X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 16 lipca 2020, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, Jestem mamą 2 radosnych urwisów 2 i 3.5 latka i od roku walczę z myślą o 3 dziecku. Wewnętrznie chce bardzo ale nigdy nie braliśmy pod uwagę 3 nie wiem na ile to chwilowa zachcianka braku maluszka w domu a na ile to silna potrzeba, której będę żałować całe życie. Lata mam już swoje więc albo teraz albo nigdy no i do tego dochodzi M, który totalnie za tym pomysłem nie jest. Jakieś rady? Ktoś żałuje takiej decyzji?
    Mnie osobiście najbardziej przeraża dzielenie czasu to, że nie mam 3 rąk 3 kolan dzieciaki wiecznie siedzą na mnie a 3 to już nie da rady? Pliz help.




    Zielona koniczyna, Marzycielka lubią tę wiadomość

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 16 lipca 2020, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJrin wrote:
    Witam, Jestem mamą 2 radosnych urwisów 2 i 3.5 latka i od roku walczę z myślą o 3 dziecku. Wewnętrznie chce bardzo ale nigdy nie braliśmy pod uwagę 3 nie wiem na ile to chwilowa zachcianka braku maluszka w domu a na ile to silna potrzeba, której będę żałować całe życie. Lata mam już swoje więc albo teraz albo nigdy no i do tego dochodzi M, który totalnie za tym pomysłem nie jest. Jakieś rady? Ktoś żałuje takiej decyzji?
    Mnie osobiście najbardziej przeraża dzielenie czasu to, że nie mam 3 rąk 3 kolan dzieciaki wiecznie siedzą na mnie a 3 to już nie da rady? Pliz help.


    Ja nie żałuję planowaliśmy trzecie dziecko , a że się stało że rok po roku to super 💪❤️ , choć nie ukrywam że było mi ciężko ale dałam sobie radę , mój mąż to nawet nie wiedział że coś ma się na rzeczy 😛😂 , jak mu powiedziałam że w ciąży jestem to on do mnie że jaja sobie robię serio chyba dopiero uwierzył jak mu USG pokazałam 😁 . Jak rzeczywiście bardzo tego pragniesz to z mężem o tym porozmawiaj jak on to widzi . Ja nie mam 5 rąk ani nóg i jakoś radzę sobie z 5 dzieci to sądzę że i Ty z trójką sobie poradzisz , życzę powodzenia w ewentualnych staraniach i przekonaniu męża 😁 .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • daria1 Przyjaciółka
    Postów: 160 32

    Wysłany: 17 lipca 2020, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przy takieej gromadzie latwiej jest pewnie z ubrankami bo przechodzą co roku z jednego na drugie ;)

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    ubranka dla niemowląt
  • Gaja 4 Nowa
    Postów: 1 3

    Wysłany: 17 lipca 2020, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was ☺️ dołączam do grona , mam 3 dzieci i 4 teraz w drodze 😉
    Synek 2007, córcia 2010, po drodze 2 aniołki w niebie 🥰 2012 i 2014 , córcia 2017 i teraz będzie też córcia w październiku 😍.

    Zielona koniczyna, pawojoszka, Marzycielka lubią tę wiadomość

    2007❤️2010❤️2017❤️2020♥️🥰
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 17 lipca 2020, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja 4 wrote:
    Witam Was ☺️ dołączam do grona , mam 3 dzieci i 4 teraz w drodze 😉
    Synek 2007, córcia 2010, po drodze 2 aniołki w niebie 🥰 2012 i 2014 , córcia 2017 i teraz będzie też córcia w październiku 😍.


    Witaj moja droga wśród nas , gratuluję kolejnego cudu pod sercem ♥️ .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 22 lipca 2020, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJrin wrote:
    Witam, Jestem mamą 2 radosnych urwisów 2 i 3.5 latka i od roku walczę z myślą o 3 dziecku. Wewnętrznie chce bardzo ale nigdy nie braliśmy pod uwagę 3 nie wiem na ile to chwilowa zachcianka braku maluszka w domu a na ile to silna potrzeba, której będę żałować całe życie. Lata mam już swoje więc albo teraz albo nigdy no i do tego dochodzi M, który totalnie za tym pomysłem nie jest. Jakieś rady? Ktoś żałuje takiej decyzji?
    Mnie osobiście najbardziej przeraża dzielenie czasu to, że nie mam 3 rąk 3 kolan dzieciaki wiecznie siedzą na mnie a 3 to już nie da rady? Pliz help.
    A ja z tych ktòre odradzą pomysł trzeciego dziecko jeśli jego tata miałby nie być za tym.pomysłem.. gdyby okazało się trzecie dziecko bardziej wymagające niż wcześniejsze to będzie miał koronny argument że sama tego chciałaś itd. Radź sobie.. masz dwòjkę malutkich dzieci, to nie są dzieci ktòre same sobie poradzą, a np. możesz mieć ciażę zagrażoną i co wtedy? Biorę czarne scenariusze bo dzueci to wielka odpowiedzialność i już zawsze będziemy się martwić czy z nimi ok. Każde potrzebuje uwagi, pomocy, przypilnowania itd. Dla mnie dwòjka to optymalna liczba, tym bardziej, że wyszło tak że ma dużą ròżnicę wlieku choć tego akurat nie planowałam.. za to mogę liczyć na moją nastolatkę i przypilnuje brata jeśli potrzebuję coś zrobić. Każde dziecko dorasta i chce mieć swòj pokòj, przestrzeń itd. Przemyśl jeszcze ten pomysł i podejmij decyzję biorąc pod uwagę za i przeciw.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2020, 20:51

    da8300b52b.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 22 lipca 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję nowych ciąż

    AJrin to ile mamy dzieci to sprawa indywidualna ja np nie popieram dużej różnicy wieku między rodzeństwem. Dzieci wychowują się w tedy jak dwa jedynaki. Nie można też zakładać od razu czarnego scenariusza bo byśmy musieli z domu nie wychodzić, bo przecież może się nam coś stać a przecież mamy dzieci i musimy być odpowiedzialni. Poza tym jeśli dla kogoś dwójka dzieci to optymalna opcja to co robi na forum dla wielodzietnych?
    AJrin przemysl sprawę, jeśli twoje pragnienie to efekt tego że maluchy rosną i tęskni ci się do bobasa to może się wstrzymaj, a jeśli to prawdziwe pragnienie przez które nie możesz sobie znaleźć miejsca w życiu to działaj. Masz dzieci malutkie, z doświadczenia wiem że mała różnica to dużo pracy, możesz sobie wyznaczyć jakiś czas, choćby rok, to nie tak dużo nawet jak jesteś już trochę starsza, jeśli po tym czasie nadal będziesz pragnąć dziecka to przekonaj męża, a jeśli Ci przejdzie będziesz wiedzieć że to było chwilowe.

    Dziecka nigdy nie żałowałam ale za każdym razem wiedziałam że bez niego nie będę w pełni szczęśliwa.

    Majorka, Zielona koniczyna lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2020, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem mala roznica wieku to jest pomylka. Zaluje ze nie mam z wieksza roznica dzieczynek. Zgadzam sie z symbolica po czesci. Mnie sie trafila trudna ciaza przy roczniaku, trudna fizycznie a psychicznie to byl koszmar. Na szczescie corka okazala sie zdrowa ale roznie moglo byc... Po porodzie byla masakra, mala sie darla praktycznie non stop a do tego prawie nie spala w dzien. Do tego poltora roczna corka zazdrosna, z zabkowaniem i buntem dwulatka😂 Bywaly dni ze sie darly obie od rana do wieczora. No nie tak sobie to wyobrazalam. Sama nie siem jak to przezylam. Ani wyjsc na spacer bo mala nie wozkowa byla, cale dnie noszenia bujania, z laktacja problemy ale na szczescie pila butle. Za to po 3 m przestala pic butle zupelnie i klops z karmieniem problemy. Na szczescie teraz juz jest lepiej. Diete ma rozezerzana od kiedy skonczyla 3 i pol miesiaca, je kaszki i zaczynamy z warzywkami. Laktacja nadal slabo a butelki nie pije. No i tez problem bo wszedzie trzeba 2 latke zabierac, do lekarzy czy na terapie, szczepienia mam obu naraz 😀 Serio nie rozumiem co jest fajnego w posiadaniu dwojki maluchow z mala roznica wieku, koszmar jakis.

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 23 lipca 2020, 02:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJrin wrote:
    Witam, Jestem mamą 2 radosnych urwisów 2 i 3.5 latka i od roku walczę z myślą o 3 dziecku. Wewnętrznie chce bardzo ale nigdy nie braliśmy pod uwagę 3 nie wiem na ile to chwilowa zachcianka braku maluszka w domu a na ile to silna potrzeba, której będę żałować całe życie. Lata mam już swoje więc albo teraz albo nigdy no i do tego dochodzi M, który totalnie za tym pomysłem nie jest. Jakieś rady? Ktoś żałuje takiej decyzji?
    Mnie osobiście najbardziej przeraża dzielenie czasu to, że nie mam 3 rąk 3 kolan dzieciaki wiecznie siedzą na mnie a 3 to już nie da rady? Pliz help.

    Kochana ja od wrzesnia 2019 jestem mama trojki dziewczynek. Roznica wieku jest 2,5 lat miedzy 1 i 2 oraz 2 i 3. Juz bym tego nie zamienila za nic w swiecie, ale trzecie dziecko wprowadza naprawde sporo zmian. To juz nie byle co gdy z 4 osobowej rodziny robi sie 5. Kwestia transportu (czy macie auto w ktorym sie zmieszcza bezpiecznie 3 foteliki??). Kwestia w ogole ruszenia sie gdziekolwiek, gdy bedziesz musiala miec wizyty u gina - czy masz kogos kto zajmie sie starsza dwojka jak bedziesz miala lekarza lub jak bedziesz zdychac z ciazowego zmeczenia?

    Moja najstarsza ma teraz 5,5 lat i jest bardzo samodzielna i pomaga np. mlodszej siostrze sie rano ubrac a wieczorem przebrac w pizame itp. Twoje 3-letnie dziecko pewnie teraz jeszcze tego nie zrobi, ale moze za rok? Jesli maz jest bardzo na nie, to ja bym nie forsowala. Odczekaj moze rok i wtedy znowu zacznij temat. Wszystkiego dobrego dla Waszej rodzinki!

    Zielona koniczyna, Natallia05 lubią tę wiadomość

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 23 lipca 2020, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurka , Natalia05 Co tam u Was słychać jak tam Wasze pociechy mało kto tu ostatnio zagląda .


    U mnie tak w skrócie to wszystko dobrze dzieci zdrowe my też , D rośnie jak na drożdżach jeszcze nie chodzi tak samodzielnie ogólnie tak to jak trzyma się czegoś ściany , kanapy itp to stawia kroki 🙂 ma dużo zębów nie wiem ile . W następnym roku A zapiszę do przedszkola przez ten czas będę prywatnie chodzić z nią do logopedy a w przedszkolu też dostanie pomoc neurologopedy , psycholog jest i taka Pani od zajęć sensorycznych . Moje te starsze córeczki już będą w drugiej klasie podstawówki ❤️ , muszę pomyśleć gdzie ich Komunię zorganizować nie znalazłam odpowiedniego miejsca ceny w salach są kosmiczne , a wynajęcie cateringu plus namiot i inne atrakcje też spory koszt muszę się zastanowić co zrobić nie uśmiecha mi się latać wśród 25 osób i im usługiwać , a mamy mały dom więc w domu też nie za bardzo więc chyba pozostaje mi ta sala jeszcze mam czas może coś znajdę odpowiedniego . Najstarszy będzie w tym samym czasie co dziewczynki będą mieć Komunię 18 😱😱 , nie dowierzam że ten czas tak minął co dopiero był taki malutki , a tu za nie całe 2 lata 18 lat .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2020, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczyna moja corka teraz skonczyla 15 lat 😀 Tez niedowierzam kiedy to minelo. U nas teraz tez juz ok, ale bylo mi bardzo ciezko przez te 3 mies :/ No nie bylam na to przygotowana, z zadna corka wczesniej takich akcji nie bylo a tu sie na koncu taki hajnidek trafil, taka wisienka na torcie 😀 Teraz juz malutka jest slodziutka za to emi ni daje w kosc! Bunt dwulatka pelna para, ciagle o wszystko histeria rzucanie sie po podlodze, rzucanie sie do tylu glowa🤦‍♀️ Mala budzi bo jest bardzo glosna non stop. Od wrzesnia idzie do przedszkola, juz odliczam dni😀

    Wizyty u lekarza to jedno ale tak poza tym to macie w ogole czas dla siebie? Bo ja nie mam. Nie mam jak wyjsc z domu bez dzieci. Nikt z malutka nie zostanie bo ona akceptuje tylko mnie. Nie mam jak wyjsc na basen, na silownie juz nawet nie mowie, chcialam jezdzic chociaz na rowerze to tez nie mam kiedy! Przestalam istniec jako osobny czlowiek i mam juz tego dosyc. Czekam na to przedszkole, biore opiekunke do malej, jak sie bedzie drzec to trudno ale ja tez potrzebuje zyc🙈

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 23 lipca 2020, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natallia05 wrote:
    Koniczyna moja corka teraz skonczyla 15 lat 😀 Tez niedowierzam kiedy to minelo. U nas teraz tez juz ok, ale bylo mi bardzo ciezko przez te 3 mies :/ No nie bylam na to przygotowana, z zadna corka wczesniej takich akcji nie bylo a tu sie na koncu taki hajnidek trafil, taka wisienka na torcie 😀 Teraz juz malutka jest slodziutka za to emi ni daje w kosc! Bunt dwulatka pelna para, ciagle o wszystko histeria rzucanie sie po podlodze, rzucanie sie do tylu glowa🤦‍♀️ Mala budzi bo jest bardzo glosna non stop. Od wrzesnia idzie do przedszkola, juz odliczam dni😀

    Wizyty u lekarza to jedno ale tak poza tym to macie w ogole czas dla siebie? Bo ja nie mam. Nie mam jak wyjsc z domu bez dzieci. Nikt z malutka nie zostanie bo ona akceptuje tylko mnie. Nie mam jak wyjsc na basen, na silownie juz nawet nie mowie, chcialam jezdzic chociaz na rowerze to tez nie mam kiedy! Przestalam istniec jako osobny czlowiek i mam juz tego dosyc. Czekam na to przedszkole, biore opiekunke do malej, jak sie bedzie drzec to trudno ale ja tez potrzebuje zyc🙈


    Masz świętą rację moja droga za szybko ten czas ucieka .

    Ja to nie mam czasu dla siebie , mąż wiecznie zapracowany 😒 przyjeżdża z pracy je i znowu coś tam robi niestety te rzeczy same się nie zrobią a naprawia od tygodnia traktor 🙈 , jeszcze tam samochód musi doprowadzić do ładu 🙈 czas dla siebie to mam wieczorem , mąż już po 21 idzie spać i o zaraz po dniu . Ja też odliczam teraz miesiące , aż Ania pójdzie do przedszkola pójdzie trochę tak od żyję wyjdzie się do ludzi .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 23 lipca 2020, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja mam w miarę z tym czasem oczywiście nigdy go nie ma za dużo ale z mężem się jakoś organizujemy, on biega prawie co dziennie, ja jak potrzebuje wyrwać się do miasta to też nie ma problemu on zostaje z dziećmi, jedziemy od czasu do czasu na wspólne weekendy wszyscy razem. Trudność jest jakbysmy chcieli wyjść sami bo mieszkamy w dużej odległości od rodziny. Moja ostatnia ciąża też nie była łatwa i poród w oddalonym szpitalu gdzie mój mąż nie mugl mnie odwiedzić. Daliśmy radę, nie twierdzę że było łatwo, ale się dało, podejmując decyzję trzeba być świadomym różnych możliwości i zdecydować czy jesteśmy gotowi i czy naprawdę chcemy się zdecydować. Kiedy decyzja jest świadoma nie będziemy żałować.

    Zielona koniczyna, Laurka lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 24 lipca 2020, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie bylo swiadomych decyzji 😅😅😅

    A mimo to nie zaluje ❤❤❤

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 25 lipca 2020, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moje wszystkie planowane i bardzo wystarane. Nam się wpadki nie zdazaly, prace nad każdym trwały bardzo intensywnie ok roku. Zawsze trochę zazdrościłam parom które decyduja sie na dziecko, myk jeden, dwa cykle i ciąża. Ja wiem ze wszystkie moje dzieci są już w domu i więcej mieć nie chce.

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Pikcia Autorytet
    Postów: 405 649

    Wysłany: 30 lipca 2020, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Można dołączyć? Parę słów o mnie - mam 33 lata, mam trójkę dzieci: dwie córeczki (14 i 3 lata) i synek (1rok i 4 m-ce). Jestem w kolejnej ciąży, termin na luty. W poniedziałek mam USG prenatalne i mam cichą nadzieję, że lekarz określi już płeć :)

    Pozdrawiam Was i Wasze gromadki :)

    Zielona koniczyna, pawojoszka lubią tę wiadomość

    km5scwa1iu8rlkuf.png

    F. <3 III.2019
    M. <3 VII.2017
    K. <3 IV.2006

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 30 lipca 2020, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pikcia wrote:
    Dzień dobry :)
    Można dołączyć? Parę słów o mnie - mam 33 lata, mam trójkę dzieci: dwie córeczki (14 i 3 lata) i synek (1rok i 4 m-ce). Jestem w kolejnej ciąży, termin na luty. W poniedziałek mam USG prenatalne i mam cichą nadzieję, że lekarz określi już płeć :)

    Pozdrawiam Was i Wasze gromadki :)

    Witaj moja droga wśród nas 😁🙂.
    Gratuluję kolejnego cudu pod sercem ♥️.

    Ja też mam 33 lata 😁 mam 5 dzieci najstarszy w Grudniu będzie miał 16 lat , potem trzy córeczki jedna ma 9 , druga 8 , trzecia 3 , no i synek najmłodszy ma rok i 2 msc .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Pikcia Autorytet
    Postów: 405 649

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w nowym tygodniu :)

    Wczoraj byłam na USG prenatalnym, dzidziuś jest zdrowy, ma 74 mm, serduszko ładnie bije. Lekarz nie miał też wątpliwości co do płci i będzie córeczka :)

    Czy Wam w kolejnych ciążach też tak szybko mijał czas? U mnie już 13 tc i nawet nie wiem, kiedy to zleciało... Przy dwójce maluchów jest co robić i te dni są do siebie bardzo podobne :) Na dodatek najstarsza córka skończyła podstawówkę i muszę pilnować terminów rekrutacji, żeby się z czymś nie spóźnić.

    Pozdrawiam Was serdecznie w ten deszczowy i ponury dzień.

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    km5scwa1iu8rlkuf.png

    F. <3 III.2019
    M. <3 VII.2017
    K. <3 IV.2006

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pikcia wrote:
    Dzień dobry w nowym tygodniu :)

    Wczoraj byłam na USG prenatalnym, dzidziuś jest zdrowy, ma 74 mm, serduszko ładnie bije. Lekarz nie miał też wątpliwości co do płci i będzie córeczka :)

    Czy Wam w kolejnych ciążach też tak szybko mijał czas? U mnie już 13 tc i nawet nie wiem, kiedy to zleciało... Przy dwójce maluchów jest co robić i te dni są do siebie bardzo podobne :) Na dodatek najstarsza córka skończyła podstawówkę i muszę pilnować terminów rekrutacji, żeby się z czymś nie spóźnić.

    Pozdrawiam Was serdecznie w ten deszczowy i ponury dzień.


    E no super ❤️ możecie już myśleć nad imieniem , no chyba że już macie wybrane 🙂😉.

    Zależy początki ciąży są różne ja mam 6 ciąż za sobą , liczę też tą straconą i każda ciąża była inna początki mi się dłużyły , a potem to jakoś szybko mijało w ostatniej mojej ciąży to bardzo szybko mi ten czas uciekał no przy 4 dzieci było co robić , moje córeczki wtedy do przedszkola jeszcze chodziły , a to zaprowadzić , odebrać , obiad i o zleciał dzień nie wiadomo kiedy .

    Co do terminów rekrutacji to mój syn , sam to pilnował no niech się uczy trochę odpowiedzialności .



    U mnie też dziś pochmurno i deszczowo również Cię pozdrawiam 😉.

    Marzycielka lubi tę wiadomość

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 833 652

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynko jak tak Dominik? Mój synuś zaczął chodzić przy meblach na roczek, a odważył się puścić mając 14 miesięcy ☺ za to jak coś chce to mówi DA 😀 mówi też tata, nie, tak i pięknie bije brawo jak jest z siebie zadowolony he he

    Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki 😉

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 4 latka

    7 CS o 🤱

    💃38 🕺38

    👰🤵2012
‹‹ 337 338 339 340 341 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ