Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • ninciaa172 Ekspertka
    Postów: 226 166

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agsha wrote:
    Mnie zastanawia co tym lekarzom szkodzi. Nie mogla dr powiedzieć "nie bede mierzyc bo to szkodliwe na razie, ale na usg wyglada to dobrze wiec prosze sie nie martwic"? To chyba tyle samo wysilku co jeknac ze zyyyyyyje.... I ani be ani me...

    Ja rozumiem wszystkie zmartwienia i obawy, ale ojjj wydaje mi się, że chyba troche powinnas sobie darować. Zrób coś dla siebie, obejrzyj dobry film, przeczytaj książkę, ugotuj coś dobrego czy idź na spacer. Nie nakręcaj się tak, to na prawdę bardzo szkodzi maleństwu.

    Martynka30, nick nieaktualny, pigułka lubią tę wiadomość

    Magnez 3x1, Euthyrox 1x25mg, Acard, Luteina 3x1
    Hiperprolaktynemia, Insulinooporność
    b6e243dda0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka30 wrote:
    Przedstawiam Wam po raz pierwszy Cudziątko <3

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/bbad585ae9eb.jpg

    i takie informacje to ja rozumiem :) śliczności :)))

    a ja czekam do piątku... do 15:20... wieczności...

    Martynka30, Coconue lubią tę wiadomość

  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobo_frut wrote:
    i takie informacje to ja rozumiem :) śliczności :)))

    a ja czekam do piątku... do 15:20... wieczności...

    Kochana na takie chwile watro czekać <3 Trzymam kciuki <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1144

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobo_frut wrote:
    i takie informacje to ja rozumiem :) śliczności :)))

    a ja czekam do piątku... do 15:20... wieczności...

    To ja w piatek chyba ostatnia będę się wizytować bo dopiero o 17. No jak dobrze pójdzie to może do gabinetu wejdę o 17:30.

    Martynka30 lubi tę wiadomość

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_1986 wrote:
    To ja w piatek chyba ostatnia będę się wizytować bo dopiero o 17. No jak dobrze pójdzie to może do gabinetu wejdę o 17:30.

    Aniu, najważniejsze, aby wizyta się odbyła :)

    Ania_1986 lubi tę wiadomość

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka84 wrote:
    Martynka30 super wieści :)dziękuje ulżyło mi tyle że ja nie jem słodyczy no zobaczymy jutro na wizycie jak tam nasz bombelini sie ma:)już nie moge sie doczekać :)

    Kochana trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę <3 :)

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaniuskaa wrote:
    W piątek, czekam na bicie serduszka :) no i jestem ciekawa jaki jest faktyczny wiek ciąży bo w suwaczku liczy od ostatniej menstruacji, a kiedy dokładnie była owulacja to nie wiem :)

    Kochana trzymam kciuki za piątkowe super wieści <3 :)

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • Agsha Autorytet
    Postów: 867 409

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninciaa172 wrote:
    Ja rozumiem wszystkie zmartwienia i obawy, ale ojjj wydaje mi się, że chyba troche powinnas sobie darować. Zrób coś dla siebie, obejrzyj dobry film, przeczytaj książkę, ugotuj coś dobrego czy idź na spacer. Nie nakręcaj się tak, to na prawdę bardzo szkodzi maleństwu.

    Mam lezenie i wstawac tylko do lazienki. Dlatego chyba wymyslam...

    Olinek jest już na świecie - skrajny wcześniaczek z wadą nerek - ale dzielnie walczy!

    f2wll6d8iksjyby0.png
  • ninciaa172 Ekspertka
    Postów: 226 166

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nie mowi, ze wymyslasz tylko, że zrelaksowana mama jest lepsza dla malenstwa :)

    Plamisz, krwawisz ? Dlaczego zalecono lezenie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2016, 18:47

    Martynka30 lubi tę wiadomość

    Magnez 3x1, Euthyrox 1x25mg, Acard, Luteina 3x1
    Hiperprolaktynemia, Insulinooporność
    b6e243dda0.png
  • aaniuskaa Autorytet
    Postów: 378 156

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agsha wrote:
    Mam lezenie i wstawac tylko do lazienki. Dlatego chyba wymyslam...
    Włącz sobie film/serial lub poczytaj i nie myśl tyle :). Ja też leżę (z własnej woli akurat ;) ) ale mam laptopa w łóżku, oglądam YT lub filmy, jak mi się chce to czytam. Leżenie i myślenie, a przy tym stresowanie się nic dobrego Ci nie przyniesie. Stres ma duży wpływ na organizm i jego funkcjonowanie, w tym na układ hormonalny. Kochana zauważyłam, że za dużo nad tym wszystkim rozmyślasz i się negatywnie nakręcasz, spokojnie już jutro masz wizytę, serduszko bije, juro dowiesz się więcej :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2016, 18:48

    Martynka30, ninciaa172, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Luteina 100mg x 2
    16ud9jcgueagbcz9.png
  • Agsha Autorytet
    Postów: 867 409

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki :-*

    Olinek jest już na świecie - skrajny wcześniaczek z wadą nerek - ale dzielnie walczy!

    f2wll6d8iksjyby0.png
  • Agsha Autorytet
    Postów: 867 409

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninciaa172 wrote:
    Nikt nie mowi, ze wymyslasz tylko, że zrelaksowana mama jest lepsza dla malenstwa :)

    Plamisz, krwawisz ? Dlaczego zalecono lezenie ?

    Nie. Mam duze bole brzucha i plecow...

    Olinek jest już na świecie - skrajny wcześniaczek z wadą nerek - ale dzielnie walczy!

    f2wll6d8iksjyby0.png
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agsha wrote:
    Nie. Mam duze bole brzucha i plecow...

    A dziś niedawno co pisałaś, że po luteinie brzuch nie boli.

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • Agsha Autorytet
    Postów: 867 409

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka30 wrote:
    A dziś niedawno co pisałaś, że po luteinie brzuch nie boli.

    Tak ale zalecenie dostalam lezenia bo mnie bolal. Dostalam luteine i leze i nie boli. Ale to nie powod zebym wychodziła na spacer. Skoro bolalo mnie 10 dni a od 20h mam spokoj to znaczy ze lezenie i lek dzialaja. I tylko sie cieszyc a nie harcowac. Tak mi sie zdaje...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2016, 18:58

    Olinek jest już na świecie - skrajny wcześniaczek z wadą nerek - ale dzielnie walczy!

    f2wll6d8iksjyby0.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się nie mogę już doczekać jutrzejszej wizyty. Niestety mąż nie może ze mną iść i trochę mi smutno z tego powodu, ale cóż, takie życie. O której jutro wizytujecie dziewczyny?

    Martynka30 lubi tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nie karze Ci harcować, zapytałam się z ciekawości, bo przed chwilą napisałaś, że masz silne bóle brzucha i pleców.

    Życzę zdrowia.

    ninciaa172 lubi tę wiadomość

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pigułka wrote:
    A ja się nie mogę już doczekać jutrzejszej wizyty. Niestety mąż nie może ze mną iść i trochę mi smutno z tego powodu, ale cóż, takie życie. O której jutro wizytujecie dziewczyny?

    Pigułka trzymam kciuki za wizytę, mężem się nie martw może będzie mógł iść z Tobą na nastepną wizytę, zaniesiesz mu zdjęcie :)

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1144

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pigułka wrote:
    A ja się nie mogę już doczekać jutrzejszej wizyty. Niestety mąż nie może ze mną iść i trochę mi smutno z tego powodu, ale cóż, takie życie. O której jutro wizytujecie dziewczyny?

    Ja mam nadzieję że mój ze mną pójdzie, tylko nie wiadomo czy zdąży wrócić z pracy, a jak nie to z siostrą, bo nie chcę sama.

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli wyszlo na moje :P a mowilam, poloz sie, wstawaj tylko do wc dopoki bole nie ustapia, to nie, nikt ciotki Sylwii nie slucha ;)

    Martynka30, Ania_1986 lubią tę wiadomość

  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    Czyli wyszlo na moje :P a mowilam, poloz sie, wstawaj tylko do wc dopoki bole nie ustapia, to nie, nikt ciotki Sylwii nie slucha ;)

    Sylwia mnie też nikt nie słucha ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
‹‹ 226 227 228 229 230 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ