Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne SIERPNIÓWCZKI 2015
Odpowiedz

SIERPNIÓWCZKI 2015

Oceń ten wątek:
  • ainer85 Autorytet
    Postów: 615 1901

    Wysłany: 4 lutego 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do zamawiania, strasznie sie wkurwiłam. zamówiłam leginsy z h&m. wzięłam 42 ( jak dupa jeszcze urośnie) a przyszły wielkie jak stodoła. sa ogromne !!! wzięłam sobie wszyłam taka gumeczkę z dziurkami i guzik, żeby trochę je zmniejszać, ale gówno to daje bo wiszą jak na kołku. Siedzę szukam teraz kolejnych, ale już w nosie jakieś tanie zamówie, tylko żeby nie prześwitywały ;/
    a co do macicy, to wyczuć nie wyczuje ( przez sadło ) ale już jak sie podnoszę i się czasami zapomnę, albo schylam za gwałtownie to czuje tam piłkę, bo aż zaboli jak ją gniotę....

    małaMyszka, psioszka11 lubią tę wiadomość


    v40cu9h.png
  • Migotkaa Autorytet
    Postów: 4522 7694

    Wysłany: 4 lutego 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamasia ana 16.30:)
    ainer 85 jak znajdziesz jakies fajne to zapodaj linka bo tez bym sobie chetnie kupiła:)

    małaMyszka, psioszka11 lubią tę wiadomość

    gwig1q1.png

    8e44aa0d87.png
  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 4 lutego 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kochane

    dzis nadal głowa boli, wczoraj wziełam zalecony apap.
    ciśnieniomierz pozyczam do tescia po południu i będę mierzyć sobie ciśnienie.
    na razie wg zaleceń lekarki wlewam w siebie hektolitry wody i staram sie nie stresować.
    oto mój dzidziuś z wczoraj - wiercił się i dośc cieżko było zrobić dobrą fotkę ;-)
    http://i119.photobucket.com/albums/o157/zabka11/2015-02-03%2021.33.50_zpsuvvurx4i.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2015, 11:31

    niecierpliwa, magda sz, mamasia, 0na88, ainer85, futuremama, KasiaeN., nick nieaktualny, małaMyszka, Maniuś, lys, Aga89, psioszka11, sylwucha89, Paula_071, gianna88, bosa, gosia.b lubią tę wiadomość

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • niecierpliwa Autorytet
    Postów: 6709 14505

    Wysłany: 4 lutego 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz sie tak masakrycznie rozleniwilam, ze nawet posilki jadam w sypialni a wczoraj zamowilas sobie stolik sniadaniowy do lozka, a co! Jak szalec to szalec :DPoszlam do biblioteki oddac ksiazki, a tam patrze EUROBUSINESS i po pracy maz ma przerabane bo zamiast kompa bedzie ze mna gral, taka mu kare wymyslilam za wczorajszy mandat :D

    mamasia, 0na88, zabka11, KasiaeN., małaMyszka, lys, psioszka11 lubią tę wiadomość

  • magda sz Autorytet
    Postów: 5465 13074

    Wysłany: 4 lutego 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gianna zamówiłam w kształcie literki - C, taka przyda się do karmienia jeszcze.

    Apaczka to zależy od budowy, tydzień temu na wizycie usg miałam robione wysoko, później lekarz prowadzący badał mnie i też pokazywał mi gdzie mam macicę i gdzie poprzesuwały się inne narządy no i w którym miejscu jest dzidziuś. Nie czułam wtedy jak mi pokazywał gdzie macica itp. a w tym tyg już tak. Na każdym portalu ciążowym różni się wielkość dziecka na tydzien itp. nie ma się co tak sugerować.

    małaMyszka, psioszka11, gianna88 lubią tę wiadomość

    oc7e509.png
    ySkMp1.png
  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 4 lutego 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro mam lekarza, a od 3 dni sni mi sie po nocach ta wizyta. Boje sie.

    małaMyszka, lys lubią tę wiadomość

  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 4 lutego 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda sz wrote:
    Gianna zamówiłam w kształcie literki - C, taka przyda się do karmienia jeszcze.

    Apaczka to zależy od budowy, tydzień temu na wizycie usg miałam robione wysoko, później lekarz prowadzący badał mnie i też pokazywał mi gdzie mam macicę i gdzie poprzesuwały się inne narządy no i w którym miejscu jest dzidziuś. Nie czułam wtedy jak mi pokazywał gdzie macica itp. a w tym tyg już tak. Na każdym portalu ciążowym różni się wielkość dziecka na tydzien itp. nie ma się co tak sugerować.

    magda sz - daj linka do tej poduszki.

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 4 lutego 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malagosia wrote:
    Ja jutro mam lekarza, a od 3 dni sni mi sie po nocach ta wizyta. Boje sie.

    będzie wszystko dobrze!!!!

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • ainer85 Autorytet
    Postów: 615 1901

    Wysłany: 4 lutego 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotkaa wrote:
    mamasia ana 16.30:)
    ainer 85 jak znajdziesz jakies fajne to zapodaj linka bo tez bym sobie chetnie kupiła:)


    chyba te zamówię http://allegro.pl/legginsy-getry-spodnie-ciazowe-z-kieszeniami-l-40-i4990725817.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2015, 11:45

    małaMyszka lubi tę wiadomość


    v40cu9h.png
  • magda sz Autorytet
    Postów: 5465 13074

    Wysłany: 4 lutego 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://allegro.pl/poduszka-dla-kobiet-w-ciazy-kojec-ciazowa-gratisy-i5017338162.html

    nie ma koloru turkusowego jak coś, wybrałam fiolet

    0na88, zabka11, małaMyszka lubią tę wiadomość

    oc7e509.png
    ySkMp1.png
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 4 lutego 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się cieszę, że w pracy siedzę bo przynajmniej mam internet :D
    U nas w domu tydz temu we wtorek rano był pożar w piwnicy w bloku - nie było kompletnie nic. Po południu puścili wodę, wieczorem prąd, gaz na drugi dzień. Za to internetu i tv do tej pory nie ma :D
    Także jakbym w domu siedziała bez jakichkolwiek mediów to by cięzko było :D

    zabka11, małaMyszka, psioszka11 lubią tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 4 lutego 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabka11 wrote:
    witajcie kochane

    dzis nadal głowa boli, wczoraj wziełam zalecony apap.
    ciśnieniomierz pozyczam do tescia po południu i będę mierzyć sobie ciśnienie.
    na razie wg zaleceń lekarki wlewam w siebie hektolitry wody i staram sie nie stresować.
    oto mój dzidziuś z wczoraj - wiercił się i dośc cieżko było zrobić dobrą fotkę ;-)
    http://i119.photobucket.com/albums/o157/zabka11/2015-02-03%2021.33.50_zpsuvvurx4i.png
    Ale jak nóżki wyciaga. Super! Mój miał podkulone, później coś zaczął z nimi robić a to na filmiku widać - ciężko by było to ująć :)

    zabka11, małaMyszka, Maniuś lubią tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • 0na88 Autorytet
    Postów: 2806 6791

    Wysłany: 4 lutego 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda sz wrote:
    http://allegro.pl/poduszka-dla-kobiet-w-ciazy-kojec-ciazowa-gratisy-i5017338162.html

    nie ma koloru turkusowego jak coś, wybrałam fiolet


    Juz chyba wiem co chce na walentynki :)

    milego dnia kinder niespodzianki !

    futuremama, magda sz, małaMyszka, ainer85, Maniuś, Aga89 lubią tę wiadomość

    hchys65gxjilzsx1.png

    3i49e6ydzrgzswlb.png
  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 4 lutego 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda sz wrote:
    http://allegro.pl/poduszka-dla-kobiet-w-ciazy-kojec-ciazowa-gratisy-i5017338162.html

    nie ma koloru turkusowego jak coś, wybrałam fiolet

    magda - jak ci się śpi z tą poduszką??? faktycznie dużo lepiej???

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • magda sz Autorytet
    Postów: 5465 13074

    Wysłany: 4 lutego 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka zamówiłam wczoraj więc czekam na dostawę, zaufałam koleżance która ma taką od roku i jest zadowolona bo teraz używa jej do karmienia, mówiła tylko że jak przyjdzie 8 miesiąc to żadna poduszka nie pomoże bo brzuszek wtedy jest taki wielki i tak się rusza że nie da się spać :)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    oc7e509.png
    ySkMp1.png
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 4 lutego 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam sprzątnąć... ale nie chce mi się ...
    pies śpi, a ja właśnie wypociłam się nad mailem do mojego potencjalnego promotora.. Jestem ciekawa czy w ogóle odpisze...
    No i śmierdzi mi coś w mieszkaniu...
    Jestem zmuszona odkurzyć i umyć podłogę... chodzę i szukam co śmierdzi, wącham już ściany powoli... noż jasna cholera ... śmierdzi jak nic...

    zabka11, psioszka11 lubią tę wiadomość

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 4 lutego 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malagosia wrote:
    Ja jutro mam lekarza, a od 3 dni sni mi sie po nocach ta wizyta. Boje sie.
    ja też już żyję jutrzejszą wizytą... chyba będę tam od 6 rano... zamiast od 8 :/

    Maniuś lubi tę wiadomość

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 4 lutego 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malaMyszka- a moze ten smród to urojenie ciążowe?;-) mi często coś śmierdzi, mimo że nic takiego nie ma ;-)

    co do wizyty to z pewnośćią wrócisz z super wiadomosciacmi!

    ja to sie martwię tym moim ciśnieniem wysokim, kurcze...boli głowa wciąż,ale tak do zniesienia....niech to spadnie, bo oczytałam sie o zagrozeniach i zaczełam sie bać nie tyle o siebie, co o dziecko...

    ale przyjmuję strategie - zero stresu, luz na wszytsko, w pracy powiedziałam jaka sytuacja wiec chodzą jak wokół jajka ;-) musze w końcu pomysleć o sobie i dziecku, bo ciagle ganiam za innymi sprawami i nie mam czasu nawet nacieszyc sie tą ciążą!!!!
    takze od dziś luz blues relax ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2015, 12:10

    małaMyszka, psioszka11, Paula_071 lubią tę wiadomość

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • magda sz Autorytet
    Postów: 5465 13074

    Wysłany: 4 lutego 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka to Ty myjesz podłogę? Mam nadzieję że mopem :) ja się ograniczam to sprzątania na wysokości rąk, resztę robi mąż nie chcę ryzykować tym bardziej z tym moim krwiakiem.
    A z tymi zapachami, szkoda gadać, mogłabym w lesie szukać trufli jak warchlaki. Wszystko mi śmierdzi, ostatnio nie mogłam znieść skarpet teścia.. dobrze że mąż nie odziedziczył tego po nim :)

    ainer85, zabka11, 0na88, małaMyszka, psioszka11, sylwucha89, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    oc7e509.png
    ySkMp1.png
  • ainer85 Autorytet
    Postów: 615 1901

    Wysłany: 4 lutego 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda sz wrote:
    Zabka zamówiłam wczoraj więc czekam na dostawę, zaufałam koleżance która ma taką od roku i jest zadowolona bo teraz używa jej do karmienia, mówiła tylko że jak przyjdzie 8 miesiąc to żadna poduszka nie pomoże bo brzuszek wtedy jest taki wielki i tak się rusza że nie da się spać :)

    to daj znać co jest w środku w poduszce, tzn czym jest wypełniona

    mycha ja też mam jutro wizyte, ale dopiero na 14;00, albo 15:00.... nie pamiętam... ale się cieszę :D

    magda sz, małaMyszka lubią tę wiadomość


    v40cu9h.png
‹‹ 266 267 268 269 270 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ