X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ❤️Sierpień 21❤️
Odpowiedz

❤️Sierpień 21❤️

Oceń ten wątek:
  • olkakarolka Ekspertka
    Postów: 250 185

    Wysłany: 12 maja 2021, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi to się wydaje że mam jeszcze tyyyyle czasu. Ale przy kolejnym dziecku tak chyba jest 🙈 Przywiozłam od kuzynki kołyskę, lepszy wózek i ciuszki. Muszę znieść ze strychu te pochowane po starszaku.
    Myślę, że kupię jakiś kocyk, dokupie jakieś ciuszki, ogarnę aptekę i dla siebie rzeczy i tyle. Koniecznie muszę garderobę ogarnąć bo powoli się w nic nie mieszczę 😂🙈
    Właśnie siedzę na krzywej.. bleeee jeszcze godzina..

    A z apteki do polecam Tantum rosa, rozpuszczalam w pojemniczku z psikaczem i super mi się rana goiła ;) i jeszcze wkładki laktacyjne z Johnsona, najpierw się zastanawialam co kuzynka w nich widzi, aleeee zmieniły moje życie 😜

    Patryśka lubi tę wiadomość

    qb3c2n0afku740kd.png

    mhsvj44j7zycx2gc.png
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 6095 5011

    Wysłany: 12 maja 2021, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi83 wrote:
    Agnieszkam podziwiam dziewczyny takie jak Ty! Musidz byc mega zorganizowana.
    Wiesz co, ja nawet nie wiem jak to ogarniam 🙈 samo przychodzi, przy dwójce dzieci dopiero czeka mnie wyzwanie...

    Agi83 lubi tę wiadomość

    06.2024- wracamy po ostatnią ❄️🍀

    Krzyś 26.07.2021 (36+4tc) 💙
    age.png

    Madzia 13.12.2019 (40+1tc) 💓
    age.png

    21dpt USG- 2,5mm szczęścia, mamy ♥️😍
    6dpt pozytywny test, beta-46,8; 8dpt beta-132,3; 10dpt beta-393,7 🍀
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA (została 1❄️)
    11.2020 - wracamy po ❄️

    23dpt jest ♥️
    Beta: 6dpt- 47,16, 8dpt-140,50, 10dpt-361,70, 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    01.2019r. Laparoskopia - niedrożne jajowody
    Starania od 10.2016r.
  • Glenka Ekspertka
    Postów: 209 290

    Wysłany: 12 maja 2021, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_i_Niki wrote:
    Glenka, bo ten nastoletni wiek taki jest 🙈 czego by Ci rodzice nie zrobili to i tak nie przypasuje 😂
    Moi jak miałam 13 lat kupili mieszkanie na Białołęce... I zabrali mnie z Bielan od przyjaciół, od "cywilizacji", a w zamian za oknem widziałam konie i kurczaki 😂 był bunt, złość, ba nawet chciałam zamieszkać u dziadków 🙈 skończyło się na tym, że na Bielanach skończyłam gimnazjum i liceum i spędzałam tam każdą wolną chwilę 🤷‍♀️ często do domu wracałam tylko spać 😁 a w dorosłym życiu wybrałam jednak Białołęke hehe

    Haha ja wiem, że najprawdopodobniej gdzie byśmy się nie wyprowadzili to byłoby źle 🤦‍♀️🤣. Ale w moich czasach Chotomow był kiepsko skomunikowany z Warszawa (przynajmniej rejony nowej szkoły, gdzie ja mieszkałam). Natomiast jakbyście kupili dom gdzieś blisko stacji to już życie staje się łatwiejsze 😉. Ja to bym najchetniej zamieszkała w jakimś segmencie/bliźniaku ale w Warszawie, a na to to chyba nigdy nie będzie mnie stać 🤣.

    Pocieszacie trochę tym, że wasze dzieci też jeszcze nie obrócone. No nic, trzymam kciuki za swojego bąbla i za wasze, żeby postanowiły ruszyć zadek do góry :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2021, 09:50

    p19urjjgspdsidmj.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 12 maja 2021, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też prawie nic jeszcze nie kupiłam poza 3 pajacami, kocykiem i otulaczem bambusowym. Tez mi się wydaje, że dużo czasu jeszcze. Teraz wstawiamy nową 3 metrową szafę do sypialni, także miejsce się szykuje 😉

    Ja jestem po wizycie. Synuś waży 920g,ułożony miednicowo, taki akuratny na wiek ciąży 🙂 szyjka długa 5,5cm, tylko tak jak niestety myślałam po moich bólach, zaczęło mi się rozchodzic spojenie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2021, 09:45

    BitterSweetSymphony, ❤️ Heart ❤️, Agi83, aganieszkam, Kika, Patryśka lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 12 maja 2021, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkich pozytywnych wizyt!

    Bezsilna córeczka wagowo może i jest spora, ale ja zawsze twierdzę, że lepiej wypasione dziecię jak jakiś szczypioreczek co strach podnieść 🤭

    agulineczka co można na to poradzić? Z tego co wiem rozchodzenie spojenia to wskazanie do cc 😟

    Ja wizytę mam jutro i już nie mogę się doczekać. W te ciepłe dni córeczka jakby ospała, mało się rusza i mam nadzieję, że wszystko z nią w porządku.

    bezsilna lubi tę wiadomość

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 12 maja 2021, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bitter na rozchodzenie spojenia i związany z nim ból za dużo się nie poradzi. Zazwyczaj ból przechodzi po porodzie. Ewentualnie po porodzie zakłada się kobiecie taki pas ściągający miednicę. Wskazaniem do cc jest rozejście powyżej 1cm, na szczęście u mnie nie jest jeszcze tak źle. Moj lekarz mówił, że podczas jego 12 letniej pracy w szpitalu mieli takie 2 pacjentki. Wiem tylko, że musze uważać na gwałtowne ruchy, w nocy spię z poduszką między nogami.W ciągu dnia, o ile się nie przeciążę, jakoś funkcjonuję, gorzej z przewracaniem się z boku na bok w nocy. Pierwsze dziecko urodziłam sn, drugie juz cc przez wskazania, które miałam, teraz tez cc będzie.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Sylwia_i_Niki Autorytet
    Postów: 589 610

    Wysłany: 12 maja 2021, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glenka my właśnie oglądaliśmy te blisko stacji 😁 no ale nic póki co czekamy 🤷‍♀️ pierwotną opcją był właśnie segment na Białołęce, bo tu ceny są prawie najniższe jeśli chodzi o Warszawę, no ale jeszcze nie zaprojektowali tego "mojego" 😂

    Podziwiam Was dziewczyny, że będziecie teraz wykańczać / remontować, mnie zwykle malowanie przeraża 😂 no ale my ludzie z wiecznym niedoczasem.

    A ja ostatnio zastanawiam się nad kupnem wagi dla dziecka. Czy któraś z Was korzystała??
    Będę walczyć o te nasze karmienie, a myślę, że posiadanie takiej wagi mogłoby przynieść mi odrobinę spokoju... Bieganie do przychodni co 2 dni średnio mi się widzi, a to nie jest jakiś kosmiczny koszt

    34bw9jcgtpweb6ht.png

    mhsv3e5eqjicmuk3.png

    l22ndf9hqu72xmmm.png

    5cs 🥰 udało się!
  • bezsilna Autorytet
    Postów: 1228 2897

    Wysłany: 12 maja 2021, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BitterSweetSymphony wrote:
    Gratuluję wszystkich pozytywnych wizyt!

    Bezsilna córeczka wagowo może i jest spora, ale ja zawsze twierdzę, że lepiej wypasione dziecię jak jakiś szczypioreczek co strach podnieść 🤭

    agulineczka co można na to poradzić? Z tego co wiem rozchodzenie spojenia to wskazanie do cc 😟

    Ja wizytę mam jutro i już nie mogę się doczekać. W te ciepłe dni córeczka jakby ospała, mało się rusza i mam nadzieję, że wszystko z nią w porządku.

    Trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte. ☺ ciekawe ile Twoja waży bo z terminem idziemy łeb w łeb 😁
    Moja dzisiaj o 4 rano obudziła mnie czkawką 🤣
    Wczoraj bardziej ruchliwa a dziś jakby spokojniejsza. Nie wiem od czego to zależy ale właśnie wciągnęłam drożdżówkę i czekam na rozwój sytuacji 🤣😁

    BitterSweetSymphony lubi tę wiadomość

  • Elleen Autorytet
    Postów: 879 701

    Wysłany: 12 maja 2021, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znowu nie mogłam spać od 4.30 do 6.30. Gorąco i duszno, a okno otwarte. I jak ostatnio się trochę martwiłam, że synek mało się rusza tak mi właśnie koło 6 takie kopniaki zaserwował, że myślałam, że idzie pobiegać😂
    Ja dzisiaj zaliczyłam szczepienie na krztusiec. Ręka obolała. I byłoby ok, gdyby nie fakt, że moja przychodnia to miejsce, gdzie pracują same poirytowane baby i każda okazja do pokazania, że one tu rządzą jest dobra. A już nawet zaczęłam je chwalić w zeszłym tygodniu, że takie miłe przez telefon i pomocne. A przyjeżdżam na miejsce i czar pryska, bo przez tel co innego, a na miejscu co innego. W końcu powiedziałam, żeby ustaliły jedna wersję do pacjenta i nie mam zamiaru w tym stanie jeździć tam i z powrotem🤯 no Szał.

    Patryśka lubi tę wiadomość

    o1486iyele9sg31t.png
    Ona: 30, On: 38lat. Starania ok 2-3 lata.
    08.2020.- I CS Lametta [*] 6tc😢💔
    11.2020- II CS z Lamettą - 💕
    19.05. 2020-III badania prenatalne:
    ♀️ 2048g 💓150/ min
    ♂️ 2272g💓 145/min
    "Jezu, Ty się tym zajmij. Zawierzam się Tobie"
  • ❤️ Heart ❤️ Ekspertka
    Postów: 199 120

    Wysłany: 12 maja 2021, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś nie spałam od 3.30 do 6.10, duszno, gorąco i kopniaki po obu stronach, a jak usnęłam, to już trzeba było wstawać niedługo i jestem niewyspana.
    Odnośnie ciszy i spokoju, to ok kilku lat już szukamy segmentu lub ziemi pod dom, ale z dobrą lokalizacją, a z tym jest problem. Ciągle się zastanawiam, gdzie będą dzieci chodziły do szkoły, jak wyjedziemy na wieś i to mnie przeraża, bo jak ja się dowiem, czy dana szkoła jest dobra? A podstawówka to dopiero początek 🙆
    Obecnie ceny o ok. 60-100 tysięcy wyższe niż rok temu i już nas na nasz wymarzony metraż segmentu nie stać. Będziemy czekać i szukać dalej. Ja chcę ziemię i postawić dom, ale nadal nie znalazłam dobrej dla mnie miejscówki, ale czas pokaże jak to się skończy.

  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 6095 5011

    Wysłany: 12 maja 2021, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_i_Niki wrote:
    Glenka my właśnie oglądaliśmy te blisko stacji 😁 no ale nic póki co czekamy 🤷‍♀️ pierwotną opcją był właśnie segment na Białołęce, bo tu ceny są prawie najniższe jeśli chodzi o Warszawę, no ale jeszcze nie zaprojektowali tego "mojego" 😂

    Podziwiam Was dziewczyny, że będziecie teraz wykańczać / remontować, mnie zwykle malowanie przeraża 😂 no ale my ludzie z wiecznym niedoczasem.

    A ja ostatnio zastanawiam się nad kupnem wagi dla dziecka. Czy któraś z Was korzystała??
    Będę walczyć o te nasze karmienie, a myślę, że posiadanie takiej wagi mogłoby przynieść mi odrobinę spokoju... Bieganie do przychodni co 2 dni średnio mi się widzi, a to nie jest jakiś kosmiczny koszt
    Moja mama kupiła wagę dla mojej córki i braciszka siostry bo w tym samym czasie się urodzili :) no i super sprawa zwłaszcza w dobie pandemii bo niektóre położne nie przychodzą tylko wywiad przez telefon... W przychodni też jest mniej wizyt, tylko na szczepienia były rok temu, teraz już jest lepiej. Ja kiedyś młodą wsadziłam do brytfanki i na wagę kuchenna 😂 ale niestety okazało się, że waży więcej niż dopuszczalna masa na ten wadze 🤦‍♀️

    Patryśka lubi tę wiadomość

    06.2024- wracamy po ostatnią ❄️🍀

    Krzyś 26.07.2021 (36+4tc) 💙
    age.png

    Madzia 13.12.2019 (40+1tc) 💓
    age.png

    21dpt USG- 2,5mm szczęścia, mamy ♥️😍
    6dpt pozytywny test, beta-46,8; 8dpt beta-132,3; 10dpt beta-393,7 🍀
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA (została 1❄️)
    11.2020 - wracamy po ❄️

    23dpt jest ♥️
    Beta: 6dpt- 47,16, 8dpt-140,50, 10dpt-361,70, 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    01.2019r. Laparoskopia - niedrożne jajowody
    Starania od 10.2016r.
  • Sylwia_i_Niki Autorytet
    Postów: 589 610

    Wysłany: 12 maja 2021, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas położne przychodziły (przy poprzedniej 2 dzieci) ale ani razu wagi nie miały... Ja dziś lub jutro (nie wiem jak mi czas pozwoli) zapisze się na wizytę w poradni laktacyjnej (przyjmują także w ciąży) niech kolejna kobieta spróbuję coś wymyślec 😂 bo płacić teraz za dojazd trochę bez sensu... Mogę podjechać póki mam siły

    34bw9jcgtpweb6ht.png

    mhsv3e5eqjicmuk3.png

    l22ndf9hqu72xmmm.png

    5cs 🥰 udało się!
  • Mała Matylda Autorytet
    Postów: 1476 2758

    Wysłany: 12 maja 2021, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córka na ostatnim USG 25+3 też leżała pupą do świata, ale już kolejnego dnia czułam że jest poprzecznie. Łobuziak🤪. Moja lekarka stwierdziła, że mała ma jeszcze czas na przyjęcie właściwej pozycji. Tydzień wcześniej leżała główkowo, a ja się cieszyłam i nie brałam pod uwagę że jeszcze się przekręci. Na razie spokojnie czekam, ale jeśli Hania dobrowolnie nie ułoży się główką w dół będę próbowała obrotu zewnętrznego. Bardzo nie chcę cesarki.

    Ja nie spieszę się z wyprawką, ale robię sobie szczegółową listę, mogę się nią podzielić. W czerwcu wyjeżdżamy na urlop, podstawowe produkty kupię przed wyjazdem i na wszelki wypadek spakuję sobie taką awaryjną torbę na pobyt w szpitalu. Główne zakupy zrobię po powrocie. Starszą córkę urodziłam 9 dni po terminie, w rodzinie jest wyraźna tendencja do porodów po czasie, więc mam poczucie, że nie muszę się spieszyć.

    Poprzednio mieliśmy taką wagę:
    https://m.ceneo.pl/46945932#tab=reviews
    Spełniła moje oczekiwania. U mnie położna nie nosiła wagi, aby zważyć dziecko trzeba było umówić wizytę w przychodni 🤦.

    Sylwia, mam nadzieję, że kolejna cdl wniesie jakieś nowe spojrzenie i coś doradzi. Ty wyjściowo masz już sporą widzę i doświadczenia, więc mam nadzieję że nowa położna stanie na wysokości zadania.

    Olkakarolka, ja też używałam Tantum Rosa w butelce z atomizerem i bardzo sobie chwaliłam🙂. To wygodna metoda, stosowałam po każdym skorzystaniu z toalety. Teraz zrobię podobnie. Cześć kobiet wybiera butelki z dziubkiem po wodzie mineralnej i też polecają.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2021, 16:13

    uch59vvjdzcznt8y.png
    tb73e6ydy4fz1gcd.png
  • Żonkil Autorytet
    Postów: 956 818

    Wysłany: 12 maja 2021, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mogę do Was dołączyć?
    Gratuluję wszystkim zdrowo rozwijających się bobasów.
    Przedstawię się krótko: jestem z Warszawy, to moja 3 ciąża, ale pierwsza tak zaawansowana. Pierwsza okazała się biochemiczną a druga zakończyła się też na dość wczesnym etapie poronieniem zatrzymanym. Teraz ciąża rozwija się prawidłowo i spodziewamy się dziewczynki :)
    Bardzo długo Was sobie podczytuję, długo się opierałam się by dołączyć, bo miałam w głowie, że w poprzedniej ciąży szybko musiałam się pożegnać z fioletową strefą i tak jakoś odkładałam, odkładałam i tak zeszło.

    Termin porodu na 14.08 :)

    Elleen, BitterSweetSymphony, bezsilna, Agi83, BusiaT, aganieszkam, Kika, Sto_krotka, Patryśka, Mała Matylda, ❤️ Heart ❤️ lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2020
    - 05.2020 💔cb
    -07.2020 💔poronienie 8tc Aniołek [*]

    eb856b1cbf.png

    6c781ed246.png
  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 12 maja 2021, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bezsilna wrote:
    Trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte. ☺ ciekawe ile Twoja waży bo z terminem idziemy łeb w łeb 😁
    Moja dzisiaj o 4 rano obudziła mnie czkawką 🤣
    Wczoraj bardziej ruchliwa a dziś jakby spokojniejsza. Nie wiem od czego to zależy ale właśnie wciągnęłam drożdżówkę i czekam na rozwój sytuacji 🤣😁

    Dzięki 😘 Obstawiam, że moja kluseczka będzie miałam podobną wagę do Twojej albo może jeszcze większą 🥴
    A ja zjadłabym drożdżóweczkę mmm ale muszę się pilnować bo waga jest bezlitosna.


    Żonkil witaj wśród nas! Fajnie, że dołączy do nas kolejna słodka niunia! Wszystkiego dobrego!

    P.S. A tak chciałam zapytać czy jest w naszym gronie ktoś z okolic Wrocławia?

    bezsilna, Żonkil lubią tę wiadomość

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • Sylwia_i_Niki Autorytet
    Postów: 589 610

    Wysłany: 12 maja 2021, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Żonkil 👋 ja Cie chyba kojarzę z ovu 😉
    Rozgość się i gratuluję córeczki! Już bliżej niż dalej ❤️

    Żonkil lubi tę wiadomość

    34bw9jcgtpweb6ht.png

    mhsv3e5eqjicmuk3.png

    l22ndf9hqu72xmmm.png

    5cs 🥰 udało się!
  • KarolinaK Autorytet
    Postów: 763 532

    Wysłany: 12 maja 2021, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żonkil, cudnie, że do nas dołączyłaś, witamy ciepło :)

    Ja dziś byłam na gimnastyce z relaksacją w ciąży i bardzo mi się podobało - mega się odprężyłam i postanowiłam chodzić regularnie :) Mąż się ze mnie śmieje, bo na tych wszystkich ćwiczeniach to się głównie leży i relaksuje - coś dla mnie :P


    aganieszkam - ale Cię podziwiam, że tak ogarniasz. Dla mnie remont to magia i na razie mąż wszystko ogarnia, ja mogę płytki wybierać i meble :P

    Patryśka - ja zrobiłam 3 serie zakupów na wapetka.pl, wg mnie tam jest najtaniej, ale nie sprawdzałam tego dogłębnie. To mój pierwszy dzidziuś, więc totalnie się nie znam, ale podsyłam, co kupiłam :
    - canpol podkłady poporodowe na noc i na dzień
    - aspirator do noska
    - canpol majtki wielorazowe
    - jedną paczkę waterwipes
    - kompresy jałowe
    - kindi, płatki dla niemowląt (tutaj hit, zapłaciłam 3,80 zł :)
    - sól fizologiczną, ampułki
    - nożyczki, obcążki, pilniczek (zestaw)
    - lanolinę z Ziaji
    - wkładki laktacyjne lashinoh
    - seni podkłady higieniczne
    - olej ze słodkich migdałów
    - canpol laktator Easy Start + butelkę canpola z misiem :D
    - pieluszki bambusowe Babyono - kupowałam w aptece, bo te same w Smyku albo innych sklepach są czasem nawet za 40, a tutaj 3 kosztowały koło 24 zł, a bardzo chciałam mieć kilka bambusowych
    - pedicetamol
    - espumisan dla niemowląt
    - linomag maść
    - witaminę D dla niemowląt

    bezsilna, Żonkil, Patryśka lubią tę wiadomość

    08.2021 - synek 💙

    preg.png
  • KarolinaK Autorytet
    Postów: 763 532

    Wysłany: 12 maja 2021, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jeszcze z wyprawkowych spraw. Kupiłam teraz używany kosz Mojżesza, ale chciałam dokupić nowy materacyk i prześcieradło, ale totalnie się nie znam. Macie coś do polecenia?

    08.2021 - synek 💙

    preg.png
  • olkakarolka Ekspertka
    Postów: 250 185

    Wysłany: 12 maja 2021, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badania słabe, oczywiście cukry wysokie, przekroczone na czczo i po godzinie. A jak dotarłam do domu i zmierzyłam glukometrem to pokazało mi 53 🤦🏻‍♀️ ręce to tak mi się trzęsły że nie ogarnialam. Do tego wyszły ketony w moczu. Nie ominie mnie wizyta u diabetologa

    qb3c2n0afku740kd.png

    mhsvj44j7zycx2gc.png
  • Kika Autorytet
    Postów: 1103 1181

    Wysłany: 12 maja 2021, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żonkil, super że dołączyłaś do nas 🙂 pozwól że Was dopisze do listy sierpniowek 🙂
    Ja dziś byłam u koleżanki, która szykowała dla mnie rzeczy po swojej córci. Mam ciuszków przynajmniej na pół roku 🤪 do tego bujak, łóżeczko dostawne, prześcieradła, kocyki, podkłady, pampersy... W szoku jestem ile tego wszystkiego. Muszę to poprzeglądać i sprawdzić czego ewentualnie brakuje. Także u mnie z dnia na dzień wyprawka ciuszkowa się uzupełniła 😉

    Elleen, Żonkil, bezsilna, BitterSweetSymphony, Patryśka, Mała Matylda, ❤️ Heart ❤️ lubią tę wiadomość

    km5ssg18adat8uu9.png

    03.06 - 1 IUI 🎉
    18.07 - Aniołek - poronienie zatrzymane w 8tc 💔
    15.10 - 2 IUI 🍷
    12.11 - 3 IUI 🙏✊
    24.11(25dc) - beta 48,4 mlU/ml
    26.11(27dc) - beta 191,0 mlU/ml, progesteron 71,9 ng/ml
    01.12 (32dc) beta 3855 mlU/ml
    03.12 (34dc) beta 7657 mlU/ml, progesteron 51,6 ng/ml
    12.12 jest ❤️

    Kropeczko, zostań z nami ❤️🙏
‹‹ 180 181 182 183 184 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ