SIERPNIÓWCZKI 2015
-
WIADOMOŚĆ
-
niecierpliwa wrote:Lys nie obraz sie, szlafrok fajny, ale ta rozowa koszula jak dla mnie babcina
brazowa fajna, ale obawiam sie, ze na lato dlugi rekaw srednio sie sprawdzi
Hahahahha a mi się ta różowa podoba i nie kojarzy mi się z babcinym stylem, co prawda myślałam że będzie fioletowa, bo jak zamawiałam to na zdjęciu był inny model fioletowa z kwiatkiem(jak w linku poniżej), ale stwierdziłam że ta różowa pasuje idealnie do szlafroczka
http://allegro.pl/show_item.php?item=4889140656
Co do długiego rękawa to jak będę rodzić w nocy to mi będzie zimno, a jak będzie klima na porodówce to też mi będzie zimno (zmarźluch jestem). Co prawda dopuszczam też inną możliwość, że będzie mi jednak gorąco i też kupię jedną w ciemnym kolorze do porodu ale z krótkim rękawem albo na ramiączkach.niecierpliwa, małaMyszka, bosa lubią tę wiadomość
-
Ja widzialam te z italian fashion na zywo w sklepie i jakosciowo bardzo ok. Zastanawiam sie nad kupnem. Matko ja w pidzamce, ciezko bedzie sie przyzwyczaic. Spadam na szkole rodzenia, pierwsze zajecia, ciekawosc zzera:)
niecierpliwa, zabka11, Amberla, małaMyszka, bosa lubią tę wiadomość
-
Kkarolinaaaa wrote:Ambrela- moja koleżanka ma xlandera i mówila ze gondola to porażka, fakt- dziecko w niej krtótko jezdzi (w jej przypadku tylko 4 miesiace bo juz było mu ciasno) ale jednak jezdzi..
Quinny ? a jaki konkretnie ?
Nawet nie oglądałam tych wózków, jedynie widzialam quinny moodd co jest dla mnie ogromna porażką..ale wiem ze maja wiecej wózków, tylko nie widzialam ich na zywo.
Jej ja juz naprawde nie wiem, chciałabym kupić wózek który posłuży nie tylko dla naszego pierwszego dziecka ale i dla drugiego..najaralam sie na tako ale nie wiem co teraz..
X-landery w ogóle mi się nie podobają, takie jakieś bleee
Quinny też mnie nie przekonują
Tako extreme mi się podobał dopóki go nie zobaczyłam na żywo, totalnie mi się odwidział.
małaMyszka, bosa, bosa lubią tę wiadomość
-
Kkarolinaaaa wrote:Lys- oj wątpie że ci bedzie zimno podczas porodu;p czy to lato czy zima myśle ze w trakcie porodu jest gorąco..
Tak czy siak, długi rękaw też pewnie mi się przyda na okoliczność jeślibym miała trafić do szpitala wcześniej z jakiś powodów. Cholera wie, jak to będzie. Poza tym od przybytku głowa nie boliLaura, magda sz, małaMyszka, bosa lubią tę wiadomość
-
Quinny widziałam jako pierwszy wózek i mnie oczarował, ale potem pooglądałam inne, zagłębiłam się w temat i na pewno nie on. Zdecydowanie jest za mały a poza tym wydaje się bardzo niestabilny.
X-landera ma kuzynka i chwali w niebogłosy... wg mnie jest ok, ale jest niski bardzo, dla osób o wyższym wzroście słabo.
Ja jestem najbardziej zakochana w wózku Hartan GTS, ale 3400zł za "goły" wózek 2w1 bez żadnych akcesoriów typu ochrona na nóżki, moskitiera, torba, folia to trochę za dużo dla mnie niestetymałaMyszka, bosa lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualnyNa porodowkach i salach poporodowych jest zazwyczaj za goraco. Jak na takiego zmarzlucha jakim jestem ja - spie nawet latem w skarpetach to w szpitalu bylo mi az za goraco.
Xlandery bardzo mi sie podobaja.
Quinny mialam z pierwszym synem - bajer, wizek niedo zdarcia.
Z drugim mialam ABC Rodeo 3w1 nie polecam. sa piekne i lekkie ale tyle kola zaczely mi sie zarywac.
Takko na pierwszym miejscu skreslam, ciezkie krowy za przeproszeniem. Chwala chyba je tylko Ci ktorzy je maja (bo co maja powiedziec) i sprzedawcy zeby sie tego wyzbyc ze sklepu.
Tyle z opini i mojego doswiadczenia.Amberla, małaMyszka, bosa lubią tę wiadomość
-
gianna88 wrote:Quinny widziałam jako pierwszy wózek i mnie oczarował, ale potem pooglądałam inne, zagłębiłam się w temat i na pewno nie on. Zdecydowanie jest za mały a poza tym wydaje się bardzo niestabilny.
X-landera ma kuzynka i chwali w niebogłosy... wg mnie jest ok, ale jest niski bardzo, dla osób o wyższym wzroście słabo.
Ja jestem najbardziej zakochana w wózku Hartan GTS, ale 3400zł za "goły" wózek 2w1 bez żadnych akcesoriów typu ochrona na nóżki, moskitiera, torba, folia to trochę za dużo dla mnie niestety
Hmmm własnie niedawno oglądałam też w necie hartany, bo mają opinię "najlepszych" i jak dla mnie wizualnie są tragicznie paskudne, toporne, w szczególności spacerówki... ale wiadomo ile głów tyle opiniiWiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2015, 17:19
małaMyszka, bosa lubią tę wiadomość
-
lys wrote:Hmmm własnie niedawno oglądałam też w necie hartany, bo mają opinię "najlepszych" i jak dla mnie wizualnie są tragicznie paskudne, toporne, w szczególności spacerówki... ale wiadomo ile głów tyle opinii
i dobrze, że różne opinie, gusta bo byśmy wszystkie z takimi samymi wózkami latały
mi się cholernie podoba, jakościowo wg mnie bez porównania do tych wszystkich camerello, tako, bebetto itp. do tego prowadzi się leciutko, ciężki może i jest ale ja go nosic nie będę
no ale niestety, może innym razem sobie kupięmałaMyszka, bosa lubią tę wiadomość
-
niecierpliwa wrote:Rybka 500 g na 23 tydzien to dobra waga, w 23t1d Julka wazyla 572 g i lekarka powiedziala, ze idealnie
Ofka to jak po majowce zastane wezwanie do zusu to bede zasiegac u Ciebie porady prawnej co dalej robic
Zabka dziekuje za artykul
Cassie trzymam kciuki!
Ambrela ja tez sie z moja waga poklocilam i uwazam, ze na bank sie dziad zepsul
Laura ja tez biore magneb6 2-3 tabletki dziennie
Hermiona, KasiaeN., niecierpliwa, zabka11, magda sz, małaMyszka, bosa lubią tę wiadomość
-
gianna88 wrote:i dobrze, że różne opinie, gusta bo byśmy wszystkie z takimi samymi wózkami latały
mi się cholernie podoba, jakościowo wg mnie bez porównania do tych wszystkich camerello, tako, bebetto itp. do tego prowadzi się leciutko, ciężki może i jest ale ja go nosic nie będę
no ale niestety, może innym razem sobie kupię
Jasne, że tak. Trzeba mieć swój gust i swoje zdanie.gianna88, małaMyszka, bosa lubią tę wiadomość
-
magda sz wrote:Brzuchatki ale naskrobałyście
Położne mnie "reanimowały" na pobieraniu krwi bo z niewyspania, głodu fiknęłam im. Tak się dziś wspaniale czuje, po śniadanku było ok ale leżałam na leżance z godzinę.. Pozniej posiedziałam na ławce w parku i jest ok. Tylko nie wiem jak dam radę na szkole rodzenia dziś...
Cassie! trzymam kciuki żeby Cię nie dopadło, nie martw się na zapas, moja szwagierka zaraziła się ospą od córki będąc w 24 tyg. ale nic się nie stało-urodziła zdrowego mojego chrześniaka. Myślę że w Niemczech opieka zdrowotna jest jeszcze lepsza więc będzie dobrze!
Wiecie co byłam w NFZ po kartę EKUZ... i kuzwa mać mój suuper pracodawca od sierpnia nie płaci składek.. ogarniacie? kartę dostałam ale tych składek nie odpuszczę! Ofka co ja powinnam zrobić teraz? Jestem wściekła!Nie dość że płaci hujowo i jeszcze 50% pensji na umowę to jeszcze składek nie odprowadza? wtf co za świat? Wyprowadzam się tylko nie wiem dokąd..
Co do drugiego dziecka to myślę że 2-3 lata różnicy, po rocznym macierzyńskim poszukam czegoś na 1/2 etatu gdziekolwiek, małą będę zaprowadzała do żłobka na godziny bo tak jak Apaczka pisała w Wawie prywatny żłobek to 1500-1700 zł niania jeszcze więcej, babcie są młode i pracujące więc nie opłaca mi się wracać na cały etat i dziecko zostawiać w żłobku. Żłobek, dojazdy do pracy i czas.. to nie warte mojej pensji. I tak na 1.2 etatu popracuje aż nie zajdę w ciążę
magda sz, małaMyszka, bosa lubią tę wiadomość
-
Laski szukam koszuli ale kopertowej albo z rozcieciami albo na ramiaczkach ale musi byc rozmiar 48 i ch...nigdzie nie ma. Moze cos widzialysciw? Nawet moze byc w jakies misie, w dupie, byleby nie kakas na zatrzaski i rozpinana. Kurcze wszedzie male rozmiary albo guziczki...
małaMyszka, bosa lubią tę wiadomość
-
My się zapisaliśmy do szkoły rodzenia na czerwiec dopiero. Tymczasem nurtują mnie takie pytania:
- W co trzeba się ubrać na poród? W sensie, czy w czasie trwania całego porodu cośtam co chwilę od dołu wypada, czy przez całą I fazę nic nie wypada i można być w gaciach, a wystarczy je zdjąć jak dziecko zacznie wyłazić?
- O co chodzi z tymi jednorazowymi majtami, które każą wziąć do szpitala? Nie mogą być wielorazowe, swoje? Czy te są jakieś sterylne? Bo jeśli chodzi o pobrudzenie, to przecież można potem uprać albo wziąć takie, żeby nie było szkoda wyrzucić. Albo czarne.małaMyszka, bosa lubią tę wiadomość
-
Cassie - moze i ciezka krowa,ale np. Ja jego wnosic nigdzie nie bede,mieszkam w parterowym domu prywatnym,nasi rodzice tez i wiekszosc znajomych tez mieszkaja w domach,nie w blokach,wiec wozek podnoszony bedzie barszo sporadycznie. Druga sprawa- noe wyobrazam sobie piankowych kol,coo za tym idzie waga z automatu tez jest wieksza ze wzgledu na opony. Dla mnie zalezy na tym zeby byl miekki (tako jest najbardziej miekkim wozkiem jakie ogladalam) zeby dziecko sie nie obijalo tylko "falowalo",duza gondola no i porzadna spacerowka. Jedyna rzecza przez ktora mam watppliwosci jest spacerowka. Myslenze sprzedawcom nie chodzi o "pozbycie cholerstwa"bo co im ma zalezec? Skoro np. Jiz 2 razy bebetto zostalo odradzone,to tako maja sie pozbyc a bebetto moze stac na sklepie?
Raczej nie o to tu chodzi;)
Widzisz,ty chwalisz quinny,a dla mnie te wozki to porazka..
Takze dla mnie bardziej istotne są opinie kogoś kto miał z nim wieksza styczność niż tylko obejrzenie w sklepie bo to troche za mało.
Dlaczego niby ci co mają mają go chwalic ? Ja jeżeli coś mam i mi to nie pasuje to wlasnie odradzam i myśle że wiekszosc ludzi tak robi, nie wiem po co ludziom wpajać ze coś jest super jeżeli myśli się inaczej.Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2015, 18:16
małaMyszka, bosa lubią tę wiadomość
-
Mam pytanko do dziewczyn u których zdiagnozowano skracajaca się szyjkę? Mialyscie jakieś szczególne bądź niepokojące objawy? A może bezobjawowo i na wizycie kontrolnej Wam to wykryli? Trochę mnie to martwi bo ostatnie dwa dni miałam dużo spraw do pozalatwiania w urzędach i dużo się nachodzilam. Teraz mam wrażenie ze mała jest dużo niżej niż wcześniej i czasami czuje takie parcie na dole. Dodam że nie mam żadnych boli czy skurczy.
Cassie mam nadzieje ze zaraza Cię ominie!!!
Ofka dużo zdrówka dla Ciebie i maluszka. Ja jak leżałam w szpitalu tez mocno narzekałam na jadłospis i chodziłam do bufetu na dodatkowe jedzenie
Dziewczyny co do zwolnień to pamiętajcie Wy i wasze maleństwa jesteście najważniejsze!!! Jeżeli się zaniedbacie na rzecz pracy i nie daj Boże coś złego się stanie to pracodawca nie zwróci nawet na to większej uwagi a Wy pewnie nie wybaczcie sobie tego do końca życia!!! Teraz musimy się skupić na tym żeby Nasze maleństwa szczęśliwie donosic w brzucha do sierpnia
Narobilyscie mi mega ochoty na ta młoda kapustęteraz nie będę mogła o niczym innym myśleć a nigdy sama jej nie gotowalam. Zawsze to mamusia robiła taka pyszna.
Co do wózków to mi się bardzo podoba Riko Nano, widziałam na żywo, bawiłam i pojezdzilam nim i jest spoko. Znajomi tez bardzo chwalili ten wózek. Zastanawiam się jeszcze nad Camarelo. Może macie jakieś inne typy - potrzebuje wózka lekkiego z dużą gondolazabka11, Pulpecja, małaMyszka, Maniuś, Hermiona, bosa lubią tę wiadomość
-
Dziewczyny!!! Oglądałam wózki i teraz nie wiem. Riko Nano, husky czy Holland masakra powiem wam. Jestem podjarana każdym z nich i dupa! Nie wiem!
bosa lubi tę wiadomość