X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Są tu jakieś przyszłe mamusie z Warszawy? ;)
Odpowiedz

Są tu jakieś przyszłe mamusie z Warszawy? ;)

Oceń ten wątek:
  • Rajska Ekspertka
    Postów: 213 211

    Wysłany: 13 listopada 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila8k- pewnie, nie ma co się szczypać. Jak macie tam znajoma, to oczywiscie ;-)
    23 tydz. to grzeczna dziewczynka :-D u mnie sie przekręciła koło 30 tyg. i tez juz tak została.

    Miewam coraz czesciej skurcze i to konkretne, bolace, ale nie regularne. Mam nadzieje, ze cos niedlugo zacznie sie dziać :-D

    961lzbmh98495q9y.png
  • Rajska Ekspertka
    Postów: 213 211

    Wysłany: 13 listopada 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina_karolina wrote:
    Cześć dziewczyny. Chciałam zapytać czy polecacie gdzieś w Warszawie gdzie zrobic badania prenatalne? Zależy mi żeby sprzęt był dobry i lekarz doświadczony. A nie ma lm pojęcia gdzie się zapisać. Mój lekarz nie wykonuje prenatalnych badań. Będę wdzięczna za pomoc


    Ja niestety Ci nie pomoge, bo mój lekarz tez nie wykonuje i zrobiłam w innym mieście w ogole. Moze poszukaj w Internecie ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2015, 13:05

    961lzbmh98495q9y.png
  • Dorka87 Autorytet
    Postów: 493 865

    Wysłany: 13 listopada 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina_karolina wrote:
    Cześć dziewczyny. Chciałam zapytać czy polecacie gdzieś w Warszawie gdzie zrobic badania prenatalne? Zależy mi żeby sprzęt był dobry i lekarz doświadczony. A nie ma lm pojęcia gdzie się zapisać. Mój lekarz nie wykonuje prenatalnych badań. Będę wdzięczna za pomoc
    Hej, ja robilam w Babka Medica u dr Lewczuka i bardzo polecam.
    Ja sie szykuje do porodu SN na Żelaznej :-)

    Rajska lubi tę wiadomość

  • Rajska Ekspertka
    Postów: 213 211

    Wysłany: 13 listopada 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka87- to piąteczka :-) Jak wyjde ze szpitala po porodzie ( o ile bede rodzic na Żelaznej) to zdam Wam relacje ;-) pewnie sie znajdzie kilka zainteresowanych tematem :-D trzeba sobie pomagać, po to jest to forum :-)

    961lzbmh98495q9y.png
  • Dorka87 Autorytet
    Postów: 493 865

    Wysłany: 13 listopada 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rajska wrote:
    Dorka87- to piąteczka :-) Jak wyjde ze szpitala po porodzie ( o ile bede rodzic na Żelaznej) to zdam Wam relacje ;-) pewnie sie znajdzie kilka zainteresowanych tematem :-D trzeba sobie pomagać, po to jest to forum :-)
    Super czekam na info :)
    byłam w tym szpitalu już 2 razy ale leżałam na ginekologii zwykłej i z wszystkiego jestem zadowolona :)
    masz lekarza prowadzącego z tego szpitala? na Dom Narodzin się nie szykujesz? :)

  • Rajska Ekspertka
    Postów: 213 211

    Wysłany: 13 listopada 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka87- nie mam tam lekarza, jedynie do szkoły rodzenia tam chodzilismy. Dom Narodzin- mój maz jakos sie boi, ze tam trzeba byc zdecydowanym i mieć ciążę bez komplikacji. Mowi, ze w naszym przypadku to troche ryzykowne, bo mialam komplikacje na poczatku ciazy. Sama tez troche sie boje. Poza tym biorę pod uwagę znieczulenie, a w DN chyba nie dają, bo nastawiaką sie na całkowicie naturalne metody. Tak nam tłumaczyła położna.

    961lzbmh98495q9y.png
  • Kamila8k Autorytet
    Postów: 720 316

    Wysłany: 13 listopada 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rajska wrote:
    Dorka87- nie mam tam lekarza, jedynie do szkoły rodzenia tam chodzilismy. Dom Narodzin- mój maz jakos sie boi, ze tam trzeba byc zdecydowanym i mieć ciążę bez komplikacji. Mowi, ze w naszym przypadku to troche ryzykowne, bo mialam komplikacje na poczatku ciazy. Sama tez troche sie boje. Poza tym biorę pod uwagę znieczulenie, a w DN chyba nie dają, bo nastawiaką sie na całkowicie naturalne metody. Tak nam tłumaczyła położna.
    Ja chodziłam do szkoły rodzenia prowadzonej przez położne z żelaznej.
    Rajska wrote:
    Kamila8k- pewnie, nie ma co się szczypać. Jak macie tam znajoma, to oczywiscie ;-)
    23 tydz. to grzeczna dziewczynka :-D u mnie sie przekręciła koło 30 tyg. i tez juz tak została.

    Miewam coraz czesciej skurcze i to konkretne, bolace, ale nie regularne. Mam nadzieje, ze cos niedlugo zacznie sie dziać :-D
    No grzeczna, grzeczna. Ja póki co miałam dziś tylko taki ból brzucha jak na @, ale przeszło po jakimś czasie, po nospie.
    Karolina_karolina wrote:
    Cześć dziewczyny. Chciałam zapytać czy polecacie gdzieś w Warszawie gdzie zrobic badania prenatalne? Zależy mi żeby sprzęt był dobry i lekarz doświadczony. A nie ma lm pojęcia gdzie się zapisać. Mój lekarz nie wykonuje prenatalnych badań. Będę wdzięczna za pomoc
    Ja byłam na prenatalnych i tych 3 trymestru w gabinetach Łucka w śródmieściu. Byłam u dr Makowskiego zapłaciłam 250zł, ale tak dokładnego i szczegółowego USG nie miałam nigdy wcześniej.

    klz9df9h204986rx.png
    w57vlbet2okrugwn.png
  • Rajska Ekspertka
    Postów: 213 211

    Wysłany: 13 listopada 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila8k- ja właśnie też. Chodziłaś bezpośrednio do poradni przy szpitalu, czy na Drzeworytników- ja chodziłam do tej właśnie szkoły rodzenia, w sensie na Drzeworytników :-P

    961lzbmh98495q9y.png
  • Kamila8k Autorytet
    Postów: 720 316

    Wysłany: 13 listopada 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rajska wrote:
    Kamila8k- ja właśnie też. Chodziłaś bezpośrednio do poradni przy szpitalu, czy na Drzeworytników- ja chodziłam do tej właśnie szkoły rodzenia, w sensie na Drzeworytników :-P
    Ja chodziłam do szkoły rodzenia na ul. Śląskiej (Włochy)

    klz9df9h204986rx.png
    w57vlbet2okrugwn.png
  • Rajska Ekspertka
    Postów: 213 211

    Wysłany: 13 listopada 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz. To jeszcze jakas jest, nie wiedzialam:-) Zadowolona jesteś z tej szkoły? :-)

    961lzbmh98495q9y.png
  • Kamila8k Autorytet
    Postów: 720 316

    Wysłany: 13 listopada 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rajska wrote:
    O widzisz. To jeszcze jakas jest, nie wiedzialam:-) Zadowolona jesteś z tej szkoły? :-)
    Dowiedziałam się ciekawych rzeczy. na 6 spotkań jedno było do bani..

    klz9df9h204986rx.png
    w57vlbet2okrugwn.png
  • jacusianka Autorytet
    Postów: 848 1341

    Wysłany: 13 listopada 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o, reanimacja wątku!
    ja też Zielona Białołęka ;)
    co do usg prenatalnego polecam dr Radzikowska z Babki :)
    no i rodzić na żelaznej też polecam! wspanale wspominam swój poród ;)

    Misia15 lubi tę wiadomość

    f2wlanli87i35nxa.png[/url]

    f2wlvfxmiletxqht.png[/url]
  • Misia15 Ekspertka
    Postów: 175 312

    Wysłany: 13 listopada 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rajska wrote:
    Wyslalam zaproszenie. Napisze Ci na prv, żeby nie bylo ze sieje reklamę na forum:-)

    Fajnie, że robi się nas coraz więcej, mamusiek z Warszawy. Powodzenia dziewczyny, zwłaszcza dla tych, które są na poczatku drogi;-)

    Rajska dzięki! Ją dopiero odkrywa to forum i ogarnęła te zaproszenia hehe okazało się że już kilka Mialam wcześniej a nawet o nich nie wiedziałam :-) czekam na info i pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2015, 20:17

    Misia15
    Naszą Księżniczka - Oliwka <3 <3 <3 xnw4pc0zxvwfzggh.png
  • Misia15 Ekspertka
    Postów: 175 312

    Wysłany: 13 listopada 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiurka wrote:
    ja tez Zielona Białołeka :)

    Super Basiurka! Może się spotkamy kiedyś na spaceru :-) a ty który tydzień jesteś? Bo ja dopiero albo już 11 tydzień :-) ją mieszkam obok parku na magicznej :-)

    Misia15
    Naszą Księżniczka - Oliwka <3 <3 <3 xnw4pc0zxvwfzggh.png
  • Misia15 Ekspertka
    Postów: 175 312

    Wysłany: 13 listopada 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jacusianka wrote:
    o, reanimacja wątku!
    ja też Zielona Białołęka ;)
    co do usg prenatalnego polecam dr Radzikowska z Babki :)
    no i rodzić na żelaznej też polecam! wspanale wspominam swój poród ;)

    Super ze jest nas kilka z okolic Białołęki jest szansa że spotkamy się na spacerku :-)

    Misia15
    Naszą Księżniczka - Oliwka <3 <3 <3 xnw4pc0zxvwfzggh.png
  • basiurka Ekspertka
    Postów: 205 277

    Wysłany: 13 listopada 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia15 wrote:
    Super Basiurka! Może się spotkamy kiedyś na spaceru :-) a ty który tydzień jesteś? Bo ja dopiero albo już 11 tydzień :-) ją mieszkam obok parku na magicznej :-)
    ja jestem z okolic ulicy Kartograficznej to po drugiej stronie. Mieszkam juz sporo tutaj bo tutaj pracuje w placówce edukacyjnej :) Teraz jestem w 26 tygodniu ciazy i bede rodzic w brodnowskim. Moja ciaza niestety jest z komplikacjami, a kolezanka poleciła mi super lekarza i jestem bardzo zaodowolona zarówno z opieki w bródnowskim bo juz tam lezałam jak i z lekarza :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2015, 21:39

    Misia15 lubi tę wiadomość

  • Misia15 Ekspertka
    Postów: 175 312

    Wysłany: 13 listopada 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiurka wrote:
    ja jestem z okolic ulicy Kartograficznej to po drugiej stronie. Mieszkam juz sporo tutaj bo tutaj pracuje w placówce edukacyjnej :) Teraz jestem w 26 tygodniu ciazy i bede rodzic w brodnowskim. Moja ciaza niestety jest z komplikacjami, a kolezanka poleciła mi super lekarza i jestem bardzo zaodowolona zarówno z opieki w bródnowskim bo juz tam lezałam jak i z lekarza :)

    My mieszkamy juz 1.5 roku. U mnie ciąża przebiega prawidłowo tfu tfu nie zapeszam. To fajnie to naprawdę na spacerek możemy się kiedyś umówić :-) ja jestem narazie na zwolnieniu bo kiepsko znoszę początki :-(

    Misia15
    Naszą Księżniczka - Oliwka <3 <3 <3 xnw4pc0zxvwfzggh.png
  • Rajska Ekspertka
    Postów: 213 211

    Wysłany: 13 listopada 2015, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia15- wysłałam ;-)

    Misia15 lubi tę wiadomość

    961lzbmh98495q9y.png
  • basiurka Ekspertka
    Postów: 205 277

    Wysłany: 14 listopada 2015, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia15 wrote:
    My mieszkamy juz 1.5 roku. U mnie ciąża przebiega prawidłowo tfu tfu nie zapeszam. To fajnie to naprawdę na spacerek możemy się kiedyś umówić :-) ja jestem narazie na zwolnieniu bo kiepsko znoszę początki :-(
    my już 8 lat tutaj :) Ja tez na l4 :) Jasne ze na spacer bardzo chetnie, a na kiedy masz termin?

  • Domi82 Przyjaciółka
    Postów: 69 46

    Wysłany: 14 listopada 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, fajnie, że jest taki wątek. Jestem z Mokotowa, chętnie nawiążę kontakt z innymi mamami, a jeśli jeszcze któraś ma dzieci w wieku około 2 lata to tym bardziej chętnie, bo mam juz 2-letniego synka. Chodzi do żłobka, ja jestem na L4- w związku z amniopunkcją i stresującym czekaniem na wynik, który na szczęście okazał sie dobry. Teraz czekam na drugiego chłopczyka, termin początek kwietnia. Spróbuje Was nadrobić, poprzednio rodziłam na Madalińskiego, teraz sie zastanawiam jeszcze, choć to było w 2013 i byłam bardzo zadowolona. Każdy szpital dobry jak poród krotki :-) mój trwał 13 godzin niestety, ale opieka była super, nic nie mogę im zarzucić. To spieszę podczytać i w razie czego na kawkę / kefir jestem chętna :-) Dobrego weekendu :-) Dominika.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2015, 08:03

    oar8vfxmmnw6im3i.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ