Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne SIERPNIÓWCZKI 2015
Odpowiedz

SIERPNIÓWCZKI 2015

Oceń ten wątek:
  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 4 lutego 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    to muszę zrobić fotę tel. nie mogę skopiować całego wykresu

    a moze print screen wklej?

    małaMyszka, 0na88 lubią tę wiadomość

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • Migotkaa Autorytet
    Postów: 4522 7694

    Wysłany: 4 lutego 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie dziś na obiad pomidorowa z wczoraj a w piekarniku siedzi juz zapiekanka ziemniaczana aaaaa:):)

    małaMyszka, psioszka11 lubią tę wiadomość

    gwig1q1.png

    8e44aa0d87.png
  • Migotkaa Autorytet
    Postów: 4522 7694

    Wysłany: 4 lutego 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde coś mnie głowa rozbolała ...

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    gwig1q1.png

    8e44aa0d87.png
  • Migotkaa Autorytet
    Postów: 4522 7694

    Wysłany: 4 lutego 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olinka wrote:
    co sądzieci o takich majciorach :)

    http://allegro.pl/majtki-ciazowe-wysokie-bambus-gladki-panel-l-xl-i5037878732.html

    strasznie duzeeeee.. ja nie bardzo jestem przyzwyczajona nawet do całych majtek bo uwielbiam stringi, teraz przerzuciłam sie z koronek na bawełniane ale dalej ten sam model:)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    gwig1q1.png

    8e44aa0d87.png
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 4 lutego 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Wam zazdroszczę tego mięsa... ja nie teoleruję :( chyba że wmieszane w czym np. w gołąbkach. Wczoraj miałam ochotę na kiełbaskę podsmazona z ziemniakami, ale jak już się smażyła czułam że lipa :( No i nie ruszyłam jej nawet

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 4 lutego 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabka nie wiem czy Ci się to spodoba ...

    ale wrzucam to co udało mi się stworzyć...

    56af84ec436c8b9egen.jpg

    973605b78c3f3cd9gen.jpg

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 4 lutego 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuuuuuujęęęęęęę!!!!!!!!!!!!!!!!:-)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 4 lutego 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wykres naszej wagi nie wiem czy Ci pomoże bo jest z zalecanym przyrostem dla mnie...
    nie wiem chcesz ?

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • olinka Autorytet
    Postów: 342 843

    Wysłany: 4 lutego 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie mam coś takiego ze jak mi coś gniecie brzuch lub pod brzuchem to odczuwam ból.. chyba moja dzidzia jakaś wrażliwa :)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    49d65f8aff.png
    "Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja mama"


  • magda sz Autorytet
    Postów: 5465 13074

    Wysłany: 4 lutego 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam majtki dla kobiet w ciąży ale z niskim stanem, sięgają zaraz tam jak kończą się włosy łonowe. Nie cisną i są bardzo wygodnie

    http://allegro.pl/majtki-figi-dla-kobiet-w-ciazy-pod-brzuch-roz-m-i4816681164.html

    małaMyszka, lys lubią tę wiadomość

    oc7e509.png
    ySkMp1.png
  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 4 lutego 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    a wykres naszej wagi nie wiem czy Ci pomoże bo jest z zalecanym przyrostem dla mnie...
    nie wiem chcesz ?
    to w takim razie nie trzeba - dzieki ;-)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 4 lutego 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mam takie gaciory...
    a kolorowe kupiłam takie http://allegro.pl/majtki-ciazowe-figi-pod-brzuch-l-xl-stopki-i4888132158.html

    magda sz lubi tę wiadomość

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • lys Autorytet
    Postów: 5066 9158

    Wysłany: 4 lutego 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O właśnie takie majtki z niskim stanem potrzebuję, szukałam w normalnych sklepach ale nie znalazłam. Dzięki dziewczyny :)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    9f7jtv73juycdhvl.png
  • lys Autorytet
    Postów: 5066 9158

    Wysłany: 4 lutego 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś miałam na obiad kopytka z sosem pieczarkowym, ale apetyt kiepściutki. Mąż się rozchorował i żeby mnie nie zarazić śpi i siedzi bidulek w drugim pokoju.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2015, 14:26

    olinka, niecierpliwa, małaMyszka lubią tę wiadomość

    9f7jtv73juycdhvl.png
  • olinka Autorytet
    Postów: 342 843

    Wysłany: 4 lutego 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lys wrote:
    Dziś miałam na obiad kopytka z sosem pieczarkowym, ale apetyt kiepściutki


    oooo to bym zjadła bo mój kurczak z pieczarkami jakoś mi nie wchodzi

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    49d65f8aff.png
    "Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja mama"


  • niecierpliwa Autorytet
    Postów: 6709 14505

    Wysłany: 4 lutego 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez z apetytem dzis kiepsko, caly dzien mi kwasno i kapec w buzi :/

    Z piekarnika dochodzi zapach obiadu i tez mnie jakos nie przekonuje, a taka ochote mialam na to danie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2015, 14:29

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • Kkarolinaaaa Autorytet
    Postów: 2881 6412

    Wysłany: 4 lutego 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jak o jest z łososiem wędzonym na gorąco kupiony w sklepie rybnym ? Mozna? bo własnie pochłonełam cały kawałek, na nic innego nie mam apetytu..

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    3i49bd3mn3g76zlc.png
  • olinka Autorytet
    Postów: 342 843

    Wysłany: 4 lutego 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co macie w planach zrobić na tłusty czwartek ??

    moze to:
    https://www.mojeciasto.pl/przepisy/rafaelki-2173.html#.VNIgytKG_1Z

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    49d65f8aff.png
    "Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja mama"


  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 4 lutego 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lys wrote:
    Dziś miałam na obiad kopytka z sosem pieczarkowym, ale apetyt kiepściutki. Mąż się rozchorował i żeby mnie nie zarazić śpi i siedzi bidulek w drugim pokoju.
    o jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    ale mi smaka zrobiłaś na kopytka... nie nie wytrzymam ... nie dam rady ... i to z takim sosikiem.... oj oj oj oj oj źle ze mną będzie do wieczora...

    psioszka11, lys lubią tę wiadomość

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • niecierpliwa Autorytet
    Postów: 6709 14505

    Wysłany: 4 lutego 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olinka wrote:
    Dziewczyny co macie w planach zrobić na tłusty czwartek ??

    moze to:
    https://www.mojeciasto.pl/przepisy/rafaelki-2173.html#.VNIgytKG_1Z

    O fajne ;) Ja klasyka mam w planach robic paczki :)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

‹‹ 268 269 270 271 272 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ