Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2017
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2017

Oceń ten wątek:
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rada to wpadnij do mnie odrazu posprzątać xd

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hyhyhy.. obawiam się że power starcza mi jedynie na własne M. Z kolejnym mogłabym już sobie nie poradzić :P

    itakasia, prenatalne robię. 31 mam. U mnie to i z racji wieku, i przez wzgląd że dwójka, więc tak czy siak robię.

    Cherry, a zapraszam. Mi ostatnio dziewczyny smaka na ogórkową zrobiły, ale niestety nie spięłam się na tyle żeby zrobić. A zjadłabym... albo żurek... Mrrrr. U mnie dzisiaj za to pstrąg z warzywkami, też lubię więc jakoś przeżyję, ale coś czuję, że odbędę wycieczkę do sklepu wieczorem :P

    Cherry_Blossom lubi tę wiadomość

  • itakasia Autorytet
    Postów: 343 241

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry
    Zdrówka dla Was :-*
    Ruda
    Ale tylko usg czy Pappa też?

    Cherry_Blossom lubi tę wiadomość

    010iflw1wxwjhaqq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem to USG i PAPPA. To chyba robią z zasady dla kobiet po 35 roku życia.

  • itakasia Autorytet
    Postów: 343 241

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda wrote:
    Z tego co wiem to USG i PAPPA. To chyba robią z zasady dla kobiet po 35 roku życia.

    U nas na NFZ robią to w Civis Vita, zadzwoniłam,żeby zapytać jak z terminami i wzięli mnie z zaskoczenia, kazali następnego dnia przyjechać na krew. Niestety USG mam dopiero 15 lutego. Chyba osiwieje do tego czasu. Choć wiem, że ryzyko podstawowe z wieku będzie fatalne i jakoś tak ogólnie ostatnio moja głowa sieje defetyzm :( a przed staraniami byłam tak optymistycznie nastawiona...

    Magroz27 lubi tę wiadomość

    010iflw1wxwjhaqq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie... ja też liczę się z tym że wiekowo będę opóźniona, no ale trudno :P. Próbuję podejść na spokojnie i się nie stresować :)

  • Magroz27 Przyjaciółka
    Postów: 96 124

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie po dłuższej nieobecności.Ogolnie człowiek nie miał jak bo to mdlosci to wymioty to chorowanie córki.U mnie wizyta w poniedzialek zaczynam sie bać co wyjdzie.Jestesmy po wizycie z corka w Gdańsku na oddziale Chorób Rzadkich i zrobili jej wszystkie możliwe badania wiec wiemy cos więcej niz do tej pory.A teraz na spokojnie moge zajac sie badaniami Pappa,Nifty czy jakos tak usg prenatalne.Moje jest pytanie czy wykonywac amnipunkcje czy darować sobie??różne opinie słyszałam wiec pytam.

    [link=https://www.suwaczki.com/]3jgx9n73wiuo17rv.png[/link]
    [link=https://www.suwaczki.com/]iv09df9hml3xryw1.png[/link]
  • Magroz27 Przyjaciółka
    Postów: 96 124

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach te migreny.Znam ten ból niestety mnie srednio lapie raz na dwa tygodnie i wtedy tez zaczyna bolec zab w ktorym jest ubytek.Jezeli chodzi o wizyty to gratuluje ze wszystko dobrze;*

    [link=https://www.suwaczki.com/]3jgx9n73wiuo17rv.png[/link]
    [link=https://www.suwaczki.com/]iv09df9hml3xryw1.png[/link]
  • Magroz27 Przyjaciółka
    Postów: 96 124

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    itakasia wrote:
    U nas na NFZ robią to w Civis Vita, zadzwoniłam,żeby zapytać jak z terminami i wzięli mnie z zaskoczenia, kazali następnego dnia przyjechać na krew. Niestety USG mam dopiero 15 lutego. Chyba osiwieje do tego czasu. Choć wiem, że ryzyko podstawowe z wieku będzie fatalne i jakoś tak ogólnie ostatnio moja głowa sieje defetyzm :( a przed staraniami byłam tak optymistycznie nastawiona...
    Witaj w klubie.Mam to samo.Niestety tak juz jest starasz się boisz sie ze się nie uda.Udaje sie to martwisz się czy bedzie serduszko.Jest serduszko czy zdrowe i tak w kolo.U mnie jest obawa uzasadniona ale jakos trzeba myśleć pozytywnie.

    [link=https://www.suwaczki.com/]3jgx9n73wiuo17rv.png[/link]
    [link=https://www.suwaczki.com/]iv09df9hml3xryw1.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny chciałam się dopisać na listę :)
    Jeśli o mnie chodzi to druga ciąża, pierwsza poronienie puste jajo płodowe. Mam 25 lat jestem z śląska. Aktualnie jestem w 11 tygodniu i jest świetnie, tylko mdłości od czasu do czasu. TP mam na 18.08, a najbliższą wizytę czyli prenatalne 3.02.

    Gratuluję Wam wszystkim pięknie rozwijających się dzieciaczków i życzę nudnych pozostałych 7 miesięcy :)

    Będę wpadać od czasu do czasu i sprawdzać co u Was:)

    Basha lubi tę wiadomość

  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj odrobinacheci :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odrobinacheci wrote:
    Hej dziewczyny chciałam się dopisać na listę :)
    Jeśli o mnie chodzi to druga ciąża, pierwsza poronienie puste jajo płodowe. Mam 25 lat jestem z śląska. Aktualnie jestem w 11 tygodniu i jest świetnie, tylko mdłości od czasu do czasu. TP mam na 18.08, a najbliższą wizytę czyli prenatalne 3.02.

    Gratuluję Wam wszystkim pięknie rozwijających się dzieciaczków i życzę nudnych pozostałych 7 miesięcy :)

    Będę wpadać od czasu do czasu i sprawdzać co u Was:)

    Witaj z nami :)
    Wszystko wpisane na 4 stronę

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Magroz27 Przyjaciółka
    Postów: 96 124

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odrobinacheci wrote:
    Hej dziewczyny chciałam się dopisać na listę :)
    Jeśli o mnie chodzi to druga ciąża, pierwsza poronienie puste jajo płodowe. Mam 25 lat jestem z śląska. Aktualnie jestem w 11 tygodniu i jest świetnie, tylko mdłości od czasu do czasu. TP mam na 18.08, a najbliższą wizytę czyli prenatalne 3.02.

    Gratuluję Wam wszystkim pięknie rozwijających się dzieciaczków i życzę nudnych pozostałych 7 miesięcy :)

    Będę wpadać od czasu do czasu i sprawdzać co u Was:)
    Witaj na pokładzie.Rozgość sie;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]3jgx9n73wiuo17rv.png[/link]
    [link=https://www.suwaczki.com/]iv09df9hml3xryw1.png[/link]
  • Anielle Autorytet
    Postów: 1528 915

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprobuje dodac zdjecie, moze mi sie uda :)

    d1bddac875bf52a4med.jpg

    Samsaramsa, awangarda, Cherry_Blossom, itakasia, nick nieaktualny, pestka1, All4love, Kira_, Basha, Andzia1985, santoocha, nick nieaktualny, Kasiula09, Gaduaaa, Kfoka, llallka, Another, sisi, nick nieaktualny, neme lubią tę wiadomość

    relgjw4z78qot2nk.png
    8p3ogzu3ye28ntmj.png
  • awangarda Autorytet
    Postów: 887 646

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paluszek w buzi! Śliczne zdjęcie !

    Anielle lubi tę wiadomość

    synuś :)
    f2w3rjjgbm9jz425.png
    Dwa aniołki *
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielle zakochałam się <3 <3 <3 <3

    Anielle lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Anielle Autorytet
    Postów: 1528 915

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem zakochana! Nie moge uwierzyc ze w brzuchu juz nie mam fasolki tylko miniaturowego czlowieczka !!! :)

    relgjw4z78qot2nk.png
    8p3ogzu3ye28ntmj.png
  • Basha Autorytet
    Postów: 252 179

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    All4love wrote:
    Kochana, Apap może pomoże, do tego dużo leż w cichym, przyciemnionym pomieszczeniu, rób sobie zimne okłady na czoło. Ja miałam migreny zawsze przed okresem, ale stosowałam tabletki, których teraz za bardzo nie można...
    Dasz radę!
    Mi pomagało tylko Cinie 100 mg zagryzione 2 tabletkami Migei, a i tak spędzałam wtedy cały dzień w łóżku. Trochę ulgi dają mi gorące prysznice, gdybym mogła to bym nie wychodziła spod prysznica, ale boję się, że ugotuje dziecko :)


    Gratuluje wszystkim udanych USG i zazdroszczę, bo ja muszę czekać do 01.02 :(

    f2w3ugpjqs7gupgd.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dołączam do migrenowych.
    Tak mnie wczoraj przeczołgało... Ból głowy, zjadłam w sumie 4 apapy i gówno to dało. Od rana do wieczora wymioty, mdłości non stop. Jeszcze to sobota, więc Młody w domu, krzyczy, klockami rzucą, odpala samochody.
    Obudziłam się dziś o 5:20 i tak leżę bojąc się wstać. Głowa trochę boli, ale nie jest źle.

  • awangarda Autorytet
    Postów: 887 646

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. U mnie dziś dobrze. Sekunda szukania groszka i chwilka słuchania dobrze mnie nastroily . Już nie mam potrzeby słuchać. Będzie dobrze.

    synuś :)
    f2w3rjjgbm9jz425.png
    Dwa aniołki *
‹‹ 293 294 295 296 297 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ