Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • monika454 Autorytet
    Postów: 564 734

    Wysłany: 16 maja 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_1986 wrote:
    Monika to nie do konca jest tak. Ja nie uważam żeby w naszym przypadku byla to patologia, raczej daleko nam do niej. Ja poprostu jestem w gorącej wodzie kąpana i chciałabym mieć wszystko już natychmiast, a prawda jest taka ze wszystko kosztuje i to więcej niz to piwo.

    Obiecał mi ze za 2 tygodnie pojedziemy na duże zakupy z kupnem łóżeczka itd.

    No a piwo też musi czasem wypić jak to któraś z Was kiedys napisała facet tak się resetuje a on ma naprawdę ostatnio ciężki okres. Wszystko na jego głowie i to on utrzymuje i mnie i nasze nienarodzone dziecko wiec muszę być bardziej wyrozumiała a ja marudzę.
    Kochana ja nie o Was myślałam tylko o sytuacjach jakie mają miejsce w rodzinach dysfunkcyjnych. Przepraszam, że tak to odebrałaś bo nie to chciałam powiedzieć...

    74di6iyermvv176r.png

    If you run you might loose, but if you don`t run you are guaranteed to loose.
  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 16 maja 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po konsultacjach juz. Spojenie łonowe trzyma :-) zagrozenia ciazy nie ma, skurczy sie nie stwierdza :-) Kajtek zdrowy, duzy, dwoma stopkami na badaniu naparzal w usg :-) a te gorsze wiesci sa takie, ze bole sa neurologiczne- ciezar dziecka uciska na nerwy, ktore koncza sie przy łonie i stad bóle. Mam ratowac sie w ostatecznosci paracetamolem i nospa. I lezec...nawet lekarz odradza cwiczenia na szkole rodzenia...moge isc tylko posluchac...:-(

    _cherryLady, hella, mmalibu, Ania_1986, Friend, Betty Boop lubią tę wiadomość

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • JRY1984 Autorytet
    Postów: 1185 1084

    Wysłany: 16 maja 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syha jestem z Tobą zobaczysz będzie dobrze ;)

    SyHa85 lubi tę wiadomość

    bl9czbmhs4h9y8xp.png
    Insulinoodporność, PCOS, dna moczanowa- walczymy o rodzeństwo ;)
  • Penelope30 Autorytet
    Postów: 1348 885

    Wysłany: 16 maja 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syha a te sterydy Ci wreszcie podali czy nie? Biedna jesteś że tak musisz cierpieć, dobrze że z młodym ok. Kiedy wychodzisz?
    Truskaweczka zgadzam się z Ninką moim zdaniem to też już nałóg ja bym wolała żyć sama niż z kimś takim ale oceniam tylko na podstawie tego co wiem od Ciebie. Z tego co piszesz o Waszych wydatkach to nie macie krucho z pieniędzmi. Spokojnie mogłabyś sobie pozwolić nawet na cc w prywatnej klinice za to co wydałaś na sprzęt dla córki. Musisz zacząć wreszcie dbać o siebie a nie wszystkich dookoła. Może zwierz się mamie z problemów z mężem to ona by zrobiła z nim porządek zamiast Ciebie, bo pisałaś że jest do tego zdolna. Może warto się więc kimś wyręczyć jak zabraknie Ci asertywności?

  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 16 maja 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninka0111 wrote:
    2-4 piwka dziennie truskaweczko to jest nalogowe picie tak samo jak 1 dziennie tylko z taka roznica ze on sie tym nie upija


    W sumie to masz rację...każda ilość ale dziennie to nałóg, a ja chce wierzyć, że nie...

    Eh, naiwna jestem, ludziom nie ufam, nikomu nie ufam, a jemu tak, choć wiele razy się zawiodłam...



    SyHa biedna jak Ty wyleżysz?
    Dla mnie najgorsze by było leżenie, choć dla dziecka wytrzymałabym oczywiście!
    Przez żebra nie daje rady leżeć nawet w nocy a co dopiero w dzień...
    Ratuje mnie praca a potem brzuch twardy, ginka powiedziała, że to nic - no to jej wierzę.
    Najważniejsze, że synuś duży i zdrowy!



    Malika podaj cennik ;)

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • Ninka0111 Autorytet
    Postów: 786 651

    Wysłany: 16 maja 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka ja wierze ze jeszcze moze byc dobrze jezeli jestes z tych walczacych bo ja jestem ale nie jezeli chodzi o alkohol i zdrade moze czas postawic ulitimatum

    hchyw1d370r6axb9.png
  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 16 maja 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sterydy podaja, zostal na wieczor ostatni zastrzyk. Jutro mam wyjsc. No ale to ordynator na obchodzie decyduje.

    Dla mnie najwazniejsze jest, ze nie ma zagrozenia porodem przedwczesnym i ze Kajtas taki dzielny :-) a ja jakos musze wytrzymac te 3 miesiace... Mam nadzieje, ze bede tez lepsze dni :-)

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 16 maja 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    graphics-exclamation-mark-789680.gif

    OGŁOSZENIA PARAFIALNE

    Przez cały ten tydzień sprawdzam listę obecności. Bardzo proszę o sprawdzenie w pierwszym poście czy data porodu i płeć maleństwa są poprawne.

    Dodatkowo proszę o podanie imienia dzieciątka

    Osoby, które nie są aktywne w wątku i odezwały się, tylko po to by wpisać się na listę zostaną usunięte.

    graphics-babies-887042.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2016, 12:25

    SyHa85, Penelope30, klaudia12369, paola89, Musik, pigułka, _cherryLady, Ania_1986, blondyna5555, Ninka0111, opóźniona, Truskaweczka83, Betty Boop, Aśka_gdańsk lubią tę wiadomość

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 16 maja 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malika89 wrote:
    OGŁOSZENIA PARAFIALNE

    Przez cały ten tydzień sprawdzam listę obecności. Bardzo proszę o sprawdzenie w pierwszym poście czy data porodu i płeć maleństwa są poprawne.

    Dodatkowo proszę o podanie imienia dzieciątka

    Osoby, które nie są aktywne w wątku i odezwały się, tylko po to by wpisać się na listę zostaną usunięte.

    graphics-babies-887042.gif

    Matko zalozycielko a datki na tace, rozumiem??? :-)

    Moje dziecie to Kajetan :-) a termin juz sam czort wie, wiec zostawmy jak jest :-)

    malika89 lubi tę wiadomość

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • Domi793 Autorytet
    Postów: 896 864

    Wysłany: 16 maja 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie termin porodu sie zgadza - 13.08.2016.
    Imie Alex

    malika89 lubi tę wiadomość

    Julia, 10 latek
    Alex, ur. 9.08.2016r., 3600 g., 54 cm
  • Penelope30 Autorytet
    Postów: 1348 885

    Wysłany: 16 maja 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie termin się zgadza, synek Kornel :)


    17.08.2016

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2016, 12:25

    malika89 lubi tę wiadomość

  • klaudia12369 Autorytet
    Postów: 346 293

    Wysłany: 16 maja 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malika89 wrote:
    graphics-exclamation-mark-789680.gif

    OGŁOSZENIA PARAFIALNE

    Przez cały ten tydzień sprawdzam listę obecności. Bardzo proszę o sprawdzenie w pierwszym poście czy data porodu i płeć maleństwa są poprawne.

    Dodatkowo proszę o podanie imienia dzieciątka

    Osoby, które nie są aktywne w wątku i odezwały się, tylko po to by wpisać się na listę zostaną usunięte.

    graphics-babies-887042.gif

    U mnie termin jak na razie wciąż aktualny a synuś będzie Adam :)

    malika89 lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, insulinoopornosc, mutacja Leidena
    o148jw4z8q8kgslq.png
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 16 maja 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malika , u mnie TP póki co bz, chyba że jutro coś się na wizycie zmieni ale wątpię. A imię córci Kinga :)

    malika89 lubi tę wiadomość

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 16 maja 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas termin porodu bez zmian- będzie Julia :)

    malika89 lubi tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • karkam83 Ekspertka
    Postów: 147 80

    Wysłany: 16 maja 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin porodu bez zmian, córcia LAURA :-)

    malika89 lubi tę wiadomość

    3jgxrjjg02ocpjyq.png
  • Dagmara Autorytet
    Postów: 314 295

    Wysłany: 16 maja 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas termim i płeć jest ok
    bedzię Grześ

    Dzięki

    malika89 lubi tę wiadomość

    m3sxs65g11pm3ti6.png

    Córka 2012👱‍♀️
    Córka 2014👩‍💼
    Syn 2016 👱‍♂️

  • kata89 Ekspertka
    Postów: 228 190

    Wysłany: 16 maja 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin sie zgadza. A imienia jeszcze nie wybraliśmy. Znając życie będzie jak przy synu, czyli na ostatnia chwilę. :)

    malika89 lubi tę wiadomość

    a55a0765ad.png
  • monika454 Autorytet
    Postów: 564 734

    Wysłany: 16 maja 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie TP póki co niech zostanie a synuś to Mikolaj

    malika89 lubi tę wiadomość

    74di6iyermvv176r.png

    If you run you might loose, but if you don`t run you are guaranteed to loose.
  • Nelk Autorytet
    Postów: 300 496

    Wysłany: 16 maja 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin ten sam a imię wstępne chodź nie którzy jeszcze myślą to Michał

    va5bflw11begdoxu.png
    [link=https://www.suwaczki.com/]w4sqikgn3aemf2xu.png[/link]
  • _cherryLady Autorytet
    Postów: 789 1273

    Wysłany: 16 maja 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin sie zgadza- Marcelinka <3

    Nasza Marcysia jest już z nami <3
    bobas.gif
‹‹ 1349 1350 1351 1352 1353 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ