X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne SIERPNIÓWCZKI 2015
Odpowiedz

SIERPNIÓWCZKI 2015

Oceń ten wątek:
  • Weridiana Autorytet
    Postów: 1789 3835

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lys wrote:
    Mąż mówi, że ważył tak jakoś między 3200 a 3400, nie wie jaki długi był. Ja natomiast nie mam pojęcia, bo moja mama nie pamięta, a moja książeczka zaginęła dawno temu, jednak raczej też nie byłam duża. Tylko brat ważył jakoś 4kg, no ale teraz w przeciwieństwie do reszty rodziny ma prawie 190 cm wzrostu, ja ledwo 163 cm :D

    Iys przyjelabym wage coreczki 3300 :-)

    ps.ja mam 164cm waga corki 2700 hmmm no to moze 3kg ;-)

    ide was nadrabiac bo w nocy mialam problem z internetem

    zupka wyszla pyszna :-) i duuuzo tego, dzisiaj tez jemy

    niecierpliwa, lys, jesslin87, małaMyszka lubią tę wiadomość

    1usasg185gkausx0.png
  • Martucha86 Autorytet
    Postów: 460 1981

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za informacje o wózkach dziś wieczorem będziemy debatować i wybierać :).
    Tez czekam na wieści od Miru...i Euforia daj znać jak się trzymacie :)!

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    5fo2vs9.png
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    czyli ksylitol mozemy dodawć do ciast np??
    mozna napewno, bo ma niski ideks glikemiczny, ale nie wiem w jakies ilosci. Mozna tez fruktoze, ale ksylitol podobno i zdrowszy i mniej kaloryczny. Bardzo w cukrzycy zalecany jest olej kokosowy,podobno mega.obniza poziom cukru. Ja go uwielbiam, bo po pierwsze mozna na nim smazyc i gotowac dietetycznie, a po drugie do uzytku zewnetrznego. Smaruje nim suty, tylek jak mialam hemoroida, lagodzil swedzienie Infekcji intymnej, na wlosy super, na oparzenie, podobno zajebiste na.odparzenia u maluchow. Nawet stosujemy jako lubrykantu czasami w seksie hyhy pieknie pachnie kokosowo i zero chemii. No ale wlasnie podobno dla cukrzykow mega dobrze wplywa.

    Laura, Maniuś, 0na88, jesslin87, małaMyszka lubią tę wiadomość

    tb73i09k881y3sjt.png
  • Weridiana Autorytet
    Postów: 1789 3835

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Magda, popieram pomysł z sosem :)

    Mój synek urodził się 2920g i 51cm (ja ok 3kg mąż chyba 3200g choć teraz ma 186cm) no i nawet te najmniejsze ubranka dla Jasia były ogromne. Także z tymi rozmiarami to różnie.

    Ja dalej walczę z żołądkiem i dusznosciami. Wczoraj po tym było lepiej nawet zjadłam wieczorem kolacje. Ale non stop czuje taka gule w gardle i jakby ucisk w mostku. Rano nie, ale jak tylko się zdenerwowalam to od razu. Może to kurde jakaś nerwica :/ dziś idę do internisty na 14:45. Oj marzy mi się normalne jedzenie jak piszecie o obiadach..

    Zetka tak sobie pomyslalam ze to rzeczywiscie moze byc nerwica. ja jak bylam dzieckiem mialam nerwice i wlasnie czulam jakby taka gule w gardle jakbym sie miala udusic i ze caly czas cos tam siedzi.....

    Zetka, małaMyszka lubią tę wiadomość

    1usasg185gkausx0.png
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupowałyście te wałeczki http://allegro.pl/bezpieczne-waleczki-dla-niemowlat-do-lozeczka-i5484022974.html
    zastanawiam się czy kupić dwa w tej cenie to wcale nie drogo myślę

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • niecierpliwa Autorytet
    Postów: 6709 14505

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0na88 wrote:
    ja w dalszym ciagu rozgladam sie za laktatorem , wlasciwie tylko on mi został zeby zamknac wyprawke

    Ja w koncu zdecydowalam sie na canpol basic reczny, ma dobre opinie i jest tani i jak nie podola to nie bedzie mi szkoda 40 zl

    Ja dzis dostalam wodoodporny ochraniacz na materac i tym samym zamknelam wyprawke, w srode jade odebrac wozek i zostana juz tylko kwestie formalne wypelnienie dokumentow do pracy, plan porodu i badania do szpitala. Do polowy lipca chce juz to pozalatwiac. No i pakowanie torby, ale jakos do tego mi nie spieszno :P

    Jeszcze zostaly mi 3 pralki ciuszkow do poprania i poprasowania i wszystkie posciele, kocyki itp w sumie wyjdzie mi 7 pralek samych rzeczy dla mlodej.

    Laura, Weridiana, 0na88, małaMyszka lubią tę wiadomość

  • AgaSad Autorytet
    Postów: 1879 3085

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabka11 wrote:
    Przyszlo lozeczko !!!! :D
    Zaraz zabieram sie za rozpakowywanie :)

    Dostalam ten kupon rabatowy na 20zl z biedronki przy placeniu karta, a ze wazny tylko do 28.06 to stwierdzilam ze nie ma na co czekac i zrobilam zamowienie na allegro :)
    Kupilam materac do lozeczka, te skarpetki z l`biotica dla siebie i meza, pokrowiec na ubrania pod lozko i takie pudlo-kufer na koce i narzuty:
    http://allegro.pl/wielkie-pudlo-kufer-skrzynia-xxxl-brzoza-gpsk2771-i5040701106.html
    Myslalam wczesniej o koszu z wikliny, ale duzo drozsze sa, a to pudlo kolorystycznie pasuje mi do salonu i bedzie stalo za drzwiami :)

    Ufffff zatem wszystkie zakupy zrobione :)

    Aaaaaa wypralam poduszke minky z wkladem i kocyk w pralce-pranie reczne, 30° i bez wirowania. Jest ok, nic sie nie stalo, nie stracily fasonu takze mozecie smialo prac :)

    Zabka daj koniecznie znać jak przyjdzie to pudło bo jest rewelacyjne! Ja też muszę takie kupić na dodatkową pościel której nie mam gdzie upchać, chciałam kupić kufer z Ikei ale kosztuje 250 zł i trochę szkoda mi kasy.. myślę że taki jak Twój by w zupełności wystarczył..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2015, 13:26

    zabka11, małaMyszka lubią tę wiadomość

    1usawn15ju6q9qwm.png
  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0na88 wrote:
    ja zauwazylam ze oprocz bioder w nocy , boli tez spojenie łonowe jak sie przewracam czy chce wstac - jak sie juz rozejde to jest ok - ale w nocy przy obroceniu na drugi bok czy wstaniu do łazienki to jest masakra, tak samo nie dosc ze ciezko mi sie przewrocic z tym brzuchem to jeszcze uwazam jak nogi kłade ( musza byc podkurczone ) bo wystarczy ze troche je wyprostuje to mnie skurcz łapie.

    Mam identycznie :/

    Migotka wrote:
    zabka ale super ta skrzynia, daj znac czy solidna w miare bo wlasnie takich poszukuje do szafyyyy

    Dam znac :)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    dziewczyny a czy wy kupowałyście pościel do wózka??
    jesli tak to poproszę o linka :)

    Chodzi mi o wkład poduszka plus kołderka

    Ja nie kupowalam. Kupilam poduszke minky juz z wkladem i kocyk do kompletu.

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • euforia Ekspertka
    Postów: 198 907

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane, ja nadal chodze i nie urodzilam. Maluch wazy ok 2400 gram i jest bardzo zywiolowy, nawet poloznym w zamian za zastrzyki w brzuch mamusi odplaca sie kopniakiem:) moze mnie troszke zlinczujecie:) ale chcialabym juz urodzic, 9 tyg w szpitalu to zdecydowanie za dlugo a przed rozwiazaniem nie chca mnie wypusxcic.
    W moim pokoju dziewczyny placza ze chca wyjsc po 4 dniach a ja postawilam sobie cel 36 tydzien i wypisuje sie na zadanie bo mam za slaba psychike zeby dluzej tu zostac:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2015, 13:34

    Laura, AgaSad, zabka11, psioszka11, niecierpliwa, aaaaga, Weridiana, Aga89, magda sz, Amberla, Maniuś, 0na88, Zetka, lys, Cassie_DE, gianna88, Martucha86, 5ylwia, mamasia, Katarka, Pulpecja, sylwucha89, Paula_071, Y, witaminkab, małaMyszka lubią tę wiadomość

    Synek Mamusi :)
    f2w33e3kum1d34qa.png

  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabka11 wrote:
    Ja nie kupowalam. Kupilam poduszke minky juz z wkladem i kocyk do kompletu.
    no wlasnie ja tez mam minky ale te cińsze a ty zabko jakiej masz grubosci?

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • psioszka11 Autorytet
    Postów: 1370 4811

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogarnęłam obiad,byłam na spacerze, więc mam trochę wolnego.
    Ja przed posiewam nic nie miałam- włożyła patyczek tu i ówdzie i po sprawie. Wizyty mam już co 2 tygodnie. Zresztą do porodu mam 4 ,więc za dużo czasu to ja w ogóle nie mam. Muszę jeszcze tylko dokupić sól fizjologiczną, bandaże na nogi i wodę termalną i będzie wszystko.

    sylwucha89, małaMyszka lubią tę wiadomość

    bl9ci09kql96ri27.png

    Nasze szczęście LEON -53cm i 3680g -21.07.2015
  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSad wrote:
    Zabka daj koniecznie znać jak przyjdzie to pudło bo jest rewelacyjne! Ja też muszę takie kupić na dodatkową pościel której nie mam gdzie upchać, chciałam kupić kufer z Ikei ale kosztuje 250 zł i trochę szkoda mi kasy.. myślę że taki jak Twój by w zupełności wystarczył..

    No walsnie ja tez dluugo czegos szukalam na koce, narzute albo nawet na rzeczy do prasowania....wszytskie wieksze kosze kosztowaly ok100zl i wiecej...a tu dzis przypadkowo wyskoczylo mi na allegro w proponowanych ofertach to pudlo - nie zastanawialam sie zbyt dlugo.pisza ze do 30kg mozna tam upchnac ;)
    Czekam na nie z niecierpliwoscia, bo juz mnie wkurza przerzucanie kocy z kata w kat....

    AgaSad, małaMyszka lubią tę wiadomość

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    no wlasnie ja tez mam minky ale te cińsze a ty zabko jakiej masz grubosci?

    Tez mam ten cienszy kocyk. Na zime mam spiworek do wozka.

    Laura, małaMyszka lubią tę wiadomość

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    psioszka11 wrote:
    Ogarnęłam obiad,byłam na spacerze, więc mam trochę wolnego.
    Ja przed posiewam nic nie miałam- włożyła patyczek tu i ówdzie i po sprawie. Wizyty mam już co 2 tygodnie. Zresztą do porodu mam 4 ,więc za dużo czasu to ja w ogóle nie mam. Muszę jeszcze tylko dokupić sól fizjologiczną, bandaże na nogi i wodę termalną i będzie wszystko.
    psioszka to ty już niebawem to już tylko 4 tygodnie :)

    psioszka11, niecierpliwa, małaMyszka lubią tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • psioszka11 Autorytet
    Postów: 1370 4811

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Euforia, super ,że się odezwałaś! Ja Cię rozumiem- ja siedząc w domu 8 miesiąc pierdolca dostaje, a co dopiero w szpitalu. Cieszę się,że wyznaczyli mi termin cc, bo to jakoś zleci.
    Trzymaj się dzielnie dziewczyno! Już niedługo!

    niecierpliwa, Weridiana, euforia, jesslin87, małaMyszka lubią tę wiadomość

    bl9ci09kql96ri27.png

    Nasze szczęście LEON -53cm i 3680g -21.07.2015
  • niecierpliwa Autorytet
    Postów: 6709 14505

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura ja kupilam posciel do wozka dlatego, ze robilam wieksze zamowienie i brakowalo mi czegos do bezplatnej wysylki i praktycznie wyszlo mnie 20 zl za kompldat poscieli plus wklady. Linka niestety Ci nie podam, bo poki co jej nie ma wystawionej na allegro, aukcja sie skonczyla, a sprzedawca na urlopie, ale to jest dokladnie cos takiego jak posciel do lozeczka z jednej strony fioldat, a z drugiej szare gwiazdki cena 40 zl

    Laura, małaMyszka lubią tę wiadomość

  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabka11 wrote:
    Tez mam ten cienszy kocyk. Na zime mam spiworek do wozka.
    o dzięki zabko, ja tez zakupie spiworek na zimę :)
    a powiedz mi czy ta poduszka nie jest zbyt płaska do wozka?

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • AgaSad Autorytet
    Postów: 1879 3085

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka - Ja też zamawiam.. do 30 kg to musi być solidne a jak nie to kasa też nie jakaś wielka więc płakać nie będę. Fajnie że to wrzuciłaś na forum!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2015, 13:38

    zabka11, małaMyszka lubią tę wiadomość

    1usawn15ju6q9qwm.png
  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Euforia - cudownie ze sie odezwalas i ze nadal w dwupaku. Wyobrazam sobie jak ci sie ten czas w szpitalu dluzy, ale zobacz, tyle juz wytrzymalas, do porodu juz niedlugo kochana i oboje wrocicie zdrowi i szczesliwi do domku ;)
    Badz dzielna, my cie tu wirtualnie wspieramy z calych sil!!!!

    Lece robic obiad -matko jak ja nienawidze czyscic mlodych ziemniakow !!!!:/

    euforia, małaMyszka lubią tę wiadomość

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
‹‹ 1359 1360 1361 1362 1363 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ