X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 5 września 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikołaj urodził się 4.09.2019 o godz. 12.16, waga 3320 g i 55 cm. Narzekaliśmy się na to cc, ale wszystko ok, ja już śmigam i to chyba nawet lepiej niż poprzednio. Mały jest cudny, podobny do brata, uczymy się cycolic i chyba niezle nam idzie.

    Natalia05, Jagodzianka19, Szczęśliwa Mamusia, tere-fere lubią tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 5 września 2019, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agjot gratulacje,wypoczywajcie sobie .

    cf409fc7e7.png
  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 6 września 2019, 04:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agjot gratuluję narodzin synka 😍 niech zdrowo rośnie 😊

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2019, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agjot1979 wrote:
    Mikołaj urodził się 4.09.2019 o godz. 12.16, waga 3320 g i 55 cm. Narzekaliśmy się na to cc, ale wszystko ok, ja już śmigam i to chyba nawet lepiej niż poprzednio. Mały jest cudny, podobny do brata, uczymy się cycolic i chyba niezle nam idzie.


    Piękna data ❤❤❤ gratuluję synka❤❤, wracaj szybko do pełni sił 😊.

  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 6 września 2019, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 18:36

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark A to teraz małemu żółtaczka wyskoczyła , jak leżałam w szpitalu to jedna Pani po CC, leżałam z nią na sali miała już wypis w ręku , a tu bach żółtaczka i musieli naświetlać a to w szpitalu jesteście czy w domu?.

    Ledwo żyję poprosiłam dziś szwagierkę czy może z Anią zostać zgodziła się na szczęście 😀, na szczepienie dziś z Dominikiem szłam i jeszcze w szkole u dziewczynek mi się zeszło bo a to jedna Pani chce rozmawiać , druga też i jeszcze poszłam na świetlicę 😊 i muszę później jeszcze raz iść bo nie wzięłam drugiej kartki 🙈🙈🙈🙈 . Biedny mój jak płakał 😔 spał jak przyszłam do pediatry i musiałam go rozbudzić 😔 mały waży równe 8000 gram 🙈🙊🙉 strasznie się kręcił , powiedziałam naszej pediatrze o tym że mały ciągle się nogami odpycha i to strasznie mocno aż pupą wali i ona Mo że on będzie teraz tak się kręcić jak bączek 😁😀😀 , wspomniałam również że ciągle się ślini a ona że zęby już mu mogą wychodzić 😱🙈🙊🙉 . Trzy razy był kuty 😔😔😔 kolejne szczepienie 27 Września.

  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 6 września 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 18:36

    ❤💙❤💙
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 6 września 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia05 wrote:
    Moja corka dzisiaj 13 miesiecy skonczyla i 9 kg wazy 😀😀😀

    Kazde dziecko inne. Moja mlodsza na 2. urodziny w koncu dobila do 10 kg. Na bilansie dwulatka miala tez cale 6 cm mniej wzrostu niz jej starsza siostra na tym samym etapie.

    Ciekawa juz jestem ogromnie jaka bedzie trzecia siostrzyczka!

    Szczęśliwa Mamusia, tere-fere lubią tę wiadomość

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tere-fere wrote:
    Jezu, szczęśliwa 3 miesiące i 3kg 😵😵😵?! Moje wszystkie 9kg na roczek ważyły 😂

    Wypisani byliśmy w niedziele, we środę się zażółcił i od wczoraj szpital. Dziś rano z tej maszynki wyszło 12.5, bilirubiny jeszcze nie ma z krwi. Napewno do jutra i tak będziemy, bo pediatra na jutro rano znowu bilirubine zleciła z krwi.

    Sama jestem w szoku , chyba w tym mm śmietanę dają aż strach pomyśleć ile będzie ważył pod koniec Września 🙈🙈🙈🙈.Już coraz bliżej do 15 Września już chciałabym mieć to za sobą te chrzciny małego 😊, jutro idę do ginekokoga aby tam mnie obejrzał i przy okazji cytologię zaliczę matko dzwoniłam się zapisać na wizytę i koszt założenia tej wkładki domacicznej to 430 zł plus wizyta 130 😱😱😱😱 , matko ale kasy ja myślałam że o pojadę założy i tylko za wizytę zapłacę te 130 zł a tu aż tyle pieniędzy szykować trzeba 🙈🙈🙈.

    Oby żółtaczka szybko zleciała , ta z krwi jest najbardziej wiarygodna podobno 😊.

    Laurka U Ciebie bliżej jak dalej😊, jeszcze trochę i powitanie wasza córeczkę ❤.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2019, 15:28

    tere-fere lubi tę wiadomość

  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 7 września 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 18:36

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tere-fere wrote:
    Ja też już o chrzcinach myślę, przeglądam oferty restauracji w pobliżu, myślę nad terminem. Chrzestnych wczoraj chyba w szpitalu ustaliliśmy 😅 Nie gadaliśmy o tym nigdy na poważnie, a wczoraj tak zapytałam, M zaproponował, ja się zgodziłam, także do przodu 😉

    Szczęśliwa pomysl o tym inaczej - ochrona za 590zł na ok 5 lat to super niska cena wg mnie. My pewnie więcej na kondomy byśmy dali w tym czasie, a przyjemności 0 🙈
    A co w końcu zakładasz? My z M zdecydowalismy się na tą miedzianą, na wizycie po połogu będę gadać z moją ginką ☺


    My mamy tylko jednego chrzestnego , a raczej chrzestną 😊 .
    Masz dużo racji moja droga 😊 , tą miedzianą zakładam już dziś z moim Panem gin odmówiłam co i jak i pod koniec Września idę na montaż wkładki , najlepiej przyjść jak ma się @ nie ważne w którym dniu , czy na początku czy pod koniec ja akurat pójdę na koniec @ 😊 , dziś zrobił mi cytologię 😊 wyniki w następny Piątek 😎 , chyba wszystkie paznokcie zjem ostatnią cytologię robiłam w 2016 roku wszystko wyszło oki żadnych zmian nowotworowych a niestety jestem bardzo obciążona genetycznie prawie wszyscy w mojej rodzinie umierają na nowotwór 😔😔😢 , obejrzał mój wiszący flak i myślał że ja w ciąży jestem 😱😱😱🙈🙊🙉, a to mój tłuszcz 🙈🙊🙉 , muszę ostro wziąść się za siebie i ćwiczyć ale jak mam ćwiczyć jak tam na dole gdzie jest macica mam ten mój zwisający brzuch i pod tym to cięcie , i tam jeszcze coś mnie trzyma szwy pewnie , to wolę tak ostrożnie tam w brzuchu wszystko oki w środku jaki poprzez USG 😊 .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2019, 13:20

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 7 września 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa ty to nie ściemniaj o jakimś tłuszczu przecież ty chudzinka jesteś daj sobie czas , spróbuj może jakiś pas poporodowy pomaga podtrzymać brzuch i w powrocie warstw brzuszka na miejsce

    Laurka, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 8 września 2019, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 18:36

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 8 września 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 18:36

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Szczęśliwa ty to nie ściemniaj o jakimś tłuszczu przecież ty chudzinka jesteś daj sobie czas , spróbuj może jakiś pas poporodowy pomaga podtrzymać brzuch i w powrocie warstw brzuszka na miejsce


    Poszukam w necie może w sklepie medycznym znajdę 🤔.Dziękuję 😘

    kark Tam wszystko jest w porządku nie wiem co tam mnie jeszcze się trzyma ,
    mój Pan gin mówił że wszystko ładnie się zagoiło, i tam macica jest super i gdzie cięcie też jest ładnie .

    Natalia zrostów żadnych nie mam bo miałam wczoraj USG i sam oglądał moją ranę, i jest cud malina jak to mój Pan gin ujął 😊. Moja śp mama miała dość taką szerszą sylwetkę nie to że była otyła, ja poszłam w mamę i mam to w genach jej mama i siostry tej mamy mojej mamy też taką posturę miały , będę jeszcze szła pod koniec Września to zapytam się gina co mogę z tym zrobić .

    Co do wkładek tych miedzianych to mój Pan gin powiedział że na tyle wkładek tych domaczicznych to żadna z danych Pan nie zaszła w ciążę , i powiedział że jak założy mi to po miesiącu od założenia robi się USG a później co roku 😊.

  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 8 września 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 18:36

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 8 września 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Implanty są hormonalne ale jak ktoś może i chce to fajna opcja bo bezpieczniejsze od tabletek . Te wkładki mogą powodować stany zapalne macicy przez co mogą się wrosnąć w ścianę macicy ,poza tym wiadomo że przewlekły stan zapalny może powodować różne reakcje organizmu i w perspektywie czasu przewlekły stan zapalny może prowadzić nawet do nowotworu . No i bywa że właśnie dlatego że endometrium nie jest odpowiednie do zagnieżdżenia to powoduje wczesne poronienia . Powoduje że te dzieciątka które już przecież są nie mogą się zagnieździć i umierają. Wiadomo każdy wybiera co dla niego odpowiednie no i u nas nie jest podwiązanie jajowodów tak dostępne jak gdzieś indziej ale tej wkładki jednak bym się bała.

    Szczęśliwa Mamusia, Natalia05 lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 8 września 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 18:36

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 8 września 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak mi ktoś mówi że stan zapalny jest normalny i bezpieczny to jakoś mu nie wierzę.
    Z tym implantem to podobno jest najlepsza opcja hormonalna bo jest bezpieczny no i nowoczesne te hormony są a moja znajoma musiała usunąć bo ja mało do depresji nie doprowadził ale podejrzewam że to zadkiem przypadki za to wkładka u niej i ten stan zapalny ,który ponoć taki normalny i bezpieczny spowodował że brzuch jej urusl jakby w ciąży była przebadała się w szerz i wzdloz a to poprostu opuchnięta i powiększona macica po wyjęciu wkładki wszystko minęło .

    W sumie to najpewniejszą i najbezpieczniejsza metoda jest ciachniecie nasieniowodów u faceta bo niby dlaczego to my mamy ponosić koszty antykoncepcji często ryzykując naszym zdrowiem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2019, 14:51

    cf409fc7e7.png
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 8 września 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze, ze temat anty wrocil.
    Nie oszukujmy sie jedyna 100% skuteczna metoda to abstynecja. Takze teges 😉
    Ja kiedys wspominalam, ze w pracy pomagam mlodej mamie, ktora miala 2 dzieci i sama choruje na epilepsje. Zdecydowala sie na implant w ramieniu, bo powiedziano jej, ze starczy na 3 lata. A w ciaze i tak zaszla i nie miala o tym pojecia przez dobre 3 miesiace (bo te implanty czesto powoduja rzadsze okresy lub miesiaczka zanika calkiem) i leki, ktore przyjmowala na padaczke uszkodzily dziecku nerki.

    Kto wie moze jedne leki weszly w reakcje z hormonami i stad implant nie byl tak skuteczny jak mial byc? Kto to moze wiedziec? Ja osobiscie nie ufam zadnym implantom, sama nie umialabym sie na cos takiego zdecydowac - wszystko jedno czy miedziane czy inne, to obce cialo w moim ciele.

    Ja chyba bede namawiac meza na wazektomie, bo to jest zabieg, ktory sie w 15 minut wykonuje w gabinecie, podczas gdy u kobiet jest to powazna operacja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2019, 20:45

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
‹‹ 217 218 219 220 221 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ