Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1144

    Wysłany: 4 maja 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amanina wrote:
    Wiecie co, chcialabym zeby juz byl sierpien i zebym miala niedaleko do spotkania z Grubym <3

    Oj ja tez nie mogę się doczekać.

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amanina wrote:
    Hahaha, a wiecie co.. Jak myslicie co Wasze dzieci by do Was powiedzialy gdyby umialy mowic zaraz po wyjsciu z brzucha? :)) po tych 9 mcach w srodku?
    O ku...a co tu tak zimno, jasno i glosno?

    Myszkaaa83, _cherryLady, paola89, Dominique88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mysle ze Gruby moglby miec focha za tego "Grubego" i za to ze uwazam ze jest meteopata i za to ze sie smialam ze ma glowe na swoj tydzien, a brzuch 2 tyg do przodu, i za duzo innych rzeczy :D

  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1144

    Wysłany: 4 maja 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amanina wrote:
    Hahaha, a wiecie co.. Jak myslicie co Wasze dzieci by do Was powiedzialy gdyby umialy mowic zaraz po wyjsciu z brzucha? :)) po tych 9 mcach w srodku?

    Hmm dobre pytanie. Pewnie by powiedziało ze juz ma mnie dość i zamierza więcej czasu z ojcem spędzić.

    nick nieaktualny, SyHa85 lubią tę wiadomość

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1144

    Wysłany: 4 maja 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amanina wrote:
    Ja mysle ze Gruby moglby miec focha za tego "Grubego" i za to ze uwazam ze jest meteopata i za to ze sie smialam ze ma glowe na swoj tydzien, a brzuch 2 tyg do przodu, i za duzo innych rzeczy :D

    No za Grubego to juz jest pewnie zły. ;) a to pewnie chudzinka.

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 4 maja 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie kiedyś poród to była abstrakcja i to dosłownie.

    Teraz jakoś się już oswoiłam z tym wszystkim :)
    Teraz coraz częściej słyszę pytania o to, w jaki sposób bede rodzić.
    Ja mówię, że wszystko zależy od syna. Jak będzie chciał sam wyjść to wyjdzie, jak nie to go wyciągną :)

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_1986 wrote:
    No za Grubego to juz jest pewnie zły. ;) a to pewnie chudzinka.

    No wcale nie taka chudzinka jak ma ten bebzun taki wielki, ze rowna sie z glowa obwodem :p

  • mmalibu Autorytet
    Postów: 861 1106

    Wysłany: 4 maja 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dylemat jeśli chodzi o wózki... Wy już macie wybrane? Zastanawiam się nad takim - co myślicie? http://www.kidisklep.pl/wozek-uniwersalny-camarelo-carmela-gleboko-spacerowy-dla-dzieci-od-narodzin-do-3-lat-p-278.html Chodzi mi o wózek, narazie bez dobierania fotelika etc. A i też bym chciala już sierpień,oohhh...

    relg6iyem5hi69f7.png
  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 4 maja 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amanina wrote:
    Hahaha, a wiecie co.. Jak myslicie co Wasze dzieci by do Was powiedzialy gdyby umialy mowic zaraz po wyjsciu z brzucha? :)) po tych 9 mcach w srodku?

    Moj by powiedzial "Ty marudo" :-P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmalibu wrote:
    Mam dylemat jeśli chodzi o wózki... Wy już macie wybrane? Zastanawiam się nad takim - co myślicie? http://www.kidisklep.pl/wozek-uniwersalny-camarelo-carmela-gleboko-spacerowy-dla-dzieci-od-narodzin-do-3-lat-p-278.html Chodzi mi o wózek, narazie bez dobierania fotelika etc. A i też bym chciala już sierpień,oohhh...

    Mmalibu, ja mam wybrany i zakupiony uzywany Baby Jogger Elite :)
    A ten o ktorym piszesz widzialam tez wlasnie ostatnio ze jakas mama sprzedaje uzywany :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/17c9d57829fb.png

    Taki to??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2016, 21:17

    mmalibu lubi tę wiadomość

  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 4 maja 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam u fizjoterapeuty. Zastosowal taping od kregoslupa az do kolana. I dwa cwiczenia mam robic po 3 razy dziennie. Jedno- "chowanie ogona". Na lezaco, kolana zgiete i biodrami podciagac kosc ogonowa. A drugie- nogi wyciagniete. Palce od stop do siebie, a piete do tylu wypychac. Na razie po tych cwiczeniach boli, ale podobno minie :-)

    nick nieaktualny, paola89, Betty Boop lubią tę wiadomość

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1144

    Wysłany: 4 maja 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amanina wrote:
    No wcale nie taka chudzinka jak ma ten bebzun taki wielki, ze rowna sie z glowa obwodem :p

    Oj tam mama a gdzie te jego kiszeczki i narządy mają sie zmieścić? Brzusio musi być okrąglutki :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SyHa85 wrote:
    Bylam u fizjoterapeuty. Zastosowal taping od kregoslupa az do kolana. I dwa cwiczenia mam robic po 3 razy dziennie. Jedno- "chowanie ogona". Na lezaco, kolana zgiete i biodrami podciagac kosc ogonowa. A drugie- nogi wyciagniete. Palce od stop do siebie, a piete do tylu wypychac. Na razie po tych cwiczeniach boli, ale podobno minie :-)

    Superowo! To bardzo dobre cwiczenia sa, to pierwsze nawet Ci probowalam opisac na fb :p zawsze boli, ale w dluzszej perspektywie bedzie lepiej, tylko grzecznie zasuwaj :)

    SyHa85 lubi tę wiadomość

  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 4 maja 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmalibu wrote:
    Mam dylemat jeśli chodzi o wózki... Wy już macie wybrane? Zastanawiam się nad takim - co myślicie? http://www.kidisklep.pl/wozek-uniwersalny-camarelo-carmela-gleboko-spacerowy-dla-dzieci-od-narodzin-do-3-lat-p-278.html Chodzi mi o wózek, narazie bez dobierania fotelika etc. A i też bym chciala już sierpień,oohhh...

    One mają takie okienko w pokrowcu na gondolę. Mi osobiście się nie podobają. Jakość materiałów też nie powala. Na nowym, materiał wyglądał, jakby był za luźny :/

    mmalibu lubi tę wiadomość

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syha to cwicz i probuj. Moze poczatek jest bolesny ale w koncu ta rwa pusci.

    SyHa85 lubi tę wiadomość

  • Ninka0111 Autorytet
    Postów: 786 651

    Wysłany: 4 maja 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola gratuluje☺
    Martynka ja tez sie martwie

    Viola27 lubi tę wiadomość

    hchyw1d370r6axb9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malika89 wrote:
    One mają takie okienko w pokrowcu na gondolę. Mi osobiście się nie podobają. Jakość materiałów też nie powala. Na nowym, materiał wyglądał, jakby był za luźny :/

    Niektore Teutonie tez tak wygladaja (z tym materialem za luznym) ale podobno sa genialne

  • marcianka1 Autorytet
    Postów: 767 360

    Wysłany: 4 maja 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja chce by ten czas leciał jak teraz nawet wolniej...Ciesze sie ostatnia wiosna bez dziecka...ostatnimi chwilami tylko we dwoje kiedy jestesmy dla siebie jedyni i najwazniejsi ...potem wszystko sie zmieni:-)bedzie miedzy nami Zocha

    marcianka86
  • marcianka1 Autorytet
    Postów: 767 360

    Wysłany: 4 maja 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ze zareczyny to taka fajna chwila:-)

    marcianka86
  • Aśka_gdańsk Ekspertka
    Postów: 239 233

    Wysłany: 4 maja 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzis po pierwszym dniu w szkole rodzenia, póki co wrażenia ok, zobaczymy jak bedzie dalej. :)

    http://www.bezpiecznymaluch.com.pl/warsztaty dla tych co jeszcze nie były i beda miały okazje skorzystać to podsyłam link bo dzis sama sie dowiedziałam o tych warsztatach, u mnie sa 10 maja wiec mam okazje skorzystać.

    gannyx8d18v6v8ew.png

    2 poronienia( 2009 8tyg.[*], 2015 8tyg.[*] )
‹‹ 1273 1274 1275 1276 1277 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ