Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    penelope no wlasnie ja mu tlumacze zeby podal po porodzie Kornel Ksawery, na to sie zgodze ale odwrotnie to juz nie za bardzo...no ten Ksawery to mo nie lezy i tyle.

  • karkam83 Ekspertka
    Postów: 147 80

    Wysłany: 17 maja 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    penelope no wlasnie ja mu tlumacze zeby podal po porodzie Kornel Ksawery, na to sie zgodze ale odwrotnie to juz nie za bardzo...no ten Ksawery to mo nie lezy i tyle.

    U mnie jest task ze ja mowie do corki Laura a moj maz Dominika.... Ciekawa jestem co zrobi po porodzie czy szybko pojedzie zarejestrowac dziecko ze swoim imieniem ;-)

    3jgxrjjg02ocpjyq.png
  • aniab91 Autorytet
    Postów: 763 440

    Wysłany: 17 maja 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarolaa mi tez imie Kaja za bardzo nie lezy ale kurde no maz jest nieugiety, wszystkie moje propozycje od razu odrzuca i kazdemu szybko mowi, ze Kaja jak ktos pyta o imie i nawet nie zniecheca go to jak ludzie sie krxywia jak to slysza... No coz, ja sie przezwyczaje a w razie pretensji corki w przyszlosci odesle ja do tatusia :-/

    1usaj44j19lq9mne.png
    km5s8rib7504nhdw.png
  • Ania bebe 88 Przyjaciółka
    Postów: 99 87

    Wysłany: 17 maja 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Penelope30 wrote:
    dzięki amanina za tą fotkę teraz jeszczę bardziej nie mogę doczekać się soboty aż będę miała na żywo.
    33Karola33 mi też właśnie dopiero w 33tyg gin będzie robił takie główniejsze USG a teraz od połówkowych nic nie wiem o wadzę Kornela,
    Karola jak mąż chcę to możecie dać na drugie Ksawery, albo no pierwsze a Kornel na drugie,
    Ania bebe te dziś mam rocznicę ślubu drugą ;)

    Haha no to niezle :) bo u nas to tez druga rocznica! :)

    Penelope30 lubi tę wiadomość

    n59y3e5e3teizl1g.png

    thgf9n73i7pl6tmf.png
  • Paulka123 Autorytet
    Postów: 840 884

    Wysłany: 17 maja 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy urodzil sie brat mojej mamy to dziadkowie mieli zgryz co do imienia, babcia chciala Mariusz, dziadek Dariusz. Stanelo na tym ze Mariusz ale dziadek podal w urzedzie Dariusz.... i wiecie co cale zycie wszyscy mowia mu Mariusz tylko i wylacznie. Jak go prosilismy na wesele to na zaproszeniu oczywiscie bylo Mariusz... jaka on mi awanture zrobil ze nie wiem jak ma na imie. W dowodzie ma Dariusz.... glupio tak.

    Alicja- nasza księżniczka :) ur. 5.08.2016
    Leszek- mały zbój ur. 13.12.2017
  • Rudi88 Autorytet
    Postów: 1598 1876

    Wysłany: 17 maja 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przyszła dzisiaj kołyska!!! Złożyliśmy i nawet się przy składaniu nie pozabijalismy :-D
    Oczywiście się poryczalam ♥♥♥

    Dagmara, karkam83, kata89, aniab91, Ninka0111, nick nieaktualny, hella, nick nieaktualny, _cherryLady, pigułka, SyHa85, Nelk, Ania_1986, Penelope30, paola89, Friend, malika89 lubią tę wiadomość

    Wyczekiwane, wymodlone, wyśnione maleństwo
    o1483e5ek8fkb5ak.png
    Niepękające pęcherzyki...udany cykl z pregnylem :D
  • Ninka0111 Autorytet
    Postów: 786 651

    Wysłany: 17 maja 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi polozna polecila dzwonic po 27 tyg wiec na czwartek jestem umowiona☺
    Dziewczyny moje plecy one nie bola one napieprzaja!!!a gdzie tu do sierpnia ☺

    hchyw1d370r6axb9.png
  • mmalibu Autorytet
    Postów: 861 1106

    Wysłany: 17 maja 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba podjęłam decyzję życia :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fe6af8fc983d.jpg

    nick nieaktualny, SyHa85, hella, nick nieaktualny, 33Karola33, Nelk, _cherryLady, Ania_1986, Ninka0111, malika89 lubią tę wiadomość

    relg6iyem5hi69f7.png
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1144

    Wysłany: 17 maja 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniab91 wrote:
    Dziewczyny w ktorym tc planujecie pakowac torbe? Dla mnie to jeszcze za wczesnie ale bede duzo spokojnoejsza jak to zrobie. Przyszlo mi zamowienie z allegro z rzeczami do szpitala, czesc kupuje w rossmanie pomalu i tak pomyslalam, ze jak to ma sie walac to chyba niedlugo wyjme torbe i zaczne tam ukladac juz te podklady, pampersy i takie rzeczy. A tak kolo 35 tc dopakuje jedzonko, wode, dokumenty, itp.

    Ja chce najpóźniej do końca czerwca mieć wszystko ogarnięte, tym bardziej że w ostatnim tygodniu czerwca wyjeżdżamy na tydzień to potem już moment zleci. Tak mi się wydaje ;)

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • Jujka Przyjaciółka
    Postów: 118 120

    Wysłany: 17 maja 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja wlasnie zamowilam lozeczko dla naszej malej i zastanwaiam się nad materacykiem. Macie jakieś typy albo wiecie, że materacyk z danego materiału jest najlepszy? Wcześniej myslałam, że dobre są gryczano kokosowe, ale po tym jak facet w sklepie mnie uświadomił, że od kilku lat nikt tego nie kupuje to sama nie wiem jaki zamowic.

    3i49cwa1ea8o7x57.png
  • Jujka Przyjaciółka
    Postów: 118 120

    Wysłany: 17 maja 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do pakowania torby, to ja jeszcze nawet torby nie mam :P Muszę po pracy na jakieś zakupy chyba już jechać :D

    3i49cwa1ea8o7x57.png
  • monika454 Autorytet
    Postów: 564 734

    Wysłany: 17 maja 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jujka wrote:
    Dziewczynki ja wlasnie zamowilam lozeczko dla naszej malej i zastanwaiam się nad materacykiem. Macie jakieś typy albo wiecie, że materacyk z danego materiału jest najlepszy? Wcześniej myslałam, że dobre są gryczano kokosowe, ale po tym jak facet w sklepie mnie uświadomił, że od kilku lat nikt tego nie kupuje to sama nie wiem jaki zamowic.

    Gryka-kokos z tego co wiem to ludzie kupują i cieszą się powodzeniem, choć słyszałam, że uczulają.
    My kupujemy lateksowy najprawdopodobniej.

    Jujka, Asiasia lubią tę wiadomość

    74di6iyermvv176r.png

    If you run you might loose, but if you don`t run you are guaranteed to loose.
  • Dagmara Autorytet
    Postów: 314 295

    Wysłany: 17 maja 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my mamy materace kokos gryka i jeseśmy zadowoleni. U nas w rodzinie nie ma uczuleń więc zaryzykowaliśmy że naszych dzieci nie uczulą.
    poza tym to jest materac na 2,5 roku, przynajmniej u nas.

    m3sxs65g11pm3ti6.png

    Córka 2012👱‍♀️
    Córka 2014👩‍💼
    Syn 2016 👱‍♂️

  • _cherryLady Autorytet
    Postów: 789 1273

    Wysłany: 17 maja 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilyscie kiedys kefir samorobiony z grzybka tybetanskiego? :) przypomnialo mi sie ze mam w zamrazarceni chyba dzis rozpoczne na nowo produkcje :)) ma mnostwo witamin i wartosci odzywczych no i jest pyszny :)...

    paola89 lubi tę wiadomość

    Nasza Marcysia jest już z nami <3
    bobas.gif
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1144

    Wysłany: 17 maja 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniab91 wrote:
    Kaarolaa mi tez imie Kaja za bardzo nie lezy ale kurde no maz jest nieugiety, wszystkie moje propozycje od razu odrzuca i kazdemu szybko mowi, ze Kaja jak ktos pyta o imie i nawet nie zniecheca go to jak ludzie sie krxywia jak to slysza... No coz, ja sie przezwyczaje a w razie pretensji corki w przyszlosci odesle ja do tatusia :-/

    Dziewczyny ale to nie może tak być że wy chcecie jedno a mąż drugie, musicie wypracować kompromis. Ja mojego z ledwością nakłoniłam w ogóle do wyboru imienia , ale razie w końcu przysiedliśmy i wybraliśmy Maja, jeszcze nam się Inga podoba, to najwyżej będzie następna ;)

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1144

    Wysłany: 17 maja 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka123 wrote:
    Kiedy urodzil sie brat mojej mamy to dziadkowie mieli zgryz co do imienia, babcia chciala Mariusz, dziadek Dariusz. Stanelo na tym ze Mariusz ale dziadek podal w urzedzie Dariusz.... i wiecie co cale zycie wszyscy mowia mu Mariusz tylko i wylacznie. Jak go prosilismy na wesele to na zaproszeniu oczywiscie bylo Mariusz... jaka on mi awanture zrobil ze nie wiem jak ma na imie. W dowodzie ma Dariusz.... glupio tak.

    Ja mam znajomą która w papierach pisze się Jola a wszyscy wołają na nią Kasia.
    Kiedyś zobaczyłam ją w pracy i wołam Jola a ona nie zareagowała... także no.

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1144

    Wysłany: 17 maja 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jujka wrote:
    Dziewczynki ja wlasnie zamowilam lozeczko dla naszej malej i zastanwaiam się nad materacykiem. Macie jakieś typy albo wiecie, że materacyk z danego materiału jest najlepszy? Wcześniej myslałam, że dobre są gryczano kokosowe, ale po tym jak facet w sklepie mnie uświadomił, że od kilku lat nikt tego nie kupuje to sama nie wiem jaki zamowic.

    Moja siostra właśnie ten kokosowo gryczany kupowała, ponoć najlepszy, nie uczula itd. , może jest tańszy i sprzedawca chce namówić na droższy i dlatego tak gada.

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1144

    Wysłany: 17 maja 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _cherryLady wrote:
    Pilyscie kiedys kefir samorobiony z grzybka tybetanskiego? :) przypomnialo mi sie ze mam w zamrazarceni chyba dzis rozpoczne na nowo produkcje :)) ma mnostwo witamin i wartosci odzywczych no i jest pyszny :)...

    ja nie próbowałam, ale siostra kiedyś produkowała i mówiła że super. Nie boisz się tak w ciąży?

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 17 maja 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam juz kupiony gryka kokos. Slyszalam dovre opinie, chociaz jak do kazdego produktu znajda sie i przeciwnicy.

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 17 maja 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _cherryLady wrote:
    Pilyscie kiedys kefir samorobiony z grzybka tybetanskiego? :) przypomnialo mi sie ze mam w zamrazarceni chyba dzis rozpoczne na nowo produkcje :)) ma mnostwo witamin i wartosci odzywczych no i jest pyszny :)...

    Nie wiem czemu ale grzybek tybetanski to mi sie kojarzy z jakims zakazanym hehe. Puerwsze slysze Ci powiem :-)

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
‹‹ 1360 1361 1362 1363 1364 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ