X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agjot1979 wrote:
    Jagodzianka miło ze pytasz 😊 jakoś leci, córka wrocila do przedszkola, najstarszy do szkoły, co prawda tylko na 2 godziny dziennie ale dobre i to. Czekam na prawdziwe lato bo zimno okrutnie. Miko rosnie, nadal nie ma żadnego zęba , ale ładnie już siedzi. A co u ciebie? Wszyscy się stad wynieśli i zostałyśmy same.


    Ja też tu czasem zaglądam tylko jak wspomniałam , wolę tu nie pisać o moich prywatnych sprawach a trochę ich ostatnio miałam .

    Co do pogody to koszmar nie lato a tak było ładnie ciepło aż nie chciało się w domu siedzieć , u nas od Niedzieli pada i pada deszcz już mam dość tej pogody dzieci szaleją w domu , wyjść nie ma jak bo mokro .
    Dominik jak na razie ma 11 zębów nie widać dalszych , a od dobrych paru miesięcy ślini się okropnie .

    Jagodzianka19 lubi tę wiadomość

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mamy lato ☀️ Agjot jak tam dzieciom podoba się nowa szkolna i przedszkolna rzeczywistość? Moje dzieci w domu 😊 jakoś tak spokojnie odkąd nie ma bieganiny do szkoły, przedszkola i na zajęcia dodatkowe 😉

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje zachwycone ze wrócili, młoda codziennie pyta czy pójdzie do przedszkola. Syn tez zadowolony bo jest to jakiś stały element dnia, co u autystów jest ważne. W poniedziałek jadę do żłobka podpisać umowę i jak dobrze pójdzie to od września i najmłodszy zacznie swoją przygodę. Oby było już normalnie tzn bez nauki zdalnej bo w naszym przypadku mija się to z jakimkolwiek celem. A co u ciebie, jak dzieciaki?

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi nie chcą wracać do szkoły i przedszkola😀brakuje im jedynie kontaktów na żywo z rówieśnikami😊 oceny wystawione, więc właściwie wakacje już mamy 😊

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 19 czerwca 2020, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agjot1979 Ja też mam taką nadzieję że nie będzie już tej zdalnej nauki 😉.

    Moje te starsze córeczki będą mieć 24 Czerwca w następną Środę zakończenie roku szkolnego o 15.00 , szczegółowe wytyczne dla rodziców może być tylko jeden rodzic w odstępach od siebie o 2 metry , rodzić rękawiczki i maseczki oby nie było gorąco bo ja padnę w tej maseczce udusić się w niej można , albo na sali gimnastycznej będzie lub przed szkołą wolę to drugie jeszcze mają poinformować u syna nie wiadomo o której i jak to będzie wyglądać wiadomo że 26 jeszcze ocen mu wszystkich nie wystawili .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melisa gratulacje, stwierdzenie poród SN i bardzo przyjemny chyba nie występują razem w przyrodzie.

    cf409fc7e7.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 29 czerwca 2020, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja u Was też taka pogoda ?.

    U mnie ostatnio grad padał wielkości śliwki węgierki 😱, lato i taka pogoda i teraz ma podobno być ciepło , a potem znowu deszcze 🙄 , truskawki nam pogniły na 15 sadzonek pomidorów urosły nam tylko 4 zielone 😒 może jeszcze jak to się mówi z tej mąki będzie chleb . Byłam na zakończeniu roku szkolnego u dziewczynek G dostała trzy kolorowanki i dyplom 💪 , najstarszy dostał wyróżnienie za wysoką frekwencję 💪 oraz za bardzo dobre wyniki w nauce 💪♥️ jestem bardzo dumna ze wszystkich dzieci ♥️♥️♥️♥️♥️ .
    Byłam z moim diabełkiem na szczepieniu waga znów odmówiła posłuszeństwa 😂😛 , więc nie wiem ile klopsik waży , za to Pani pediatra była pod wrażeniem ile on ma już zębów stwierdziła że jest wysoki kolejne szczepienie dopiero w Październiku .

    Serdecznie Was pozdrawiam niech wasze dzieci zdrowo rosną , i dużo zdrowia dla Was wszystkich ♥️😘 .

    Jagodzianka19 lubi tę wiadomość

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Upał ☀️
    Zielona Koniczyna Dominik nie przestaje zadziwiać nas wszystkich 😊 jeszcze raz gratuluję zdolnych dzieci 🥰

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • Mowe. Przyjaciółka
    Postów: 102 61

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Pisze do Was ponieważ potrzebuje porady, być może moja przypadłość zdarza się właśnie kobietom które już rodziły...
    A wiec: szczęśliwie po 13 msc udało mi się zajść w ciąże z drugim dzieckiem. Obecnie mam 6t6d. Jutro wizyta. W czwartek tydzień temu dostałam pojedyncze krwawienie oczywiście pędem do lekarza, wszystko jest ok, ale lekarz powiedział ze zarodek trochę mały ...( w czwartek miałam 6t1d zarodek 2mm). Dodatkowo mam torbiel czynnościowa 8x5 cm i baaardzo dużą nadzerke. W czwartek miałam to krwawienie a od soboty cały czas plamie, malutko ale plamie... nie muszę dodawać ze odchodzenia zmysłów i strasznie się martwię! Czy któraś z Was ma / miała podobnie ?

    38 lat
    Synek 08.2018

    2 cb:10.2017 i 02.2020
    07.2020 poronienie zatrzymane
    10.2020 cp usunięty lewy jajowód

    10.2021 IVF!
    11.07.2022 Madzia z nami ❤️
    17.07.2023 transfer naszego drugiego i ostatniego dzieciątka, niestety zakończony niepowodzeniem.
    08.2023 pierwszy cykl po nieudanym transferze NATURALNA WPADKA!!! kibice szaleją, lekarz niedowierza, mąż twierdzi że to nie jego 😅😅😅 a w brzuchu siedzi Kubuś i się z nas śmieje, termin na koniec kwietnia 2024❤️
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 1 lipca 2020, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mowe. wrote:
    Cześć dziewczyny! Pisze do Was ponieważ potrzebuje porady, być może moja przypadłość zdarza się właśnie kobietom które już rodziły...
    A wiec: szczęśliwie po 13 msc udało mi się zajść w ciąże z drugim dzieckiem. Obecnie mam 6t6d. Jutro wizyta. W czwartek tydzień temu dostałam pojedyncze krwawienie oczywiście pędem do lekarza, wszystko jest ok, ale lekarz powiedział ze zarodek trochę mały ...( w czwartek miałam 6t1d zarodek 2mm). Dodatkowo mam torbiel czynnościowa 8x5 cm i baaardzo dużą nadzerke. W czwartek miałam to krwawienie a od soboty cały czas plamie, malutko ale plamie... nie muszę dodawać ze odchodzenia zmysłów i strasznie się martwię! Czy któraś z Was ma / miała podobnie ?

    Witaj moja droga 😉.

    Gratuluję kolejnego cudu pod sercem , rozumiem Twój strach i obawy ja w moich 6 ciążach nic takiego nie miałam więc nie pomogę , życzę z całego serca aby wasze maleństwo zdrowo rosło .

    Mowe. lubi tę wiadomość

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 1 lipca 2020, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mowę to może być wszystko i nic. Ja w drugiej ciąży miałam niewielkie plamienie, wszystko skończyło się dobrze. Na wrześniowym wątku była z nami dziewczyna która miała kilka razy masywne krwotoki a mimo to dzidzior wytrzymał i szczęśliwie urodziła w terminie. Jedno co ci zostaje to cierpliwie czekać na usg, mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze i maluch rosnie.

    Mowe., Zielona koniczyna lubią tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 1 lipca 2020, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodzianka19 wrote:
    Upał ☀️
    Zielona Koniczyna Dominik nie przestaje zadziwiać nas wszystkich 😊 jeszcze raz gratuluję zdolnych dzieci 🥰

    Dziękuję kochana 🥰♥️.


    A co tam u Ciebie moja droga agjot1979 słychać 😉?.

    W skrócie napiszę że taka moja siostra cioteczna ma 34 lata spodziewa się 2 dziecka , termin porodu ma na 6 Grudnia pierwszą miała CC teraz to i może SN zależy od jej lekarza prowadzącego , sama mam takie znajome co po CC rodziły SN .
    Najstarszy zaczął płatne praktyki zawodowe 💪 , ciepło jest to dużo czasu spędzamy na dworze plecy raz bolą mniej raz bardziej mimo wszystko jakoś się żyje powolutku 😉.

    Serdecznie Was wszystkie pozdrawiam 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2020, 13:00

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 2 lipca 2020, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam , u mnie właśnie 5 testów ciążowych różnych firm wykryło ciąże, ginekolog jest dopiero 21.07.20 r to właśnie trzecia ciąża , dwoje maluchów mają 4 i 2 lata córka i syn :) pozdrawiam :)

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 2 lipca 2020, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala222 wrote:
    Witam , u mnie właśnie 5 testów ciążowych różnych firm wykryło ciąże, ginekolog jest dopiero 21.07.20 r to właśnie trzecia ciąża , dwoje maluchów mają 4 i 2 lata córka i syn :) pozdrawiam :)


    Moje ogromne gratulacje ♥️ gratuluję kolejnego cudu pod sercem ♥️.

    Z tymi testami to nigdy nic nie wiadomo ja w mojej 3 ciąży to z 20 testów zrobiłam serio 🙈 , nie była to planowana ciąża tzw wpadka myśleliśmy o trzecim dziecku , ale za jakiś czas ale z drugiej strony dobrze się stało teraz córeczki mają po 9 i 8 lat i są bardzo ze sobą zżyte . Na kiedy masz termin ? jak się czujesz ? , ja tylko przy 5 i 6 ciąży miałam objawy typowo ciążowe a tak to nic zero mdłości , zgagi itp .

    Ala222 lubi tę wiadomość

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 2 lipca 2020, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala gratulacje, zdrowej i szczesliwej ciazy.

    Ala222 lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 3 lipca 2020, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona koniczyna wrote:
    Moje ogromne gratulacje ♥️ gratuluję kolejnego cudu pod sercem ♥️.

    Z tymi testami to nigdy nic nie wiadomo ja w mojej 3 ciąży to z 20 testów zrobiłam serio 🙈 , nie była to planowana ciąża tzw wpadka myśleliśmy o trzecim dziecku , ale za jakiś czas ale z drugiej strony dobrze się stało teraz córeczki mają po 9 i 8 lat i są bardzo ze sobą zżyte . Na kiedy masz termin ? jak się czujesz ? , ja tylko przy 5 i 6 ciąży miałam objawy typowo ciążowe a tak to nic zero mdłości , zgagi itp .


    Narazie dobrze się czuje. Z moich obliczeń wychodzi ze na marzec 2021 rok 😂 zobaczymy. U mnie też wpadka tym razem hehe ciaza następna miała być za rok ale wyszło teraz w sumie może to i lepiej 😂 mój mąż przyjechał z Niemiec na 2 dni na moje urodziny tylko i tak wyszło 😂😂😂😂 hahaha

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 3 lipca 2020, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Ala gratulacje, zdrowej i szczesliwej ciazy.
    Bardzo dziękuję 😊😊😊

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 3 lipca 2020, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala222 wrote:
    Narazie dobrze się czuje. Z moich obliczeń wychodzi ze na marzec 2021 rok 😂 zobaczymy. U mnie też wpadka tym razem hehe ciaza następna miała być za rok ale wyszło teraz w sumie może to i lepiej 😂 mój mąż przyjechał z Niemiec na 2 dni na moje urodziny tylko i tak wyszło 😂😂😂😂 hahaha


    O widzisz 😊 Marzec to piękny miesiąc każdy jest też wyjątkowy , bo czekamy na ten cud narodzin na nasze dzieci ♥️ .

    Ala222 lubi tę wiadomość

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 3 lipca 2020, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona koniczyna wrote:
    O widzisz 😊 Marzec to piękny miesiąc każdy jest też wyjątkowy , bo czekamy na ten cud narodzin na nasze dzieci ♥️ .


    no ja już mam synka z marca córka z czerwca :) fajnie się u nas złożyło bo syn się urodził 30 marca a mąż 7 kwietnia a córka 3 czerwca a ja 21 czerwca hehe także tutaj to chyba w marcu/kwietniu będziemy wyprawiać potrójne urodziny teraz :)

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 3 lipca 2020, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala222 wrote:
    no ja już mam synka z marca córka z czerwca :) fajnie się u nas złożyło bo syn się urodził 30 marca a mąż 7 kwietnia a córka 3 czerwca a ja 21 czerwca hehe także tutaj to chyba w marcu/kwietniu będziemy wyprawiać potrójne urodziny teraz :)


    U mnie to jest tak ja z Maja , moje dwie córeczki też z Maja i najmłodszy też z Maja upatrzył sobie moje imieniny piękny miałam prezent ♥️😁 23 Maja , a już odliczałam do Dnia Mamy miałam mieć wywoływanie porodu na nic się nie zapowiadało a tu nagle mnie wzięło 😉 był to 40/41 tc mój 5 poród a 6 ciąża .
    Tylko mój mąż , najstarszy i 3 córeczka się wyróżniają mąż mój we Wrześniu ma urodziny , syn w Grudniu , a córeczka w Kwietniu . U mojej zaś siostry ciotecznej jest tak że ona , i jej mąż oraz synek wszyscy są z Kwietnia , mają też w Kwietniu imieniny a córeczka bank Marcowa 😉 .

    U nas dziś strasznie lało i zapowiadają gwałtowne burze z gradem , piękny Lipiec nie ma co ci dwa trzy dni gwałtowne burze z gradem nie wiem czy coś ocaleje z warzyw już liczę straty , z truskawek nici bo pogniły i wszystkie musiałam zerwać i wyrzucić a takie ładne były może cis z ziemniaków i pomidorów będzie cebula też marna , koperek nam nie wszedł kiepski ten rok w sensie plonów i pogody .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2020, 16:14

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
‹‹ 336 337 338 339 340 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ