Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe mamusie 2018
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 20 maja 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    Glownie na brzuchu, lub na bokach... odkad sie nauczyla przekrecac (miala jakies 3,5 miesiaca) przestala prawie zupelnie spac na plecach... tylko ja odloze, juz jest przekrecona... czasem spi z kolankami podciagnietymi pod brzuszek z dupka wypieta😂
    Oo tak, ta dupka ♥️

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 20 maja 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edytkaa93 wrote:
    W jakiej pozycji śpią wasze maluchy? Dużo śpią na brzuchu?

    na brzuchu lub jak dziewczyny piszą z dupką w górze :)
    czasami tak hmm niby prawie na brzuchu ale lekko na prawym boku a głowę ma na lewym policzku :D no tak dziwnie, że zastanawiam się jak go to wszystko nie boli jak się tak wykręci :)

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • Ania241188 Autorytet
    Postów: 2697 1412

    Wysłany: 20 maja 2019, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I znowu noce koszmar. Katar po raz kolejny. Teraz płakał przez pół godziny.
    Dopiero w bujaku zasnął, a wszędzie było źle, nawet na rękach

    zrz6x1hpuh8zaykc.png
    f2w3bd3m75py8k9r.png
  • Eilleen Autorytet
    Postów: 3420 856

    Wysłany: 21 maja 2019, 03:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wasze dzieci też tak kręcą się i płaczą przez sen?

    qb3ci09k96tb3ht7.png
    h44e3e3kl4vyek4m.png
  • Eilleen Autorytet
    Postów: 3420 856

    Wysłany: 21 maja 2019, 03:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta..a wrote:
    na brzuchu lub jak dziewczyny piszą z dupką w górze :)
    czasami tak hmm niby prawie na brzuchu ale lekko na prawym boku a głowę ma na lewym policzku :D no tak dziwnie, że zastanawiam się jak go to wszystko nie boli jak się tak wykręci :)
    Olek też tak śpi. Zastanawiam się jak można tak spać

    Marta..a lubi tę wiadomość

    qb3ci09k96tb3ht7.png
    h44e3e3kl4vyek4m.png
  • Ania241188 Autorytet
    Postów: 2697 1412

    Wysłany: 21 maja 2019, 04:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za masakryczna noc. przez katar oczywiście zwymiotował, wtedy zasnąć nie mógł i tak po półtora godzinie w końcu usnął.

    Jeszcze w środę koleżanka podrzuci mi swojego syna do pilnowania. 3,5 latek. Nie ma z kim zostawić a ma pogrzeb babci. Tylko on jest taki broj że masakra. Grzebie wszędzie, otwiera szuflady, zabiera piloty, przełącza, telefony zabiera i grzebie. Popycha, zabiera zabawki. Nie że moje dzieci super grzeczne ale takich rzeczy Pola nie robi. Tym bardziej u kogoś. No ale on ma przyzwolenie bo mama jego nie zwróci uwagi, że tak nie wolno. Jeszcze na dodatek słabo mówi (obym się dogadała jakoś) i ma pampersy. Mam nadzieję że tylko nie zrobi dwójki w tym czasie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2019, 04:38

    zrz6x1hpuh8zaykc.png
    f2w3bd3m75py8k9r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2019, 05:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też noc taka sobie.. 😑 Ostatnio już było super - zero ćwiczeń, zero płaczu.
    A dzisiaj znowu. 😲

    Edit.
    A to odnośnie pozycji przez sen. 😅😅😅

    1af2c11509cf43cemed.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2019, 05:54

    nick nieaktualny, Kasiaja, 1ania1, pumka1990, Ania241188, Paulinaaa, marcela123 lubią tę wiadomość

  • 1ania1 Autorytet
    Postów: 1991 584

    Wysłany: 21 maja 2019, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dzisiaj w końcu lepsza noc, pobudki były, ale bez płaczu. On potrafi stanąć tak jakby przez sen albo usiąść, a jak go położę to śpi dalej.
    Pozycje do snu to mnie zawsze zadziwiają, zwłaszcza spanie na kolanach z dupką do góry.

    o1483e5ehwc7f9hb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2019, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka wczoraj wstala z drugiej drzemki o 17.20, zjadla jogurt i poszlysmy jeszcze na spacerek i plac zabaw. Chciałam polozyc ją o 21 ale się nie dało. Dopiero po 22 zasnela. Także u nas jest różnie, różne godziny różna ilość drzemek czy snu, trochę szkoda ze nie jest zawsze tak samo cos zaplanować można. Ale ja nie usypiam e dzień, jak trze oczy to ją kładę i zasypia, na noc to samo.

    Ja zawsze chodziłam późno spać, 22 to środek dnia dla mnie 😂😂😂

    Śpi tak jak wasze albo na boku, albo na brzuchu i tez z dupka na górze 😀

    Dzisiaj właśnie było poplakiwanie przez sen, takie buczenie. Może sny jakieś dużo wrażeń 🤔

    P.S Wypila butle z kaszka i śpi dalej 😀
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/76c8aa26fcfd.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2019, 07:56

    nick nieaktualny, Marta..a, Kasiaja, 1ania1, Ania241188, marcela123 lubią tę wiadomość

  • Kasiaja Autorytet
    Postów: 1083 810

    Wysłany: 21 maja 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach te pozycje 😅 Zuzka też śpi w każdej możliwej. W końcu się budzi bo ja już głodna, a na śniadanie owsianka z owocami zmiksowanymi i nie miałam jak przygotować bo mikser to dość głośny
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f2a185ae3254.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2019, 08:49

    nick nieaktualny, Ania241188, 1ania1, nick nieaktualny, pumka1990 lubią tę wiadomość

    km5shdge7thpmtsb.png[/url]
    17u9anli7kai2cz3.png
    qb3cru1dgr6glvjy.png
  • nesssssa Autorytet
    Postów: 1923 809

    Wysłany: 21 maja 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj zrobiłam koperkowe kopytka ale wyszły nieco zbyt gumowate dla małej. Dzisiaj nawet zjadła trochę jajecznicy😳

    Ona zjada mikroskopijne ilości...idziemy dzisiaj zbadać krew.
    Pić nie chce. Boję się podać z kubka...
    Mamy mega odparzenia po ząbkowych kupach. Nawet hit - maść pięciornikowa - nie działa.

    w57vyx8dy9s6xggg.png

    zem38ribu7ozxy1q.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 21 maja 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swietne pozycje! U nas tez takie cuda😂

    Nessa, moja tez zjada ostatnio mikro ilosci... z pokarmow stalych to pp troszeczke, doslownie kilka kosteczek chlebka, albo kawalek kielbaski...
    Mleka tez wypija po 80-100ml i wiecej nie chce...

    A odparzen wspolczuje... ja juz od jakiegos czasu podejrzewam, ze ida nam dolne jedynki, bo sie dziasla w tym miejscu zmienily i mamy moze nie odparzenia, ale pupa obszczypana...
    Podobno jak to zabkowe, to schodzi dopiero jak sie zabek przebije :/

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 21 maja 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko ma 8 zębów, dolne dwójki też wyszły. 4 żeby w tydzień :D

    Nesssa jak masz mate która łatwo umyć to puść mała z gola pupa, teraz jest ciepło to nic jej nie będzie a tak pupa najszybciej dojdzie do siebie. U nas na szczęście wystarcza puder na noc i nawet jak coś lekko czerwone jest to szybko znika.
    Ale kilka razy smarowalam na noc sudokremem, jak widziałam że ma czerwone mocniej. Też szyję mu smarowalam bo mial kiedys czerwona w faldce.

    Ania współczuję :( bo mojego nigdy 2 nocy nosić nie musiałam, chyba że tak 5 min żeby się uspokoił tylko.

    Ania241188, pumka1990 lubią tę wiadomość

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • Ania241188 Autorytet
    Postów: 2697 1412

    Wysłany: 21 maja 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olek wypija od 130-170ml. Na noc więcej. Dziś jajecznicy chciał spróbować ale co z tego jak przy połykaniu zaraz zwymiotował tym. Ja nie wiem o co chodzi. On nie gryzie w ogóle tylko zaraz połyka

    zrz6x1hpuh8zaykc.png
    f2w3bd3m75py8k9r.png
  • 1ania1 Autorytet
    Postów: 1991 584

    Wysłany: 21 maja 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu też miałam taki problem z Filipem, kiedyś już tu pisałam, że on nie gryzie kawałków tylko po prostu połyka wielkie kawały nawet, u nas samo się poprawiło, widzę, że teraz sobie memła w buzi jak coś dostanie. W ogóle coraz częściej chce jeść sam, ile przy tym bałaganu to głowa boli. Fotelik do odkurzania i dwa metry z każdej strony.

    o1483e5ehwc7f9hb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na odparzenia to najlepiej z gołą pupa trochę żeby się powietrzyla. Ja zaesze myje wodą i smaruje maścia inotyol (nie wiem czy w pl jest) i to szybko schodzi. I na ten czas zmieniam pieluchy bo w pampersach sie nam nie wyleczy.

    To jak to jest Olek Ani wypija 130-170 ml a moja 190-220 ml mleka plus 3xdziennie dodatkowo z kaszka i Olek waży ponad 10 kg a moja nawet nie 8 🤔 Od kilku dni znowu lepiej je bo i owoce, jogurcik, zupjq była a kaszki manny z owocami to miske zje jak po spacerze... Z genami nie wygrasz, jak ma być szczupła to ile by nie zjadła będzie 😀🤣🤣

  • Ania241188 Autorytet
    Postów: 2697 1412

    Wysłany: 21 maja 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    Na odparzenia to najlepiej z gołą pupa trochę żeby się powietrzyla. Ja zaesze myje wodą i smaruje maścia inotyol (nie wiem czy w pl jest) i to szybko schodzi. I na ten czas zmieniam pieluchy bo w pampersach sie nam nie wyleczy.

    To jak to jest Olek Ani wypija 130-170 ml a moja 190-220 ml mleka plus 3xdziennie dodatkowo z kaszka i Olek waży ponad 10 kg a moja nawet nie 8 🤔 Od kilku dni znowu lepiej je bo i owoce, jogurcik, zupjq była a kaszki manny z owocami to miske zje jak po spacerze... Z genami nie wygrasz, jak ma być szczupła to ile by nie zjadła będzie 😀🤣🤣
    A to pewnie zależy od człowieka. Bo Pola zjadała więcej niż Olek a chudzina. Nadal dużo zje a tego po niej nie widać.
    Np. koleżanki córka z tego samego dnia co Pola i zjadała mniej a waży 2kg więcej niż Pola a waga startowa taka sama. No ale też Pola szybciej raczkowała chodziła. Nie usiedzi. Tamta spokojniejsza.
    A mleko mamy nie jest bardziej kaloryczne? Napewno nocne. A Olek wypija dwa razy. No ale kaszek nie je. A nie wiem w sumie od czego to zależy 😋

    zrz6x1hpuh8zaykc.png
    f2w3bd3m75py8k9r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dziś owocny dzień ☺️
    - gimnastyka że starsza grupą bardzo się Hani podobała. Była zachwycona. Śpiewała. Uśmiechała się po fikolkach. Dzieci zaczepiala. Jak nie mój dzikus. 😲 A mama taka dumna.. Zostawiala mnie i szła swoimi ścieżkami.

    - już plac zabaw za nami. Było buju buju. ☺️

    I teraz Drzemka. ☺️☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2019, 11:54

    pumka1990 lubi tę wiadomość

  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 21 maja 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Filip też padł na drzemkę i to długą, a mamy jechać na zakupy i paczki odebrać... Zupa już czeka na zjedzenie :D

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 21 maja 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mleko mamy chyba jest najbardziej kaloryczne :)

    Mi się wreszcie udało ogarnąć balkon po zimie ale.. nie wiem jak tam dziecko wyciągnąć. Jakoś macie coś na balkonach? Matę, kocyk.. kojec?

    pumka1990 lubi tę wiadomość

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
‹‹ 2007 2008 2009 2010 2011 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ