X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark Mój do dzus dnia mówi , że powinna być Madzia nie Dominik 😔🙈🙊🙉 bez komentarza .

    Dziś zaprowadziłam dziewczynki do szkoły rano Ania została z ciocią mojego męża , ona mi powiedziała że nie będzie więcej przychodzić bo ręka ją boli i jest stara , kupię sobie wózek rok po roku dziewczynki już obeznane i same do szatni schodzą 😍❤💪 , najfajniejsze było to że rano dziewczynek klasa była , na tym samym piętrze co 8 klasy podstawówki 🙈 . Dziś szłam z Anią za rękę to była masakra cały czas chciała mi uciekać , dwa razy musiałam ją nieść nawet do wózka do Dominika ją włożyłam jego nogi na bok i ją posadziłam , muszę teraz tak się męczyć dopóki mi ten wózek nie przyjdzie .
    Dziś tak myślałam i jednak poczekam aż Ania będzie mieć 6 lat 😊 , i zapiszę ją do zerówki do szkoły 😁 , i przy okazji Dominika zapiszę do przedszkola Dominik będzie mieć 4 latka więc już będzie duży chłopczyk , będę mieć jak coś od przedszkola do szkoły blisko i dziewczynki będą już w 6 klasie 😊 , a dlatego tak chce zrobić gdyż widzę że Ania nie jest gotowa na wcześniejszą naukę i jeszcze ciężko nam idzie z odpieluchowaniem zleci nie wiadomo kiedy i będzie mieć 2,5 latek i nie woła siku ani że chce 💩💩💩 , już wszystkiego próbowałam nawet moja nowa metoda nie działa i nie wiem co próbować i robić 🙈🙊🙉 , a mój mąż najlepszy dlaczego ona jeszcze nie sika w nocnik jak taki mądry to niech sam ją nauczy myśli że to takie proste 😎 .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2019, 18:48

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 3 września 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark ja też myślałam że te ciuszki i sukienki jeszcze pourzywam a tu o . Ale tak do końca nie chce w to uwierzyć chyba bo małemu jeszcze nic nie kupiłam ,jeszcze jest czas ale jakoś tak nie cieszy mnie kupowanie chłopięcych ciuszkow ,trochę oglądałam wózki i tyle .

    Szczęśliwa nie stresuj się tak ,przyjdzie czas i na Anię przecież dzieci do osiemnastki nie sikają w pieluchę . Nie ma powodu żeby odkładać przedszkole ,moim zdaniem dzieci w przedszkolu robią duże postępy,uczą się dyscypliny ,samodzielności ,życia z innymi w grupie ,łatwiej im potem w szkole ,zwłaszcza że szkoła teraz już na starcie wiele od dzieci wymaga. Ma jeszcze czas z tą pielucha ,rok to u dzieci ogrom czasu,poza tym może przedszkole zacząć z pielucha .

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 3 września 2019, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 18:35

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 3 września 2019, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wpadłam tylko napisać ze jutro mam cc. Stresu na razie nie ma, pewnie mnie złapie w drodze do szpitala. Nie mam pojęcia o której pójdę pod nóż, odezwę się jak będę już po. Proszę, potrzymajcie kciuki! Spokojnej nocki dla was.

    Jagodzianka19, Szczęśliwa Mamusia, pawojoszka lubią tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 3 września 2019, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agjot1979 wrote:
    Dziewczyny wpadłam tylko napisać ze jutro mam cc. Stresu na razie nie ma, pewnie mnie złapie w drodze do szpitala. Nie mam pojęcia o której pójdę pod nóż, odezwę się jak będę już po. Proszę, potrzymajcie kciuki! Spokojnej nocki dla was.
    Trzymamy mocno i czekamy na wieści 😊

    agjot1979 lubi tę wiadomość

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 3 września 2019, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tere-fere wrote:
    No to ja w kwietniu mówiłam mojemu M, żeby Basie zapisac, a on nie, po co, jestem w domu, a ona mała to niech siedzi.
    A teraz od tych 2 dni awantura co rano i wrzaski, bo ona nie chce sama, chce z rodzeństwem iść itd. M dzisiaj jak odbierał Kajtusia pytał czy można Basie zapisać i podobno się 2 miejsca zwolniły.
    Także chyba ją zapisujemy, ale z zaznaczeniem, że pojdzie listopad-grudzień, żeby już było po wrzasku i, żeby nauczyć ją chodzić w majtkach 😓 Bo sika sama, w dzień bez pampersa, je sama, ubiera się sama, ale... Właśnie, chodzi bez majtek - bluzka i spódniczka albo sukienka sama, a majtki są be 🙈

    Ile Twoja Basia ma dokladnie latek?
    Moze jej kupic majtki we wzorek, ktory jej sie spodoba? Jakas Myszka Minnie albo cos co lubi? Jest cos takiego?

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agjot1979 wrote:
    Dziewczyny wpadłam tylko napisać ze jutro mam cc. Stresu na razie nie ma, pewnie mnie złapie w drodze do szpitala. Nie mam pojęcia o której pójdę pod nóż, odezwę się jak będę już po. Proszę, potrzymajcie kciuki! Spokojnej nocki dla was.


    Mocne kciuki moja droga ✊✊✊😁.

    Pawojoszka Ja to wszystko tak przeżywam niestety u nas w przedszkolach to taki wymóg że jak zapisuje się 3 letnie dziecko , to ma swoje potrzeby załatwiać w wc i sam wszystko robić ubrać się itp 🙈🙊🙉, chyba że do żłobka bym zapisała ale to na drugim końcu miasta i nie uśmiecha mi się tyle latać i szukać tego żlobka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia05 wrote:
    Trzymam kciuki kochana!!!

    Pawajoszka moze nastepna bedzie dziewczynka? A sluchajcie a propos plci to zauwazylyscie jakies roznice w ciazy z synami a corkami? W kontekscie owlosienia na nogach czy pach? Bo czytalam ze szybciej rosna z chlopakami. Ja w ciazy z Emilia to w ogole juz pozniej nog nie golilam bo nie rosly, pachy tez bardzo skromnie napewno spoooro mniej niz normalnie. Jak u was bylo?


    Ja nic szczególnego nie zauważyłam jak ogoliłam nogi czy pachy to miałam spokój na parę dni 😊 , nogi od lat często golę taka moja natura że szybko mi włosy na nogach rosną 😎.

    Jednak dobrzy ludzie istnieją ❤❤ wczoraj rozmawiałam trochę że szwagierką oni mieszkają obok nad, i mi sama zaproponowała że jak coś może Anią się zająć 😁, jej mąż teraz ma na południe do pracy od tej 14 chyba do któreś tam 🙃oni na 7.45 zawożą synka do przedszkola nie wiem ona jest w ciąży i nie zawsze będzie mogła z Anią być . Dziś rano Ania szła z nami , a koło obiadu to mam Anię tam do nich przyprowadzić trochę mam mieszane uczucia .

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 4 września 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laseczki ostatnio to z miesiąc temu tu byłąm


    kark gratulacje :)


    a u nas nic nowego Jasio ma problemy ze spaniem w nocy budzi się i wyje jak go tylko utulę to zasypia nie wiem moze to znowu jakis lęk separacyjny mu się włączył..Dziewczyny wróciły do szkoły zachwycone nie są ale cóż takie życie uczyć się trzeba ..buziaki

    Szczęśliwa Mamusia, pawojoszka lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    hej laseczki ostatnio to z miesiąc temu tu byłąm


    kark gratulacje :)


    a u nas nic nowego Jasio ma problemy ze spaniem w nocy budzi się i wyje jak go tylko utulę to zasypia nie wiem moze to znowu jakis lęk separacyjny mu się włączył..Dziewczyny wróciły do szkoły zachwycone nie są ale cóż takie życie uczyć się trzeba ..buziaki

    Witaj moja droga 😊 u mnie jest podobnie tylko trochę inaczej gdyż Ania nie chce spać w swoim łóżku 😔🙈🙊🙉 , a zaczęło to się jak że szpitala wyszłam wcześniej tak nie było normalnie szła do łóżeczka bez płaczu , a teraz to jak tylko idzie już płacze i zasypia wszędzie na dywanie , koło tv i na naszym łóżku , oraz na wykładzinie nie wiem co robić mały ładnie śpi tylko Ani coś " odbiło " .

    Moje dziewczynki też poszły do szkoły 💪😁 i mi już nogi odpadają gdyż we Wtorki , Środy i Czwartki mają do 12.25 ledwo przyjdę do domu jest po 9 z groszami i tak 10 i zaraz po 11.00 wychodzę , Ania idzie ze mną a ona idzie powoli , za nim dojdziemy to prawie 12.00 dochodzi 🙈🙊🙉 , moje dziewczynki już są rzucone na głęboką wodę , gdyż jako pierwsze klasy nie mają jednej takiej ogólnej klasy tylko wszędzie chodzą nawet do starszaków 🙈🙊🙉😡 . Dziś dostały już pierwsze oceny💪❤, i mają prace domowe 🙈🙊🙉 .
    Pochwalę Dominika zaraz 4 msc a Dominik już od paru dni codziennie " mówi " mama 😱 ❤ , i jak go biorę tak do siadu to jak główkę ładnie trzyma i sam jak ładnie " siedzi " jeszcze tak nie mrawo mu to wychodzi na prawdę to moje dziecko to jakieś nadprzyrodzone 🙃 będzie mieć 6/7 miesięcy to będzie może już chodzić jaki on silny jest 😱 , a dziś taka jedna Pani a to nie za wcześnie aby tak siedział 🙈🙉🙊, przecież sam nie siedział trzymałam go na kolanach .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2019, 13:23

    tere-fere lubi tę wiadomość

  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 4 września 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 18:35

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasna chol*** ale mnie w szkole urządzili Marysia ma dodatkowe zajęcia ze względu na swój rozwój itp, a mają do 12.10 Gabrysia nie potrzebuje tych zajęć Marysia ma od 12.30 dziś te zajęcia do 13.15 i nie wiem jak mam to zrobić , nie mam u kogo Ani i Dominika zostawić szwagierce jednak nie odpowiada gdyż w tych samych godzinach odbiera synka z przedszkola , a są to całkowicie dwie inne drogi i nie wiem co robić , jestem zdaba na siebie a prawdopodobnie będzie tak że Marysia będzie kończyć jeszcze później 😔😡 , jest świetlica ale mam mieszane uczucia gdyż jest tam jedna Pani na 15 dzieci nie ma tam posiłków itp i nie wiem syn też różnie kończy , już ta szkoła du ** mi wychodzi , a najlepiej mają na 8.50 ja je dziś przyprowadzam a ich koledzy i koleżanki są już w klasie a nawet 8.50 nie było , to na którą mam je przyprowadzać na 7 jak szkoła jest od 8 🙈🙊🙉 otwarta .

  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 5 września 2019, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 18:35

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tere-fere wrote:
    Szczęśliwa, u mnie Tosia zawsze na świetlicy 7-15 była od 1 do 3 klasy, a poszła jako 6cio latek. Dała radę, u was dziewczynki też dadzą 😉

    Pewnie tak dziś pójdę i się zapytam co i jak 😁.

    Nie wiem co bym bez Was zrobiła ❤❤❤.

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 5 września 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj szczęśliwa ty to taka kwoka jesteś twoje dziewczynki już duże są dadzą sobie radę ,jedna pani na 15 dzieci to lepiej niż w przedszkolu bo tam jest 25 dzieci i dwie panie a dzieci są malutkie a tu dzieci same soba się zajmą , będzie mieć czas na odrobienie lekcji ,w domu będzie mieć więcej wolnego ,moje lubią na świetlicy odrabiać bo się cieszą że w domu już nie ma zadane. Moje dzieci jeżdżą autobusem ,po lekcjach zostają w świetlicy i wracają autobusem . Asia zaczynała od zerówki miała 6 lat . Dzieci potrafią być samodzielne jak im dasz szansę, jeżeli jedną kończy później to niech druga poczeka w świetlicy i po problemie a do jedzenia zawsze możesz dać więcej jedną kanapkę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2019, 14:04

    tere-fere, Szczęśliwa Mamusia, Jagodzianka19 lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 5 września 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 18:35

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 5 września 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za nami z kolei pierwszy dzien w przedszkolu! Cale 2,5 godziny hehe
    O 7:00 Luna wsiadla w autobus szkolny, a zajecia sie zaczynaja o 8:00. Ten autobus (jeden z wielu oczywiscie) zbiera dzieciaki z calej okolicy. Maz zrobil zdjecia pamiatkowe, a 40 minut pozniej ja smignelam do szkoly, zeby tam poczkac az autobus z dziecmi przyjedzie i zrobilam zdjecia jak wysiadala ;) Odprowadzilam do klasy, pokazala mi gdzie ma swoja szafeczke/przgrodke, jeszcze kilka zdjec i juz. Ledwo sie w pracy rozgrzalam, a juz byla pora ja odbierac. No ale za rok zerowka i juz bedzie caly dzien i bedzie jezdzic autobusem w te i wewte. Albo ja ja rano bede wozic, bo to minuta od mojej pracy.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 5 września 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 18:35

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Oj szczęśliwa ty to taka kwoka jesteś twoje dziewczynki już duże są dadzą sobie radę ,jedna pani na 15 dzieci to lepiej niż w przedszkolu bo tam jest 25 dzieci i dwie panie a dzieci są malutkie a tu dzieci same soba się zajmą , będzie mieć czas na odrobienie lekcji ,w domu będzie mieć więcej wolnego ,moje lubią na świetlicy odrabiać bo się cieszą że w domu już nie ma zadane. Moje dzieci jeżdżą autobusem ,po lekcjach zostają w świetlicy i wracają autobusem . Asia zaczynała od zerówki miała 6 lat . Dzieci potrafią być samodzielne jak im dasz szansę, jeżeli jedną kończy później to niech druga poczeka w świetlicy i po problemie a do jedzenia zawsze możesz dać więcej jedną kanapkę.

    Dziękuję ❤ .

    Byłam dziś na świetlicy i zapisałam Gabrysię że będzie we Wtorki i Czwartki tam na świetlicy 😊 , jeszcze poinformuję o tym ich wychowawczynię 😊 . Jutro idę z małym na szczepienie oj będzie płakać 😢 , nie mam sposobu na to aby spokojnie mi w wózku leżał zawsze jest darcie się wniebogłosy , nic nie pomaga jedynie to na moich rękach jest spokojny i u mojego męża u mnie to ryczy jakby ze skóry go obdzierali , a jak jest z moim mężem to jest spokojny 😊 .

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 5 września 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark kciuki pewnie parę dni posiedzicie dawaj mu dużo pić bilirubina schodzi z moczem .
    Mój Szymon jeździł autobusem jak miał skończone 4 lata pod przedszkolem panie go odbierały i prowadziły do szatni

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
‹‹ 216 217 218 219 220 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ