Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2017
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2017

Oceń ten wątek:
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dzisiaj od samego rana mdli :( obudziłam się po 4 taka głodna że masakra
    Milej niedzieli <3

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • sabinaaa Autorytet
    Postów: 1203 897

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majac male dziecko nie da sie go nie nosic i oszczedzac sie. Narazie jest ok, ciaza poki co bezproblemowa, nie wiem co bedzie jak brzuszek urosnie.

    l22ndf9h3vpfkhhu.png
    mhsvj44j4uxq5cod.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co zrobić... Ja mimo tego krwiaka i tak noszę bo musze wsadzic do krzeselka do.łóżeczka albo jak się uderzy uspokoić.... Tym bardziej że ma faze na mamamamamamamama i co zrobię. Nic. Mam czarne myśli i chyba nie mam co się przyzwyczajac do tej ciąży.

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam niedzielnie :-) u mnie objawow nadal brak oprocz wrazliwych cyckow i czesto mnie brzuch pobolewa.

    Ja moja corke odzwyczajam od noszenia, biore ja na rece jak juz musze i to tez za chwile z nia siadam bo to jednak prawie 14 kg wazy wiec jest co nosic.

    Brumbrum zabraniam Ci tak myslec wszystko bedzie dobrze dzidzia jest silna i pokona krwiaka glowa do gory

    age.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w ósmym tygodniu mojej drugiej ciąży :D !

    Dzisiaj budziłam się przez bolące cycuchy i obudziłam się o 6 koszmarem, a później mnie tak mdliło :( blyyy.

    Brum Brum !!!! Nie myśl tak !

    sisi lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Sand Znajoma
    Postów: 28 49

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieśmiało się z Wami witam :)

    Termin według OM - 18.08.
    To moja druga ciąża, w domu mam już 17 miesięcznego synka.

    Mam nadzieję, ze dane mi będzie zostać z Wami do końca :)
    Co do objawów - bardzo tkliwe piersi, brzuch od czasu do czasu pobolewa okresowo.

    Trzymam kciuki za wszystkie sierpniowe mamy:) i za najbliższe wizyty.

    sisi, neme, Asiulka83, Luca lubią tę wiadomość

    zi133e3k1t3kde1o.png
    82do3e5ewekxghto.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh ciężko mi myśleć inaczej... Dzisiaj prawie calą noc synek spał na mnie w pionie albo musiałam.chodzic i nosić. Koszmarnie ząbkuje i bardzo cierpi... No i teraz to jest dla mnie priorytetem. A niestety on tylko ze mną śpi. Z M od razu wpada w histerie i mnie woła... No nic. Nie smęce Wam.

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale.ale wrote:
    Cześć dziewczyny :)

    Przez to że tak piszecie o mandarynkach, to też sobie kupiłam, ale na razie wygrywa z nimi kiwi :)

    Awangarda, też tak mam, jak zła, to głodna, czy raczej na odwrót :)
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1870691046500053&id=1427413157494513

    U mnie nadal objawów brak, wczoraj mnie tylko ciągnęło podbrzusze całe popołudnie, nie wiem czy nie dlatego, że byłam na spacerze z córką i trochę ją musiałam nosić / podnosić... Dziewczyny z maluchami, jak sobie z tym radzicie? Bo to łatwo powiedzieć, żeby nic ciężkiego nie nosić.

    Ja nosze moje 12 kg sloneczko :) Nie moge nie nosic. Kiedys czytalam ze noszenie dziecka to inaczej rozlozony ciezar niz np siat z zakupami po 12 kg i przez to takie noszenie dziecka nie zagraza (oczywiscie mowa o zdrowej ciazy).

    Strasznie sie boje Dziewczyny. Jutro ide na pierwsza wizyte. Tyle sie tu naczytalam o nieszczesciach itd. ze teraz bardzo sie boje. Wiem, ze jutro nic nie wyjdzie na badaniu bo za wczesnie - to bedzei dopiero skonczony 5 tydz. Ale i tak sie boje :/

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh BrumBrum ... trzeba czekać modląc się o dobre zakonczenie :* !


    Ja pierdykam... czy Was też tak obsyfiło? :o wyglądam jak nastolatka z trądzikiem.

    A

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Kakariki Przyjaciółka
    Postów: 96 93

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa jeśli chodzi o herbatki owocowe to rzeczywiście liście maliny i same owoce raczej nie są polecane. Podobno istnieje taka osoba jak dyplomowany zielarz np w sklepach herbapolu i tam można zasięgnąć porady. Aż sama z ciekawości sprawdzę, czy nie ma kogoś takiego u mnie w mieście :) Dam znać :)

    tb73qps6lg98j7jv.png
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sand, witaj z nami :*

    zFolwarku, każda ciąża u każdej kobiety jest inna a co dopiero u innych kobiet. To, że innym się to przydarzyło nie znaczy, że Tobie też :*

    ODGANIAMY ZŁE MYŚLI!!!!!!

    zFolwarku, Otka lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gadulko, też słyszałam o tych malinach ale nie wiem ile w tym prawdy :)

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brum prosze odgonić czarne myśli przecież nie plamisz prawda? Będzie dobrze, zobaczysz! Kiedy masz następną wizytę?

    Inaa Ciebie też dopadły mdłości, a dopiero co się martwiłyśmy, że coś jest nie tak ;) Mi z rana jest ok, lekkie mulenie w żołądku zaczyna się popołudniu ale całkiem do zniesienia. Mam nadzieję, że już tak zostanie i się nie pogorszy.

    O malinach to słyszałam, że chodzi o wyciąg z liści, a nie samych owoców ale nie jestem ekspertem więc lepiej się dopytać.

    Dziewczyny złapał mnie wczoraj lekki ból w dole pleców albo kości ogonowej i promieniował do nogi. Macie albo miałyście coś takiego? Trochę wczoraj poczytałam i to może być powiększająca się macica uciskająca na nerwy ale ciekawa jestem waszych przeżyć.

    Miłej niedzieli :)

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w ta cudowną, słoneczną niedzielę! k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,007_9R_orig.gif
    Jakoś kompletnie nie rusza mnie ta chu*@#a pogoda za oknem :D

    Kakariki czyli mam dzisiaj zjeść rosół bez natki pietruszki? k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,005_sU_orig.gif

    ale.ale padłam z tego tekstu :D
    BrumBrum negatywnym nastawieniem sobie nie pomożesz. Musisz być dobrej myśli, może to śmiesznie brzmi, ale często to większa połowa sukcesu <3
    zFolwarku zero stresu! Idź z pozytywnym nastawieniem, a zobaczysz więcej niż się spodziewasz :)
    inaa mnie wysypało na twarzy i plecach jak w wieku 14 lat :O Wyglądam jakbym jeszcze raz dojrzewała B)


    Mimo tego, że nie mam zamiaru wynurzać się z domu w tą pogodę, to mam wrażenie, że to będzie dobry dzień. Oby i tak było <3

    Spokojnej niedzieli sierpnióweczki! k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,037_2Y_orig.gif


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2016, 11:46

    Cherry_Blossom, sisi lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś leniwy dzień, córcia zrobiła sok z pomarańczy, mąż śniadanko, teraz idziemy leżeć i się byczyc :)

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • awangarda Autorytet
    Postów: 887 646

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nie wysypalo. Wyglądam normalnie :-)
    Jutro wizyta. Przestałam się denerwować . zeszło mi ciśnienie. Pewnie w nocy z nerwów nie będę spać ale co tam :-) jutro się okaże czy jest serduszko czy nie ma.

    Piję kawę. Poodkurzalam sobie i zaraz zacznę robić obiad. Słonko gdzieś zaszło.

    Witam wszystkie nowe ciężarówki i dostajecie zakaz wynoszenia się stąd :-)

    Wiecie co mi chodzi po głowie? Chciałabym nagrać jutrzejsze USG jakby było serducho. Żeby mój mógł zobaczyć . bo ani razu nie zdążył widzieć. Ale to raczej niemożliwe bo lekarka by musiała mi telefon trzymać przed ekranem :-D

    Cherry_Blossom, sisi lubią tę wiadomość

    synuś :)
    f2w3rjjgbm9jz425.png
    Dwa aniołki *
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awangarda, mam dokładnie to samo - w wyglądzie bez zmian, jutro wizyta i mamy nadzieję na <3

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie mogę się doczekać waszych serduszek <3
    Ja narazie staram się nie myśleć o wtorkowej wizycie, ale pewnie jutro ogarnie mnie panika

    Cherry_Blossom lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro będą piękne serduszka <3

    Cherry_Blossom lubi tę wiadomość

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    apropo mojego snu okołoowulacyjnego.

    Śniło mi się , że wbijam jajka do miski bo robię ciasto. a z jednego jajka wyluło się pisklątko .. takie różowe śliczne i podziwiałam jak lata mi po domu :D. No i bach jestem w ciąży i póki co zbrzydłam więc to może będzie dziewuszka? :D

    sisi, Luca lubią tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ