X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co wy macie do matematyki to super przedmiot jeden z moich ulubionych tak jak chemia biologia i niemiecki . Maturę z matmy pisałam. Za to polski a zwłaszcza dyktanda to była moja zmora

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa gratuluję wygranej ZUS powinien już dawno się nauczyć że z tobą nie wygra.

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    Pawojoszka super pomysł ze stadniną :)

    Mamusia Grześ uczy się rosyjskiegi? Nietypowo :) myślałam,ze już w żadnej szkole nie uczą tego języka. Jak mu poszła matematyka? Nie znosiłam nigdy tego przedmiotu. Gdybym musiała ją zdawać na maturze,to maturę bym oblała :)

    Wczoraj miałam ogłoszenie wyroku. WYGRAŁAM!!! Teraz czekam na złożenie apelacji przez ZUS. Mój prawnik twierdzi,że nie ma innej opcji. Złożą na pewno

    Tak nawet lepiej mu idzie niż j.angielski nawet chciał zdawać z tego języka, ale jego Pani wychowawczyni powiedziała że to poziom rozszerzony i sobie nie poradzi , ze j.rosyjski na2 lata a angielski od 4 podstawówki ma , ogólnie dobrze mu poszło tak uważa nie wiadomo kiedy będą te wyniki, te punkty chyba na procenty przeliczają i np jak masz ponad te 50% to zdajesz , jak nie to musisz się poprawić nie wiem może się coś zmieniło wiem że kiedyś tak było , a jak jest teraz to nie wiem . Z Matmy to jako tako sam mi wspomniał że tak na chybił trafił rozwiązywał dane zadania wiem że dał radę .

    Ogromne gratulacje 💪💪💪 , może i mojemu tacie uda się wygrać z ZUSem .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam 😊.

    Jakoś tu nas mało ostatnio ...

    Wczoraj byłam z dziećmi na targu mn matko ale się zmęczyłam , samopoczucie ogólnie oki dobrze że tak ciepło to korzystamy z niej Ania potrafiła by od rana do wieczora siedzieć na dworzu , a wczoraj to nie chciała wcale przyjść do domu a już późno było , byliśmy na bilansie 2 latka Ania waży 12 kg i ma 92 cm wzrostu niestety uraz co do lekarzy nadal ma mam nadzieję że z tego wyrośnie .

    Chciałabym złożyć Wam życzenia z okazji zbliżających się Świąt wielkanocnych 😁, życzę Wam dużo zdrowia , spokoju , słonecznej i pięknej pogody 😊, czasu mile spędzonego w gronie najbliższych Wam osób 😘❤.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f9b4ee3f6d7c.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2019, 15:05

    Rene, pawojoszka, inessa lubią tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-)
    Szczęśliwa Mamusia podziwiam ja nie będąc w ciąży mecze się czasem idąc z dziećmi na zakupy hihi
    Juz niedługo maj Twój miesiąc, jak ten czas szybko leci...A u mnie dwie imprezy urodzinowe w maju się szykują.Tak się fajnie złożyło ze mam dwóch majowych synów:-)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Hej :-)
    Szczęśliwa Mamusia podziwiam ja nie będąc w ciąży mecze się czasem idąc z dziećmi na zakupy hihi
    Juz niedługo maj Twój miesiąc, jak ten czas szybko leci...A u mnie dwie imprezy urodzinowe w maju się szykują.Tak się fajnie złożyło ze mam dwóch majowych synów:-)

    A no leci leci, teraz to jeszcze szybciej minie zaraz święta potem powrót do przedszkola Gabrysi i ot co niby nic a dni zleca, może to i dobrze odliczam juz dni i godziny do wizyty to siedzenie w niepewności czy sie przekręcił mały czy nie jest nie do zniesienia przy Ani tez tak miałam co tydzień USG i patrzenie jak jest ułożona na szczęście sie przekreciła tak hak trzeba tylko to czekanie na poród SN był też męczący.

    Ja też moja droga mam dzieci majowe 😊😊Marysia ma 4 Maja urodziny będzie mieć 8 lat , Gabrysia 20 Maja ma urodziny będzie mieć 7 lat , ja 5 Maja mam urodziny a 23 imieniny , jeszcze nie wiadomo kiedy mały się urodzi i 6 Maja Grześ ma egzamin z bierzmowania,
    a 16 Maja o 18.00 bierzmowanie także ten szykuje się ciekawy miesiąc .

    Rene lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    A no leci leci, teraz to jeszcze szybciej minie zaraz święta potem powrót do przedszkola Gabrysi i ot co niby nic a dni zleca, może to i dobrze odliczam juz dni i godziny do wizyty to siedzenie w niepewności czy sie przekręcił mały czy nie jest nie do zniesienia przy Ani tez tak miałam co tydzień USG i patrzenie jak jest ułożona na szczęście sie przekreciła tak hak trzeba tylko to czekanie na poród SN był też męczący.

    Ja też moja droga mam dzieci majowe 😊😊Marysia ma 4 Maja urodziny będzie mieć 8 lat , Gabrysia 20 Maja ma urodziny będzie mieć 7 lat , ja 5 Maja mam urodziny a 23 imieniny , jeszcze nie wiadomo kiedy mały się urodzi i 6 Maja Grześ ma egzamin z bierzmowania,
    a 16 Maja o 18.00 bierzmowanie także ten szykuje się ciekawy miesiąc .
    owocny ten maj:-)
    Mój starszy synek urodzil się 4.05 tak jak Twoja córka mój kończy 5 lat młodszy 16.05.skończy 3 latka:-)
    Trzymam kciuki żeby maluch ładnie się obrócił:-)
    U was na watku pewnie już czuć ten porodowy Klimat:-)Pamiętam jak to było u mnie jak się już pierwszy forumowy maluszek urodził ile było emocji.Fajnie się to wspomina :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2019, 18:59

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego dla wszystkich niech te święta będą wesołe i rodzinne.

    Rene, inessa, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimo ze juz po pierwszym dniu Swiatecznym ale na jutrzejszy dzien Wielkanocny wiele radosnych wspolnych chwil z rodzina :)
    Pozdrawiam cieplo i pamietam o Was Kochane <3

    Rene, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 22 kwietnia 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część wam dziewczyny chciałam się wam pochwalić, choć sama ciągle mam mieszane uczucia , otóż tuż przed świętami zrobiłam test ,który pokazał dwie grubasne krechy . Tak że zajączek z poczuciem humoru mi się trafił w tym roku . Narazie otrząsam się z szoku ,pierwszy raz mi się zdarza że totalnie tego nie planowałam ,próbuje jakoś to sobie w głowie poukładać ,ciągle nie mogę w to uwierzyć

    Rene, inessa, Szczęśliwa Mamusia, Jagah lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 22 kwietnia 2019, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Część wam dziewczyny chciałam się wam pochwalić, choć sama ciągle mam mieszane uczucia , otóż tuż przed świętami zrobiłam test ,który pokazał dwie grubasne krechy . Tak że zajączek z poczuciem humoru mi się trafił w tym roku . Narazie otrząsam się z szoku ,pierwszy raz mi się zdarza że totalnie tego nie planowałam ,próbuje jakoś to sobie w głowie poukładać ,ciągle nie mogę w to uwierzyć
    Kochana gratulacje:-)pierwszy szok minie i poczujesz wielka radość:-)Jesteś mamą o wielkim serduchu:-)
    A mąż jak przyjął wiadomość o kolejnym szczęściu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2019, 18:25

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 22 kwietnia 2019, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Rene ,no cieszę się ,nawet już zaczęłam o imionach myśleć ale tak mi jakoś dziwnie no i mała różnica między najmłodszymi ,wiem że łatwo nie będzie. Mąż jeszcze nie wie ,u nas to ja czuwam nad tym żeby takich niespodzianek nie było a tu ,poległam i nie bardzo wiem jak mu to przekazać bo to nie jest dobry czas na kolejne dziecko ,nasza sytuacja jest specyficzna

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka będzie dobrze:-)
    Masz już wybranego gina?
    Tak sobie wczoraj pomyślałam że gdybym mogła to tez bym jeszcze chciała, ale niestety :"-(

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No już największy cyrk będzie z chrzestnymi chyba ogłoszenie do gazety dam i kasting zorganizuję.
    Giną muszę poszukać bo ostatnio chodziłam na NFZ i cuda się działy, najśmieszniejsze jest to że ci sami lekarze prywatnie zupełnie inaczej ciążę prowadzą

    cf409fc7e7.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No już największy cyrk będzie z chrzestnymi chyba ogłoszenie do gazety dam i kasting zorganizuję.
    Giną muszę poszukać bo ostatnio chodziłam na NFZ i cuda się działy, najśmieszniejsze jest to że ci sami lekarze prywatnie zupełnie inaczej ciążę prowadzą

    cf409fc7e7.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas byłoby to samo mojemu to nawet mówiłam ze przez fb musielibyśmy szukać. Oby udało Ci się znaleść jakiegoś dobrego gina.Pamiętam jak byłam w ciąży z Payrykiem to musiałam zmieniać ile mnie to stresu kosztowało.a jak się czujesz?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Część wam dziewczyny chciałam się wam pochwalić, choć sama ciągle mam mieszane uczucia , otóż tuż przed świętami zrobiłam test ,który pokazał dwie grubasne krechy . Tak że zajączek z poczuciem humoru mi się trafił w tym roku . Narazie otrząsam się z szoku ,pierwszy raz mi się zdarza że totalnie tego nie planowałam ,próbuje jakoś to sobie w głowie poukładać ,ciągle nie mogę w to uwierzyć


    Kochana ogromnie gratuluję ❤❤❤❤, może chodź do tego gina co przy poprzedniej ciąży , o ile masz taką możliwość ja osobiście wolę chodzić do kogoś kogo znam , u kogo już byłam przy Ani miałam ogromny problem gdyż moja była już Pani gin poszła na emeryturę i nie prowadziła ciąż , poprzednia odeszła i był tylko mój obecny Pan gin i już u niego zostałam jakby kiedyś zdarzyło się kolejne szczęście to na pewno do niego bez wahania poszła , ale już nie chcemy kolejnych dzieci myślę albo o anty albo o spirali domacicznej jeszcze to z moim ginem omówię może mi co doradzi .

    Święta Wielkanocne szybko minęły , Sobota Wielkanocna taka piękna była za to w Niedzielę i Poniedziałek było okropnie , padało zimno było może w następnym roku Wielkanoc będzie ciepła i pogodna. A ja znów jestem chora 😕😕 gardło mnie boli i witaminę C biorę , gardło mnie boli nawet wzięłam wczoraj taki proszek na ból gardła z serii Prenalen dziś rano płukałam solą oby szybko przeszło . Już w tą Sobotę wizyta chyba mały nadal źle leży , czały czas czuję coś twardego po mojej lewej stronie brzuszka może tak mi się wydaje muszę jakoś wytrzymać do Soboty . Walizka już na 100% spakowana zostały mi tylko dokumenty z czasu ciąży i ładowarka no i portfel a tak to już wszystko mam .

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia juz coraz bliżej :-)dużo zdrówka oby szybko przeszło:-)
    Kciuki za obrót małego:-)


    Czy coś wiadomo o tych strajkach nauczycieli? Jakoś ostatnio nie oglądam wiadomości

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Szczęśliwa Mamusia juz coraz bliżej :-)dużo zdrówka oby szybko przeszło:-)
    Kciuki za obrót małego:-)


    Czy coś wiadomo o tych strajkach nauczycieli? Jakoś ostatnio nie oglądam wiadomości


    Ja też nie oglądam bo głupoty tylko mówią no może nie zawsze , np u nas w woj Lubelskim w mojej miejscowości nadal strajkują , i mnie to już że tak powiem wkurza bo ja np chce synowi załatwić podania do szkół wyższych , a nie mam jak tego zrobić gdyż ciort go wie czy można do szkoły podczas tego strajku wejść , a jego wychowawczyni też strajkuje ale nie mam pewności czy ją tam zastanę , a do 15 mają czas aby te podania złożyć niby czasu jest , ale ja wolę jak najszybciej to załatwić , tu 6 Maja syn ma egzaminy z bierzmowania ksiądz nic nie mówi , ich Pani od religii też ciężko znaleźć , a jego koledzy sami jeszcze nie wie wiedzą jutro zaprowadzę Gabrysię to zajdę do kancelarii parafialnej i pod pytam się mojej serdeczniej znajomej co i jak .

    Dziękuję moja droga 😘 , a no tak coraz bliżej coraz bliżej ❤❤.

    Rene lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Ja też nie oglądam bo głupoty tylko mówią no może nie zawsze , np u nas w woj Lubelskim w mojej miejscowości nadal strajkują , i mnie to już że tak powiem wkurza bo ja np chce synowi załatwić podania do szkół wyższych , a nie mam jak tego zrobić gdyż ciort go wie czy można do szkoły podczas tego strajku wejść , a jego wychowawczyni też strajkuje ale nie mam pewności czy ją tam zastanę , a do 15 mają czas aby te podania złożyć niby czasu jest , ale ja wolę jak najszybciej to załatwić , tu 6 Maja syn ma egzaminy z bierzmowania ksiądz nic nie mówi , ich Pani od religii też ciężko znaleźć , a jego koledzy sami jeszcze nie wie wiedzą jutro zaprowadzę Gabrysię to zajdę do kancelarii parafialnej i pod pytam się mojej serdeczniej znajomej co i jak .

    Dziękuję moja droga 😘 , a no tak coraz bliżej coraz bliżej ❤❤.
    Więcej zamieszania wyszło niż pożytku.Tez bym wolała wszystko wcześniej załatwić niż czekać na ostatnia chwile i jeszcze ta niepewność co i jak.Wcale Ci się nie dziwię ze się wkurzasz tym bardziej ze jesteś w ciąży i masz też inne ważne sprawy na głowie niż szukanie kogoś.
    U nas tez lekcji dzieci nie mają chłopaki w przedszkolu a córka w domu bajki ogląda.Mam nadzieje ze w końcu dojdą do porozumienia bo na tym wszystkim tracą najbardziej dzieci

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
‹‹ 168 169 170 171 172 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ