X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    Mamy 3 osoby w grupie. Nikt więcej nie chce dołączyć? Będzie nam łatwiej się komunikowac


    No właśnie Marzycielka może chciałbyś do nas dołączyć ?.

    Marzycielka lubi tę wiadomość

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 833 652

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynko oj to masz tego odrabiania... Współczuję i podziwiam.
    Ja to czasami mam wrażenie, że od września dopiero szkoły otworzą 😐
    Mamy synków najmłodszych w takim samym wieku ☺ ile ma Dominik zębów? Staje przy meblach?

    Niecierpliwa
    Ja bardzo chętnie, ale kiedyś już do takiej grupy należałam z ovu i powstały ostre zgrzyty... i później już nie jesteś anonimowy, a jednak wiele osobistych rzeczy się pisze...
    To nie było fajne...

    Ale dziękuję bardzo, że o mnie pomyślałaś koniczynko ❤
    Jednak wolałabym tutaj pisać z Wami 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2020, 14:14

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 4 latka

    7 CS o 🤱

    💃38 🕺38

    👰🤵2012
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka wrote:
    Koniczynko oj to masz tego odrabiania... Współczuję i podziwiam.
    Ja to czasami mam wrażenie, że od września dopiero szkoły otworzą 😐
    Mamy synków najmłodszych w takim samym wieku ☺ ile ma Dominik zębów? Staje przy meblach?

    Niecierpliwa
    Ja bardzo chętnie, ale kiedyś już do takiej grupy należałam z ovu i powstały ostre zgrzyty... i później już nie jesteś anonimowy, a jednak wiele osobistych rzeczy się pisze...
    To nie było fajne...

    Ale dziękuję bardzo, że o mnie pomyślałaś koniczynko ❤
    Jednak wolałabym tutaj pisać z Wami 😊


    Nie ma za co ♥️.

    Dominik stoi przy wszystkim , raczkuje wszędzie on to wielkoludek jest ma 11 zębów 😱😱😱 , jak urodził się to ważył 5100 nie miałam cukrzycy ciążowej miałam CC że względu na to że tętno mu słabło nie wstawił też się w kanał rodny , długo leżałam z nim w szpitalu gdyż miał wrodzone zapalenie płuc , dużo dzieci to miało co druga a nawet trzecia kobietka rodziła dziecko z wrodzonym zapaleniem płuc dużo kobiet właśnie poznałam co ich dzieci miały to samo co mój Dominik a jaki długi się urodził miał 64 cm nie mieścił się nawet w tym takim plastikowym pojemniku co dzieci zabierają na kąpiele itp mały też miał antybiotyk przez 10 dni myślałam że oszaleję w szpitalu . Nie wiem ile waży może z 11 kg , ubranka to zakładam mu na 98/104 🤦😱 ma prawie 11 msc 😁.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2020, 14:59

    Marzycielka lubi tę wiadomość

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 833 652

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynko mój synuś właśnie skończył 11 miesięcy 😊 też stoi przy wszystkim, a nawet dzisiaj zauważyłam, że zrobił kilka kroczków przy kanapie 😀 waży 9,5 kg i ma 7 zębów. Nosi ubranka w rozmiarze 80/86. Starszy syn dla porównania ma 3,5 roku i waży 12 kg, chuderlaczek z niego w męża 😉
    No, ale Twój synek to okaz ☺

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 4 latka

    7 CS o 🤱

    💃38 🕺38

    👰🤵2012
  • Freja000 Autorytet
    Postów: 1200 646

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Witajcie ,u nas już dziś ciepło było ale wczoraj też śnieg.
    Szczęśliwa jeżeli twoja siostra chce sobie zrobić test to może iść do sanepidu chyba albo do szpitala zakazanego i powie że taka sytuacja w pracy a ona źle się czuje i nie chce ludzi zarażać i powinni jej zrobić, wogole powinni przebadać wszystkich pracowników skoro jest ognisko w zakładzie.
    Mnie w tym całym zamieszaniu dziwią sprzeczne informacje,niby jesteśmy jeszcze przed szczytem a już chcą wracać do normalności i otwierać niektóre obiekty ( może jeszcze szkoły)tu mówią o zaostrzaniu i obowiązku noszenia maseczek a tu o rozluźnianiu kwarantanny,niby wielką pandemia a zachorowalność w liczbach podawanych niewielka. Niby zgromadzenia niosą śmiertelne zagrożenie a tu grupa pisiorow paraduje przed pomnikiem bez żadnych zabezpieczeń. To w sumie jak ? Jesteśmy zagrożeni czy w sumie to możemy już powoli wychodzić z domu i iść na wybory?.

    Freja co się stało z tym Wojtkiem 40+ bo nie mogę go znaleźć od jakiegoś czasu?

    zakładam, że chodzi ci o wątek a nie Wojtka 40+ ;)
    Przenieśli na starania.

    W warszawie mają zrobić punkt do robienia testów w samochodzie. Dla pracowników służby zdrowia za darmo, reszta 580.
    Wiedzą jak zarabiać ;)

    dqprp07wzt9w07bj.png
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 833 652

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka raz czy dwa razy śpi Twój synek w dzień? I jak przesypia nocki? ☺

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 4 latka

    7 CS o 🤱

    💃38 🕺38

    👰🤵2012
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka wrote:
    Koniczynka raz czy dwa razy śpi Twój synek w dzień? I jak przesypia nocki? ☺


    W dzień to różnie moja droga nawet nie wiem czy spaniem można to nazwać może to krótkie drzemki np dziś już przed 5 rano się kręcił i wstał 5 po 5 🤦 , położyłam go dałam mm poleżał i zaraz przysnął nawet godzina nie minęła , i zaraz wstał była cisza itp to nie wiem czemu tak mi wstaje 🤔 , w południe jest podobnie i w obiad tak samo , choć w południe już mi nie śpi ma tylko dwie niby drzemki , w nocy ładnie mi śpi tylko nad ranem ciągle się wierci i już mam tego dość , bo chodzę pół dnia nieprzytomna a przy 5 dzieci jest co robić jaki w domu .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2020, 07:29

    Marzycielka lubi tę wiadomość

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 833 652

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz może ten wiek tak ma ☺
    Bo mój też budzi się o 5, butlę wypije, ale nie zasypia tylko już marudzi, jęczy... wrzucę mu zabawki do łóżeczka to chwilę się pobawi, a ja drzemię 😛 ale ciężko... starszaki do 8 śpią, też bym tak chciała he he
    Około 11 ma drzemkę, śpi 1-2 h.
    Czasami jeszcze na dworzu przyśnie około 16, ale tylko już pół godziny.
    Na noc zasypia o 20-21 😉

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 4 latka

    7 CS o 🤱

    💃38 🕺38

    👰🤵2012
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka wrote:
    O widzisz może ten wiek tak ma ☺
    Bo mój też budzi się o 5, butlę wypije, ale nie zasypia tylko już marudzi, jęczy... wrzucę mu zabawki do łóżeczka to chwilę się pobawi, a ja drzemię 😛 ale ciężko... starszaki do 8 śpią, też bym tak chciała he he
    Około 11 ma drzemkę, śpi 1-2 h.
    Czasami jeszcze na dworzu przyśnie około 16, ale tylko już pół godziny.
    Na noc zasypia o 20-21 😉


    Moje te starsze też skoro świt wstają jest ta zdalna nauka to mają " lekcje " od 8.30 , syn ma o 8 czasami ma o 8.50 zwariować to można , dobrze że od Poniedziałku dzieci powyżej 13 roku życia mogą sami tak na miasto wyjść 😊 to w razie czego coś i swojego załatwi lub kupi np coś do szkoły potrzebnego , musi też do biblioteki książki oddać . Jak jest weekend to też te starsze wstają jak ranne ptaszki jak do szkoły chodziły to nie chciało i ,m się wstawać a nawet ubierać , a jak szkoły nie ma to wstają z samego rana 🤦 .
    E na dworzu to ja mam koszmar wcale nie zaśnie żebym nie wiem co robiła to nie uśnie , jak Dominik się urodził to od samego początku jak tylko do wózka go włożyłam to płakał , jakby wózek go parzył i tak męczyłam się przez 10 msc ☹️☹️ każde z nim wyjście to tragedia była , nawet spacerówki zmieniałam i nic , zabawki , kołysanki , cuda nie widy robiłam aby tylko był spokojny , dopiero teraz jak ma 11 msc to złote dziecko nie marudzi mi w wózku , a raczej w spacerówce , nie płacze nie wierci się można spokojnie z nim iść , a tak to szybko musiałam z nim iść a nawet biec , bo płakał i za nic nie mogłam go uspokoić a jeszcze czasami Anię zabierałam to już w ogóle cyrk na kółkach miałam .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2020, 18:06

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Przepraszam,ze nie odezwalam sie ale fizycznie strasznie przeszlam to poronienie :( zaczynam wracac do życia. Do tego ten wirus i siedzenie w domu tzn wychodzimy ale b.malo.
    Do tego moja ciocia ma tego wirusa bezobjawowo praktycznie przechodzi ale jest w szpitalu ze wzgledu na wiek i choroby a reszta rodziny ktora z nia mieszka jest zdrowa.
    Kochane pamietam o Was calym sercem stalyscie sie mi bliskie <3 ciezko tu nie wracac hyhy :)
    Zycze Wam duzo sil i oby wirus szybko minal abysmy mogli wrocic do "normalnosci"
    <3

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Hej.
    Przepraszam,ze nie odezwalam sie ale fizycznie strasznie przeszlam to poronienie :( zaczynam wracac do życia. Do tego ten wirus i siedzenie w domu tzn wychodzimy ale b.malo.
    Do tego moja ciocia ma tego wirusa bezobjawowo praktycznie przechodzi ale jest w szpitalu ze wzgledu na wiek i choroby a reszta rodziny ktora z nia mieszka jest zdrowa.
    Kochane pamietam o Was calym sercem stalyscie sie mi bliskie <3 ciezko tu nie wracac hyhy :)
    Zycze Wam duzo sil i oby wirus szybko minal abysmy mogli wrocic do "normalnosci"
    <3


    Wiem kochana takie odcięcie jest dobre każdy to przeżywa na swój sposób , pamiętaj że możesz zawsze tu wpadać ♥️😘.
    Współczuję kochana oby Twoja ciocia wygrała walkę z tym wirusem 💪💪💪.
    Ja cały czas się o to modlę kochana żeby wrócić do " normalności " .
    Co do wychodzenia z domu to ja wychodzę codziennie jak pozwoli na to pogoda ale powiem Wam że jak na Kwiecień to jest zimno dziś rano to aż kurtkę zimową założyłam tak było zimno kiedy będzie ponad te 20 stopni tęsknię za tym ciepłem .

    inessa lubi tę wiadomość

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa, gdybyś miała ochotę to odezwij się na FB. Moje dane Sabina Piątek. Miejscowość Dziewiętlice. Mamy taką małą grupkę na messangerze. Oczywiście gdyby ktoś jeszcze chciał,to zapraszam

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    Inessa, gdybyś miała ochotę to odezwij się na FB. Moje dane Sabina Piątek. Miejscowość Dziewiętlice. Mamy taką małą grupkę na messangerze. Oczywiście gdyby ktoś jeszcze chciał,to zapraszam


    Potwierdzam im nas więcej tym weselnej 😁.

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • melisa Autorytet
    Postów: 660 415

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2021, 04:25

    Zielona koniczyna, Laurka, agjot1979, Jagodzianka19, pawojoszka, inessa lubią tę wiadomość

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melisa Ogromne moje gratulacje ♥️ ♥️ , że też dałaś radę 4300 i SN nie no szacun 💪 a jak synek ma na imię i jak się czujesz ?.

    Przeniosłyśmy się na messanger , łatwiej tam pisać o naszych prywatnych sprawach bo tu zaraz jakiś troll się zjawi , i znowu zacznie psuć wątek , dobrze że mają tych trolli internetowych i hejterów karać i dobrze .

    Serdecznie Cię pozdrawiam, wracaj szybko do pełni sił niech zdrowo się chowa wasze szczęście .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2020, 13:01

    Jagodzianka19 lubi tę wiadomość

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melisa gratulacje, dorodny chłopaczek, niech zdrowo rosnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2020, 16:45

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melisa gratuluję 😊 konkret chłopak 😍 i włoski śliczne ma. Niech zdrowo rośnie 😊

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agjot1979 co u Ciebie?Jak dzieci?

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 04:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melisa gratuluje ogromnie! Wszystkiego dobrego dla Waszej rodzinki!

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodzianka miło ze pytasz 😊 jakoś leci, córka wrocila do przedszkola, najstarszy do szkoły, co prawda tylko na 2 godziny dziennie ale dobre i to. Czekam na prawdziwe lato bo zimno okrutnie. Miko rosnie, nadal nie ma żadnego zęba , ale ładnie już siedzi. A co u ciebie? Wszyscy się stad wynieśli i zostałyśmy same.

    Zielona koniczyna, Jagodzianka19 lubią tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
‹‹ 335 336 337 338 339 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ