postów: 368 209

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze mój synek ostatnio ma strasznie sucha skórę takie zmiany jak azs. Wybieram się do alergologa, nie wiem czy jakieś testy zleci. Pepti nadal piję i chyba Alergia na bmk mu nie przechodzi niestety :/ Angela jak u Was to wygląda?

    szczęście x2 : ) 2k2o
    21.12.2017 ! Zośka i Jaś
    (ur. 37+6)
  • didi31 Autorytet
    Postów: 368 209

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    Angela, Czarnulka, jak się nazywaja Wasze Twixy?

    My od 3 mies nastawilismy sie na Alicję i ALeksandrę, a teraz tuz przed rozpakowaniem uznaliśmy, ze to może nie najlepszy pomysł i już sami nie wiemy. Dwie identyczne dziewczynki, ubrane w identyczne sukienki i o imionach Ala i Ola to może słodki widok, ale nie jesteśmy pewni czy dobry dla ich psychiki i codziennego funkcjonowania i może zdecydowac się na zupelnie rózne imiona, dla dwóch córek, a nie Twixów?

    Imiona fajne ale dla mnie za podobne :)
    Ja generalnie nie lubię jak bliźniaki są jak bliźniaki hehe. Ubieranie tak samo mnie nie kręci. Uważam, że każde z dzieci ma swój charakter i uczenie od małego, że są tacy sami to dla mnie bezsens. Bo to z wyglądu takie same dzieci jeżeli są mega podobni ale tak na prawdę 2 różne czlowieki :)

    szczęście x2 : ) 2k2o
    21.12.2017 ! Zośka i Jaś
    (ur. 37+6)
‹‹ 356 357 358 359 360 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ