X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej moje drogie😊😊.

    Niestety zostajemy 😢😢😢😢 wczoraj taka Pani pediatra ni mówiła że jak CRP będzie dobrze to wypisze do domu , a dziś że małego od 24 Maja zaczęli leczyć że dzieci 10 dni się leczy , jutro przyjdzie inna i powie co innego ale no co tu leczyć jak stanu zapalnego nie ma nie rozumiem tego . W Poniedziałek byłby wypis już miałam nadzieję że będę dziś w domu wczoraj nawet dziewczynką powiedziałam 😞😞 , ryczę jak bóbr gdyby była ta pediatra co wczoraj bym była już dziś w domu a tak cholera siedź nie wiem po co .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2019, 12:42

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 31 maja 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa przykro mi że was zostawili. Może jutro się uda i dzień dziecka już spędzicie razem. Zawsze możesz wyjść na własne żądanie bo faktycznie leki podać możesz w domu i do pediatry na kontrolę iść no i przecież położna przychodzi więc opiekę macie i w domu . Chyba że podają leki dożylnie no to w domu tego nie zrobisz.

    Ja dziś odbieram auto od mechanika . Oj pociągnie mnie po kieszeni jak nic ,może przed tysiakiem się zatrzyma a to tylko hamulce no ale bez tego się nie da jeździć. A jeszcze dziś się dowiedzieliśmy że ze wzgledu na remont w Biedronce gdzie mój pracuje ,mają miesiąc wolnego ,a że pracuje na umowę zlecenie to będziemy w lipcu bez wypłaty a na wrzesień mamy pięć wymienić i jak tu odłożyć? No jak nie urok to przemarsz wojska.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 31 maja 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawo no nie zaciekawie :-(
    Szczęśliwa oby was jutro wypuścili,wiem jak się czujesz ja leżałam dwa tygodnie 5 dni przed porodem i 9 po porodzie córka tez była na antybiotyku.Dużo sił dla Ciebie jesteśmy z Tobą:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2019, 12:39

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene Dziękuję za wsparcie nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy, jak już jestem w takim stanie i chodzę i płacze hormony czy co.

    pawojoszka Dożylnie przez wenflon podawali antybiotyk ale na co teraz ten antybiotyk jak CRP wyszło 1 , choroby szukają na złość 😞😞😞 . Spróbuję jutro porozmawiać z pediatrą nie wiem może coś to da , dziś mi powiedzieli że w Poniedziałek wypis więc Dzień dziecka Dzień Mamy w szpitalu zamiast z rodziną i dziećmi 😞😞😞😞 .

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 31 maja 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa bo oni wypisów w weekend nie robią ale u nas jest tak że wypis w poniedziałek do odbioru a wychodzi się w sobotę czy niedzielę. Jak podają leki dożylnie to was nie puszcza ,mimo że crp spadło ale muszą dokończyć kuracje jak zaczęli ,to tak jak normalnie jesteśmy chorzy i dostajemy antybiotyk to mimo że już po dwuch dniach czujemy się lepiej to leki trzeba wybrać do końca. Trzymaj się tam już bliżej jak dalej w końcu was przecież wypuszczą

    kark zakamuflowany na maksa, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 31 maja 2019, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa próbuj rozmawiać zapytaj się czy jest możliwość dokończenia leczenia doustnego. U nas niestety nie było takiej możliwości powiedzieli ze dziecko jest za małe i nie ma odpowiednika doustnego tego leku. Nie wiem jak u was. Z drugiej strony boją się puścić żeby po kilku dniach nie wracać znów z niedoleczona infekcja tak jak Pawo pisze ze antybiotyk bierze się do końca kuracji.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 31 maja 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Rene Dziękuję za wsparcie nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy, jak już jestem w takim stanie i chodzę i płacze hormony czy co.

    pawojoszka Dożylnie przez wenflon podawali antybiotyk ale na co teraz ten antybiotyk jak CRP wyszło 1 , choroby szukają na złość 😞😞😞 . Spróbuję jutro porozmawiać z pediatrą nie wiem może coś to da , dziś mi powiedzieli że w Poniedziałek wypis więc Dzień dziecka Dzień Mamy w szpitalu zamiast z rodziną i dziećmi 😞😞😞😞 .

    Szczesliwa ja wiem, ze to jest ciezkie, bo szpital, bo z dala od domu i zmeczona jestes porodem i pobytem tam, ale wiem co czujesz. Jak rodzilam druga corke prawie dwa lata temu, to spedzilam w szpitalu moje urodziny (dzien indukcji porodu) oraz urodziny meza 3 dni pozniej dalej bylysmy w szpitalu. Jak bym byla na tym samym kontynencie, to bym Ci kwiaty i bombonierke wyslala, naprawde!

    niki640, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • Tinnera Autorytet
    Postów: 382 189

    Wysłany: 31 maja 2019, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa przykro mi ale uwierz że lepiej kilka dni dłużej tam być niż za chwilę wracać. Miałam tak z bliźniaczkami wyszliśmy w niedzielę a w środę byliśmy znowu tam oj ile wtedy ja się naplakalam. Także trzymaj się i nie daj się! Jest już bliżej niż dalej!

    Ehhh a ja się martwię trochę może panikuje a może się coś dzieje. W środę mam dopiero ginekologa i jak się uda na jutro gdzieś umówić to pójdę.. mam jakieś żółto brązowe upławy. Biorę luteinę a od dwóch dni mnie tam swędzi że też nie zareagowałam od razu ale ta wydzieliną dziś mnie zaniepokoila 😪

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość



    "Troszkę Nas Jest.."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurka Bardzo piękne słowa napisałaś ❤❤.

    Dziękuję Wam moje drogie ❤❤.

    Dziś jakoś tak lepiej tak w sensie psychicznym , strasznie dziś czas się dłuży w końcu weekend , lekarzy to jak na lekarstwo żywej duszy nie ma jeden lekarz i położna na oddziale . Dominik ma się dobrze teraz śpi waży 5200 , czekam na pediatrę ale za nim tu przyjdzie z wcześniaków to się zejdzie .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa powiedz im, żeby was puszczali do domu, bo zaraz Dominik do 6kg dobije i go nosić nie będziesz mogła 😅

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark zakamuflowany na maksa wrote:
    Szczęśliwa powiedz im, żeby was puszczali do domu, bo zaraz Dominik do 6kg dobije i go nosić nie będziesz mogła 😅

    Nawet tak pomyślałam położne to nie wiedzą jak go wziąść taki ciężki.


    Wczoraj myślałam że serce mi pęknie małemu wenflon wymieniali , we 4 położne go trzymały 😞😞 tak się wyrywał tak się darł że na cały oddział chyba było go słychać . Całą noc spał. Jeszcze dziś ostatnia dawka antybiotyku rano dostał i na wieczór teraz aby wytrwaćdo Poniedziałku do badania CRP

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie wychodzimy dziś do domu ❤❤❤❤.

    Tak stęskniłam się za dziećmi i mężem , ciekawa jestem jak Ania zaareguje na małego dziewczynki duże są to rozumieją, syna zobaczę , męża ale co najważniejsze będę już w domu 😁 .

    inessa, pawojoszka, kark zakamuflowany na maksa, Tinnera, Kleopatra lubią tę wiadomość

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i super szczęśliwa akurat pogoda się zrobiła w sam raz na spacerki. Powiem ci że u nas Patryk najpierw był super bratem ale od jakiegoś czasu ,jakUla zrobiła się bardziej mobilna i mu konkurencje robi to się zazdrosny zrobił i czasem chce jej coś zabrać tylko po to żeby ona nie miała.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Moje drogie wychodzimy dziś do domu ❤❤❤❤.

    Tak stęskniłam się za dziećmi i mężem , ciekawa jestem jak Ania zaareguje na małego dziewczynki duże są to rozumieją, syna zobaczę , męża ale co najważniejsze będę już w domu 😁 .
    Suuuper :-)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Tinnera Autorytet
    Postów: 382 189

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa super że jestescie już w domu,no i jak opowiadaj 🥰

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość



    "Troszkę Nas Jest.."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a mam pytanko czy któraś z was wychodziła wcześniej po porodzie na żądanie ze szpitala?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinnera wrote:
    Szczęśliwa super że jestescie już w domu,no i jak opowiadaj 🥰


    Pierwsza noc za nami Ania raczej nie była zadowolona ze jest dzidzia nawet chyba tego nie rozumie , chciała nawet małego uderzyć ona tego nie rozumie oczywiście reeagowałam wiedziałam że będzie trudno. Jak te starsze dziewczynki mnie zobaczyły to na mama mama wróciła do domu , a ja w płacze emocje to wszystkim się udzieliły .
    Mąż spisał się na medal bardzo dzielnie sobie poradził jestem z niego duma oczywiście jego jakby " dziwne nastawienie " nie minęło i nie zamierzam z nim o tym rozmawiać to nie na moje nerwy ani siły najważniejsze że wróciłam do domu do dzieci abym ja szybko doszła do siebie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2019, 17:49

  • Tinnera Autorytet
    Postów: 382 189

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa trzymaj się! Pamiętam ten początek oj ciężki był na każdym kroku płakałam.

    A ja zaś nie wiem czy dotrwam..
    Mam tego krwiaka który zaczął się odklejać stąd ta brzydka wydzieliną na początku a teraz już krew, do luteiny dołożył mi duphaston no i jak najwięcej odpoczywać.. nie wiem ale słabo to widzę 😪

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość



    "Troszkę Nas Jest.."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinnera wrote:
    Szczęśliwa trzymaj się! Pamiętam ten początek oj ciężki był na każdym kroku płakałam.

    A ja zaś nie wiem czy dotrwam..
    Mam tego krwiaka który zaczął się odklejać stąd ta brzydka wydzieliną na początku a teraz już krew, do luteiny dołożył mi duphaston no i jak najwięcej odpoczywać.. nie wiem ale słabo to widzę 😪


    A Twoj gińln co mówi na to , nie przekreślaj nie zakładaj najgorszego może będzie wszystko dobrze ❤ .

    Powiem Ci że mojej siostry bratowa przez dwie ciążę leżała jak placek , w drugiej ciąży więcej była w szpitalu niż w domu , a mają 4 letniego synka i patrz urodziła zdrowego synka , a dwóch lekarzy gin nie potrafiło jej wytłumaczyć skąd te ciągłe wręcz krawienia .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2019, 17:57

    Tinnera lubi tę wiadomość

  • Tinnera Autorytet
    Postów: 382 189

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    A Twoj gińln co mówi na to , nie przekreślaj nie zakładaj najgorszego może będzie wszystko dobrze ❤ .

    Powiem Ci że mojej siostry bratowa przez dwie ciążę leżała jak placek , w drugiej ciąży więcej była w szpitalu niż w domu , a mają 4 letniego synka i patrz urodziła zdrowego synka , a dwóch lekarzy gin nie potrafiło jej wytłumaczyć skąd te ciągłe wręcz krawienia .

    Nie zakłada najgorszego ale też nie wyklucza bo stać się może niestety wszystko. No cóż trzeba czekać..

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość



    "Troszkę Nas Jest.."
‹‹ 195 196 197 198 199 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ