X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe mamusie 2018
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 22 lipca 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania u nas to samo :D także trzeba iść :) jestem ciekawa na kiedy bd termin, a w środę robie morfologię, miałysmy robić dziś ale uciekł nam mocz :p a mam skierowanie na jedno i drugie :D więc kolejna próba w środę:D

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • Ania241188 Autorytet
    Postów: 2697 1412

    Wysłany: 22 lipca 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa wrote:
    Ania u nas to samo :D także trzeba iść :) jestem ciekawa na kiedy bd termin, a w środę robie morfologię, miałysmy robić dziś ale uciekł nam mocz :p a mam skierowanie na jedno i drugie :D więc kolejna próba w środę:D
    Morfologię też chce zrobić, ale nasz ośrodek jest zamknięty na 2 tygodnie

    zrz6x1hpuh8zaykc.png
    f2w3bd3m75py8k9r.png
  • 1ania1 Autorytet
    Postów: 1991 584

    Wysłany: 23 lipca 2019, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto lat dla Hani 😉 zawsze uśmiechniętej buzi 🙂🙂🙂🌷🌷🌷🌷

    Edit: wczoraj pochwaliłam małego oczywiście dzisiaj noc do d***.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2019, 06:09

    o1483e5ehwc7f9hb.png
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 23 lipca 2019, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania sto lat ! :D

    U nas noc pół na pół.. mógłby pospać dłużej niż do 6 ;) no i mleko o 2 jakoś do tego.. coś katar go w nocy łapie.. chyba goncieplej dzisiaj ubiorę do spania.

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • Ania241188 Autorytet
    Postów: 2697 1412

    Wysłany: 23 lipca 2019, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto latek Haniu 😘

    U nas noc ok. 11h snu. Parę pobudek, ale nawet oczu nie otwiera tylko mleko popiję i dalej lulu, a że śpi nad ranem ze mną to wstawać nie muszę nawet że dać mu mleko.
    Właśnie jeszcze leżymy w łóżku i się wygłupiamy 😋

    Marta..a lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpuh8zaykc.png
    f2w3bd3m75py8k9r.png
  • Eilleen Autorytet
    Postów: 3420 856

    Wysłany: 23 lipca 2019, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcela - gratulacje :-)

    Hania - sto lat :-)

    qb3ci09k96tb3ht7.png
    h44e3e3kl4vyek4m.png
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 23 lipca 2019, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nic koszmarna. Filip obudził się i puszczał straszne bąki i w efekcie zrobił kupę, a pozniej przez godzinę zasypiał i budził się.

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • Kasiaja Autorytet
    Postów: 1083 810

    Wysłany: 23 lipca 2019, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla Hani 😘

    km5shdge7thpmtsb.png[/url]
    17u9anli7kai2cz3.png
    qb3cru1dgr6glvjy.png
  • Eilleen Autorytet
    Postów: 3420 856

    Wysłany: 23 lipca 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byłam pogadać z szefową i wracam 12 listopada do pracy. Z jednej strony się cieszę a z drugiej strony nie. Takie same odczucia mam co do żłobka. Z jednej strony się cieszę bo przez 2 miesiące zaznam trochę luzu. Będę mogła porządki porobić. Chociaż przez pierwsze dni to pewnie będę odsypiać. Ale głównie mi smutno.

    qb3ci09k96tb3ht7.png
    h44e3e3kl4vyek4m.png
  • pumka1990 Autorytet
    Postów: 1186 599

    Wysłany: 23 lipca 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haniu wszystkiego najlepszego, sto lat :* <3

    P.S. jak ten czas leci... U nas roczek już w niedzielę :O

    Emil - 28.07.2018 r - godzina 22.18 - 2530 gram i 50 cm szczęścia do kochania <3
    17u9sg18c0ymn8s1.png[/link]


    24+0 - 692 g/29+0 - 1392 g/32+6 - 2233 gramy szczęścia <3

  • e_mii Autorytet
    Postów: 1217 566

    Wysłany: 23 lipca 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto lat Haniu!
    U nas od weekendu wszystko chyba wraca do normy. Wyszła druga dwójka na dole i nagle wróciły drzemki o starych porach i na noc chodzi spać też już bez problemu max 20.
    Też szukam neurologopedy dla małej. W sumie z tej listy tylko jedno się u nas zgadza, mała nie umie jedzenia z łyżeczki pobierać. Buzie tylko na jogurt szeroko potrafi otworzyć, wszystko inne to jak ptaszek dziobie.

    v0o0onx.png
    z9pckld.png


  • Ania241188 Autorytet
    Postów: 2697 1412

    Wysłany: 23 lipca 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mii wrote:
    Sto lat Haniu!
    U nas od weekendu wszystko chyba wraca do normy. Wyszła druga dwójka na dole i nagle wróciły drzemki o starych porach i na noc chodzi spać też już bez problemu max 20.
    Też szukam neurologopedy dla małej. W sumie z tej listy tylko jedno się u nas zgadza, mała nie umie jedzenia z łyżeczki pobierać. Buzie tylko na jogurt szeroko potrafi otworzyć, wszystko inne to jak ptaszek dziobie.
    U nas krztuszenie , nie raz wymioty były, z łyżeczki też tylko jogurt.
    Dzwoniłam do jednego 40km ode mnie i narazie terminów nie wiedzą kiedy będą przyjmować. A inne gabinety 80-100km. Masakra. Tak to jest jak się na zadupiu mieszka

    zrz6x1hpuh8zaykc.png
    f2w3bd3m75py8k9r.png
  • e_mii Autorytet
    Postów: 1217 566

    Wysłany: 23 lipca 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania241188 wrote:
    U nas krztuszenie , nie raz wymioty były, z łyżeczki też tylko jogurt.
    Dzwoniłam do jednego 40km ode mnie i narazie terminów nie wiedzą kiedy będą przyjmować. A inne gabinety 80-100km. Masakra. Tak to jest jak się na zadupiu mieszka
    To ja już znalazłam, termin nawet na jutro, ale mi pasuje po weekendzie, więc mam zadzwonić w piątek i się umówić. Koszt niewielki, 140zł za godzinną wizytę, więc chyba naprawdę warto pójść i to sprawdzić.

    v0o0onx.png
    z9pckld.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla Hani! ☺️

    U nas idą jedynki z góry. Teraz jak ruszyły to wszystkie na raz 😀

    Czytałam artykuł, u nas sie w sumie nic nie zgadza z lista, moze troche ma problemy z gryzieniem i przezuwaniem bo sie czasem krztusi przy chlebie czy makaronie miękkim ale znowu kabanosy wciąga a tam trzeba jednak wiecej gryźć bo twarde wiec nie wiem. Dajcie znac czy wam pomogło. Fajnie by było pare ćwiczeń i z niejadek super jadek he he
    A pytałam kilka matek dzieci ktore jedzą wszystko to one dopiero sporo po roku zaczynały cokolwiek chcieć jesc. Takze po prostu nie wiem skąd oczekiwania tu takie zeby 8 miesięczne juz jadło posiłki dorosłych. Jakies złe wyobrażenia mam wrazenie. I twierdzenie ze zeby nie sa potrzebne to gdyby tak były juz byśmy ich nie mieli 😂😂😂

  • Ania241188 Autorytet
    Postów: 2697 1412

    Wysłany: 23 lipca 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mii wrote:
    To ja już znalazłam, termin nawet na jutro, ale mi pasuje po weekendzie, więc mam zadzwonić w piątek i się umówić. Koszt niewielki, 140zł za godzinną wizytę, więc chyba naprawdę warto pójść i to sprawdzić.
    A gdzie mieszkasz? Ja muszę wszędzie daleko jechać.

    zrz6x1hpuh8zaykc.png
    f2w3bd3m75py8k9r.png
  • e_mii Autorytet
    Postów: 1217 566

    Wysłany: 23 lipca 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówimy o prawie rocznych dzieciach, a nie 8 miesięcznych.
    Mnie martwi tylko ta łyżeczka, bo widzę, że mała ma z tym problem. Zamiast otwierać buzie do góry, do łyżeczki, to ona pochyla głowę w dół. Nie będę diagnozować dziecka z wujkiem google, dlatego chce żeby obejrzał ją specjalista.
    Łucja się nie krztusi, nie wymiotowała mi nigdy. Takie rzeczy jak makaron, naleśniki, placki, jajka, owoce, ostatnio nawet parówkę, próbuje chętnie, ale muszę jej dawać ręką.

    v0o0onx.png
    z9pckld.png


  • Ania241188 Autorytet
    Postów: 2697 1412

    Wysłany: 23 lipca 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam nie mam oczekiwań żeby już wszystko jadł. Córka późno zanim jadła kanapki itd tym się nie przejmuje. Tylko właśnie to że na łyżeczkę się odwraca w ogóle, i to jego ksztuszenie sie już jak długo a nie raz i wymioty a ma prawie 12m i słabo gryzie bo widzę bo jakie kawałki są w kupie lub jak zwymiotuje. Córcia na rok to pałeczkę sama jadła a miała dużo mniej zębów.
    Wole poprostu sprawdzić a nie sobie potem pluć że jednak tego nie zrobiłam.

    zrz6x1hpuh8zaykc.png
    f2w3bd3m75py8k9r.png
  • e_mii Autorytet
    Postów: 1217 566

    Wysłany: 23 lipca 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania241188 wrote:
    A gdzie mieszkasz? Ja muszę wszędzie daleko jechać.
    Mieszkam 5km od Warszawy, a neurologopedę znalazłam z Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

    v0o0onx.png
    z9pckld.png


  • Ania241188 Autorytet
    Postów: 2697 1412

    Wysłany: 23 lipca 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mii wrote:
    Mieszkam 5km od Warszawy, a neurologopedę znalazłam z Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.
    No to dlatego żadnego problemu. ☺️ Ja mieszkam w 2tys miejscowości. Do Gdańska mam około 90-100km

    zrz6x1hpuh8zaykc.png
    f2w3bd3m75py8k9r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasze maja prawie rok ale w artykule byla mowa o młodszej chyba 8 miesięcznej Toli.
    Sprawdźcie a moze faktycznie cos jest. Ja u swojej nie widze stałego problemu bo potrafi brać z łyżeczki ale raz zje a raz nie chce. Z gryzieniem widze problem w braku zębów...

    Ania a Olek wazy 12 kg? Moze on po prostu nie jest głodny? Bo wszystko ma w mleku? I sie tak jakby koło zamyka?

    U starszych niejadków to jest w większości problem z apetytem, po prostu nie sa głodni i nie chcą dlatego jesc. Po basenie to nagle apetyt za dwóch i wsuwa.

‹‹ 2165 2166 2167 2168 2169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ