Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne SIERPNIÓWCZKI 2015
Odpowiedz

SIERPNIÓWCZKI 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magd wrote:
    dziewczyny, odnosnie suwaczka to ja nie umiem tego zrobić:(ganns65ghz8ea66g.png

    Pokieruje Cie:

    U gory na stronce masz ustawienia
    Spolecznosc (na dole biale okienko i tam wklejasz link z szwaczka)
    zapisz i gotowe

    Jak tworzysz suwaczek to wybierasz link gdzie jest BBCode.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2015, 15:51

    Magd lubi tę wiadomość

  • euforia Ekspertka
    Postów: 198 907

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magd wrote:
    w sensie na stałe nie umiem, bo przecież za każdym razem nie będe kopiować ze strony...


    Musisz wkleić link w okienko "podpis pod forum" w ustawieniach- społecznośc.

    Magd lubi tę wiadomość

    Synek Mamusi :)
    f2w33e3kum1d34qa.png

  • Miru Autorytet
    Postów: 2039 4149

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwucha aż się rozesmialam. Odłączenie internetu ale gdy to mój Ł. Takie cuda robił tez bym chyba tak pomyślała :)

    Nath <3 27.07.2015
    (*) mama 5 aniołków
    w4sqflw1dflkbldc.png
    6 cykl starań
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha... to ja nie wiedziałam że się na sodę sika :D
    Obrączką też nie kręciłam, nic :D
    Wychodzi na to że mało zabobonów znam :D

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to za test z sodą??? Nie słyszałam ani nie czytałam o tym...
    Zdradźcie tajemnicę :D

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lyzeczke sody sypiesz do kubka i na to sikasz. Jesli sie pieni to chlopak jesli nie ma reakcji czyli sie nie pieni dziewczynka ale mowia ze to dopiero sie srawdza po 12tc.

    Obraczka: zawieszasz na nitkce obraczke i jesli nad brzuche porusza sie ruchem wahadlowym to chlopak a jesli kolistym dziewczynka.

    euforia, bosa, małaMyszka, Zetka lubią tę wiadomość

  • sylwucha89 Autorytet
    Postów: 826 1963

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Tych chinskich kalendarzy jest chyba 20 na necie i kazdy mi pokazuje inaczej ;)

    A robilas test z obraczka? Jak sie kreci nad brzuchem?

    Ja robiłam na trzech chińskich i wszędzie chłopak :)
    Z obrączką jeszcze nie robiłam ale zaraz poszukam nitki i zrobię ;)
    A Ty robiłaś :)??
    A co Ci wychodzi z ph moczu?

    magda sz, małaMyszka lubią tę wiadomość

    010igox17g6i1nvn.png

    74dij44j5nh33zfj.png
  • bosa Autorytet
    Postów: 786 2725

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chwalę się zakupami :

    http://www.51015kids.eu/niemowlak-0-2-lat/produkt/body-5t2763?c=2657

    http://www.51015kids.eu/niemowlak-0-2-lat/produkt/body-5t2766?c=18

    Nie mogłam się powstrzymać :)

    nick nieaktualny, lys lubią tę wiadomość

    iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

  • Magd Ekspertka
    Postów: 223 510

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie , dziekuję:)
    testuje czy jest okej

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    km5se6ydvkshe5ag.png
  • Magd Ekspertka
    Postów: 223 510

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest!!!!!!!!!! Super, taka mała rzecz a jak cieszy:)))

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    km5se6ydvkshe5ag.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwucha z obraczki dziewczynka, z sody nie wiem mam tylko proszek do pieczenia ;)
    Ph moczu nie znam, mam badanie moczu dopiero w lutym.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bosa swietne!!!

    bosa lubi tę wiadomość

  • sylwucha89 Autorytet
    Postów: 826 1963

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Sylwucha z obraczki dziewczynka, z sody nie wiem mam tylko proszek do pieczenia ;)
    Ph moczu nie znam, mam badanie moczu dopiero w lutym.

    Z obrączki wahadło :) czyli chłopak jeśli dobrze pamiętam??

    Z tym ph różne normy podają więc raz chłopak raz dziewczyna ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    010igox17g6i1nvn.png

    74dij44j5nh33zfj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj link do tego watku z testami ;) wg mnie to fajna zabawa :)

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/domowe-testy-na-plec,1642.html

  • euforia Ekspertka
    Postów: 198 907

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy słyszałyście, ale jeżeli ojciec dziecka ma taki dołeczek w brodzie to będzie miał dziewczynki:)
    Kiedyś to słyszałam i u mnie w rodzinie 2 razy się sprawdziło.

    Synek Mamusi :)
    f2w33e3kum1d34qa.png

  • maaadzik1207 Autorytet
    Postów: 1101 1997

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj ma i mam dwoch synow:-) mowia do 3 razy sztuka:-)

    euforia, nick nieaktualny, sylwucha89 lubią tę wiadomość

    Rośnij kinderku ❤❤❤
    16udgywlq3r6pkjj.png
  • sylwucha89 Autorytet
    Postów: 826 1963

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cassie w pełni popieram :) wiadomo, że usg nic nie zastąpi i że sprawdzają się te zabawy 50/50 ;) ale trochę śmiechu jest :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    010igox17g6i1nvn.png

    74dij44j5nh33zfj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W rodzinie meza dzieci rodza sie albo sami chlopcy albo same dziewczynki. Nikt nie ma jeszcze syna i corki. Szwagier ma 2 corki my 2 synow. Nikt nie ma jeszcze 3 wiec sie okaze ;)

    Z tym kalendarzem chinskim to u mnie jest problem bo owulacja czy tez zaplodnienie jest na przelomie miesiaca i raz pokazuje dziewczynke raz chlopca.

    Dobra uciekam. Milego popoludnia

  • Kkarolinaaaa Autorytet
    Postów: 2881 6412

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cassie- u mnie to samo z kalendarzykiem chińskim ;p bo owulacje mialam albo 30listopada albo 1 grudnia :D wiec jezeli w listopadzie to chlopak a jak grudzien to dziewczynka;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2015, 16:17

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3i49bd3mn3g76zlc.png
  • sylwucha89 Autorytet
    Postów: 826 1963

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    euforia wrote:
    Nie wiem czy słyszałyście, ale jeżeli ojciec dziecka ma taki dołeczek w brodzie to będzie miał dziewczynki:)
    Kiedyś to słyszałam i u mnie w rodzinie 2 razy się sprawdziło.

    Mój nie ma więc chłopak ;)

    010igox17g6i1nvn.png

    74dij44j5nh33zfj.png
‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ