X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się coś nie widzi z tą epidemią ,średnia zachorowań w Polsce to niecałe 18 osób na 100 tyś.

    Freja oczywiście że wszystko się teraz zmieni i nie trzeba udawać że tak nie będzie, poprostu porozmawiaj z nim i pokaż że te zmiany to w sumie na lepsze. U mnie są male różnice więc kolejne rodzeństwo było przyjmowane jakoś tak naturalnie

    Zielona koniczyna, Freja000 lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Freja, gratuluję kolejnego dziecka. U nas starsze z radością wyczekiwały mlodszych i póki co ani razu żadne nie okazywało zazdrości. Są bardzo za sobą.

    Zielona koniczyna, Freja000 lubią tę wiadomość

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie ten wirus to nie ściema. Szczerze nie rozumiem bagatelizowania problemu. I głupiego porównywania do grypy. Złego nie życzę, ale niektórym oczy się otworza jak ktoś z ich bliskich zachoruje czy umrze...
    Tak znam osoby z dodatnim wynikiem. Mieszkam niedaleko miejsca, gdzie bardzo dużo jest chorych i kilka zgonów...

    Zielona koniczyna, Aga9090. lubią tę wiadomość

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej moje drogie 😊.

    Jak tam i co tam u Was ?.


    A u nie zimno wczoraj to śnieg padał 😱 , i jakie przymrozki nawet do -7 😱.
    W naszym powiecie jest już pierwsza osoba która zmarła z powodu koronawirusa to mężczyzna w wieku 68 lat trzymajcie się a wiecie że podobno to może i jeszcze rok potrwać a są nawet takie sugestie aby rok szkolny przedłużyć i dzieci będą w Lipcu chodzić i co tylko miesiąc wakacji poszaleli chyba to takie nie oficjalne wiadomości , nie wiem co zrobić z syna praktykami a na wakacje ma je mieć płatne to co nie będzie ich mieć i pieniążki przejdą koło nosa 🤔 , martwię się o jego przyszłość bo gdzie znajdzie pracę i kto go zatrudni , a jeszcze ma plany i chciałby dodatkowo pójść na technika informatyki .
    U mojej najmłodszej siostry ma 23 lata nie za ciekawie na firmie ona pracuje przy taśmie w takiej fabryce produkującej gąbki do mycia naczyń , i tam już 40 osób jest zarażonych 😱 , a ona nadal do pracy jeździ , nie wiem czy z tymi zakażonymi osobami miała kontakt , czy tą fabrykę zdezyfenkują mają nawet w maskach pracować .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2020, 10:55

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U naz tes chłodno. Ale nie tak jak u Ciebie Szczęśliwa. Zobaczymy co wymyślą z nauką, ale skoro dzieci lekcje mają, to dlaczego mieliby wydłużyc rok szkolny? Może Grześ będzie mieć już praktyki normalnie w terminie.
    U Twojej siostry to faktycznie nieciekawie. Jej testów nie robili?

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodzianka19 wrote:
    U naz tes chłodno. Ale nie tak jak u Ciebie Szczęśliwa. Zobaczymy co wymyślą z nauką, ale skoro dzieci lekcje mają, to dlaczego mieliby wydłużyc rok szkolny? Może Grześ będzie mieć już praktyki normalnie w terminie.
    U Twojej siostry to faktycznie nieciekawie. Jej testów nie robili?


    Też mnie to zastanawia ale oby tak nie było , na dzień dzisiejszy mają zawieszone praktyki a tam gdzie poprzednio miał to lokal jest do wynajęcia i też takie siedzenie jak na szpilkach bo nie wiadomo czy ktoś ten lokal wynajmie itp itd miał teoretycznie do Lipca tam chodzić i przez jeden miesiąc np od Lipca miałby plate te praktyki od Poniedziałku do Piątku by załóżmy chodził , a teraz jedna wielka nie wiadoma syn ma praktyki w sklepie z farbami dział przemysłowy , a chciałabym i on też aby zmienić na dział spożywczy nie wiem z kim mam o tym rozmawiać i jak to załatwić , może najpierw napiszę do jego wychowawczyni może mi poradzi co i jak .


    Nie pytałam jej się o to a sama mi nie napisała że robili jej testy , napiszę do niej później , bo wczoraj po 22.20 mi pisała , a potem już 23 dochodziła i poszłam spać .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 833 652

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczynki.
    Długo tu nie zaglądałam.
    Pewnie mnie nie pamiętacie nawet.
    Jakoś ciężko mi było ze wszystkim się ogarnąć...
    Ale teraz jest już ok :)
    Co u Was słychać?
    Szczęśliwa Mamusiu czemu nick zmieniłaś? :D

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 4 latka

    7 CS o 🤱

    💃38 🕺38

    👰🤵2012
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka wrote:
    Witam Was dziewczynki.
    Długo tu nie zaglądałam.
    Pewnie mnie nie pamiętacie nawet.
    Jakoś ciężko mi było ze wszystkim się ogarnąć...
    Ale teraz jest już ok :)
    Co u Was słychać?
    Szczęśliwa Mamusiu czemu nick zmieniłaś? :D


    Gdzie moja droga byłaś 😊 jest dużo tu dziewczyn co się nie udzielały a ja np jakoś je pamiętam np taka Pixie Dixi , jeszcze jest taka Basia Basik o ile dobrze napisałam rozumiem ja też mam mało czasu na cokolwiek i wpadaj kiedy chcesz 😊.

    Na priv Ci napiszę 😊

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 833 652

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci koniczynko za miłe ponowne przywitanie :)
    Z małym miałam sporo zawirowań... za mało przybierał na wadze, to zaczęłam dokarmiać... to dostał alergię i mleko zmieniałam... a to zęby mu 4 na raz szły i spanie po 2 h... w ciągu dnia brakowało mi czasu na ovu niestety :( a często o Was myślałam :)
    Ale teraz odpukać jest dobrze ;)
    Nawet zaczęłam ćwiczyć, żeby wrócić do formy :D

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 4 latka

    7 CS o 🤱

    💃38 🕺38

    👰🤵2012
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To są moje dane. Jeśli ktoś chce,niech mnie zaprosi na FB i stworzymy grupę na messangerze

    Sabina Piątek, miejscowość Dziewiętlice. Tylko napiszcie mi z zaproszeniem nick stąd,żebym wiedziała,czy swój,czy wróg 😃

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    Dziewczyny nie wiem jak Wy,ale nie mogę gę być na bieżąco tutaj,bo albo wchodzę i cisza,albo nie wchodzę dzien-dwa i nie da się nadążyć. Może się przeniesiemy na messangera?

    E no fajny pomysł ja też żadko co tu zaglądam .

    Marzycielka Dobrze że z małym już dobrze ja też czasami mam taki za pierdziel powiem że nie wiem skąd ja siły biorę na to wszystko tu z 3 się zdalnie ucz porozsyłaj po 16 nauczycielach plus nauczyciele syna zrób zdjęcia , dziś taka nauczycielka syna z edukacji bezpieczeństwa przyszła trzymajcie się 30 zagadnień 😱😱😱😱😱 , i z nich ma Grześ podpunkty zrobić oszalała ta kobieta 😤🤦 dobrze że na tą lekcje raz w tygodniu .

    Marzycielka lubi tę wiadomość

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    To są moje dane. Jeśli ktoś chce,niech mnie zaprosi na FB i stworzymy grupę na messangerze

    Sabina Piątek, miejscowość Dziewiętlice. Tylko napiszcie mi z zaproszeniem nick stąd,żebym wiedziała,czy swój,czy wróg 😃


    Już Cię chyba znalazłam napisałam Ci na messangerze wiadomość 😊.

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Freja000 Autorytet
    Postów: 1200 646

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dzieci już duże, 11 i 13 lat :)

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    dqprp07wzt9w07bj.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freja000 wrote:
    Moje dzieci już duże, 11 i 13 lat :)

    E no spore dzieci masz ja mam dzieci w różnym wieku najstarszy syn ma 15 lat , następnie są moje dwie córeczki jedna ma 8 lat druga 7 , następna córeczka ma 3 latka no i najmłodszy ma 11 msc 😁.

    Freja000 lubi tę wiadomość

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ,u nas już dziś ciepło było ale wczoraj też śnieg.
    Szczęśliwa jeżeli twoja siostra chce sobie zrobić test to może iść do sanepidu chyba albo do szpitala zakazanego i powie że taka sytuacja w pracy a ona źle się czuje i nie chce ludzi zarażać i powinni jej zrobić, wogole powinni przebadać wszystkich pracowników skoro jest ognisko w zakładzie.
    Mnie w tym całym zamieszaniu dziwią sprzeczne informacje,niby jesteśmy jeszcze przed szczytem a już chcą wracać do normalności i otwierać niektóre obiekty ( może jeszcze szkoły)tu mówią o zaostrzaniu i obowiązku noszenia maseczek a tu o rozluźnianiu kwarantanny,niby wielką pandemia a zachorowalność w liczbach podawanych niewielka. Niby zgromadzenia niosą śmiertelne zagrożenie a tu grupa pisiorow paraduje przed pomnikiem bez żadnych zabezpieczeń. To w sumie jak ? Jesteśmy zagrożeni czy w sumie to możemy już powoli wychodzić z domu i iść na wybory?.

    Freja co się stało z tym Wojtkiem 40+ bo nie mogę go znaleźć od jakiegoś czasu?

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Witajcie ,u nas już dziś ciepło było ale wczoraj też śnieg.
    Szczęśliwa jeżeli twoja siostra chce sobie zrobić test to może iść do sanepidu chyba albo do szpitala zakazanego i powie że taka sytuacja w pracy a ona źle się czuje i nie chce ludzi zarażać i powinni jej zrobić, wogole powinni przebadać wszystkich pracowników skoro jest ognisko w zakładzie.
    Mnie w tym całym zamieszaniu dziwią sprzeczne informacje,niby jesteśmy jeszcze przed szczytem a już chcą wracać do normalności i otwierać niektóre obiekty ( może jeszcze szkoły)tu mówią o zaostrzaniu i obowiązku noszenia maseczek a tu o rozluźnianiu kwarantanny,niby wielką pandemia a zachorowalność w liczbach podawanych niewielka. Niby zgromadzenia niosą śmiertelne zagrożenie a tu grupa pisiorow paraduje przed pomnikiem bez żadnych zabezpieczeń. To w sumie jak ? Jesteśmy zagrożeni czy w sumie to możemy już powoli wychodzić z domu i iść na wybory?.

    Freja co się stało z tym Wojtkiem 40+ bo nie mogę go znaleźć od jakiegoś czasu?


    Nie wiem czy tam gdzie mieszka obecnie jest szpital zakaźny 🤔🤔🤔 napiszę do niej później może mi odpisze .
    Ostatnio było to w wiadomościach chyba że uczniowie ze szkoły strażackiej w Warszawie podaj że mieli już objawy ale oni to lekceważyli dyrekcja 🤔🤦 , nie wiadomo ile firm , zakładów itp to ignoruje podobno nawet tydzień niektórzy czekają na ten test na obecność koronawirusa , przy jednym takim mężczyźnie właśnie tak było był na kwarantannie wrócił z Niemiec , i czekał na test na koronawirusa minął już tydzień policja pojechała sprawdzić czy jest na tej kwarantannie , i o nie żyje i nie wiadomo było co było przyczyną śmierci tego mężczyzny on chyba miał 42 lata 🤔prokuratura tą sprawę ponoć sprawdzała 🤔 .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 833 652

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka to takie buty z nickiem 😛

    O matko z jakim leniem wstałam dzisiaj... może kawa pobudzi mnie do działania 😩
    A jak Wam mija poranek? ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2020, 10:12

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 4 latka

    7 CS o 🤱

    💃38 🕺38

    👰🤵2012
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka wrote:
    Koniczynka to takie buty z nickiem 😛

    O matko z jakim leniem wstałam dzisiaj... może kawa pobudzi mnie do działania 😩
    A jak Wam mija poranek? ☺


    U mnie strasznie wieje aż nam taki tunel ogrodowy zwiało 😱😱😱 , wszystkie pręty złamane i folia zerwana szczęście że nikt nie przejeżdżał . Wkur *** mnie ta zdalna nauka kiedy to wróci do normalności ☹️ .

    Marzycielka lubi tę wiadomość

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 833 652

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynko u mnie też wichura okropna.
    Masz teraz dużo tych lekcji z dziećmi co? Pewnie z synkiem na kolanach?
    Moja dwójka chodzi do przedszkola, a też codziennie zadają wiersz, pytania do wiersza, jakieś zagadnienia, w książce zadania, prace plastyczne... i zdjęcia im wysyłać 😩
    Córcia za rok do zerówki, więc literki z nią ćwiczę dodatkowo.
    Oj szybko chyba nie wróci to do normalności 😕

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 4 latka

    7 CS o 🤱

    💃38 🕺38

    👰🤵2012
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka wrote:
    Koniczynko u mnie też wichura okropna.
    Masz teraz dużo tych lekcji z dziećmi co? Pewnie z synkiem na kolanach?
    Moja dwójka chodzi do przedszkola, a też codziennie zadają wiersz, pytania do wiersza, jakieś zagadnienia, w książce zadania, prace plastyczne... i zdjęcia im wysyłać 😩
    Córcia za rok do zerówki, więc literki z nią ćwiczę dodatkowo.
    Oj szybko chyba nie wróci to do normalności 😕


    Sporo ich jest dziewczynki Marysia i Gabrysia chodzą razem do jednej klasy do 1 klasy podstawówki i tak z angielskiego , z religii , z zajęć komputerowych a nawet w ramach w-f mają jakieś filmiki i mają np skakać lub tak jak dziś udawać zwierzęta na wsi , Dominik zazwyczaj mi śpi jak nie śpi to grzecznie się bawi nie dałabym rady jednocześnie go trzymać bo zaraz chciałby raczkować , a Ania to taka mamusina wszędzie za mną chodzi .

    Wiem przez co przechodzisz ja tak samo robię tu do jednej Pani potem do drugiej jeszcze nauczyciele syna Bóg jeden wie co wymyślają np jeden nauczyciel syna od w-f chciał aby zainstalować jakaś platformę classroom a mi to nie chce się zainstalować , albo jakiś discord do języka angielskiego syna gdzie rozmawiają z tą Panią zwariować to można .
    Też tak sądzę a chciałabym aby to się skończyło i by mogli wrócić do szkoły ale na to się nie zapowiada jest coraz gorzej a oni chcą trochę zmniejszyć te zakazy .

    Marzycielka lubi tę wiadomość

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
‹‹ 334 335 336 337 338 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ