X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) my po chrzcinach :) diabeł odpędzony :) teraz może być juz tylko lepiej :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a20d356c7ce6.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2ff1f896e70d.jpg

    Chwalę się :P

    Kasia zaśpiewała "A ja rosnę i rosnę" a Wojtuś "Każdy ma jakiegoś bzika"

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/39fbcff29a1a.jpg

    i musiałam Wam to pokazać :D on wiecznie wybiera sobie dziwne miejsca :) Jak chce spać to tu i teraz a nie za chwilkę jak dotrze do łóżeczka :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/15e3aabe3d72.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2019, 21:03

    pawojoszka, Rene, inessa, Szczęśliwa Mamusia, Tinnera lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa jakie one śliczne są , a te twoje dzieciaczki wszystkie takie malutkie ,prawdziwe przedszkole masz w domu. Ale i roboty przy takim drobiazgu nie brakuje ,moje starszaki to już same się sobą zajmą tylko trochę trzeba ich nadzorować. Moje też tak zasypiają czasem któregoś znajdę pod stołem jak śpi a Wojtuś to juz wogole zasypiał jakby mu ktoś wyłącznik zamontował, w jednej chwili z tobą rozmawia a za sekundę śpi. Dzieci to mają dobrze ,ile to się człowiek nieraz namęczy żeby zasnąć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2019, 08:42

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa córeczki przecudne:-)
    Gratulacje dla Wojtusia i Kasi:-)Moje też nieraz zasypiają w nietypowych miejscach:-)
    No i stuknął nam wczoraj roczek jak to szybko zleciało...Imprezę robimy w niedzielę

    Szczęśliwa Mamusia, pawojoszka lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa Ale macie cudne dzieci ❤❤❤.

    Glaturacje dla Wojtusia i Kasi 😘.

    Rene Wszystkiego najlepszego dla Waszego Patryka 😘🎊🎊🎉🎉🎁🎁🎂🎂🎈🎈.

    A u mnie strasznie szybko lecą te dni , zaczęliśmy 35 tc ❤❤😱pisałam Wam kiedyś że zauważyłam tyci tyci ilości galarety , potem przez parę dni nic i znów tyci tyci,
    a potem trochę więcej taka średnia bardzo mała ilość , nic w tej galarecie nie było ani nikt krwi itp mały aż nad to się rusza 😊❤ . Byłam dziś na badaniach , w tą Sobotę wizyta powiem o tej galarecie mojemu Panu gin niech sprawdzi tam co i jak 😊 , walizka prawie spakowana zostały mi tylko drobiazgi 😊.


    Rene lubi tę wiadomość

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene najlelsze życzenia dla Patryczka :)

    Pawojoszka może i śliczne,ale tak dają w d... :/ w dzień nie jestem w stanie nic zrobić. Mam wrażenie,że w ogóle nie śpią :) dobrze,że w nocy jedzą i śpią :) ostatni tydzień jest mega ciężki. One się drą, chcą uwagi, na ręce. Starszaki też są jeszcze małe i chcą mamy :/ oj... Byle do wiosny :) jeszcze chwila i Twixy bedą siedzieć i się troszkę same bawić :)y

    Rene, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Niecierpliwa Ale macie cudne dzieci ❤❤❤.

    Glaturacje dla Wojtusia i Kasi 😘.

    Rene Wszystkiego najlepszego dla Waszego Patryka 😘🎊🎊🎉🎉🎁🎁🎂🎂🎈🎈.

    A u mnie strasznie szybko lecą te dni , zaczęliśmy 35 tc ❤❤😱pisałam Wam kiedyś że zauważyłam tyci tyci ilości galarety , potem przez parę dni nic i znów tyci tyci,
    a potem trochę więcej taka średnia bardzo mała ilość , nic w tej galarecie nie było ani nikt krwi itp mały aż nad to się rusza 😊❤ . Byłam dziś na badaniach , w tą Sobotę wizyta powiem o tej galarecie mojemu Panu gin niech sprawdzi tam co i jak 😊 , walizka prawie spakowana zostały mi tylko drobiazgi 😊.
    Juz coraz bliżej porodu jak to szybko ten czas leci.U mnie też po kawałku tak obchodziło a przed samym porodem to już z krwią razem.Masz jakieś skurcze przepowiadajace?

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy za życzenia :-)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Juz coraz bliżej porodu jak to szybko ten czas leci.U mnie też po kawałku tak obchodziło a przed samym porodem to już z krwią razem.Masz jakieś skurcze przepowiadajace?


    Nic właśnie takiego nie czuję , a teraz nie zauważyłam ostatnio tej galarety. Nie wiem coś ostatnio ciągle mnie plecy bolą ani za bardzo spać itp nie przypominają te bóle bólu jak wiesz na @ ale też o tym wspomnę ginowi .

    Niecierpliwa Ja mam podobnie do 15.00 mam spokój z Ania jakoś ten czas sobie zorganizuję a Ania to jest strasznie żywa wiec tez nie usiedzi, a potem to mam cyrk na kółkach a to jeść , a to jakoś im czas zorganizować i ot co dzień minie .

    Byłam dziś odebrać badania ale okropnie jest zimno , Ania nom stop się odkrywa nie mam sił wszak mamy śpiworek , ale się w nim nie mieści a jak przykryję kocykiem czy kołderką to zaraz ląduje to na ziemi oj nie dobra moja . Jutro juz wizyta o godzinie 8 oo wejdę znów po 9 wejdę ostatnio jak wyjechaliśmy o 8 to byliśmy po 8.22 i w sam raz było takie opóźnienie ze nawet byka Pani z godz 7.30 i 7.40 oraz 7.50 więc sobie poczekałam

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia kciuki mocne za wizytę koniecznie daj znać:-)
    Mój Patryczek też się odkrywa kilka razy w nocy musze wstawać i go przykrywac

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Szczęśliwa Mamusia kciuki mocne za wizytę koniecznie daj znać:-)
    Mój Patryczek też się odkrywa kilka razy w nocy musze wstawać i go przykrywac


    Na pewno Wam dam znać 😘😉 , mam dokładnie tak samo na noc Ani zakładam rajstopki bo i tak się odkopie .

    Nie wiem co myśleć otóż byłam dziś w kancelarii parafialnej po taką żywnościową paczkę , mam tam taką serdeczną znajomą ona tam pracuje jako sekretarka , ona była moją świadkową na bierzmowaniu moim , i w pewnej chwili tak mnie się pyta , a jak tam z bierzmowaniem Grzesia macie świadka to mówię że niestety nie mamy , a ona że jak będę chcieć to ona się zgodzi ale mi tak trochę nie zręcznie znów ją prosić , jak chciałam jej jakoś podziękować to nie chciała ode mnie nic nawet czekoladek , i nie wiem jestem trochę tym zmieszana no oprócz niej jak coś nie mam nikogo takiego .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2019, 17:33

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa skoro sama zaproponowała to śmiało możesz poprosić ja o to tym bardziej ze nie jest to jakaś tam koleżanka:-)kiedy macie bierzmowanie i jak przygotowania idą? Przypomnij mi Grześ chodzi do 8 klasy czy do gimnazjum

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2019, 17:30

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Szczęśliwa skoro sama zaproponowała to śmiało możesz poprosić ja o to tym bardziej ze nie jest to jakaś tam koleżanka:-)kiedy macie bierzmowanie i jak przygotowania idą? Przypomnij mi Grześ chodzi do 8 klasy czy do gimnazjum


    Bierzmowanie synka już 16 Maja o 18.00 Grześ teraz ma dużo na głowie a to gorzkie żale , teraz droga krzyżowa jeszcze musi cały czas uczyć się do bierzmowania te sakramenty różne itp, tu zaraz egzaminy ósmoklasisty wiem że da radę ale za dużo tego ten stres itp 6 Maja maja egzaminy do bierzmowania, już wybrał patrona będzie to Św. Wojciech jest w ósmej klasie podstawówki.

    Moje dziewczynki Marysia ma prawie 8 lat i będzie chodzić do 1 klasy podstawowej , od września Gabrysia tez idzue do pierwszej klasy będą chodzić osobno nie razem Gabrysia ma prawie 7 lat.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2019, 17:41

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Bierzmowanie synka już 16 Maja o 18.00 Grześ teraz ma dużo na głowie a to gorzkie żale , teraz droga krzyżowa jeszcze musi cały czas uczyć się do bierzmowania te sakramenty różne itp, tu zaraz egzaminy ósmoklasisty wiem że da radę ale za dużo tego ten stres itp 6 Maja maja egzaminy do bierzmowania, już wybrał patrona będzie to Św. Wojciech jest w ósmej klasie podstawówki.

    Moje dziewczynki Marysia ma prawie 8 lat i będzie chodzić do 1 klasy podstawowej , od września Gabrysia tez idzue do pierwszej klasy będą chodzić osobno nie razem Gabrysia ma prawie 7 lat.
    Jak dla mnie to za dużo mają tej nauki i stresu.Trzymam mocno kciuki za Twojego syna oby szczęśliwie wszystko pozaliczal i zdał te egzaminy i dostał się do wymarzonej szkoły Pięknego patrona sobie wybrał mój synek ma na drugie Wojciech:-)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie dodałam jeszcze ze córka chodzi do pierwszej klasy i nieraz ma tyle zadane ze szok.No niby ok bo dzieci muszą się uczyć no ale bez przesady.Moja juz tak się przyzwyczaiła do tych lekcji ze przez ten strajk tak dziwnie jej jest bo nie odrabia lekcji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2019, 17:53

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz Wasze dzieciaczki chodza do szkoły, czy załapaliście sie na strajk?

    U nas przedszkole i szkoła pracują

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    A teraz Wasze dzieciaczki chodza do szkoły, czy załapaliście sie na strajk?

    U nas przedszkole i szkoła pracują


    U syna i corki w szkole strajkują , egzaminy są normalnie u Gabrysi przedszkole normalnie jest otwarte 😊.


    Rene Nie dziękuje 😘.

    Jestem juz w domu, byliśmy na zakupach do tego jeszcze truskawki kupilismy a raczej sadzonki i malo tego akumulator nam padł hak mieliśmy wracać z wizyty piękny dzień 😎.

    Więc tak Dominik ma się dobrze , wszystko tam na dole szczelnie zamknięte 😊 . Kolejna wizyta za dwa tygodnie , to były moje już ostatnie badania nie zalecał nowych , według mojego gina za dwa tygodnie ciąża donoszona ❤ , słyszałam serduszko ❤ niestety Dominik jest źle ułożony ma położenie pośladkowe , będziemy teraz monitorować jak jest ułożony , jego głowę czuję po mojej lewej stronie pod moim sercem , jak nic w tym kierunku się nie zmieni to czeka nas CC , tak samo miałam przy Ani pozostaje mi się modlić i mieć nadzieję że uniknę CC .

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    A teraz Wasze dzieciaczki chodza do szkoły, czy załapaliście sie na strajk?

    U nas przedszkole i szkoła pracują
    Szkoła strajkuje dzieci nie mają lekcji tylko siedzą na świetlicy albo w domu, z córki klasy były tylko 3 osoby.Przedszkole pracuje może dlatego że prywatne.Mojej siostry synek chodzi do państwowego i to juz nie pracuje.

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia oby jeszcze fiknął głową w dół. A jaka jest jego waga?

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Szczęśliwa Mamusia oby jeszcze fiknął głową w dół. A jaka jest jego waga?


    Nie wiem ostatnio ważył 1800 gram, oby oby czeka mnie 2 tygodnie stresu.

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Nie wiem ostatnio ważył 1800 gram, oby oby czeka mnie 2 tygodnie stresu.
    No nie za fajnie i to jeszcze na końcówce na której czas się dłuży.
    To nie robił pomiarów dziecka

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
‹‹ 166 167 168 169 170 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ