Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne przebieg ciąży
Odpowiedz

przebieg ciąży

Oceń ten wątek:
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 19 marca 2013, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek - przytulam Cię mocno. Wiem, że żadne słowa tu nie pomogą, ale pamiętaj, że myślimy tu wszystkie o Was.

    201306215365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <edit>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 09:19

  • AniaBania Ekspertka
    Postów: 228 205

    Wysłany: 20 marca 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoku: Dzis Twoj wielki dzien! Przytulisz swojego bobaska! Zycze Ci mozliwie najlatwiejszego porodu i duzo szczescia!!!!!!!
    Daj znac jak wrocisz!!!!..i sciskamy mocno!

    0ylvqca.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 20 marca 2013, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoku ja tez trzymam kciuki mooooocno!

    Anette lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego Kobiety z okazji Międzynarodowego Dnia Szczęścia. Dowiedziałam się właśnie, że mój szpital dzisiaj takowy obchodzi :) Kilka zabiegów dziś wypadło, już mnie ogolili i lada chwila jadę na zabieg :)

    Adka, nick nieaktualny, mauysia, gocha04, Anette lubią tę wiadomość

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 20 marca 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoku trzymam kciuki z całych sił :))) Boże aż się spociłam z wrażenia :D Modlę się żeby było jak najmniej bólu i żeby wszystko poszło pomyślnie :***

    Adka lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • Adka Autorytet
    Postów: 1974 1799

    Wysłany: 20 marca 2013, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przed chwilką usłyszałam o tym w dzień dobry tvn i pomyślałam sobie o Tobie. Jakie masz szczęście, że w tym właśnie dniu przyjdzie na świat Wasze maleństwo.
    I nie ma mowy, żeby coś poszło źle :)

  • anilorak Autorytet
    Postów: 2792 3075

    Wysłany: 20 marca 2013, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2015, 07:30

  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 310

    Wysłany: 20 marca 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yoku, szczęściaro, już za chwilkę bedziesz tulila małą:)wszystkiego dobrego

  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 20 marca 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoku, a moze juz jestes po jak teraz to pisze? Pozdrowienia gorace dla Ciebie i Corci :)

    201306215365.png
  • agga84aa Autorytet
    Postów: 4575 3366

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoku teraz to już na pewno jesteś z małą:) Odpoczywaj i dużo sił życzymy!!!! No i przede wszystkim czekamy na relację:)

    relg8ribvm9efdtp.png84c7918c0e711886.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dziś byliśmy na 3. USG tym planowym, tj. pomiędzy 28-32 tc. Jasiek ma 1600 g, a więc ok. 500 g więcej niż w zeszły wtorek :) Lekarka powiedziała, że się szykuje duuuży chłopak, zobaczymy :) no i wg. tego dzisiejszego USG data porodu to nie 4.06, a raczej 24.05. Ale nie zmieniam na liście, bo w sumie sam zdecyduje, kiedy wyjść :)

    anilorak, nick nieaktualny, Anette, MADZIULA13, monia lubią tę wiadomość

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_F no to chłop pełną gębą :D A co do terminu USG to po którymś tyg już nie powinno się wyznaczać daty porodu na tej podstawie, bo sensu to nie ma żadnego.

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego też nie bardzo temu wierzę :) co będzie to będzie, może sam będzie chciał wcześniej wyjść, a może doczeka do pierwotnego terminu.

    BellaRosa lubi tę wiadomość

  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m_f super ze spory chlopak bedzie!!
    Tylko zeby tej sily nie wykozystywal do kopania mamy w brzuszku ;)

    Dopiero teraz spojzalam na wpis 3 slowa o nas i jestesmy z tego samego rocznika i z tego samego miesiaca ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m_f te dzieci to i tak zawsze robią co chca ;P wychodza kiedy chcą, chorują też zawsze nie w porę ehhh same problemy :D

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Ciekawa jestem jak tam Yoku... doczytać nie mogę czy w końcu cc będzie miała czy jak?

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivien, już wykorzystuje trochę, bo kopie jak szalony ;) i to ze wszystkich stron naraz czasami.

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 20 marca 2013, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra... nie śledziłam wątku rozpakowanych :D Już wsio wiem ;P

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 20 marca 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m_f chlopak wie co robi;) musi pokazac kto w brzuszku mieszka ;)


    Dziewczyny z innej beczki pytanie bardzo wazne!!
    Od dwoch dni strasznie glowa mnie boli.. nie moge stac,siedziec,lezec caly czas mi glowa pulsuje..
    moj lekarz dzis ma zamkniete;( wzielam rano po sniadaniu paracetamol jedna tabletke ale bol gliwy dalej jest i nic nie przechodzi ;(
    Co robic???Pomocy ;(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ