X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tere-fere wrote:
    Właśnie miałam wejść i napisać co u nas, ale widzę taki temat to odpisze:

    Lena nie do końca. Ja przeglądałam pakiety, bo teraz to nasze ostatnie dziecko, więc ostatni dzwonek i tak naprawdę jak czytałam i pytałam to jedyny sensowny pakiet, który faktycznie ma szereg zastosowań również dla rodzeństwa to najdroższy pakiet, czyli na wstępie płacisz prawie 4.5tys, potem abonament roczny 800zł.
    Tylko u nas żadnych obciążeń ze strony rodziny nie ma, więc zrezygnowaliśmy.


    Gratuluję synka moja droga ❤❤❤.

    tere-fere lubi tę wiadomość

  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 18:34

    Szczęśliwa Mamusia, Jagodzianka19 lubią tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 18:34

    ❤💙❤💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tere-fere wrote:
    U nas Julian Stefan urodził się 30.08 o godzinie 0:10, 37tc+6, 3070g i 56cm 😊

    Koniec ciąży mieliśmy nieciekawy, pomijając zapracowane wakacje (dzieci, przetwory, ogród, wyjazdy, uratowanie i przyciągnięcie kota, dalsze załatwianie Czystego Powietrza) to 3tyg temu Julian z położenia glowkowego fiknał na posladkowe i odkleił mi wtedy czop. Po tygodniu 2 dni skurczy, okazało się, że wrócił do położenia główkowego, ale zrobił rozwarcie na opuszek. I tak ostatnie dwa tygodnie były spokojne, bez skurczy, aż we czwartek na wizycie ginekolozka mówi, że mam rozwarcie na 3cm i, że chyba do weekendu nie wytrzymam 😓
    I miała rację, bo o 22 byliśmy na porodówce już, maluch wysoko cały czas, ale jak tylko było full rozwarcie to poszły mi wody, jeden party na boku i Julek był już na brzuchu 😍
    Troszkę trafił w gorący okres, bo M ma teraz do oddania na pon 100 opinii z rzeczoznawstwa, dzisiaj i jutro urodziny Kajtusia, pojutrze rozpoczęcie roku+M musi na prokuraturę do Krk jechać (z rzeczoznastwa), nie mówiąc o tym, że dzisiaj byłoby 38+0, więc już w terminie i inaczej patrzą, ale Julcio się uparł, że to jego dzień i trudno 😉


    Piękne imiona ja też myślałam aby na drugie lub pierwsze dać mojemu najstarszego synkowi Stefan ale jednak Grześ wygrał i został na 1 miejscu 😁😁.U mnie podobnie w Poniedziałek rozpoczęcie roku szkolnego u moich dziewczynek obie idą do 1 klasy podstawówki, syn idzie już do wyższej szkoły 🙈🙊🙉 a w domu pozostaje Ania i Dominik 😊.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tere-fere wrote:
    Szczęśliwa dzięki, a ja mam pytanko Ty w końcu się zdecydowałaś na tą wkładkę?
    Bo w lipcu wyszły nam kwiatki, rozmawiałam z kilkoma lekarzami i niestety u mnie hormony odpadają w formie antykoncepcji.
    Teraz pod koniec ciąży jak były te jaja z obrotami i rozwarciem to próbowaliśmy z M wrócić do gumek po takiej przerwie i nie ma opcji 😅

    I przypomniało mi się właśnie, że Ty miałaś mieć wkładkę niehormonalną, dlatego pytam.
    Bo miałaś mieć zwykłą czy taką miedź/srebro?

    Ja to nadal się waham i strasznie się boję aby założyć tą wkładkę , boję się infekcji itp itd proszki już brałam i nie chcę znów ich brać , taka ta z miedzią bez hormonów taką mi mój Pan gin zaproponował wręcz uznał że taka będzie dla mnie najlepsza, tylko ciekawi mnie czy ta nie hormonalna za te 100 zł z kawałkiem okaże się skuteczna czy lepiej taką Mirenę założyć ona jest hormonalna i bardzo popularna mam.juz trzy takie znajome co zdecydowały się na tą wkładkę , no niestety kosztuje będę nie długo szła na cytologię i jeszcze porozmawiam z ginem na temat mojego brzucha po CC i dopytam się na temat tej wkładki niech najlepiej mi napisze jaką mam kupić bo ja nie mam zielonego pojęcia .

  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 18:34

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 18:35

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o stulejkę to mój syn za chwilę kończy 10 lat i ostatnio byliśmy w Opolu na wizycie u chirurga ze względu na jego moczenie i dostaliśmy maść sterydowa i lekarka kazała smarować i próbować odciągać skórkę. Młodszy w lipcu skończył 6 lat i u niego tego problemu już nie ma . Kiedyś położne kazały w kąpieli dzieciom skórkę naciągać ale z młodszymi już lekarz i położna twierdzili żeby tego nie ruszać że to kiedyś tak się robiło i to stara szkoła

    tere-fere, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tere-fere wrote:
    Ja w końcu skapitulowałam przy Julianie, ale powiedziałam M, że wybieram drugie! I chyba go zaskoczyłam, bo właśnie wybrałam Stefana - po moim pradziadku i jego żonie, która była najlepszą prababcią na świecie i jeszcze żyła jak brałam ślub i się moja Tosia urodziła 😊!

    Z wkładką tak zaczęliśmy gdybać, u nas też mamy teraz 3cią znajomą, która założyła, ale te hormonalne i sobie chwalą. U mnie niestety odpadają hormony i znalazłam te miedziane dlatego myślałam, że może już ją masz i podzielisz się opinią 😉
    Bo to co w necie czytam przez palce, każdy kto chce może napisać cokolwiek.


    Jeszcze nie mam Mi nic zobaczę co mój Pan gin mi poleci 😊.

    To takie wyjątkowe i piękne jak po kimś np z rodziny daje się imię dla dziecka ❤ja mojemu synkowi imię dałam po moim przyjacielu był mi bardzo bliski , jak byłam w ciąży to tylko on mnie wspierał trzymał mnie na duchu, miałam depresję poporodową i na prawdę było ze mną źle nawet miałam te najgorsze myśli ale mój przyjaciel pokazał mi i dał mi siły abym mogła spojrzeć na życie inaczej ❤.Marysia imię ma po.mojej kochanej babci niestety zmarła jak ja miałam 6/7 lat Grześ też miał być Stefanem po moim wujku bardzo go kochałam niestety zbyt szybko, młodo zmarł w wieku 33 lat 😔😔😔😢.
    Co do tej sutlejki to moja pediatra nic o tym mi nie mówiła nawet nie patrzy na te strefy intymne u małego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2019, 17:26

    tere-fere, Jagodzianka19 lubią tę wiadomość

  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 18:35

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 1 września 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tere-fere gratuluje narodzin synka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2020, 17:19

    tere-fere, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 1 września 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas lekarz na bilansie Patrykowi sprawdzał ale tylko jąderka,ze starszymi to my wyjechaliśmy jak najstarszy miał niecałe 3 lata a za granicą nikt tego nie sprawdzał. Gdyby nie te problemy Wojtka to by pewnie dalej miał nie sprawdzone.

    Kark z tego wszystkiego zapomniałam Ci pogratulować synka ,ogromne gratulacje zwłaszcza że ta ciąża Twoja od początku prawie była ciężka a jednak się udało . Co do imienia to ja ostatnio też zkapitulowalam i uległam pod presją rodziny ale teraz myślę to wykorzystać i postawić na swoim.

    tere-fere, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 1 września 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka, a u was dziewczynka czy chłopczyk ☺?

    ❤💙❤💙
  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 1 września 2019, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie sklejki i stulejki. U nas w przychodni pediatrzy sprawdzają siusiaka i jąderka na każdej wizycie szczepiennej i bilansach i każą zsuwać napletek podczas kąpieli. Jak jest problem to u większych chłopców przepisują maści ze sterydem ,a takich 4-5 letnich chłopców juz kierują do chirurga dziecięcego.

    tere-fere lubi tę wiadomość

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1046 1122

    Wysłany: 1 września 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    U nas lekarz na bilansie Patrykowi sprawdzał ale tylko jąderka,ze starszymi to my wyjechaliśmy jak najstarszy miał niecałe 3 lata a za granicą nikt tego nie sprawdzał. Gdyby nie te problemy Wojtka to by pewnie dalej miał nie sprawdzone.

    Kark z tego wszystkiego zapomniałam Ci pogratulować synka ,ogromne gratulacje zwłaszcza że ta ciąża Twoja od początku prawie była ciężka a jednak się udało . Co do imienia to ja ostatnio też zkapitulowalam i uległam pod presją rodziny ale teraz myślę to wykorzystać i postawić na swoim.
    Najgorzej jak się rodzina wtrąca w wybór imienia 😏 My już mamy wybrane i co chwile słyszę komentarze 🤷🏻‍♀️ Wiec już dalej nie mówię 😂

    Szczęśliwa Mamusia, tere-fere lubią tę wiadomość

    k0kd2n0ahvnns25k.png
    zpbn2n0ac5l0ttai.png
    7u22flw18pgbzvrz.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 1 września 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark u nas chłopak ale miałam ogromną nadzieję na dziewczynkę i przekonanie graniczące z pewnością ,dopuki mnie mój gin nie pozbawił złudzeń .

    Nulka mówiąc o presji rodziny miałam na myśli męża i dzieci inni członkowie rodziny nie mają najmniejszego wpływu na moje decyzje i wszyscy o tym dobrze wiedzą .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2019, 20:32

    Szczęśliwa Mamusia, tere-fere lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1046 1122

    Wysłany: 1 września 2019, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Kark u nas chłopak ale miałam ogromną nadzieję na dziewczynkę i przekonanie graniczące z pewnością ,dopuki mnie mój gin nie pozbawił złudzeń .

    Nulka mówiąc o presji rodziny miałam na myśli męża i dzieci inni członkowie rodziny nie mają najmniejszego wpływu na moje decyzje i wszyscy o tym dobrze wiedzą .[/QUOTE
    U nas o tyle dobrze ze córka nie za bardzo mówi, syn naw nosie a maz za każdym razem każdemu znaleźć z 3-4 typy z których wybieramy, ale nasze mamy same z siebie już tak maja ze lubią wcinać swoje trzy grosze 🤦🏻‍♀️

    k0kd2n0ahvnns25k.png
    zpbn2n0ac5l0ttai.png
    7u22flw18pgbzvrz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulka Moja droga idziesz prawie równo z pawojoszka z wiekiem ciąży ❤❤.

    A Wy znacie już płeć? 😉.
    Dziś byłam na rozpoczęciu roku szkolnego z dziewczynami w ich klasie jest 18 osób, i na te 18 osób jest dużo dziewczynek a tylko 4 chłopców 🙈🙊🙉 . Bardzo fajna mają Panią wychowawczynię 😊 mają na 8.50 nie wiem jak jutro pójdę z Anią i małym jest to 1,5 km ona idzie bardzo powoli a wózek i tak by przyszedł by mi za parę dni a nie mam z kim jej zostawić 😔 może ta ciocię mojego męża poproszę choć nie uśmiecha mi się tam iść, jej mąż jest alkoholikiem i ona boi się go zostawić samego go w domu 🙈🙊🙉 .Szkoła jest od 8 otwarta dopiero , a mój mąż nie może dzień w dzień się spóźniać do pracy , a do szkoły Grześ nie może ich odprowadzać gdyż to musi być osoba pełnoletnia 🙈🙊🙉.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2019, 16:07

  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 3 września 2019, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 18:35

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 3 września 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia05 wrote:
    Dziewczyny wyscie zapomnialy ze caly przydzial na dziewczynki trafil sie mnie 😀😀😀

    Pospolu ze mna ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2019, 18:35

    Natalia05, tere-fere lubią tę wiadomość

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
‹‹ 215 216 217 218 219 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ