X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2017
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2017

Oceń ten wątek:
  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 23 lutego 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom takie pytanko: zerknęłam na 4 stronę i moja dziewczynka znowu jest chłopcem i znikła moja wizyta (14 marca), to tylko u mnie czy coś się wykasowało?

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • awangarda Autorytet
    Postów: 887 645

    Wysłany: 23 lutego 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm a może to mój sisiorek się tam zapoznał? :-)

    llallka lubi tę wiadomość

    synuś :)
    f2w3rjjgbm9jz425.png
    Dwa aniołki *
  • Anielle Autorytet
    Postów: 1528 915

    Wysłany: 23 lutego 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie mi polozna powiedziala ze za wczesnie zeby wykonac z obciazeniem, nie ma sensu, zrobimy dopeiro jak dojde do tego 25 tygodnia czyli na poczatku kwietnia. Zdziwilo mnie to bo kolezanka ktora miala w pierwszej ciazy cukrzyce, z automatu dostala skierowanie na test z obciazeniem jak tylko zrobila test ciazowy. A mi nawet nie powiedziala zeby powtorzyc wykla krew na czczo. Sama zrobie za pare dni bo jesli faktycznie mam ta cukrzyce to wole wiedziec jak najwczesniej zeby sie juz pilnowac. Ale bardzo prawdopodobne ze wynik byl przeklamany bo faktycznie nie bylo 12 godzin pomiedzy ostatnim jedzeniem a pobraniem krwi. No ale zobaczymy. Powiem Wam ze cukrzyca ciazowa to jest OSTATNIE czego sie spodziewala po tej ciazy, wiec naprawde ciaza to zawsze jedna wiekla niewiadoma.

    Gaduaaa, ja ruchow tez ani odrobine nawet nie czuje, moim detektorem jezdze i jezdze po calym brzuchu i nic, a polozna dzisiaj po 2 sekundach zlapala tetno na jej detektorze. Takze widac wszystko z dzidziem w porzadku.

    Sisi, mnie by w sumie tez dzisiaj nie chciala badac, ale to ja nalegalam bo chcialam sprawdzic ta szyjke z racji poprzedniej ciazy i sie uspokoic. No i szyjka ok a tu nagle z innej strony atak - cukrzyca ;) A wiem ze na wyspach to nikt sie nie fatyguje do zajrzenia w dziurke ;) Dziwne to ae co kraj to obyczaj. Ja na przyklad przy zapisie do szpitala musialam podpisac papierek ze nie bede sie domagac wylacznie damskiego personelu, widac mieli problemy z bogobojnymi muzulmankami ktore nie chcialy zeby facet-lekarz porod przyjmowal i musza sie zabezpieczac w ten sposob.

    Tak sie przejelam ta cukrzyca ze nie wiem co kto pisal ;) Wybaczcie mi prosze. Zarejestrowalam tylko ladne ciuszki, szczegolnie StarWarsy i Batmana :):):)

    relgjw4z78qot2nk.png
    8p3ogzu3ye28ntmj.png
  • awangarda Autorytet
    Postów: 887 645

    Wysłany: 23 lutego 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę od wtorku na fitness dla ciężarówek. Aż się boję lekarki zapytać czy mogę więc się nie zapytam ;-) taki delikatny,żadne wygibasy . Raczej piłki.
    Jaram się!!!

    Nie zjadłam dziś paczka żadnego :-( a właśnie mi się zachciało

    synuś :)
    f2w3rjjgbm9jz425.png
    Dwa aniołki *
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 23 lutego 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj zjadłam 3 pączki tylko teraz je muszę odchorowac bo mnie żołądek boli :/
    Kochany mąż zabrał mnie dzisiaj na zakupy :) kupiłam sobie dwie pary spodni, koszulkę i tenisowki :)

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 23 lutego 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry zamówiłam podobnego bodziaka na wishu, czekam na dostawę :D Zobaczymy jak będzie wyglądało w realu :P
    O taki:
    2qmeuyr.jpg

    U mnie pączki 4 co najmniej zjedzone. Za to obiadu ani śniadania nie jadłam. Cały dzień słodkie o.O

    Kira_, BrumBrum, ss25, sisi lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • awangarda Autorytet
    Postów: 887 645

    Wysłany: 23 lutego 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another ja taki widziałam na aliexpres dokładnie ten sam za 5 dolarów! Miałam nawet w koszyku :-)

    synuś :)
    f2w3rjjgbm9jz425.png
    Dwa aniołki *
  • Kira_ Ekspertka
    Postów: 160 182

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe, czy w muzułmańskich krajach mężczyźni w ogóle podejmują się zawodu GINEKOLOG :D

    W sumie na mnie też by niejedna mogła patrzeć jak na głupią, tylko ja z kolei jestem przeciwniczką studentów, kiedy zajmuję tron ginekologiczny :D

    f2w3skjonuh3887q.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    awangarda wrote:
    Another ja taki widziałam na aliexpres dokładnie ten sam za 5 dolarów! Miałam nawet w koszyku :-)
    Ja na wishu za 29 zł z przesyłką zamówiłam. Zobaczymy jaka jakość. Ale zakochałam się w tym zestawiku :D

    Kira, o ile uważam się za osobę dość zakompleksiona, to jak już wsiądę na samolot to mam kompletnie w nosie kto mnie tam ogląda :P Zostało mi tak po Polnej w Poznaniu. Pamiętam jak ustawili 12 kobiet (w tym mnie) w kolejce w samych szlafrokach i po kolei kazali wchodzić. Za 1 drzwiami pomieszczenie 1,5m x 1,5m i zostawiamy szlafrok i za drugimi już pielęgniarka, samolot, ginekolog i kotara. No i siadam na ten fotel rozkraczona w stronę kurtyny, ona się rozjeżdża, a tam... z 5 profesorków i z 10 studentów... I piguła: proszę się rozluźnić. Taaa, jasne :| I wszyscy gapią się w Twoje krocze i patrzą jak ginekolog robi Ci usg dopochwowe. To był stres! Teraz żaden pojedynczy studencik nie zrobi na mnie wrażenia :D Aaaa, dodam, że miałam lekko ponad 19 lat.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 19:04

    sisi lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another a gdzie są SOWY?? Xd śliczne te wszystkie ubranka, ja teraz wstrzymuje się z zakupami aż poznam płeć :)

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samsa sowy są w lesie xDDD

    Nie mogłam się powstrzymać xD

    A tak na poważnie sowy są na rożku, będą na pościeli (chyba, że wygrają piękne lisy) i na łóżeczku, na ścianie, na macie edukacyjnej i na 50% ubranek :D BA Nawet wózek znalazłam w sowy xD Ale jakaś firma mało znana, boję się ryzykować :D

    Samsaramsa lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak miałam lyzeczkowanie to też byli studenci, ale może ze 4 juz nie pamiętam. Moim zdaniem powinni się pytać czy wyrażamy zgodę czy nie. Ja nie chce być więcej królikiem doswiadczalnym.

    Kira_ lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • Kira_ Ekspertka
    Postów: 160 182

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another, to masakra jakaś i automatycznie przypomina mi się moja kolposkopia, którą już Wam tu opowiadałam i wracać do niej nie będę :D
    Ale to Ty wiedziałaś, że badanie tak będzie wyglądało, czy to był taki surprise? :D
    Ja bym uciekła i nie dlatego, że jestem zakompleksiona, czy niepewna siebie, tylko dlatego, że pokazuję tyle, ile chcę komu chcę i kiedy chcę :D I nikt mnie do niczego nie będzie przymuszał. :P

    f2w3skjonuh3887q.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kira_ wrote:
    Another, to masakra jakaś i automatycznie przypomina mi się moja kolposkopia, którą już Wam tu opowiadałam i wracać do niej nie będę :D
    Ale to Ty wiedziałaś, że badanie tak będzie wyglądało, czy to był taki surprise? :D
    Ja bym uciekła i nie dlatego, że jestem zakompleksiona, czy niepewna siebie, tylko dlatego, że pokazuję tyle, ile chcę komu chcę i kiedy chcę :D I nikt mnie do niczego nie będzie przymuszał. :P
    No co Ty. Nic nie wiedziałyśmy. Czekałyśmy jak na kazanie. Do tego dziewczyny wypuszczali z badań innymi drzwiami, żeby nam nie mogły powiedzieć co nas czeka :P

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile ważą Wasze dzieci?
    Mój brzdąc dzisiaj 192g... Wszystko jest ok. No i dolącz do mam które swoje przeczucia mogą sobie wsadzic w... synkowi odpadł siurak.

    Super zakupy ;)

    llallka, K_A_M_A, ss25, Kira_, awangarda, Gaduaaa, Asiulka83, Lexi150, sisi lubią tę wiadomość

  • Kira_ Ekspertka
    Postów: 160 182

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    No co Ty. Nic nie wiedziałyśmy. Czekałyśmy jak na kazanie. Do tego dziewczyny wypuszczali z badań innymi drzwiami, żeby nam nie mogły powiedzieć co nas czeka :P

    Ale jazda :D
    My kobiety to naprawdę mamy przejebane :D Tyle wstydu, co my przeżywamy i musimy się obnażać, itd. to mało który facet w ogóle mógłby sobie wyobrazić.
    Jak kawał mięsa normalnie

    Another, llallka lubią tę wiadomość

    f2w3skjonuh3887q.png
  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samsaramsa wrote:
    Ja jak miałam lyzeczkowanie to też byli studenci, ale może ze 4 juz nie pamiętam. Moim zdaniem powinni się pytać czy wyrażamy zgodę czy nie. Ja nie chce być więcej królikiem doswiadczalnym.
    Mam podobne doświadczenia mimo iż przy przyjęciu do szpitala zaznaczyłam, że sie nie zgadzam. Gdy drugi raz zobaczyłam tłum gapiów, spytałam się czy ten cały tłum jest konieczny (łącznie jakieś 10 osób)

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kira_ wrote:
    Ale jazda :D
    My kobiety to naprawdę mamy przejebane :D Tyle wstydu, co my przeżywamy i musimy się obnażać, itd. to mało który facet w ogóle mógłby sobie wyobrazić.
    Jak kawał mięsa normalnie
    Ale diagnozę postawili prawidłową, więc powiedzmy, że się opłacało :P


    Brum ja nie znam wagi dzieciolka :(

    Kira_ lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BrumBrum wrote:
    Dziewczyny ile ważą Wasze dzieci?
    Mój brzdąc dzisiaj 192g... Wszystko jest ok. No i dolącz do mam które swoje przeczucia mogą sobie wsadzic w... synkowi odpadł siurak.

    Super zakupy ;)

    Poważnie?! Oja a myślałam ze bankowo u Ciebie bedzie synuś! :)

    BrumBrum lubi tę wiadomość

  • awangarda Autorytet
    Postów: 887 645

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wam powiem że mi to Lotto. Muszą się gdzieś nauczyć. O ile zachowują się w porządku nie śmieją,nie komentują to mnie to nie przeszkadza.
    Sama się uczyłam i wiem,że fajnie jak ludzie na sobie pozwalają się uczyć .

    Co to jest ten wish?

    synuś :)
    f2w3rjjgbm9jz425.png
    Dwa aniołki *
‹‹ 485 486 487 488 489 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ