Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne SIERPNIÓWCZKI 2015
Odpowiedz

SIERPNIÓWCZKI 2015

Oceń ten wątek:
  • Amberla Autorytet
    Postów: 1195 3386

    Wysłany: 5 lutego 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Widzę ładne brzuszki już ;) Myślałam, że tylko ja tak mam ;P W tej ciąży widać mi szybciej niż w 1. Ale lekarz mówił, że tak jest bardzo często i że to też się wiąże z mięśniami. Jak masz wyćwiczony brzuch i silne mięśnie to dłużej nie będzie widać. Ja ważę teraz 58,1 kg - po śniadaniu. W pasie ( pępek) 81 cm) W talii 74...Boże jak ja schudnę do 3 października? Nawet jak urodzę w lipcu to będę miała od 2 do 2,5 msc żeby wyszczupleć do slubu.... Najgorsze, że nie wiem jak to z sukienką zrobić... Będę kompletnie niewymiarowa... wielkie cycki i w miarę płaski brzuch...Trzeba będzie poćwiczyć :/

    małaMyszka, zabka11 lubią tę wiadomość

  • Kkarolinaaaa Autorytet
    Postów: 2881 6412

    Wysłany: 5 lutego 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    c83721aa8ad56d55med.jpg

    No..gira jak od 100kg chłopa. Ta gula tak mnie wnerwia !

    małaMyszka, zabka11, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    3i49bd3mn3g76zlc.png
  • magda sz Autorytet
    Postów: 5465 13074

    Wysłany: 5 lutego 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    82bf6d52138a54fdmed.jpg

    A to my :) zdjęcie z niedzieli, teraz już żebra trzymają mi cycki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 14:45

    mamasia, niecierpliwa, Kkarolinaaaa, psioszka11, bosa, Aga89, małaMyszka, gosia.b, zabka11, Maniuś, lys, Paula_071, sylwucha89, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    oc7e509.png
    ySkMp1.png
  • niecierpliwa Autorytet
    Postów: 6709 14505

    Wysłany: 5 lutego 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Karola wiem o czym mowisz niestety, nogi jak u kulturystki mam to samo

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • Kkarolinaaaa Autorytet
    Postów: 2881 6412

    Wysłany: 5 lutego 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda ! Chyba wygrywasz z brzuszkiem :)!

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    3i49bd3mn3g76zlc.png
  • niecierpliwa Autorytet
    Postów: 6709 14505

    Wysłany: 5 lutego 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydoawnid Magdy najwiekszejszy ;)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • magda sz Autorytet
    Postów: 5465 13074

    Wysłany: 5 lutego 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina mnie to przeraża, każdemu tłumacze- nie to nie są bliźniaki.
    Jestem strasznie wąziutka w biodrach- 88cm więc mam tak ciasno między miednicą że macica wypycha wszystko jak się da. Najgorsze są bóle żeber w nocy, piecze aż muszę masować bo tak mnie od środka rozpycha.

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    oc7e509.png
    ySkMp1.png
  • 5ylwia Autorytet
    Postów: 870 3745

    Wysłany: 5 lutego 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Magda, super brzuszek :) A oto mój:
    4ff11332ba02acaam.jpg

    niecierpliwa, mamasia, bosa, Aga89, małaMyszka, gosia.b, zabka11, Maniuś, lys, sylwucha89, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • psioszka11 Autorytet
    Postów: 1370 4811

    Wysłany: 5 lutego 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super macie brzuszki!

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    bl9ci09kql96ri27.png

    Nasze szczęście LEON -53cm i 3680g -21.07.2015
  • Kkarolinaaaa Autorytet
    Postów: 2881 6412

    Wysłany: 5 lutego 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie :) Czasami brzuszek szybko wyskoczy i jest duzy jak na wiek ciazt ale później wolniej rosnie :)
    Moja mama opowiadała ze jak była ze mną w ciazy i wdziała sie z koleżanką w lutym (ja urodziłam sie w lutym) czyli przed samym porodem, a jej znajoma rodziła w maju, no to miały identyczne brzuchy! Ale nie ze moja mama miała mały,tylko jej znajoma wielki jak na ten okres ciazy, ale potem do porodu malo juz go przybylo :)

    A druga znajoma miała giganta brzucha i urodziła córke 6kg !

    magda sz, małaMyszka lubią tę wiadomość

    3i49bd3mn3g76zlc.png
  • Kkarolinaaaa Autorytet
    Postów: 2881 6412

    Wysłany: 5 lutego 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwia wrote:
    Wow Magda, super brzuszek :) A oto mój:
    4ff11332ba02acaam.jpg

    Sylwia, brałaś slub w polsce :)? takie spostrzeżenie ze obraczke masz na lewej rece ;p

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    3i49bd3mn3g76zlc.png
  • 5ylwia Autorytet
    Postów: 870 3745

    Wysłany: 5 lutego 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawa ręka ;) i za duży pierścionek zaręczynowy ale liczę, że trochę mi spuchną paluszki i będzie dobry ;)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 5 lutego 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już też po wizycie. Maluszek ma już 10 cm i wiek według USG to 15tydz 4 dzien więc starszy. A data porodu 26 lipca (moja rocznica ślubu akurat).
    A co do płci to chyba dziewczynka przynajmniej lekarz narazie niczego się tam nie dopatrzył.

    0na88, 5ylwia, niecierpliwa, magda sz, mamasia, Aga89, czarnaruda, małaMyszka, gosia.b, zabka11, Maniuś, lys, sylwucha89 lubią tę wiadomość

  • niecierpliwa Autorytet
    Postów: 6709 14505

    Wysłany: 5 lutego 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgosia wow, ale juz duzy :)

    Sylwia jak dla mnie to tez lewa reka :D

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • magda sz Autorytet
    Postów: 5465 13074

    Wysłany: 5 lutego 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia chyba mam taką samą obrączkę- złoto białe z żótym? :)

    Małgosia o kurcze 10 cm ! woow ale rosną maluchy :)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    oc7e509.png
    ySkMp1.png
  • 5ylwia Autorytet
    Postów: 870 3745

    Wysłany: 5 lutego 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa wrote:
    Malgosia wow, ale juz duzy :)

    Sylwia jak dla mnie to tez lewa reka :D


    Dziewczyny bo ja teraz siedzę i patrze na ręce, czy mi się strony nie pomyliły :P haha ale to pewnie efekt odbicia w lustrze ;)

    magda sz, małaMyszka lubią tę wiadomość

  • 0na88 Autorytet
    Postów: 2806 6791

    Wysłany: 5 lutego 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwia jak dla mnie to tez lewa :)

    niecierpliwa, małaMyszka lubią tę wiadomość

    hchys65gxjilzsx1.png

    3i49e6ydzrgzswlb.png
  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 5 lutego 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wpisałam wielkość tam w kalendarzu to mi pokazało że jest ponad 95 centylem

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • 5ylwia Autorytet
    Postów: 870 3745

    Wysłany: 5 lutego 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda tak, białe i żółte ;) tylko żółte jest matowe.
    Małgosia super prezent na rocznicę :)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • 0na88 Autorytet
    Postów: 2806 6791

    Wysłany: 5 lutego 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malagosia , i teraz lekarz bedzie sie kierowal data porodu wychodzaca z USG , czy nadal wg ostatniej miesiaczki ? bo ja tez mam starsza ciąże i nie wiem czy przesuwac ten suwaczek ;/

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    hchys65gxjilzsx1.png

    3i49e6ydzrgzswlb.png
‹‹ 277 278 279 280 281 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ