Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2017
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2017

Oceń ten wątek:
  • All4love Autorytet
    Postów: 867 754

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie czekamy.
    Mój gin powiedział, żeby do czwartku nie stresować się betą, nie badać się w nerwach co dwa dni tylko czekać na usg bo wszystko będzie dobrze.

    W pracy się jeszcze nie przyznałam, wczoraj była wigilia służbowa i musiałam szukać pretekstu dlaczego nie chce, bo na stole pojawiło się winko :)

    20.08.2017 <3
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555 wrote:
    Niom szaleństwo :) U mnie dzisiaj ciasteczka będą ;)

    My o wizytach tylko to będą nasze (przynajmniej moja) pierwsze :)

    U nas 2 dni temu dekorowanie z córcia było ;) dziś ubieranie choinki jak z pkola wróci

    Wiem, wiem. Tylko kurczę miesiąc między wizytami to też mega długo:P

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w pracy jeszcze nie mówiłam dopiero w piątek po wizycie, ale dziewczyny będą miały miny, bo u mnie to nikt nie spodziewa się ciąży ;)

    Cherry oj miesiąc to bardzo długo... :)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Ania83_NS Znajoma
    Postów: 18 27

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    W czwartek robilam bete wynik byl 12.8 dzisiaj powtarzalam i wynik 104 ?? Dobry przyrost trj bety ??

    sisi lubi tę wiadomość

    Patryk 2008
    Lena 2014
  • All4love Autorytet
    Postów: 867 754

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poczekam jeszcze miesiąc z tą informacją dla pracodawcy, jestem na umowie o pracę na czas określony, przeczytałam, że w tym wypadku jestem chroniona dopiero po trzech miesiącach.

    20.08.2017 <3
  • All4love Autorytet
    Postów: 867 754

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania83_NS wrote:
    Witam.
    W czwartek robilam bete wynik byl 12.8 dzisiaj powtarzalam i wynik 104 ?? Dobry przyrost trj bety ??

    Najlepiej przyrost bety widać po 2 dniach, a u Ciebie ten odstęp był dość długi. Powtórz w środę, prawidłowo powinien się podwoić i wynieść ponad 200.

    20.08.2017 <3
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania83_NS wrote:
    Witam.
    W czwartek robilam bete wynik byl 12.8 dzisiaj powtarzalam i wynik 104 ?? Dobry przyrost trj bety ??

    https://bellybestfriend.pl/kalkulator-hcg.html
    Tu masz fajny kalkulator

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 13:39

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Asiulka83 Autorytet
    Postów: 1461 1594

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d03685a67817.jpg

    Jest moja mala rybka :) Wszystko jest ok wizyta za 3 tyg 9 stycznia :) Ale jestem szczesliwa !!! karta ciąży zalozona :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 13:40

    Najmłodsza_staraczka, inaa, sisi, Kasiula09, Kira_, Cherry_Blossom, santoocha, nick nieaktualny, Otka, Tova33, neme lubią tę wiadomość

    ukdy3e5e07dpccv2.png
    19.12. jest <3 , 09.01 3.84 cm <3 , 21.01 5,65 cm <3, 6.02 8,06 cm Boy <3 2.03 238g <3 15,05 1500 g <3 27.07 3540 <3
    ukdyj44j0v7sy1vp.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulka cudnie :)

    Asiulka83 lubi tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron 27,5 przy czym ostatnią dawkę luteiny wzięłam wczoraj o 21. Sama nie wiem czy to wystarczająco, zobaczymy co powie jutro lekarz...

    Asiulka super informacje! <3
    Ania83 przyrost bardzo ładny :)

    Jak mi się nie chce ubierać choinki :|

    Asiulka83 lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Ania83_NS Znajoma
    Postów: 18 27

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    https://bellybestfriend.pl/kalkulator-hcg.html
    Tu masz fajny kalkulator
    Dziekuje bardzo i wlasnie zrobilam i przyrost jest prawidłowy. Juz wiecej nie robie za duzo nerwow mnie to kosztowalo. Umowilam sie na wizyte do ginekologa na 28 grudnia.

    Patryk 2008
    Lena 2014
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania przyrost idealny :)

    Asiulka gratuluję :) Spory już ten bąbelek :)

    Asiulka83 lubi tę wiadomość

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • All4love Autorytet
    Postów: 867 754

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulka, gratulacje! Pięknie!

    Asiulka83 lubi tę wiadomość

    20.08.2017 <3
  • Ania83_NS Znajoma
    Postów: 18 27

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sisi wrote:
    Ania przyrost idealny :)

    Asiulka gratuluję :) Spory już ten bąbelek :)
    Dziekuje bardzo

    Patryk 2008
    Lena 2014
  • itakasia Autorytet
    Postów: 343 241

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania
    To dobry przyrost
    Asiulka
    Super! wspaniałe wieści!
    Karola
    Będą mieli w pracy piękną niespodziankę :)

    Byłam na zakupach i zrobiłam betę, teraz odrabiamy lekcję :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 14:46

    Asiulka83 lubi tę wiadomość

    010iflw1wxwjhaqq.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Itakasia to daj znać nam tu jak będzie wynik :)

    No miny im zrzedną hihi pani księgowa będzie zaraz płakać że pójdę nam macierzyński i czy wrócę itd. już ją widzę w akcji ahhh jakoś się przeżyje ;)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reszta to pewnie się będzie cieszyć :)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • itakasia Autorytet
    Postów: 343 241

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555 wrote:
    Itakasia to daj znać nam tu jak będzie wynik :)

    właśnie przyszedł wynik
    3136 :)

    Asiulka83, Karola555, sisi, Kira_ lubią tę wiadomość

    010iflw1wxwjhaqq.png
  • Asiulka83 Autorytet
    Postów: 1461 1594

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super Itakasia :)

    itakasia lubi tę wiadomość

    ukdy3e5e07dpccv2.png
    19.12. jest <3 , 09.01 3.84 cm <3 , 21.01 5,65 cm <3, 6.02 8,06 cm Boy <3 2.03 238g <3 15,05 1500 g <3 27.07 3540 <3
    ukdyj44j0v7sy1vp.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super jak szybko :)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ