X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    To może boi się że nie będzie dobrym ojcem dla syna bo sam nie miał ojca? Ze nie będzie dobrym przykładem bo sam go nie mial? Ale no macie juz syna i przecież mąż też wyrósł na ludzi bez ojca więc kurde serio nie wiem 🤔

    Pogadacie na spokojnie w domu. A synus dorodny chłopak trzeba się cieszyć ☺ Mówię to ja matka samych córek 😋


    Nie wiem wszystko jest możliwe, na razie najważniejsze aby mały szybko wyzdrowiał i do domu ❤❤.



    Hej hej moje drogie ☺☺.

    Nom jeszcze posiedzę w szpitalu, ale dla zdrowia małego warto, ogólnie ha już dobrze się czuje trochę jeszxze rana po CC mnie boli ale już normalnie schylam się itp itd tak oszczędnie. Dominik nic tylko je i śpi i przybiera ja nie wiem czym wychodowalam takiego klocka jak mnie plecy bolą jak małego biorę , aby jeść mu dać a tu wiadomo ze podnieść takie 5100 gram to wysiłek każdy tu przychodzi i patrzy jakiego klocka urodziłam jakaś sławna jestem na całym oddziale nie ma tak dużego dziecka . Dominik ostatnio ważył tak 5100 , 4800 , 4980 i równe 500 jaki on długi nie mają dla niego ciuszków nawet w ten wózek na kółkach ledwo co się mieści oj krótko będzie w gondoli . Dziś miał USG głowy wszystko jest w porządku jedynie za 4 tygodnie tam iść na taka kontrolna wizytę na USG to tam już u siebie w mieście poszukam. Możliwe że w Sobotę nas wypuszczą w ten Czwartek zrobią mu badania już nie monitorują go więc nic tylko siedzieć i się modlić aby wyniki badań były wręcz wzorowe i do domu.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2019, 11:05

    Rene, Lavendova, pawojoszka, kark zakamuflowany na maksa, Jagah, inessa lubią tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 28 maja 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słodziak 😍😗🙂cieszę się że usg wyszło w porządku 🙂kciuki za sobotni wypis

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej hej moje drogie ☺☺☺☺.

    Jutro będą mi z brzucha ściągać szwy auć oby bardzo nie bolało , mały nic tylko je i przybiera mam bo będę witaminową w piersiach mały waży 5090 gram 😲😲😲 i ja już pleców nie czuję powiedziałam mężowi , aby mi kupił taką poduszkę rogala do karmienia . Noc normalnie istny koszmar zaraz głowa chyba mi wybuchnie mały ładnie spał mam w pokoju takie Panie one obie strasznie chrapią ich dzieci na okrągło płaczą wręcz się drą nie wiem jak dziś chodzę dobrze ze mały ma sen twardy jak kamień .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2019, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa po cc taka poduszka do karmienia to skarb 😊! Ja miałam i w sumie już 3ci raz we wrześniu będę używać takiej:
    https://mamotoja.pl/bangla/motherhood/motherhood-fasolka-poduszka-do-karmienia

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 29 maja 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia piękna waga jeszcze trochę i mojego Patryka przebije hihi
    A u nas dziś 8200g i cukier 93 a wczoraj mój synek poraz pierwszy sam wszedł na łóżko :-)
    Szczęśliwa spokojnie nie będzie boleć co możesz poczuć ale nie musisz to delikatnie takie jakby pociaganie przeciąganienici w zależności jaka technika byl zakładany szew.
    Co jeszcze moge doradzić to rodzaj majtek u mnie nie sprawdziły się zwykle figi uwieraly mnie w ranę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2019, 17:56

    kark zakamuflowany na maksa, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O właśnie Rene! Wysokie majty, jak nawet niby kilka kupiłam takich na brzuch w stylu odchudzających(?). Żeby nie było nisko pasa żadnego wszytego ☺

    I nie wiem jak inne dziewczyny, ale mnie przez pierwszy tydzień chyba strasznie bolało na dole jak miałam wzdęcia, także ograniczyłam wtedy wszystkie "gazujące" potrawy.

    Szczęśliwa Mamusia, Rene, Aga9090 lubią tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 maja 2019, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark zakamuflowany na maksa wrote:
    O właśnie Rene! Wysokie majty, jak nawet niby kilka kupiłam takich na brzuch w stylu odchudzających(?). Żeby nie było nisko pasa żadnego wszytego ☺

    I nie wiem jak inne dziewczyny, ale mnie przez pierwszy tydzień chyba strasznie bolało na dole jak miałam wzdęcia, także ograniczyłam wtedy wszystkie "gazujące" potrawy.
    A mnie bolał brzuch przy kichaniu kaszlu i śmiechu. każdy taki poważny starał się być żeby mnie nie rozśmieszyć :-) :-D

    kark zakamuflowany na maksa, Szczęśliwa Mamusia, Aga9090 lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zgadzam się co do majtek 😀 Ja nosze tylko stringi więc musiałam od córki pożyczyć takie normalne z wyższym lekko stanem 😋

    Szczęśliwa współczuję współlokatorek. U nas po cc miałam osobny pokój z łazienką wszystko było na miejscu.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej moje drogie 😁😁 .

    Zdjęli mi dziś szwy , no trochę bolało mam nie moczyć tej rany i psikać np zwykłą wodą lub octeniseptem rana bardzo dobrze się zagoiła było chyba z 10 studentów jak zdejmował mi taki główny ordynator te szwy . Ja czuję się już o wiele wiele lepiej , trzymajcie moje drogie mocno jutro kciuki będą robić badania jak będzie wszystko oki to już jutro do domu ❤❤❤ , oczywiście już płacze tak stęskniłam się za dziećmi i mężem .

    Dominik ❤❤❤

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b31e2ce3725c.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2019, 13:07

    Kleopatra, kark zakamuflowany na maksa, Rene, pawojoszka, inessa, Aga9090, Tinnera lubią tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 maja 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Hej hej moje drogie 😁😁 .

    Zdjęli mi dziś szwy , no trochę bolało mam nie moczyć tej rany i posikać np zwykłą wodą lub octeniseptem rana bardzo dobrze się zagoiła było chyba z 10 studentów jak zdejmował mi taki główny ordynator te szwy . Ja czuję się już o wiele wiele lepiej , trzymajcie moje drogie mocno jutro kciuki będą robić badania jak będzie wszystko oki to już jutro do domu ❤❤❤ , oczywiście już płacze tak stęskniłam się za dziećmi i mężem .

    Dominik ❤❤❤

    Trzymamy mocno :-)
    Buziaki dla Dominika :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2019, 12:06

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 30 maja 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa kciuki . Oby już wszystko było dobrze i będziecie mogli wrócić do domu
    Ale z niego pyzulek ,może jak już będziecie w domu i mąż będzie musiał się nim zająć bo przecież nie możesz dźwigać więc choćby kąpiel na niego spadnie ,to się przekona i zmieni trochę swoje podejście.

    kark zakamuflowany na maksa, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka, jest suwaczek 😀! Super 😉

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 maja 2019, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark zakamuflowany na maksa wrote:
    Pawojoszka, jest suwaczek 😀! Super 😉
    A u Ciebie niedługo studniówka:-)

    kark zakamuflowany na maksa lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 30 maja 2019, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark wreszcie się nauczyłam ustawiac ale coś przekłamuje bo według USG jest tydzień dalej ale według owulacji chyba dobrze . Zobaczymy za dwa tygodnie na wizycie jak mi lekarz pomierzyć dzidzię to najwyżej poprawię

    kark zakamuflowany na maksa, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2019, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Szczęśliwa kciuki . Oby już wszystko było dobrze i będziecie mogli wrócić do domu
    Ale z niego pyzulek ,może jak już będziecie w domu i mąż będzie musiał się nim zająć bo przecież nie możesz dźwigać więc choćby kąpiel na niego spadnie ,to się przekona i zmieni trochę swoje podejście.


    No nie wiem wczoraj przyjechał dał mi ciuchy dla małego itp itd jakby się uśmiechał, leżała że mną taka Pani gdzie jej mąż nie cieszył się z drugiej córki sama mi tak powiedziała że wolałby syna .

    Ale jaja przenieśli mnie do wcześniaków że względu na brak miejsc nawet nie wiecie jak dziwnie tu się czuje takie kruszynki po nawet 1000 gram lub nie a mój taki wielki fajne sąsiadki mam blisko łazienka i prysznic nawet tv na pieniądze jest.

    pawojoszka, kark cudne suwaczki ❤❤❤

    pawojoszka lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 maja 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia Twój suwaczek tez jest cudowny <3

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 30 maja 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa fajnie że masz teraz lepiej na sali, może jak nie mają miejsca to może was szybko wypuszczą. Ach ci faceci ,co sobie zrobił to ma przecież to od nich zależy to plemniki decydują o płci. Ale wiecie co jak się dowiedziałam z Szymkiem że będzie chłopak to siedziałam w aucie i wyłam jak głupia a potem jeszcze Patryk zanim urodziła się Ula. Teraz to mi obojętnie choć wolałabym córkę ale jak będzie chłopak to się nie załamie

    Szczęśliwa Mamusia, kark zakamuflowany na maksa lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Szczęśliwa fajnie że masz teraz lepiej na sali, może jak nie mają miejsca to może was szybko wypuszczą. Ach ci faceci ,co sobie zrobił to ma przecież to od nich zależy to plemniki decydują o płci. Ale wiecie co jak się dowiedziałam z Szymkiem że będzie chłopak to siedziałam w aucie i wyłam jak głupia a potem jeszcze Patryk zanim urodziła się Ula. Teraz to mi obojętnie choć wolałabym córkę ale jak będzie chłopak to się nie załamie


    No oby oby tak było , już dziś słyszałam od takiej chyba położnej że podobno słyszała że jutro wychodzimy ☺

    kark zakamuflowany na maksa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2019, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka, ja już 2 razy jajka i fistaszka widziałam w ciągu ostatnich 6 tygodni, a nadal nie kupuję nic niebieskiego 😂

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 31 maja 2019, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tylko róż w domu został więc lepiej niech będzie dziewczyna i mnie na koszty nie naraża albo będzie w różu chodził

    cf409fc7e7.png
‹‹ 194 195 196 197 198 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ