Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne SIERPNIÓWCZKI 2015
Odpowiedz

SIERPNIÓWCZKI 2015

Oceń ten wątek:
  • mamasia Autorytet
    Postów: 1889 4778

    Wysłany: 12 lutego 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    A najlepsza akcja (dla mnie - nie mamy) była jak nazbierałam ślimaki (nie pamiętam jaki właściwie był cel) i przyniosłam w wiaderku do domu, czymś je tam przykryłam... a rano nie było żadnego w wiaderku tylko wszystkie na ścianach i wszelkich mozliwych zakamarkach :D
    O rety :)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    bzkxskf.png
  • gianna88 Autorytet
    Postów: 608 1938

    Wysłany: 12 lutego 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie, wraz z wiekiem naszych pociech wyzwania przed nami będą tylko rosły :)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    atdcpx9izbdly3tt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju slimaki i koniki polne ;)
    Moi biedni rodzice musieli je lapac po calym domu ;)
    Mielismy staw w miasteczku. Razem z kolezanka chodzilysmy tam i lapalysmy do woreczkow zaby, i te zaby wypuszczalysmy na ogrodkach. Rodzice i sasiedzi byli zawsze w szoku jak na gorce gdzie dookola nie ma wody moga kumkac zaby? ;)

    zabka11, małaMyszka, mamasia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzen dokladnie zupa z dzdzownic i mrowek ;)

    małaMyszka, zabka11 lubią tę wiadomość

  • Migotkaa Autorytet
    Postów: 4522 7694

    Wysłany: 12 lutego 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja po sniadanku, zjadlam kanapke z wędlinką ogórkiem kiszonym pomidorem i szczypiorem i do tego jajo z majonezem, ale czuje niedosyt, chyba zrobie sobie jeszcze jedna:)

    małaMyszka, niecierpliwa lubią tę wiadomość

    gwig1q1.png

    8e44aa0d87.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka az sie glodna zrobilam

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • Migotkaa Autorytet
    Postów: 4522 7694

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cassie ja sie nawpierniczam do południa a póżniej na obiad nie mam smaków:)

    małaMyszka, futuremama lubią tę wiadomość

    gwig1q1.png

    8e44aa0d87.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obiady probuje jesc,nie ukrywam ze porcje 5letniego dziecka i tak wciskam na sile.

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy dobrze robię...
    Dla dziewczyn, które mają słabe nerwy, nie lubią krwi, nie chcą zobaczyć jak wygląda cesarskie cięcie, to nie jest odpowiedni filmik.
    Nie będę go tu udostępniać.
    Jedno Wam powiem, już od dzisiaj modlę się o długi, ciężki, bolesny i całkowicie naturalny poród. Jestem po tym filmiku przygotowana na taki 40 km bieg pod górę. Zrobię wszystko, żeby moje dziecko wyszło na świat siłami natury. Jeśli któraś chce, filmik udostępniłam w swoim pamiętniku. Od razu mówię, te które nie chcą niech nie oglądają, żeby nie było pretensji, jaka to ja straszna jestem.

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie wydaje ze od dwoch tyg czuje ruchy malenstwa i to nie byle co tylko jak trzymam reke to czuje takie pukanie ale tylko wieczoremmjak leze

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • czarnaruda Przyjaciółka
    Postów: 84 244

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie będę oglądać, bo liczę na poród naturalny, ale lekki i jak najmniej bolesny. Trzeba mieć pozytywne podejście;)

    małaMyszka, niecierpliwa lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgtyrmnqs7.png

    Córcia 2015
  • niecierpliwa Autorytet
    Postów: 6709 14505

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje, ze wrocilam z udanych zakupow :) Udalo mi sie zakupic nowe dzinsy na gumie za 14 zl i kurtko bluze na wiosne tez nowka za cale 4 zl, kupilam M, ale mam tyle luzu w pasie ze wielki brzusio pozna wiosna tez sie zmiesci :) Ale padnieta jestem :P

    futuremama, zabka11, małaMyszka, mamasia, czarnaruda lubią tę wiadomość

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie z innej beczki. Jak jesteście umówione już na USG połówkowe, to w którym tygodniu Wam wypada?

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawsze lepiej się miło rozczarować :D
    ostatnio się dowiedziałam, że moja koleżanka urodziła syna w uwaga ... 30 minut... dziewczyna waży może z 20 kg hahahaha nie no żartuję, ale jest bardzo i to bardzo szczupła, jak była mała to miała nóżki w gipsie bo biodra się nie chciały uformować, więc miednica same wiecie jaka musiała być przez ten gips... maluśka wąziutka i kruchutka... no ale urodziła. I tak sobie pomyślałam, jeśli jej się udało to z moim pierdnięciem i upartością koziorożca też mi się uda...

    futuremama, mamasia, Maniuś lubią tę wiadomość

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • niecierpliwa Autorytet
    Postów: 6709 14505

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzwonic jutro bo beda mieli grafik na marzec i kwiecien, ale mi powiedziala, ze od 20-23 tc

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jeszcze nic nie wiem kiedy, ale myślę, że po wizycie 5 marca kolejna będzie 2 kwietnia i wtedy się wszystko zrobi...

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    nie wiem czy dobrze robię...
    Dla dziewczyn, które mają słabe nerwy, nie lubią krwi, nie chcą zobaczyć jak wygląda cesarskie cięcie, to nie jest odpowiedni filmik.
    Nie będę go tu udostępniać.
    Jedno Wam powiem, już od dzisiaj modlę się o długi, ciężki, bolesny i całkowicie naturalny poród. Jestem po tym filmiku przygotowana na taki 40 km bieg pod górę. Zrobię wszystko, żeby moje dziecko wyszło na świat siłami natury. Jeśli któraś chce, filmik udostępniłam w swoim pamiętniku. Od razu mówię, te które nie chcą niech nie oglądają, żeby nie było pretensji, jaka to ja straszna jestem.

    Nie takie rzeczy mi straszne. Parę minut i po wszystkim. Dla mnie rewelacja :) A masz filmik jak nacinają krocze przy porodzie naturalnym? Albo jak szczypcami pomagają wyjść dziecku z pochwy jak się blokuje?
    Niektórzy nie mają wyboru.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 11:48

    Amberla, nick nieaktualny, małaMyszka, magda sz lubią tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • amysia Ekspertka
    Postów: 125 345

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obejrzałam ten filmik i nie był taki zły. myślę, że generalnie gorzej by było oglądać takie filmiki (i cc i naturalne) bliżej porodu, bo bardziej się będziemy wtedy z tym utożsamiać.

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg2f3aermr.png
  • Kkarolinaaaa Autorytet
    Postów: 2881 6412

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjadłam pączka wiedeńskiego i pół zwykłego :P Oj chyba na tym sie nie skończy..;p

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    3i49bd3mn3g76zlc.png
  • gianna88 Autorytet
    Postów: 608 1938

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też obejrzałam ten filmik... przy okazji włączyłam parę filmików z porodu naturalnego... i szczerze to mnie przeraża i jeden i drugi poród :( nie będę się zapierac nogami i rękami przed żadnym z tych sposób, zdam się na los i tyle... jedno jest dla mnie pewne: żaden poród nie jest łatwy, prosty i przyjemny.

    sylwucha89, małaMyszka lubią tę wiadomość

    atdcpx9izbdly3tt.png
‹‹ 331 332 333 334 335 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ